Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.699
Πόντοι
25.467
Αχ τι κριμα ,ειμαι βαρυκοη οταν μου απευθύνονται σε προστακτικη. Για δοκιμαστε να γονατισετε και να μου το ζητησετε παρακαλωντας :)

Με τα αυτιά διαβάζετε εσείς τα βαμπίρ; :)
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Με τα αυτιά διαβάζετε εσείς τα βαμπίρ; :)

Εχετε την εντυπωση οτι σας διαβαζω; και ο αντρας της παρεας ,που λεει και ο κυριος μποκολος ,τι κανει; γα τις χαμαλοδουλειες τον εχω :)
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.573
Πόντοι
3.656
Εχετε την εντυπωση οτι σας διαβαζω; και ο αντρας της παρεας ,που λεει και ο κυριος μποκολος ,τι κανει; γα τις χαμαλοδουλειες τον εχω :)

Υπάρχουν δύο περιπτώσεις. 1η. Να λες αλήθεια, σχετικά με τη χαμαλοδουλειά. Ο άντρας της παρέας να υποφέρει από μουνοδουλίαση και να ελπίζει ότι, αν σε ξελασπώσει από τα δύσβατα μονοπάτια στα οποία προσπαθείς να βαδίσεις, θα πάρει την ανταμοιβή του σε είδος (η ελπίδα πεθαίνει μαζί μας). 2η. Να ψεύδεσαι και συνεχίζει το Κοινωνικό Πείραμα (ή οτιδήποτε άλλο κάνει) κι εσύ να προσφέρεις την απαραίτητη βοήθεια με φωτογραφίες κλπ που δεν μπορεί να βρει μόνος του. Ανεξάρτητα από αυτά, ο Πίκερ θα τραβάει τα λιγοστά μαλλιά του με όσα διαβάζει. Που και που θα βλέπει το νόμο του, αλλά ούτε ένα τραγουδάκι βρε αδελφέ, ούτε μια φωτογραφία από το παρελθόν του. Δύσκολοι καιροί για πρίγκιπες 
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.699
Πόντοι
25.467
Εχετε την εντυπωση οτι σας διαβαζω; και ο αντρας της παρεας ,που λεει και ο κυριος μποκολος ,τι κανει; γα τις χαμαλοδουλειες τον εχω :)

Ανεξαρτήτως με το πώς έχετε χωρίσει τις δουλειές του σπιτιού, με τον παρατρεχάμενο που εκτελεί χρέη "άντρα" (να υποθέσω), το αποτέλεσμα είναι ότι μου απαντάτε. Και όλοι, κρινόμεθα εκ του αποτελέσματος. :)
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
αμα υπαρχει αγαπη ολα λυνονται

πχ

εγω πηγα σημερα στην ενορια μου και φιλησατην εικονα του αγιου
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Υπάρχουν δύο περιπτώσεις. 1η. Να λες αλήθεια, σχετικά με τη χαμαλοδουλειά. Ο άντρας της παρέας να υποφέρει από μουνοδουλίαση και να ελπίζει ότι, αν σε ξελασπώσει από τα δύσβατα μονοπάτια στα οποία προσπαθείς να βαδίσεις, θα πάρει την ανταμοιβή του σε είδος (η ελπίδα πεθαίνει μαζί μας). 2η. Να ψεύδεσαι και συνεχίζει το Κοινωνικό Πείραμα (ή οτιδήποτε άλλο κάνει) κι εσύ να προσφέρεις την απαραίτητη βοήθεια με φωτογραφίες κλπ που δεν μπορεί να βρει μόνος του. Ανεξάρτητα από αυτά, ο Πίκερ θα τραβάει τα λιγοστά μαλλιά του με όσα διαβάζει. Που και που θα βλέπει το νόμο του, αλλά ούτε ένα τραγουδάκι βρε αδελφέ, ούτε μια φωτογραφία από το παρελθόν του. Δύσκολοι καιροί για πρίγκιπες 

Του υπενθυμιζω συχνα οτι πρεπει να νικησει τον υστατο πειρασμο ,την ελπιδα ,αλλα ειναι αδυναμος ακομα :)

Βαλτε μας εσεις ενα τραγουδακι ,με ενδιαφερουν οι μουσικες επιλογες των μελων για το πειραμα μου. :)
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
αμα υπαρχει αγαπη ολα λυνονται

πχ

εγω πηγα σημερα στην ενορια μου και φιλησατην εικονα του αγιου

Και εγω ψαχνω να τη φιλησω αλλα εχω μπερδευτει. Το σιμος προερχεται απο το γερασιμος ,συμεων ή ιασιμος ? :(
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Αρα ,συμεων ,θελετε να πειτε; σας ευχαριστώ για την ενημερωση :)
Οχι, Σιμος ειναι ξεχωριστο ονομα. Προερχεται απο τον Σιμο, βασιλια της αρχαιας Αρκαδιας.

Θεωρησα οτι κανετε λογοπαιγνιο βασισμενο στο βιβλιο του Ξανθουλη.
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Οχι, Σιμος ειναι ξεχωριστο ονομα. Προερχεται απο τον Σιμο, βασιλια της αρχαιας Αρκαδιας.

Θεωρησα οτι κανετε λογοπαιγνιο βασισμενο στο βιβλιο του Ξανθουλη.

Μα που πηγε το μυαλο σας; :) ειναι δυνατον να ειχα ποτε καλες προθεσεις; απλα ψαχνω το πραγματικο ονομα του παππου ,μην συντριψω λαθος ατομο .
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Μα που πηγε το μυαλο σας; :) ειναι δυνατον να ειχα ποτε καλες προθεσεις; απλα ψαχνω το πραγματικο ονομα του παππου ,μην συντριψω λαθος ατομο .
Προφανως εχω χασει επεισοδια, αγνοω την υποθεση, συγχωρηστε μου την παρεμβαση.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Μα που πηγε το μυαλο σας; :) ειναι δυνατον να ειχα ποτε καλες προθεσεις; απλα ψαχνω το πραγματικο ονομα του παππου ,μην συντριψω λαθος ατομο .


δωρα βουντου θες να κανεις?
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
δωρα βουντου θες να κανεις?

Θα τον εξαντλησω σεξουαλικα. Ποση ενεργεια να εχει ενας παππουλης; 

Οπως θα ελεγε και ο μποκολος...εε ο sun tzu ..o πολεμος βασιζεται στην παραπλανηση .σεξουαλικο δολωματακι ,τεζα ο εχθρος
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΚΑΜΙΑ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 3-4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker

Μπλιτς μου ,where are you? I miss you baby :(
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.573
Πόντοι
3.656
Του υπενθυμιζω συχνα οτι πρεπει να νικησει τον υστατο πειρασμο ,την ελπιδα ,αλλα ειναι αδυναμος ακομα :)

Βαλτε μας εσεις ενα τραγουδακι ,με ενδιαφερουν οι μουσικες επιλογες των μελων για το πειραμα μου. :)

Ναι, η απελευθέρωση είναι δύσκολη και πολύ επώδυνη. Ο μέσος άνθρωπος θέλει όμορφα, γλυκά ψεματάκια. Δύο σε ένα, μετά το τσιτάτο, η μουσική επιλογή Fleetwood Mac - Little Lies
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom