Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Κάποια άλλα σιχαμένα λαμόγια δεν μπορούν να αντιληφθούν το πόσο ευάλωτοι και αδύναμοι είναι απέναντί μας. Όταν είσαι βουτηγμένος στο ψέμα το βουλώνεις και δεν μιλάς. Γιατί αρκεί μια κουβέντα μας στη γυναίκα σου για να γίνεις ξεκούμπωτη ρόμπα!
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ας κάνουν μόκο λοιπόν τα λαμόγια και οι μουνόδουλοι και ας μη μας προκαλούν. Είμαστε 10 κλάσεις ανώτεροι και πιο δυνατοί. Είναι ανθρωπάκια, βουτηγμένα στο ψέμα και ευάλωτα από παντού. Είμαστε υπεράνθρωποι, ψημένοι στον δύσκολο δρόμο της αλήθειας.
 

Επισκέπτης
Ας κάνουν μόκο λοιπόν τα λαμόγια και οι μουνόδουλοι και ας μη μας προκαλούν. Είμαστε 10 κλάσεις ανώτεροι και πιο δυνατοί. Είναι ανθρωπάκια, βουτηγμένα στο ψέμα και ευάλωτα από παντού. Είμαστε υπεράνθρωποι, ψημένοι στον δύσκολο δρόμο της αλήθειας.

5....4.....3....2
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Οι Δεξιές κρυφόπουστες Stekas72 και Barock να αλληλοπιπωθούν και να γαμήσουν ο ένας το κωλαράκι του άλλου.  :birdman:
5....4.....3....2

τύπε με συγχωρείς για την ερώτηση, δεν τους ξέρω τους τύπους
αλλά μου γεννάται μια απορία

φτιάχνονται περισσότερο να το κάνουν ενώ κάποιος τους χρονομετράει;
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Και επιτέλους ποιος είναι πραγματικός μπουρδελιάρης; Ο μοναχικός μπουρδελιάρης όπως εγώ, ο Επιρρεπής ή ο Digweed, που είμαστε σχεδόν κάθε μέρα στην πιάτσα, ή το ελεεινό δεσμευμένο λαμόγιο που κατεβαίνει στην πιάτσα δυο φορές το μήνα και περιμένει καμιά ενημέρωση για να ξεστραβωθεί; Χάρη σας κάνουμε ρε λαμόγια που σας ανεχόμαστε, μη μας τη βγαίνετε κι από πάνω.
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Και φυσικά η Dora86 - αν και συμπαθητική κοπέλα - είναι εκτός του νόμου του Picker. Πρώτα από όλα γιατί δεν νιώθει πουτάνα αλλά θέλει να ικανοποιηθεί. Ο νόμος του Picker θέλει τη γυναίκα πουτάνα χωρίς καμία απαίτηση να έρχεται η ίδια σε οργασμό. Στο νόμο του Picker η γυναίκα ικανοποιείται με τα λεφτά και την ικανοποίηση που προσφέρει στον άντρα. Είναι πουτάνα!

ως εδώ κύριε Πίκερ
Αν ξαναπιάσετε στο αδηφάγο στόμα σας την δίδα Δώρα, δεν ξέρω και εγώ πού θα φτάσω
ξέρω όμως από πού θα αρχίσω
θα ενημερώσω τους κηδεμόνες σας ότι είστε άτακτος νεανίας και να μην σας παίρνουν πια σοκοφρέτες και μοδάτα αθλητικά από την αγορά, διά τιμωρία
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.383
Like
23.038
Πόντοι
5.506
Είμαι στη δυσάρεστη θέση να σας ανακοικώσω οτι ο πίκερ δεν πήρε τη βραδυνή του αγωγή.  :S :S :S :S


Τικ τακ
τικ τακ
 

Επισκέπτης
5....4.....3....2


τύπε με συγχωρείς για την ερώτηση, δεν τους ξέρω τους τύπους
αλλά μου γεννάται μια απορία

φτιάχνονται περισσότερο να το κάνουν ενώ κάποιος τους χρονομετράει;

Τύπε η αντίστροφη μέτρηση είναι για την βέβαιη στιγμή που ο Πικεροτυπος θα απασφαλισει και θα φάει ακόμα μια καρτούλα...
 

Επισκέπτης
ως εδώ κύριε Πίκερ
Αν ξαναπιάσετε στο αδηφάγο στόμα σας την δίδα Δώρα, δεν ξέρω και εγώ πού θα φτάσω
ξέρω όμως από πού θα αρχίσω
θα ενημερώσω τους κηδεμόνες σας ότι είστε άτακτος νεανίας και να μην σας παίρνουν πια σοκοφρέτες και μοδάτα αθλητικά από την αγορά, διά τιμωρία
Δεν ξέρω γιατί αλλά τον Πικεροτυπο τον κόβω περισσότερο για κουκουρουκου παρά για σοκοφρετα...
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Τύπε η αντίστροφη μέτρηση είναι για την βέβαιη στιγμή που ο Πικεροτυπος θα απασφαλισει και θα φάει ακόμα μια καρτούλα...

υπερβολες, εμενα μου φαινεται ακακος γλυκουλης και χαριτωμενος σαν τον τζο πεσι
εκεινον με το χρυσο δοντι στο home alone
 

Επισκέπτης
Εμένα πάλι μου κάνει για τον Ντανι ντε Βιτο στον ρόλο του Πιγκουινου στο Μπατμαν...
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Τον Κηπάρχη μας , κάθε πότε τον ξεκωλιάζουν Μαυριδεροι Χύστες στον Εθνικό Κήπο ;

Τέτοια ώρα , λέτε να του δροσίζουν τη σούφρα ;



Αναφέρομαι στον Κηπάρχη , Τριάντη , Αβράμη
ή    [size=18pt]stekas72[/size]
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Jimmy Jim, αν θες να αναπαραγεις τις μαλακιες που ελεγε ο Λακης33 ή Ζελικο πριν απο 2 χρόνια, επειδή τον εβαλα για υποψήφιο MR MALAKA δεν εχω πρόβλημα ....  :hi:

 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Jimmy Jim, αν θες να αναπαραγεις τις μαλακιες που ελεγε ο Λακης33 ή Ζελικο πριν απο 2 χρόνια, επειδή τον εβαλα για υποψήφιο MR MALAKA δεν εχω πρόβλημα ....  :hi:

μου φτιαξε τα δόντια πρόσφατα και θυμηθήκαμε τα παλιά καμπούριασε τελείως τον έφαγε η πιάτσα τον λάκαρο
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
μου φτιαξε τα δόντια πρόσφατα και θυμηθήκαμε τα παλιά καμπούριασε τελείως τον έφαγε η πιάτσα τον λάκαρο

Στα εφτιαξε καλά τύπε? φημες λένε πως βαζει βιδες για αξονες, τον καθαρισμό τον κανει με γιαλοχαρτο και τις εξαγωγές τις κανει με μια σκουριασμένη ταναλια..... 
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Και επιτέλους ποιος είναι πραγματικός μπουρδελιάρης; Ο μοναχικός μπουρδελιάρης όπως εγώ,

Βρε πικερ θες να το ακους για να το εμπεδώσεις κάθε μέρα?

Εσύ είσαι ο αχρηστος μπουρδελιαρης που δεν μπορεί να ικανοποιεί τις γυναίκες, αυτή είναι η κατηγορία σου.

Αν το αποδεχτεις, ολα θα είναι μια χαρά....
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.383
Like
23.038
Πόντοι
5.506
Βρε πικερ θες να το ακους για να το εμπεδώσεις κάθε μέρα?

Εσύ είσαι ο αχρηστος μπουρδελιαρης που δεν μπορεί να ικανοποιεί τις γυναίκες, αυτή είναι η κατηγορία σου.

Αν το αποδεχτεις, ολα θα είναι μια χαρά....


Το επόμενο βήμα του είναι νομίζω να εγκατασταθεί μόνιμα σε ένα σπιτάκι για να το παίζει "άξιος" μπουρδελιάρης.
 

Επισκέπτης
Τον Κηπάρχη μας , κάθε πότε τον ξεκωλιάζουν Μαυριδεροι Χύστες στον Εθνικό Κήπο ;

Τέτοια ώρα , λέτε να του δροσίζουν τη σούφρα ;



Αναφέρομαι στον Κηπάρχη , Τριάντη , Αβράμη
ή    [size=18pt]stekas72[/size]

Τζιμιτζιμ γνωμη για την εξελιξη των νικνειμς στο βαθος του χρονου...
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Το επόμενο βήμα του είναι νομίζω να εγκατασταθεί μόνιμα σε ένα σπιτάκι για να το παίζει "άξιος" μπουρδελιάρης.

Δεν υπάρχει περίπτωση τυπε, καμια πουτανα δεν θα αντεχε να βλέπει καθε μερα τον Πικερ, δες την γνωστή περίπτωση με την Κορίνα.

Εκτος αν αναλάβει τις υπηρεσίες καθαριότητας, μαζεμα χυμενων σεντονιών, αδειασμα του καλαθιού με τις καπότες και σφουγκάρισμα.

Παντως για τον πικερ θα είναι μια καλή λύση, ιδίως οταν τον διωξουν οι γονείς του από το παιδικό του δωματιο. 
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Μοναχικέ μπουρδελιάρη ξέρεις καλά πόσο χεσμένα είναι τα λαμόγια. Γελοία υποκείμενα που κατεβαίνουν στην πιάτσα 1-2 φορές το μήνα με καπέλο και γυαλιά. Σου ζητούν πληροφορίες για τις πουτάνες και από πάνω σε ειρωνεύονται κιόλας γι' αυτό που είσαι. Τώρα ξέρεις ποιοι είναι οι εχθροί σου. Γάμησέ τους, δώσ' τους στεγνά στις γυναίκες τους και κάνε τους ρόμπα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom