Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.800
Κριτικές
90
Like
36.774
Πόντοι
25.467
Τόσα χρόνια βλέπεις πώς παίζεται το παιχνίδι, δεν πρέπει να έχεις πια αυταπάτες. Αν σιχαίνεσαι την υποκρισία δεν ανήκεις εδώ. Και αν δεν μπορείς να φύγεις, το μόνο που σου απομένει είναι τα μπουρδέλα. Αγάπα λοιπόν τα μπουρδέλα.

Ώπα... Πάρ΄το αλλιώς γιατί βρήκες...

Πιο υποκριτής από εσένα που, κρύβεις την ομοφυλοφιλία σου, καθώς και την αδυναμία σου να ικανοποιήσεις σφαιρικά μια γυναίκα, πίσω από έναν νόμο "καταναγκαστικό έργο", δεν υπάρχει... :)
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΚΑΜΙΑ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Δεν δεχόμαστε υποδείξεις από γελοία υποκείμενα που γαμάνε πουτάνες μόνο όταν πηγαίνει η γυναίκα τους στο χωριό.  :birdman:

Το κωλοδακτυλο στον κωλο σου να χαρεις πικερακο, δεν εισαι σε θεση να σηκωσεις δακτυλο.

Και μην νευριαζεις, χαλαει το make up σου!
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Μοναχικέ μπουρδελιάρη ξέρω ότι έχεις υποφέρει πολύ. Έχεις υποφέρει από την υποκρισία που τυραννά αυτόν τον τόπο, από τα ελεεινά λαμόγια και τις ηλίθιες γκόμενες, από μια γελοία κοινωνία που νηστεύει 40 μέρες και παράλληλα ξενοπηδά.

Βασικά μονο εσυ υποφερεις, σχεδον ολοι οι μπουρδελιαριδες ειναι κανονικοί ανθρωποι, φλερταρουν και πηδανε γκομενες, εχουν γυναικες, πανε διακοπές...

Εσυ κατσε στο παιδικο σου κρεβατακι και γραφε μαλακίες. 
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Πρέπει να το πάρεις απόφαση μοναχικέ μπουρδελιάρη ότι δεν ανήκεις εδώ. Είναι μάταιο να παλεύεις μόνος σου να αλλάξεις αυτή τη χώρα. Άσε τους μαλάκες να φάνε άλλα 10 μνημόνια, φτύσε τις γκόμενες και αφιερώσου στα μπουρδέλα.

Αυτο είναι το οραμα του Πικερ και των Πακιστανων, αφιερώσου στα μπουρδέλα γιατί γκομενα δεν θα εχεις ποτέ.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Τα λαμόγια έχουν πολλά νευράκια τελευταία, αφού εμείς αποδεδειγμένα γαμάμε 4 μουνιά την εβδομάδα ενώ εκείνοι την έχουν κάνει σφεντόνα. Χαλαρώστε λαμόγια μου, καταλαβαίνω πόσο σκληρό είναι να είστε μαλάκες με γυναίκα και παιδιά.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Έχω ξαναπεί ότι τα μνημόνια είναι ένα θείο δώρο. Τα λαμόγια κοντεύουν να ξεχάσουν τι σχήμα έχει το μουνί, ενώ εμείς που κοιμόμαστε στο παιδικό μας δωμάτιο το ξεσκίζουμε σχεδόν κάθε μέρα. Και όχι ένα αλλά 4 μουνιά ΚΑΘΕ εβδομάδα.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.382
Like
23.036
Πόντοι
5.506
Έχω ξαναπεί ότι τα μνημόνια είναι ένα θείο δώρο. Τα λαμόγια κοντεύουν να ξεχάσουν τι σχήμα έχει το μουνί, ενώ εμείς που κοιμόμαστε στο παιδικό μας δωμάτιο το ξεσκίζουμε σχεδόν κάθε μέρα. Και όχι ένα αλλά 4 μουνιά ΚΑΘΕ εβδομάδα.



Kj1Q38.gif
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Τι σκατά συζητάμε εδώ? Πόσο συχνά γαμάμε πουτάνες και τέτοια? Τον έχω δει από κοντά αυτόν στη φωτογραφία. Ομορφόπαιδο.
 

Επισκέπτης
Τι σκατά συζητάμε εδώ? Πόσο συχνά γαμάμε πουτάνες και τέτοια? Τον έχω δει από κοντά αυτόν στη φωτογραφία. Ομορφόπαιδο.

Ρε τυπε σταματα να δινεις κωδικους δεξια-αριστερα γιατι εχουμε χασει τη μπαλα με σενα... :2funny:
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Μου είπαν ότι αυτό είναι το μανιφέστο του σάιτ και ότι αυτός που το ξεκίνησε είναι κάτι σαν πλοίαρχος εδώ μέσα. Ο άλλος γιατί ανεβάζει φωτογραφίες με ερειπωμένα πλοία;
 

Επισκέπτης
Μου είπαν ότι αυτό είναι το μανιφέστο του σάιτ και ότι αυτός που το ξεκίνησε είναι κάτι σαν πλοίαρχος εδώ μέσα. Ο άλλος γιατί ανεβάζει φωτογραφίες με ερειπωμένα πλοία;

Ποιος στα ειπε αυτα τυπε;Ο αλλος ειναι εγγονος του Ζακ Κουστω και καυλωνει με ναυαγια....
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Ποιος στα ειπε αυτα τυπε;Ο αλλος ειναι εγγονος του Ζακ Κουστω και καυλωνει με ναυαγια....

Κάποιος βόλντερτ. Που πάω για να διαβάσω μηνύματα του δημητράκη που κάνει τα βιντεάκια στο youtube? Εδώ δεν γράφει;
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Ως προεδρος της BOUEFA θα προσπαθησω να ξεμπαναριστουν, ειδικά ο βανακιας είναι ο MR MALAKAS 2017, δεν μπορεί να λύπει από το μεγάλο αθλητικό γεγονός.

Μας λειπεί ολους αυτη η αδικία όντως
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
Ως προεδρος της BOUEFA θα προσπαθησω να ξεμπαναριστουν, ειδικά ο βανακιας είναι ο MR MALAKAS 2017, δεν μπορεί να λύπει από το μεγάλο αθλητικό γεγονός.
Καταλαβαινεις οτι θα ειναι μεγαλο πληγμα για το κυρος του διαγωνισμου. Ο πρωταθλητης να μη μπορει να υπερασπιστει καν το τιτλο του.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom