Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.522
Κριτικές
64
Like
5.120
Πόντοι
7.786
ανεστη προσεχευθηκα  για  εσενα  ευτυχως  δεν εχω  παθει ποτε  κατι τετοιο με αυτο που επαθες 
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.699
Πόντοι
25.467

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Άγιε διαβάστε με να συγχωρεθουν οι αμαρτίες μου, σβήνω
Άκαρδη γυνή

Ἐξορκίζω σὲ τὸν ἀρχέκακον τῆς βλασφημίας, τὸν ἀρχηγὸν τῆς ἀνταρσίας, καὶ αὐτουργόν τῆς πονηρίας.

Ἐξορκίζω σε τὸν ἐκρίφθεντα ἐκ τῆς ἄνω φωτοφορίας, καὶ σκότω βυθοῦ κατενεχθέντα διὰ τὴν ἔπαρσιν. Ἐξορκίζω σε, καὶ πάσαν τὴν ἐκπεσοῦσαν δύναμιν, τῆς σῆς ἀκόλουθον προαιρέσεως. Ὀρκίζω σε, πνεῦμα ἀκάθαρτον, κατὰ τοῦ Θεοῦ Σαβαώθ, καὶ πάσης στρατιὰς Ἀγγέλων Θεοῦ, Ἀδωναῒ, Ἐλωῒ, Θεοῦ παντοκράτορος, ἔξελθε καὶ ἀπαναχώρησον ἀπὸ τοῦ δούλου τοῦ Θεοῦ

Μπλα μπλα μπλα
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Ἐξορκίζω σὲ τὸν ἀρχέκακον τῆς βλασφημίας, τὸν ἀρχηγὸν τῆς ἀνταρσίας, καὶ αὐτουργόν τῆς πονηρίας.

Ἐξορκίζω σε τὸν ἐκρίφθεντα ἐκ τῆς ἄνω φωτοφορίας, καὶ σκότω βυθοῦ κατενεχθέντα διὰ τὴν ἔπαρσιν. Ἐξορκίζω σε, καὶ πάσαν τὴν ἐκπεσοῦσαν δύναμιν, τῆς σῆς ἀκόλουθον προαιρέσεως. Ὀρκίζω σε, πνεῦμα ἀκάθαρτον, κατὰ τοῦ Θεοῦ Σαβαώθ, καὶ πάσης στρατιὰς Ἀγγέλων Θεοῦ, Ἀδωναῒ, Ἐλωῒ, Θεοῦ παντοκράτορος, ἔξελθε καὶ ἀπαναχώρησον ἀπὸ τοῦ δούλου τοῦ Θεοῦ

Μπλα μπλα μπλα

Θεέ μου εχω παραισθήσεις, βλέπω μπροστα μου τον άγιο να με ξορκίσει με ζαρτιέρες και τακούνια
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.699
Πόντοι
25.467
Ἐξορκίζω σὲ τὸν ἀρχέκακον τῆς βλασφημίας, τὸν ἀρχηγὸν τῆς ἀνταρσίας, καὶ αὐτουργόν τῆς πονηρίας.

Ἐξορκίζω σε τὸν ἐκρίφθεντα ἐκ τῆς ἄνω φωτοφορίας, καὶ σκότω βυθοῦ κατενεχθέντα διὰ τὴν ἔπαρσιν. Ἐξορκίζω σε, καὶ πάσαν τὴν ἐκπεσοῦσαν δύναμιν, τῆς σῆς ἀκόλουθον προαιρέσεως. Ὀρκίζω σε, πνεῦμα ἀκάθαρτον, κατὰ τοῦ Θεοῦ Σαβαώθ, καὶ πάσης στρατιὰς Ἀγγέλων Θεοῦ, Ἀδωναῒ, Ἐλωῒ, Θεοῦ παντοκράτορος, ἔξελθε καὶ ἀπαναχώρησον ἀπὸ τοῦ δούλου τοῦ Θεοῦ

Μπλα μπλα μπλα


Σάλτα να ρουφήξεις καμιά πούτσα μωρή...

Που θες να διαβάσεις και ευχές... Τσιμπουκομαζώχτρα...
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Σάλτα να ρουφήξεις καμιά πούτσα μωρή...

Που θες να διαβάσεις και ευχές... Τσιμπουκομαζώχτρα...

Μπορουμε να ανταλλαξουμε εργασια για σημερα . Εγω θα λεω ευχες και εσεις θα γλυψετε ενα φιλο μου. Τι λετε;
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Μετανοήσατε τέκνον μου;

Συνετρίβη η καρδιά σας;

Δεν ειμαι σιγουρος αν  κατάλαβα ποσο πλήγωσα αλλους ή εμενα με τα λάθη μου καθώς και ποσα πατήματα και χαχανητα και επιχειρήματα έδωσα στην ένωση αντιαγαπουλιασης που μαχεται στο φορουμ μας

Ομως καταλαβα ενα πραγμα: Καθείς Εχει διαλέξει τον δρομο του και εχω εχω τα χαλια του δικού μου δρόμου να δω. Ίσως μετ θάνατον, μου παραχωρηθει αλλος δρόμος. Να είστε καλα πάτερ
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.699
Πόντοι
25.467
Μπορουμε να ανταλλαξουμε εργασια για σημερα . Εγω θα λεω ευχες και εσεις θα γλυψετε ενα φιλο μου. Τι λετε;

Εγώ λέω να περάσεις από το γηροκομείο, να σε πλακώσω στα πουτσοσκάμπιλα, να έρθεις στα ίσια σου.
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Εγώ λέω να περάσεις από το γηροκομείο, να σε πλακώσω στα πουτσοσκάμπιλα, να έρθεις στα ίσια σου.

Θα βρω ενα τριημερο ελευθερο, ως γεροντολαγνα που σεβεται τον εαυτο της,θα δυσκολευτω να αποχωρησω απο χωρο που φιλοξενει γλυκα ,υπεροχα ραμολιμεντα.

Μη με αγαπησετε μονο ,οι γεροντοερωτες ειναι
Οτι χειροτερο
 

Επισκέπτης
Ἐξορκίζω σὲ τὸν ἀρχέκακον τῆς βλασφημίας, τὸν ἀρχηγὸν τῆς ἀνταρσίας, καὶ αὐτουργόν τῆς πονηρίας.

Ἐξορκίζω σε τὸν ἐκρίφθεντα ἐκ τῆς ἄνω φωτοφορίας, καὶ σκότω βυθοῦ κατενεχθέντα διὰ τὴν ἔπαρσιν. Ἐξορκίζω σε, καὶ πάσαν τὴν ἐκπεσοῦσαν δύναμιν, τῆς σῆς ἀκόλουθον προαιρέσεως. Ὀρκίζω σε, πνεῦμα ἀκάθαρτον, κατὰ τοῦ Θεοῦ Σαβαώθ, καὶ πάσης στρατιὰς Ἀγγέλων Θεοῦ, Ἀδωναῒ, Ἐλωῒ, Θεοῦ παντοκράτορος, ἔξελθε καὶ ἀπαναχώρησον ἀπὸ τοῦ δούλου τοῦ Θεοῦ

Μπλα μπλα μπλα

50 λεπτα σου πηρε τυπε να βρεις αυτη τη μαλακια στον γκουγκλη; :think:
 

Επισκέπτης
Μιλατε εσεις ,που σας εχει παρει 6 μηνες και ακομα να καταλαβετε οτι δε ειμαι τυπος; :)

Ενταξει εισαι μορφωμενη και φιλοσοφημενη πουτανα που καθεται και ασχολειται με διαφορα ναυαγια σε ενα μπουρδελοσαι... :jerking:
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Εχετε καθε δικαιωμα στον αυτοπροσδιορισμο ,αλλα προσωπικα δε σας θεωρω ναυαγιο :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom