Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.013
Πόντοι
1.616
Ντρέπομαι.
Picker όπου κι αν είσαι, αυτή είναι μια δήμοσια εξομολόγηση/συντριβή, ενος οπαδού σου που πρόδωσε τις αξίες του κινήματος.
Ξαναντρέπομαι.
Γνώρισα μια κοπέλα -ω αδυσώπητη μοίρα- βγήκαμε έξω μαζί ,κουβεντιάσαμε, κρατηθήκαμε χέρι χέρι, κοίταξα στα μάτια της και εκείνη στα δικά μου και... κάναμε ρομοντικό έρωτα -ω πεπρωμένο ανίκητο!
Ματαξαναντρέπομαι.
Picker, που είσαι; Σε χρειάζομαι! Νομίζω πως είναι και φεμινίστρια- ω καταστροφή και όνειδος!
Ξαναματαξαναντρέπομαι.
Συγχωρέστε με αδέρφια...
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Τελικα ,μονο ο κυριος μποκολος θα μεινει πιστος στο νομο :(

Προδοσια :(
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.573
Πόντοι
3.656
Τελικα ,μονο ο κυριος μποκολος θα μεινει πιστος στο νομο :(

Προδοσια :(

Που πήγε ο με γνώσεις Ψυχανάλυσης του ντουέτου οέο; Το πήρε απόφαση ότι δεν θα ανταλλάξει σεξ με συμβουλές και σε άφησε μόνη σου στα βαθιά; τσ, τσ, τσ. Δεν δίνω στις γκόμενες καμία αξία, γιατί η μέγιστη πλειονοψηφία των γυναικών στην ηλικία μου δεν ζητάει δεσμό, αλλά χορηγό. Πέρασε η εποχή που ήμουν το χρυσόψαρο που έλαμπε καβάλα στην εντούρο του και κυκλοφόραγε στην Obre, Crazy Horse, Kefalari Rock Club κλπ. Αφού απαιτούν να τις πληρώνω, προτιμώ να πληρώνω νεότερες, με τεράστια πείρα και όλες τις τρύπες τους ανοικτές. Δεν προτιμώ τα μπουρδέλα, γιατί δεν είμαι του δεκάλεπτου, να είναι καλά οι freelancers του τριγώνου. Πηδάω όσες φορές τη βδομάδα έχω καύλες. Το ξέρουν μόνο οι κολλητοί μου, τα στομάχια των υπόλοιπων γνωστών / Κοινωνικών επαφών δεν αντέχουν την αλήθεια, κι ας το κάνουν κρυφά με call girls οι ίδιοι. Το εισόδημά μου, μου επιτρέπει να μην καταφεύγω στην αυτοϊκανοποίηση, ακόμα τουλάχιστον. Ναι δεν μου καίγεται καρφί που δεν έχω δεσμό (sick) γιατί δεν είμαι υποχρεωμένος να με χρησιμοποιούν σαν ταξιτζή, σαν αρσιβαρίστα, σαν ηλεκτρολόγο ή υδραυλικό και σαν άνθρωπο με τον οποίο μοιράζονται τις υστερίες τους. Δεν είμαι υποχρεωμένος να μου τα κάνουν τσουρέκια προσποιούμενος ότι πιστεύω το θέατρο της θυματοποίησης που παίζουν συνεχώς και αδιαλείπτως οι τρυφερές υπάρξεις. Δεν είμαι μοναχικός, ούτε μπουρδελιάρης. Έχεις μπλέξει μπούτια με μάγουλα, όπως ανάλυσα. Έχεις κάποια παρατήρηση / απάντηση / οτιδήποτε στα πιο πάνω; 
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.013
Πόντοι
1.616
Καλημέρα Γιαννάκη.
Τα γραφόμενά σου είναι γροθιά στο στομάχι.
Τι θα κάνω ο δυστυχής; Ζωγραφίζω καρδούλες, γράφω ποιηματάκια, σήμερα που είναι και ωραία μέρα μάζεψα μαργαρίτες για να της τις προσφέρω...
Ωιμέ! Τι καταντια!
Μη με κρίνετε αυστηρά αδέρφια, είμαι άνθρωπος και έχω αδυναμίες.
Έχω και ευαίσθητη καρδούλα. Και οι αλλεργίες μου φουντώνουν τώρα την άνοιξη και φτερνίζομαι. Και συλλάβανε και τον Σαρκοζί σήμερα.
Περνάω δύσκολες στιγμές.
PICKER WHERE ARE YOU?
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.699
Πόντοι
25.467
Πάρε τον πούλο και γρήγορα...
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.013
Πόντοι
1.616
Εγώ πονάω και εσεις μαλώνετε;
Jesus, πόσο μόνος είμαι...
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.013
Πόντοι
1.616
Και μαζί και μόνος, ίδιος θά 'ναι ο πόνος.
Ματώνει η καρδούλα μου Άγιε, την ευλογία σου να έχουμε.
Που έχω καταντήσει, εγω ο εκατοστός πεντηκοστός τρίτος αξιολογητής σε likes!
Όχι τίποτε άλλο ήθελα να πάω με τη Ξενια των Γερμανών και τώρα- ω μοιρα απροσδόκητη- τωρα βγαίνω να μαζέψω μαργαρίτες για εκείνη...
ΑΔΕΡΦΙΑ, ΠΡΟΣΕΥΧΗΘΕΙΤΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ!
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Ματώνει η καρδούλα μου Άγιε, την ευλογία σου να έχουμε.
Που έχω καταντήσει, εγω ο εκατοστός πεντηκοστός τρίτος αξιολογητής σε likes!
Όχι τίποτε άλλο ήθελα να πάω με τη Ξενια των Γερμανών και τώρα- ω μοιρα απροσδόκητη- τωρα βγαίνω να μαζέψω μαργαρίτες για εκείνη...
ΑΔΕΡΦΙΑ, ΠΡΟΣΕΥΧΗΘΕΙΤΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ!

Ελα ,ανεστη ....μαργαριτες?  Κατι πιο εντυπωσιακο
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Έχετε δίκιο.

Ένα μάτσο κουράδες, θα ήταν πιο κατάλληλο.

Παππουλη γιατι εχεις νευρα; ξαπλωσε να σου ριξουμε ενα μασαζ να χαλαρωσεις.

Αχα!καταλαβα. Θες κι εσυ ερωτες μαλλον και ζηλεψες. Κατι θα κανουμε. Εχω καπη κοντα στο σπιτι
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.699
Πόντοι
25.467
Παππουλη γιατι εχεις νευρα; ξαπλωσε να σου ριξουμε ενα μασαζ να χαλαρωσεις.

Αχα!καταλαβα. Θες κι εσυ ερωτες μαλλον και ζηλεψες. Κατι θα κανουμε. Εχω καπη κοντα στο σπιτι

Αντί για μασάζ, γίνεται να μου ρίξεις ένα μουνί και μετά μία μοσχαρίσια στα κάρβουνα;
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.013
Πόντοι
1.616
Ελα ,ανεστη ....μαργαριτες?  Κατι πιο εντυπωσιακο
Σαν τι δηλαδή; Πες καμιά ιδεα, νομίζω πως και εκείνη είναι φεμινίστρια - αλήθεια τι αρέσει σε εσάς τις φεμινίστριες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom