Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Σύντομα θα ξεχωρίσει η ήρα από το στάρι. Τα μπουρδέλα ανήκουν σε εμάς, τους γνήσιους μοναχικούς μπουρδελιάρηδες. Τα λαμόγια με τόσες υποχρεώσεις δεν έχουν πια λεφτά για πουτάνες. Τις γυναικούλες τους και στα σπιτάκια τους.
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.937
Κριτικές
8
Like
2.970
Πόντοι
506
μονος του που λεει και ο κοντοπιδης
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Νάσο Αθανασιάδη νομίζω ότι κατάλαβα ποιος ήσουν - ένας που με κοίταζε έντονα σαν να με συμπαθούσε πολύ. Την άλλη φορά που θα με δεις έλα να μου μιλήσεις. Επίσης, ναι, το Σάββατο βράδυ ήμουν με ένα φίλο μου στο Μεταξουργείο.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Σήμερα είχα άλλη μία ονειρεμένη συνεύρεση με το καινούριο μου στανταράκι στην Κολωνού, που όμως δεν μπορώ να σας πω ποια είναι. Συγνώμη παιδιά αλλά είμαι ερωτευμένος. Φιλιόμαστε παθιασμένα, με αφήνει να τη ρουφάω παντού.
 

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ. ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕ ΣΥΧΝΟΤΗΤΑ 4 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΑΝΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΣΤΑΓΜΟ. ΔΕΝ ΜΑΛΑΚΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΟΤΕ, ΕΛΕΓΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΟΡΜΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΚΤΟΝΩΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΚΑΡΦΙ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΕΣ.

Picker  :rockon:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.371
Κριτικές
49
Like
22.764
Πόντοι
24.596
Νάσο Αθανασιάδη νομίζω ότι κατάλαβα ποιος ήσουν - ένας που με κοίταζε έντονα σαν να με συμπαθούσε πολύ. Την άλλη φορά που θα με δεις έλα να μου μιλήσεις. Επίσης, ναι, το Σάββατο βράδυ ήμουν με ένα φίλο μου στο Μεταξουργείο.
Πικερ επρεπε να ερθω να σου μιλησω .απλα δεν ημουν χιλια τοις εκατο σιγουρος.την αλλη φορα θα ερθω :hi: :hi:
 

Διαγόρας

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2015
Μηνύματα
917
Like
671
Πόντοι
86
Τόσα χρόνια στην Ελλάδα μάθαμε στο ψέμα και στη λαμογιά. Αυτό φυσικά δεν θα μπορούσε να κρατήσει για πάντα. Μας κατάλαβαν και τώρα το πληρώνουμε. Όσοι συνήθισαν στα εύκολα και στην απάτη έφτασε η ώρα να υποφέρουν.
Δουλεύεις; Από που αντλείς χρήματα;
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.100
Κριτικές
52
Like
17.598
Πόντοι
10.686
O πραγματικός μπουρδελιάρης είναι φιλελεύθερος, άθρησκος, αντιδραστικός. Εγώ ποτέ δεν μίλησα για θρησκεία, μίλησα απλά για Θεό. Υπάρχει μία απροσδιόριστη θεία δύναμη που ταυτίζεται με τη φύση, η οποία και συχνά εκδικείται.
Δίνεις ανθρωπομορφική υπόσταση στη Φύση,η οποία δεν διέπεται από την ηθική που είναι ανθρώπινη κοινωνική σύμβαση.
Σύντομα θα ξεχωρίσει η ήρα από το στάρι. Τα μπουρδέλα ανήκουν σε εμάς, τους γνήσιους μοναχικούς μπουρδελιάρηδες. Τα λαμόγια με τόσες υποχρεώσεις δεν έχουν πια λεφτά για πουτάνες. Τις γυναικούλες τους και στα σπιτάκια τους.
Τα λαμόγια πάντα επιβιώνουν εις βάρος αυτών που πάνε με τον σταυρό στο χέρι,αυτό έχει δείξει η ιστορία...
Δεν πιστεύω σε καμία οργανωμένη θρησκεία. Πιστεύω όμως ότι το καλό στο τέλος πάντα ή σχεδόν πάντα νικάει. Ο ψεύτης και ο κλέφτης τον πρώτο χρόνο χαίρονται. Δείτε π.χ. πώς μας γαμάει δικαιολογημένα εδώ και 7 χρόνια η τρόικα.
Το βάρος πέφτει σε σένα και σ'όλους αυτούς που δεν έχουνε κονέ και πρόσβαση στην πολιτική και οικονομική εξουσία!Τα εγχώρια και διεθνή λαμόγια μια χαρά την έβγαζαν και θα συνεχίσουν να τη βγάζουν...
 

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.920
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615
Η τρόικα είναι η μεγαλύτερη ευλογία που θα μπορούσε να μας τύχει. Ήρθαν οι ξένοι για να μας κάνουν επιτέλους ανθρώπους. Μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα για τα λαμόγια, ό,τι και να κάνουν δεν θα ξεφύγουν με τίποτα αυτή τη φορά.
Θα ξεφύγουν αν η Ελλάς αποχωρήσει από το ευρώ.
 
Εγγρ.
19 Σεπ 2016
Μηνύματα
277
Like
0
Πόντοι
1
Σήμερα είχα άλλη μία ονειρεμένη συνεύρεση με το καινούριο μου στανταράκι στην Κολωνού, που όμως δεν μπορώ να σας πω ποια είναι. Συγνώμη παιδιά αλλά είμαι ερωτευμένος. Φιλιόμαστε παθιασμένα, με αφήνει να τη ρουφάω παντού.

ποση  ωρα  ; κανα  5λεπτο ;
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.100
Κριτικές
52
Like
17.598
Πόντοι
10.686
''Ουκ εν τω πολλώ το ευ''!Και την γκόμενά σου παραπάνω βαριέσαι να τη γλωσσοφιλάς...  :)
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Τόσα χρόνια στην Ελλάδα μάθαμε στο ψέμα και στη λαμογιά. Αυτό φυσικά δεν θα μπορούσε να κρατήσει για πάντα. Μας κατάλαβαν και τώρα το πληρώνουμε. Όσοι συνήθισαν στα εύκολα και στην απάτη έφτασε η ώρα να υποφέρουν.

Ρε ουφο Πικερ οσοι καβατζωθηκαν με απατες τις καλες μερες τωρα ειναι εξασφαλισμενοι. Εσυ να δουμε που θα βρεθεις οταν πεθανουν οι γονεις σου.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Ξερω το νεο αμορε του Πικερ.
 

Duke Nukem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2015
Μηνύματα
13.369
Like
489
Πόντοι
186
Ειναι η ξανθια αδυνατουλα στην πρωινη βαρδια στο Κωλωνου 15 δεξια.
 

Motardos

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2016
Μηνύματα
649
Like
52
Πόντοι
6
Εχετε εξιδανικευσει τις πουτανες γιατι προφανως καλυπτουν τα κενα σας. οι πουτανες ανεκαθεν ηταν στο κατακαθι της κοινωνιας για να καλυπτουν μονο γενετησιες ορμες. διαβαζωντας αυτο το θρεντ καταλαβαινω οτι ο συγχρονος μπουρδελιαρης κουβαλαει τον συναισθηματικο του κοσμο στα μπουρδελα. οι πουτανες ειναι για τους πολεμιστες οχι για τους αγαπουληδες.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
Εχετε εξιδανικευσει τις πουτανες γιατι προφανως καλυπτουν τα κενα σας. οι πουτανες ανεκαθεν ηταν στο κατακαθι της κοινωνιας για να καλυπτουν μονο γενετησιες ορμες. διαβαζωντας αυτο το θρεντ καταλαβαινω οτι ο συγχρονος μπουρδελιαρης κουβαλαει τον συναισθηματικο του κοσμο στα μπουρδελα. οι πουτανες ειναι για τους πολεμιστες οχι για τους αγαπουληδες.
Πρόσεχε μην κλάσεις απο το ζόρι!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom