Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alexcord80

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.428
Like
25
Πόντοι
16
:hi: :rockon: :rockon:
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΟΡΜΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.
:hi: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.371
Κριτικές
49
Like
22.764
Πόντοι
24.596
Ο podolagnos μου έστειλε και προσωπικό μήνυμα αλλά με έκανε να αηδιάσω. Έχω ξαναπεί ότι δεν θα μπορούσα ποτέ να γαμήσω άντρα, δεν θα μου σηκωνόταν με τίποτα αφού είμαι straight. Θα καθόμουν μόνο να με γαμήσει κάποιος για 5.000 ευρώ.
ρε πουστη κοπρολαγνε πηγες να βεβηλωσεις τον νομο του Πικερ? :S :S :S
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
Ο podolagnos μου έστειλε και προσωπικό μήνυμα αλλά με έκανε να αηδιάσω. Έχω ξαναπεί ότι δεν θα μπορούσα ποτέ να γαμήσω άντρα, δεν θα μου σηκωνόταν με τίποτα αφού είμαι straight. Θα καθόμουν μόνο να με γαμήσει κάποιος για 5.000 ευρώ.

Καλησπέρα άντρακλα...

το μήνυμα που σας έστειλα:
"Καλησπέρα κύριε Picker, ρίξτε μία ματιά σε αυτό το δικό μου θρεντ αν θέλετε, και πείτε μου αν θα μπορούσατε να με βοηθήσετε με κάποιο τρόπο.
www.bourdela.com/forum/index.php?topic=254631.0]https://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=254631.0[/url]"

Αν διαβάζατε το θρεντ θα βλέπατε ότι αυτό που θέλω... είναι να τρώω χύσια από str8 άντρες, ακόμα και από τις χρησιμοποιημένες τους καπότες, που διαφορετικά θα τις πέταγαν....
Γι αυτό σας ρώτησα, αν θέλατε να με κερνάτε κανένα χρησιμοποιημένο προφυλακτικό μετά τις επισκέψεις σας στα μπουρδέλα.

:hi:
 
Εγγρ.
19 Σεπ 2016
Μηνύματα
277
Like
0
Πόντοι
1
Ο podolagnos μου έστειλε και προσωπικό μήνυμα αλλά με έκανε να αηδιάσω. Έχω ξαναπεί ότι δεν θα μπορούσα ποτέ να γαμήσω άντρα, δεν θα μου σηκωνόταν με τίποτα αφού είμαι straight. Θα καθόμουν μόνο να με γαμήσει κάποιος για 5.000 ευρώ.

1.  εχετε  κοινο  φετιχ  τις πατουσες .

2. δε θελει να τον γαμησεις παρα  μονο τις καποτες σου απο τα μπουρδελα .

δηλαδη  τι πειραζει  να του δινεις τις καποτες απο τα εβδομαδιαια γαμησια 1
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Ποδολαγνε ποσα θα πληρωνες τον πικερ για καθε γεματη κσποτα; μπορει να σου δινει 3-4 τημ εβδομαδα ολο το χρονο.
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
Ποδολαγνε ποσα θα πληρωνες τον πικερ για καθε γεματη κσποτα; μπορει να σου δινει 3-4 τημ εβδομαδα ολο το χρονο.

Δεν σου λεω, γιατί θα σχολιάσει κλασικά ο από πάνω, ο ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, που δεν κάνει άλλη δουλειά...
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.371
Κριτικές
49
Like
22.764
Πόντοι
24.596

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
εχουμε καμια εξελιξη?

αυτός ο picker, πρέπει να μπαίνει με ραντεβού εδώ μέσα, δεν εξηγείτε τόση απουσία. Εκτός και αν αύξησε τη συχνότητα επισκεψιμότητας σε μπουρδέλα και δεν προλαβαίνει.

Εσύ από την άλλη ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, εισοδηματίας? Πόσο χρονών είσαι? μένεις μόνος? περιοχή? θέλεις συγκάτοικο... να μοιράζεστε ...τα πάντα....εεε τα έξοδα εννοούσα  :grin: :-*
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.371
Κριτικές
49
Like
22.764
Πόντοι
24.596
αυτός ο picker, πρέπει να μπαίνει με ραντεβού εδώ μέσα, δεν εξηγείτε τόση απουσία. Εκτός και αν αύξησε τη συχνότητα επισκεψιμότητας σε μπουρδέλα και δεν προλαβαίνει.

Εσύ από την άλλη ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, εισοδηματίας? Πόσο χρονών είσαι? μένεις μόνος? περιοχή? θέλεις συγκάτοικο... να μοιράζεστε ...τα πάντα....εεε τα έξοδα εννοούσα  :grin: :-*
χυσολαγνε τον αριθμο των συνευρεσεων τον οριζει αυστηρα ο νομος,δεν επιτρεπονται ξαφνικες αλλαγες χωρις τροποποιητικη διαταξη :S :S :S
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.371
Κριτικές
49
Like
22.764
Πόντοι
24.596
Τυπε ο χυσολαγνος σε καλοβλέπει για σχεση  :S :S :S
τυπε ειμαι 60 χρονων,μενω με τους γονεις μου,ζω απο το επιδομα προνοιας,δε ξερω,καποια στιγμη θα πρεπει να απογαλακτιστω,ισως να αρχισω να το σκεφτομαι :S :S :S
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Περάσαμε μέσα από τα κύματα και τη φωτιά. Στερηθήκαμε όταν οι άλλοι τα είχαν όλα και μάθαμε να κάνουμε υπομονή. Γίναμε λιτοί και ολιγαρκείς. Ξέραμε ότι κάποτε θα έρθει η ώρα για την ανταμοιβή μας. Η ώρα αυτή πλέον έχει φτάσει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom