Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Φαρμακομούνα η πουτάνα... :S

Παππουδι φαινεσαι καλος ανθρωπος,θα με βοηθησεις σε κατι; εχω πολλες προτασεις για αυταρχικο αλλα δε εχω πειρα . :( θα με αφησεις να εξασκηθω πανω σου;
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.258
Like
24.186
Πόντοι
6.056
Τον ρωτησα και μου ειπε οτι τα εβαλε με τον μαρινακη και τον εφαγαν τα συμφέροντα. Ειναι ο μαρινακης μελος εδω; :(
οχι αλλα εχει ερεισμα... :grin:

μπαν ειναι τωρα
δεν θα μαθουμε ποτε αν βγηκε με την τυπισσα απο το παρτυ
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
οχι αλλα εχει ερεισμα... :grin:

μπαν ειναι τωρα
δεν θα μαθουμε ποτε αν βγηκε με την τυπισσα απο το παρτυ

Μιλαμε viber , θα σας πω αν ειναι.

Δε μου δινεις και το δικο σου ,μηπως μπαναριστεις; δεν εμεινε και κανενας αλλος :(
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Η ιστορική φράση του Βελουχιώτη "ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΑ ΓΟΥΝΑΡΑΔΙΚΑ", δεν αποτελεί δόκιμο όρο για εμάς τους σύγχρονους ανθρώπους, τους σύγχρονους Ευρωπαίους.
Τα προβλήματα λύνονται με διάλογο και νηφαλιότητα και όχι με εκρήξεις θυμού και ραντεβού θανάτου.
Ας μου επιτραπεί, λοιπόν - και μάλιστα στα πλαίσια της οικολογίας και του σεβασμού στα δικαιώματα των ζωών - ΟΧΙ ΣΤΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΓΟΥΝΑΣ που εκβαρβαρίζει τον πολιτισμό μας και υποσκάπτει τον Ευρωπαίκό προσανατολισμό της χώρας μας.
Ευχαριστώ.

Νομιζω εισθε η αδελφη ψυχη μου
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.382
Like
23.036
Πόντοι
5.506
Παππουδι φαινεσαι καλος ανθρωπος,θα με βοηθησεις σε κατι; εχω πολλες προτασεις για αυταρχικο αλλα δε εχω πειρα . :( θα με αφησεις να εξασκηθω πανω σου;


Νομιζω οτι ομιλεις απαξιωτικα και δε σεβεσαι ουτε τα χρονια του.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.796
Κριτικές
90
Like
36.762
Πόντοι
25.467
Παππουδι φαινεσαι καλος ανθρωπος,θα με βοηθησεις σε κατι; εχω πολλες προτασεις για αυταρχικο αλλα δε εχω πειρα . :( θα με αφησεις να εξασκηθω πανω σου;

Aυτά τα σαδομαζοχιστικά, είναι πολύ σχετικά...

Ζυγώστε εσείς με το καλό, και θα δούμε τι μπορώ να κάνω για εσάς. :)
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Τον ρωτησα και μου ειπε οτι τα εβαλε με τον μαρινακη και τον εφαγαν τα συμφέροντα. Ειναι ο μαρινακης μελος εδω; :(

Μήπως ειπε μάλωσε με το μαρινακι μωρε; μαρινες εχουμε μπόλικες
Και μερικοί ειναι αδυναμοι χαρακτήρες, καψουρευονται ευκολα
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Με το νόμο του Picker αντιστρέφουμε το κλίμα. Αφήνουμε μακριά μαλλιά, φοράμε make-up και περιμένουμε τα βρωμόμουνα να μας την πέσουν. Πρέπει να καταλάβουν ότι δεν αρκεί πλέον να περιμένουν. Πρέπει να κάνουν και την πρώτη κίνηση εκείνες.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Είσαι σχεδόν καράφλας, το  make-up που φοράς δεν ξέρουμε αν σε κάνει τον γνήσιο άνδρα που θα τον δει μια γυναίκα και θα του την πέσει με την μια.

Ενδεχόμενος  αν το  make-up σου δεν πετυχαίνει, μπορεί και να σε περνάνε για τραβέλι ή αδερφή.  
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Μοναχικέ μπουρδελιάρη ξέρεις καλά ότι δεν υπάρχει πιο σιχαμένο πράγμα από το φλερτ. Δεν υπάρχει μεγαλύτερη καύλα από το να περιμένει μια γκόμενα να της την πέσεις κι εσύ να τη φτύνεις γιατί ξέρεις ότι αύριο θα γαμήσεις ξανά.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Το φλερτ είναι ανδρικό προνόμιο Πικερ, δεν μπορείς να φλερτάρεις γιατί δεν είσαι κανονικός άνδρας.  Την καύλα που λες, να περιμένει μια γκόμενα να της την πέσεις κι εσύ να τη φτύνεις, δεν πρόκειται ποτέ να την ζήσεις με τα μυαλά που κουβαλάς.   
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Γελοία υποκείμενα ήταν και θα είναι. Συνηθισμένα ανθρωπάκια για τον πούτσο που δεν σκέφτονται ποτέ πέρα από τα καθιερωμένα. Εμείς είμαστε η επανάσταση, είμαστε η ανώτερη λογική. Εφαρμόζουμε το νόμο του Picker!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Για ζουρλομανδία είσαι καημένε πικερ.

Όταν τα λες αυτά στους γονείς σου, την αδερφή σου, στους  φίλους και στην εργασία σου θα πρέπει να πέφτει τρελό γέλιο λέμε.

Γενικά πρέπει να σε έχουν εντελώς για τον πουτσο, μπορεί και να λυπούνται, ειδικά οι γονείς σου.
 

fanis81

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
100
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
Ο pickerακος ειναι θεος..
Πολλα απ αυτα που λεει εχουν μεγαλη δοση αληθειας κ οκ ειναι καπως απολυτα αλλα ο καθενας διαμορφωνει τη γνωμη του ελευθερα..
Απλα θα ηθελα(επειδη δε μπορω να διαβαζω 2.500 σελιδες) να μου πει ο picker καποια πραγματα για τη ζωη του..
Ηλικια?τι δουλεια κανει?αν εχει hobbies ή ενδιαφεροντα?κ κυριως πως φανταζεται το μελλον του..
Φιλικα παντα ρωταω..
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ο νόμος του Picker είναι 100 χρόνια μπροστά από τη νοοτροπία του μέσου Έλληνα. Είναι φιλελεύθερος νόμος βασισμένος στον Διαφωτισμό και στην ιδεολογία του classic rock. Είμαστε οι συνεχιστές των μεγάλων rockers της δεκαετίας του '70.
 

fanis81

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
100
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
Δε μου απαντησες ομως pickerακο
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Τη δεκαετία του '70 έγινε μια επανάσταση αφού οι ετεροφυλόφιλοι rockers υιοθέτησαν ένα καθαρά γυναικείο look. Γιατί το έκαναν αυτό; Γιατί δεν αποδέχονταν τον ορισμό των γυναικών ως το "ωραίο φύλο" και το προνόμιό τους να αποφασίζουν εκείνες με ποιον θα γαμηθούν. Οι rockers αμφισβήτησαν ουσιαστικά το ίδιο το φλερτ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom