Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΚΑΜΙΑ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.376
Κριτικές
49
Like
22.820
Πόντοι
24.596
Πικερ τι γνωμη εχεις για το σαπακι την Ελενη απο Ι.44 αριστερα; :S :S :S
 

Επισκέπτης
5XoIQwE.jpg
picker φανταζόσουν στα 11 σου όταν ξάπλωνες για ύπνο, ότι μετά από 30 χρόνια θα σουν ακόμα στο παιδικό σου δωμάτιο με καραφλέτα και νόμους;
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Έκτακτη κυβέρνηση εθνικής ενότητας υπό την απειλή ελληνοτουρκικης συρραξης:

Υπουργείο Εσωτερικών : Κ.Μπροκολος, επαναφέρει την καθαρεύουσα και τις σχολικές ποδιές, μαζεύει ολα τα πορδελα σε ενα γκέτο πέριξ της πρωθυπουργικης κατοικίας, υποχρεώνει τους λαθρομετανάστες να συμμετέχουν σε κινήσεις των ατενιστας
Υπουργείο Οικονομίας και Ανάπτυξης : Κ.Τραμουντανα, καταργει επιδόματα πενηνταχρονων κορασίδων, ιδιωτικοποιει όλο το δημόσιο, αντικαθιστα τα εικονισματα της Παναγιάς με την θατσερ στα δημοσια κτίρια, απαγορεύει την δωρεάν διέλευση άνεργων με μμμ και διατασει δημόσιο μαστίγωμα του Μπεκιάρη στον σταθμό των κτελ
Υπουργείο Τουρισμού : Πικερ, συντασσει νεα διαφημιστική καμπανια, με 40 ευρω, γαμας όσο,όπως θες. Οι παντρεμένοι και όσοι αφήνουν φιλοδώρημα, απελαυνονται
Υπουργείο Εθνικής Άμυνας : Κ.Μασαζονομαχος, καταργει την εφεδρεια, θεσπιζει επαγγελματικό στρατό που εχουνε υποχρέωση ολοι να περάσουν αλλα πληρώνονται με δάφνες ελιάς, γραπτο έπαινο και τίτλο ιπποτων. Στέλνει αμεσα επίλεκτη ομάδα να απελευθερώσει τους 2 ομηρους. Στέλνει δεύτερη να απελευθερώσει την πρώτη ομάδα κλπ. Τελικά παει ο ίδιος και αφού εχει ανατιναξει ολους τους βιετκονγκ-τούρκους και απελευθερώσει όλη την Μ.Ασία, πετάγεται να ρίξει έναν πουτσο σε μασατζιδικο της Άγκυρας. Η τουρκαλα τσατσα παει να του παίξει πουστια με τον αριθμό εκτονωσεων και την παίρνει γιουσουφακι στην αθηνα για να κανει αερα στον ναυαρχο Κουκη. Οποιο τουρκικό μαχητικό μπαίνει στον Αιγαίο, βομβαρδίζεται με ελλεϊνιδες σε παρεα των 5 που εχουνε ετοιμαστεί για σαββατιάτικη έξοδο στο γκάζι. Οι τουρκαλαδες προτιμανε εκτιναξη με αλεξίπτωτο και πνιγμό.
Υπουργείο Παιδείας, Έρευνας και Θρησκευμάτων: Διδα Δωρα, επαναφέρει τα λατινικά αντί για αγγλικα, καταργει την στείρα παπαγαλια και ενθαρυνει το πολυωρο γκουγκλαρισμα, επαναφέρει την σεξουαλική αγωγή και καθιερωνει πενταημερες στην πλατεία βάθη για συμφιλίωση με τον πολυπολιτισμο και τα μαθηματικά μέσω χαρτοπαικτικων σεμιναριων
Υπουργείο Εξωτερικών: Κ. Πουσης, το πρωι συμμαχει με τραμπ εναντίον Πούτιν, το μεσημερι ενημερωνει Πούτιν για μυστικά τραμπ, το βραδυ δίνει ραντεβου θανάτου με ερντογαν στον Έβρο ενώ του τον φερμαρει με όλο τον ΟΗΕ στο Αφριν.
Υπουργείο Δικαιοσύνης, Διαφάνειας και Ανθρωπίνων Δικαιωμάτων: Τζων100
Υπουργείο Εργασίας, Κοινωνικής Ασφάλισης και Κοινωνικής Αλληλεγγύης : Μπεκιάρης
Υπουργείο Υγείας και Κοινωνικών Ασφαλίσεων: Το χαρτοφυλακιο μοιράζεται σε ολους τους ακαποτους καταδρομείς και στον Ceo της fanta hellas
Υπουργείο Πολιτισμού και Αθλητισμού: Λάκης 33, καταργει ολα τα γκέι αθλήματα. Παραμένουν μονο η πυγμαχία, το γκολφ, το μπιλιάρδο, η μονομαχία, και το καλλιτεχνικό πατιναζ
Υπουργείο Οικονομικών: Κάπου το ξανάβαλα αυτο, χικ
Υπουργείο Περιβάλλοντος και Ενέργειας:
Υπουργείο Υποδομών, Μεταφορών και Δικτύων
Υπουργείο Ναυτιλίας και Νησιωτικής Πολιτικής
Υπουργείο Αγροτικής Ανάπτυξης και Τροφίμων
Υπουργείο Διοικητικής Ανασυγκρότησης
Αυτα θα βάλω μόλις τελειώσει το ουισκακι μου
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Έκτακτη κυβέρνηση εθνικής ενότητας υπό την απειλή ελληνοτουρκικης συρραξης:

Υπουργείο Εσωτερικών : Κ.Μπροκολος, επαναφέρει την καθαρεύουσα και τις σχολικές ποδιές, μαζεύει ολα τα πορδελα σε ενα γκέτο πέριξ της πρωθυπουργικης κατοικίας, υποχρεώνει τους λαθρομετανάστες να συμμετέχουν σε κινήσεις των ατενιστας
Υπουργείο Οικονομίας και Ανάπτυξης : Κ.Τραμουντανα, καταργει επιδόματα πενηνταχρονων κορασίδων, ιδιωτικοποιει όλο το δημόσιο, αντικαθιστα τα εικονισματα της Παναγιάς με την θατσερ στα δημοσια κτίρια, απαγορεύει την δωρεάν διέλευση άνεργων με μμμ και διατασει δημόσιο μαστίγωμα του Μπεκιάρη στον σταθμό των κτελ
Υπουργείο Τουρισμού : Πικερ, συντασσει νεα διαφημιστική καμπανια, με 40 ευρω, γαμας όσο,όπως θες. Οι παντρεμένοι και όσοι αφήνουν φιλοδώρημα, απελαυνονται
Υπουργείο Εθνικής Άμυνας : Κ.Μασαζονομαχος, καταργει την εφεδρεια, θεσπιζει επαγγελματικό στρατό που εχουνε υποχρέωση ολοι να περάσουν αλλα πληρώνονται με δάφνες ελιάς, γραπτο έπαινο και τίτλο ιπποτων. Στέλνει αμεσα επίλεκτη ομάδα να απελευθερώσει τους 2 ομηρους. Στέλνει δεύτερη να απελευθερώσει την πρώτη ομάδα κλπ. Τελικά παει ο ίδιος και αφού εχει ανατιναξει ολους τους βιετκονγκ-τούρκους και απελευθερώσει όλη την Μ.Ασία, πετάγεται να ρίξει έναν πουτσο σε μασατζιδικο της Άγκυρας. Η τουρκαλα τσατσα παει να του παίξει πουστια με τον αριθμό εκτονωσεων και την παίρνει γιουσουφακι στην αθηνα για να κανει αερα στον ναυαρχο Κουκη. Οποιο τουρκικό μαχητικό μπαίνει στον Αιγαίο, βομβαρδίζεται με ελλεϊνιδες σε παρεα των 5 που εχουνε ετοιμαστεί για σαββατιάτικη έξοδο στο γκάζι. Οι τουρκαλαδες προτιμανε εκτιναξη με αλεξίπτωτο και πνιγμό.
Υπουργείο Παιδείας, Έρευνας και Θρησκευμάτων: Διδα Δωρα, επαναφέρει τα λατινικά αντί για αγγλικα, καταργει την στείρα παπαγαλια και ενθαρυνει το πολυωρο γκουγκλαρισμα, επαναφέρει την σεξουαλική αγωγή και καθιερωνει πενταημερες στην πλατεία βάθη για συμφιλίωση με τον πολυπολιτισμο και τα μαθηματικά μέσω χαρτοπαικτικων σεμιναριων
Υπουργείο Εξωτερικών: Κ. Πουσης, το πρωι συμμαχει με τραμπ εναντίον Πούτιν, το μεσημερι ενημερωνει Πούτιν για μυστικά τραμπ, το βραδυ δίνει ραντεβου θανάτου με ερντογαν στον Έβρο ενώ του τον φερμαρει με όλο τον ΟΗΕ στο Αφριν.
Υπουργείο Δικαιοσύνης, Διαφάνειας και Ανθρωπίνων Δικαιωμάτων: Τζων100
Υπουργείο Εργασίας, Κοινωνικής Ασφάλισης και Κοινωνικής Αλληλεγγύης : Μπεκιάρης
Υπουργείο Υγείας και Κοινωνικών Ασφαλίσεων: Το χαρτοφυλακιο μοιράζεται σε ολους τους ακαποτους καταδρομείς και στον Ceo της fanta hellas
Υπουργείο Πολιτισμού και Αθλητισμού: Λάκης 33, καταργει ολα τα γκέι αθλήματα. Παραμένουν μονο η πυγμαχία, το γκολφ, το μπιλιάρδο, η μονομαχία, και το καλλιτεχνικό πατιναζ
Υπουργείο Οικονομικών: Κάπου το ξανάβαλα αυτο, χικ
Υπουργείο Περιβάλλοντος και Ενέργειας:
Υπουργείο Υποδομών, Μεταφορών και Δικτύων
Υπουργείο Ναυτιλίας και Νησιωτικής Πολιτικής
Υπουργείο Αγροτικής Ανάπτυξης και Τροφίμων
Υπουργείο Διοικητικής Ανασυγκρότησης
Αυτα θα βάλω μόλις τελειώσει το ουισκακι μου

Σας ευχαριστώ :)  ειμαι πολυ περηφανη που θα μου επιτραπει να ενσταλαξω σωστες αξιες και αρχες  στις μελλοντικες γενεες. Αλλα...μια διευκρίνηση,παρακαλω. Αναφέρετε την επαναφορα των σχολικων ποδιων στις αρμοδιοτητες του κυριου μπροκολου; Τι δουλεια εχει αυτος ,στα θεματα του δικου μου υπουργειου;;;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.573
Πόντοι
3.656
Έκτακτη κυβέρνηση εθνικής ενότητας υπό την απειλή ελληνοτουρκικης συρραξης:

Υπουργείο Εσωτερικών : Κ.Μπροκολος, επαναφέρει την καθαρεύουσα και τις σχολικές ποδιές, μαζεύει ολα τα πορδελα σε ενα γκέτο πέριξ της πρωθυπουργικης κατοικίας, υποχρεώνει τους λαθρομετανάστες να συμμετέχουν σε κινήσεις των ατενιστας

Με απαξίωσες τύπε. Οικονομικά έχω σπουδάσει. Αν έπαιρνα το Υπουργείο Οικονομίας και Ανάπτυξης θα έλυνα το πρόβλημα της Ελλάδας σε δύο χρόνια, το πολύ. Κάνω την εξής πρόταση, κι αν μας διαβάζει ο Σύμβουλος κάποιου Υπουργού, ας το παρουσιάσει για δική του ιδέα, δεν έχω πρόβλημα με τη Δημόσια Αναγνώριση. 1ον. Φτιάχνω Κρατικά Μπουρδέλα. Η Ιδέα δεν είναι δικιά μου, την είχε εφαρμόσει πρώτος ο Σόλωνας, αγοράζοντας τις ανάλογες δούλες. Οι κανόνες θα είναι πολύ απλοί. Αλλοδαπές Κοπέλες καθαρές, με διάρκεια συνεύρεσης μισή ώρα και κόστος 25€, στις οποίες θα παρέχεται πλήρης Ιατροφαρμακευτική περίθαλψη, που θα υπογράφουν ειδικό συμβόλαιο με το Ελληνικό κράτος. Διαμονή ΜΟΝΟ για 8 μήνες, 1.200 € μισθός (ο οποίος θα κατατίθεται στο λογαριασμό τους) και κίνητρα για Μπόνους, σε όσες έχουν αρκετή πελατεία. ΦΥΣΙΚΑ θα φορολογούνται νόμιμα και δεν θα μπορούν να επιστρέψουν στη χώρα, για τους προφανείς κινδύνους των αγαπούληδων. Τεράστιο κομμάτι της μαύρης οικονομίας θα πιαστεί με τον τρόπο αυτό. 2ον. Όσοι παίρνουν ηρωίνη,  ας έρθουν να βγάλουν βιβλιάριο υγείας στον ΕΦΚΑ και θα πληρώνουν κόστος 5€ την ανάλογη ένεση, ελεγμένη / σφραγισμένη, που θα την κάνουν οι νοσηλεύτριες επί τόπου, για προφανείς λόγους. Θα σωθούν οι οικογένειές τους και οι ίδιοι, απαλλαγμένοι από το άγχος της επόμενης δόσης, θα λειτουργούν κανονικά. Και πάλι η ιδέα δεν είναι δικιά μου, είχε εφαρμοστεί ένα τέτοιο πρόγραμμα στην Αγγλία για δέκα χρόνια. Οι συμμετέχοντες ζούσαν κανονικά. Μόλις το πρόγραμμα σταμάτησε,  σε δύο βδομάδες επήλθε ο πρώτος θάνατος από νοθευμένο πράμα. Άλλο ένα τεράστιο κονδύλι μαύρου χρήματος θα πιαστεί με παράπλευρο κέρδος τη μείωση της εγκληματικότητας (και των νοσημάτων από τις σύριγγες) για τους άντρες χρήστες και της παράνομης πορνείας για τις γυναίκες. Ποιος όμως θα κοντραριστεί με αυτά τα τεράστια διαπλεκόμενα συμφέροντα; οι μισθοφόροι τους θα κάνουν τεράστια εκστρατεία κατασυκοφάντησης των μέτρων που προτείνω με φυσικό σύμμαχο την Εκκλησία και τους κάθε λογής συντηρητικούς από κάθε χώρο
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
:rockon:
 

Συνημμένα

  • InShot_20180328_164419422.jpg
    InShot_20180328_164419422.jpg
    1,2 MB · Εμφανίσεις: 72

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.013
Πόντοι
1.616
Σέλφι, εμένα Υπουργείο;
Κλαψ, σνιφ, εμας τους ερωτευμένους μας περιφρονουν σε αυτό το φορουμ
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Μοναχικέ μπουρδελιάρη ξέρεις καλά πόσο χεσμένα είναι τα λαμόγια. Γελοία υποκείμενα που κατεβαίνουν στην πιάτσα 1-2 φορές το μήνα με καπέλο και γυαλιά. Σου ζητούν πληροφορίες για τις πουτάνες και από πάνω σε ειρωνεύονται κιόλας γι' αυτό που είσαι. Τώρα ξέρεις ποιοι είναι οι εχθροί σου. Γάμησέ τους, δώσ' τους στεγνά στις γυναίκες τους και κάνε τους ρόμπα.

Βασικά κοροιδευουμε μόνο εσένα πικερ επειδη ντροπιάζεις το ανδρικό φύλλο. 

Περιμενουμε μεσα στην Μεγάλη Εβδομαδα να φωτιστείς και να κανεις βήματα προς την σωστή κατευθυνση. Να αρχίσεις να κάνεις καμακι, να πιάσεις γκόμενα, να φυγεις από το παιδικό σου δωμάτιο, να πας διακοπές με γκόμενα, να περπατήσεις σε κεντρικό δρόμο εχοντας δίπλα σου γυναίκα, να παψεις να λες μαλακιες να γινουν ολες οι γυναίκες πουτάνες, να ζεις ως κανονικός άνδρας.
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Ειναι νωρις ακομα για τον πικερ...

Επειδή το αδοκίμαστο και το απ’ αλλού φερμένο
Δεν τ’ αντέχουν οι άνθρωποι κι είναι νωρίς, μ’ ακούς
Είναι νωρίς ακόμη μες στον κόσμο αυτόν αγάπη μου :cheesy:

Μην ακους τους σκοταδιστες δασκαλε. Νομιζουν οτι εξημερωσαν τον λυκο τους και τον εκαναν αρνακι που θα λεγε και ο μποκολος... ο νιτσε ,συγγνωμη.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.573
Πόντοι
3.656
Ειναι νωρις ακομα για τον πικερ...

Επειδή το αδοκίμαστο και το απ’ αλλού φερμένο
Δεν τ’ αντέχουν οι άνθρωποι κι είναι νωρίς, μ’ ακούς
Είναι νωρίς ακόμη μες στον κόσμο αυτόν αγάπη μου :cheesy:

Μην ακους τους σκοταδιστες δασκαλε. Νομιζουν οτι εξημερωσαν τον λυκο τους και τον εκαναν αρνακι που θα λεγε και ο μποκολος... ο νιτσε ,συγγνωμη.

Από εδώ το πας, εκεί το φέρνεις, εμένα αναφέρεις συνέχεια. Κάποιος κακοπροαίρετος μπορεί να πιστέψει ότι με έχεις συνέχεια στο μυαλό σου και ψάχνεις ευκαιρίες (είτε συνειδητά, είτε ασυνείδητα) για να το φανερώσεις. Θέλεις κάτι; μην ντρέπεσαι, εκφράσου ελεύθερα. Το στιβαρό, δασύτριχο στήθος μου έχει γίνει στήριγμα σε πολλά γυναικεία κεφάλια κι έχει μουσκέψει από τα δάκρυά τους. Σε ποιον άλλο θα στρέφονταν οι υστερικές; ΜΑ ΦΥΣΙΚΑ σε ένα τύπο σαν κι εμένα για να του τα πρήξουν και να τις στηρίξει, ώστε να ξαλαφρώσουν και να γυρίσουν πίσω στους γκόμενους που τις απαξίωναν. Μυρίστηκες κάτι εκμεταλλεύσιμο; Ρίξε τα χαρτιά σου
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.263
Like
24.183
Πόντοι
6.056
Από εδώ το πας, εκεί το φέρνεις, εμένα αναφέρεις συνέχεια. Κάποιος κακοπροαίρετος μπορεί να πιστέψει ότι με έχεις συνέχεια στο μυαλό σου και ψάχνεις ευκαιρίες (είτε συνειδητά, είτε ασυνείδητα) για να το φανερώσεις. Θέλεις κάτι; μην ντρέπεσαι, εκφράσου ελεύθερα. Το στιβαρό, δασύτριχο στήθος μου έχει γίνει στήριγμα σε πολλά γυναικεία κεφάλια κι έχει μουσκέψει από τα δάκρυά τους. Σε ποιον άλλο θα στρέφονταν οι υστερικές; ΜΑ ΦΥΣΙΚΑ σε ένα τύπο σαν κι εμένα για να του τα πρήξουν και να τις στηρίξει, ώστε να ξαλαφρώσουν και να γυρίσουν πίσω στους γκόμενους που τις απαξίωναν. Μυρίστηκες κάτι εκμεταλλεύσιμο; Ρίξε τα χαρτιά σου
ειναι πασιφανες οτι υπαρχει μια σπιθα απο την μερια της δωρας
εγω θα ορμουσα να χουφτωσω
:hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom