Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Εχετε εξιδανικευσει τις πουτανες γιατι προφανως καλυπτουν τα κενα σας. οι πουτανες ανεκαθεν ηταν στο κατακαθι της κοινωνιας για να καλυπτουν μονο γενετησιες ορμες. διαβαζωντας αυτο το θρεντ καταλαβαινω οτι ο συγχρονος μπουρδελιαρης κουβαλαει τον συναισθηματικο του κοσμο στα μπουρδελα. οι πουτανες ειναι για τους πολεμιστες οχι για τους αγαπουληδες.

Οι πολεμιστες γαμανε τις κορες και τις γυναικες των νεκρων εχθρων τους.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Οι πουτάνες είναι οι γκόμενές μας. Τις αγαπάμε, τις λατρεύουμε, δεν μπορούμε να ζήσουμε χωρίς αυτές. Και αν κάνουμε σχέση κρατάει για λίγο, γιατί πάντα σκεφτόμαστε τις αγαπημένες μας πόρνες και επιστρέφουμε σε αυτές.
 

Motardos

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2016
Μηνύματα
649
Like
52
Πόντοι
6
Οι πουτάνες είναι οι γκόμενές μας. Τις αγαπάμε, τις λατρεύουμε, δεν μπορούμε να ζήσουμε χωρίς αυτές. Και αν κάνουμε σχέση κρατάει για λίγο, γιατί πάντα σκεφτόμαστε τις αγαπημένες μας πόρνες και επιστρέφουμε σε αυτές.

εισαι φλωρος απλα
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Είμαστε οι γνήσιοι μοναχικοί μπουρδελιάρηδες και δεν είμαστε διατεθειμένοι να κάνουμε την παραμικρή προσπάθεια προκειμένου να γαμήσουμε ένα μουνί. Είμαστε αυτοί που έχουμε συνηθίσει να μας παρακαλάνε και όχι να παρακαλάμε.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Λατρεύουμε τις πουτάνες γιατί δίνονται με την ίδια ευκολία σε όλους, μας συγκινεί η αυτοθυσία τους. Στις γκόμενες λέμε πάντα την αλήθεια γιατί έτσι έχουμε συνηθίσει και με τις πουτάνες. Φλώρος είναι όποιος δεν λέει πάντα στις γκόμενες την αλήθεια.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Να πολεμήσεις άραγε για τι; Για να γαμήσεις ένα βρωμόμουνο που είναι 10 φορές κατώτερο από σένα; Να της πεις ψέματα ενώ την κερατώνεις γιατί; Για να μη σε αφήσει το βρωμόμουνο το οποίο είναι 10 φορές κατώτερο από σένα;
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Λατρεύουμε τις πουτάνες γιατί δίνονται με την ίδια ευκολία σε όλους, μας συγκινεί η αυτοθυσία τους. Στις γκόμενες λέμε πάντα την αλήθεια γιατί έτσι έχουμε συνηθίσει και με τις πουτάνες. Φλώρος είναι όποιος δεν λέει πάντα στις γκόμενες την αλήθεια.
Την πετυχα την καινουρια;
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ο γνήσιος μοναχικός μπουρδελιάρης είναι φαλλοκράτης, βλέπει τις γυναίκες καθαρά σεξουαλικά. Γι' αυτό και δεν τον νοιάζει να διατηρεί σχέσεις μαζί τους. Γι' αυτό λατρεύει τις πουτάνες, επειδή του δίνουν ακριβώς αυτό που θέλει χωρίς τα περιττά.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Όποιος λέει ψέματα στις γυναίκες είναι φλώρος. Όποιος κάνει καμάκι είναι φλώρος. Ο πραγματικός άντρας δεν είναι διατεθειμένος να ρίξει τον εγωισμό του προκειμένου να γαμήσει και φυσικά δεν τον ενδιαφέρει να κάνει παρέα με μουνιά.
 

Motardos

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2016
Μηνύματα
649
Like
52
Πόντοι
6
Ρε μαμοθρεφτα που εχετε θεοποιησει τις πουτανες ξεκολατε. οι πουτανες παντα μια τρυπα ηταν εσεις τις κανατε γυναικες σας.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Ο γνήσιος μοναχικός μπουρδελιάρης είναι ευθύς και ειλικρινής και γι' αυτό λατρεύει τις πουτάνες. Αγαπάει τις πουτάνες και τους το λέει κάθε στιγμή. Και αν μερικές παρεξηγούν την αγάπη του, αυτός και πάλι τις αγαπάει πολύ.
 

Motardos

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2016
Μηνύματα
649
Like
52
Πόντοι
6
Ο γνήσιος μοναχικός μπουρδελιάρης είναι ευθύς και ειλικρινής και γι' αυτό λατρεύει τις πουτάνες. Αγαπάει τις πουτάνες και τους το λέει κάθε στιγμή. Και αν μερικές παρεξηγούν την αγάπη του, αυτός και πάλι τις αγαπάει πολύ.

Αν τα πεις αυτα σε καποιον ειδικο σε στελνει μεσα με 20 χαπια την ημερα.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Duke Nukem έχεις πέσει έξω. Πήγα πάλι σήμερα στην αγάπη μου αλλά χθες πήγα σε άλλη αγάπη μου που μου ζητάει πάντα να τη γλείφω μέχρι να τελειώσει πριν τη γαμήσω. Φυσικά όλες αυτές οι αγάπες μου είναι 18-24 ετών. Τις λατρεύω.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΟΡΜΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.371
Κριτικές
49
Like
22.764
Πόντοι
24.596

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Duke Nukem έχεις πέσει έξω. Πήγα πάλι σήμερα στην αγάπη μου αλλά χθες πήγα σε άλλη αγάπη μου που μου ζητάει πάντα να τη γλείφω μέχρι να τελειώσει πριν τη γαμήσω. Φυσικά όλες αυτές οι αγάπες μου είναι 18-24 ετών. Τις λατρεύω.

Αυτο γνωριζεις οτι ποναει πολλα ατομα που ειναι τακτικοι μπουρδελιαρηδες και θα γουσταραν τετοιες οικειοτητες.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Πικερ μερικα μπουρδελα στο μεταξουργειο ειναι τρομακτικα. Νιωθεις σαν ανθρακωρυχος ή εξερευνητης σπηλαιων σκαρφαλωνοντας μεσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom