Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.803
Like
14.573
Πόντοι
3.656
Κι αν υπαρχει η σπιθα απο τον αντρα του ντουετου; :cheesy:

θα είμαι συγκαταβατικός και υποστηρικτικός. Με τιμάει το ενδιαφέρον σου, αλλά ψωνίζω από αλλού. Πάντως, η γυναίκα έθεσε την ερώτηση. Παλαιά και δοκιμασμένη γυναικεία τακτική να μην απαντά ευθέως στις ερωτήσεις αλλά να κάνει χορογραφία
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Σέλφι, εμένα Υπουργείο;
Κλαψ, σνιφ, εμας τους ερωτευμένους μας περιφρονουν σε αυτό το φορουμ


Μην βιάζεσαι ρε παπαρα, έβαλα ολους τους λιμασμενους για μιζες αλλα απο σοβαρα τζάκια και με περγαμηνες πρωτα, και μόλις σκάσουνε τα πρωτα σκάνδαλα μπαίνουμε ολοι οι πουστοκεντρωοι, εγω, άγιος, Νάσος, εσύ Ανέστη παιδι μου και η ντορή με το όπισθεν προσωπο της διπολικης διαταραχης

Προς το παρόν, ο κύριος μπρόκολος ρεγουλαρει και τα οικονομικά και μασαζο ρίχνει απαγόρευση συναθροισεων για προληπτικούς λογους εκτος απο μπουρδελοτσαρκα που θα επιτρέπονται όσοι θα παίξουμε μπουγιο στο επόμενο παρτυ λάτιν με ελληνικά του πουση
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
θα είμαι συγκαταβατικός και υποστηρικτικός. Με τιμάει το ενδιαφέρον σου, αλλά ψωνίζω απο αλλου

Αξιότιμε κύριε, αν δεν δοκιμάσουμε απο όλες τις αγορές (τουλάχιστον όσες είναι ανοιχτές και με φως άνωθεν), πώς θα ξέρουμε οτι ψωνίζουμε απο την καλύτερη;
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.013
Πόντοι
1.616
Μην βιάζεσαι ρε παπαρα, έβαλα ολους τους λιμασμενους για μιζες αλλα απο σοβαρα τζάκια και με περγαμηνες πρωτα, και μόλις σκάσουνε τα πρωτα σκάνδαλα μπαίνουμε ολοι οι πουστοκεντρωοι, εγω, άγιος, Νάσος, εσύ Ανέστη παιδι μου και η ντορή με το όπισθεν προσωπο της διπολικης διαταραχης
Σέλφι μου αρέσει η σκέψη σου, άσε τους άλλους να ξεμπροστιαστούν και μετά ερχομαστε εμείς ως Σωτήρες και τρώμε τον αγλέουρα.
Γουστάρω.
Έυγε.
Ευχαριστώ.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Μοναχικέ μπουρδελιάρη ποτέ δεν κατάλαβα γιατί τα λαμόγια ασχολούνται μαζί μας. Τι τους πειράζει αν εμείς γουστάρουμε να ζούμε έτσι; Γιατί δεν ασχολούνται με τις ηλίθιες γυναίκες τους να μας αφήσουν ήσυχους επιτέλους;
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Είναι προφανές ότι τους τσούζει πολύ ο υπερήφανος και αυτάρκης τρόπος ζωής μας.  :rockon:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Μοναχικέ μπουρδελιάρη ξέρεις καλά ότι δεν υπάρχει πιο σιχαμένο πράγμα από το φλερτ. Δεν υπάρχει μεγαλύτερη καύλα από το να περιμένει μια γκόμενα να της την πέσεις κι εσύ να τη φτύνεις γιατί ξέρεις ότι αύριο θα γαμήσεις ξανά.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Με το νόμο του Picker αντιστρέφουμε το κλίμα. Αφήνουμε μακριά μαλλιά, φοράμε make-up και περιμένουμε τα βρωμόμουνα να μας την πέσουν. Πρέπει να καταλάβουν ότι δεν αρκεί πλέον να περιμένουν. Πρέπει να κάνουν και την πρώτη κίνηση εκείνες.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ποια είναι η κάθε καριόλα να σε απορρίψει ή να σε εγκρίνει; Γίνε η ντίβα εσύ.  :rockon:
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Μοναχικέ μπουρδελιάαρη τι πρόβλημα έχουν τα λαμόγια; Τι τους πειράζει αν εσύ ζεις σαν καλόγερος αλλά γαμάς και 4 φορές την εβδομάδα όποια πουτάνα θες; Απλά ζηλεύουν φίλε μου, γιατί μια ζωή έχουν μάθει να προσκυνάνε το μουνί.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Τα ελεεινά λαμόγια να κάνουν τη δουλειά τους και δεν πρόκειται να ασχοληθούμε μαζί τους. Μόνο να μη μας προκαλούν γιατί όλοι ξέρουμε πόσο χεσμένοι είναι. Μια ζωή παρακαλάνε το μουνί και όταν τελικά το ρίξουν το κοροϊδεύουν.
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Ποια είναι η κάθε καριόλα να σε απορρίψει ή να σε εγκρίνει; Γίνε η ντίβα εσύ.  :rockon:

Τύπε το προσπαθησα και αυτό, μια μερα δεν της εστειλα κανένα μηνυμα στο βαιμπερ απο 100αδες που της στελνω συνήθως. Το επόμενο πρωι, ανοίγω την εφαρμογή, δεν βλεπω κανένα μηνυμα, της στέλνω και απανταει "ποιος εισαι; " :S
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Γελοία υποκείμενα ήταν και θα είναι. Συνηθισμένα ανθρωπάκια για τον πούτσο που δεν σκέφτονται ποτέ πέρα από τα καθιερωμένα. Εμείς είμαστε η επανάσταση, είμαστε η ανώτερη λογική. Εφαρμόζουμε το νόμο του Picker!
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΚΑΜΙΑ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.375
Κριτικές
49
Like
22.817
Πόντοι
24.596
Μην βιάζεσαι ρε παπαρα, έβαλα ολους τους λιμασμενους για μιζες αλλα απο σοβαρα τζάκια και με περγαμηνες πρωτα, και μόλις σκάσουνε τα πρωτα σκάνδαλα μπαίνουμε ολοι οι πουστοκεντρωοι, εγω, άγιος, Νάσος, εσύ Ανέστη παιδι μου και η ντορή με το όπισθεν προσωπο της διπολικης διαταραχης

Προς το παρόν, ο κύριος μπρόκολος ρεγουλαρει και τα οικονομικά και μασαζο ρίχνει απαγόρευση συναθροισεων για προληπτικούς λογους εκτος απο μπουρδελοτσαρκα που θα επιτρέπονται όσοι θα παίξουμε μπουγιο στο επόμενο παρτυ λάτιν με ελληνικά του πουση
:2funny: :2funny: :2funny:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.382
Like
23.032
Πόντοι
5.506
Πίκερ, λάσκαρες λίγο.




URL]]
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Γελοία υποκείμενα ήταν και θα είναι. Συνηθισμένα ανθρωπάκια για τον πούτσο που δεν σκέφτονται ποτέ πέρα από τα καθιερωμένα. Εμείς είμαστε η επανάσταση, είμαστε η ανώτερη λογική. Εφαρμόζουμε το νόμο του Picker!

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom