Νέα

Ο φίλος μου είναι 30 ετών παρθένος!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pitas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 263
  • Εμφανίσεις 34K
  • Ετικέτες
    παρθένος
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
17 Μαΐ 2022
Μηνύματα
5
Like
3
Πόντοι
0
παιδια δε ξερω γι αυτον που εγραψε που ηταν 30 χρονων πριν 15 χρονια εγω ειμαι 23.συμφωνω με πολλες αποψεις που γραφονται εδω μεσα η ψυχολογια παιζει τεραστιο ρολο και λογικο να μη μας κοιτανε οι κοπελες εμας τους παρθενους γιατι η ψυχολογια φαινεται.τωρα αν καποιος ειναι 30 και περιμενει ποιοτικο σεξ κλπ η αποψη μου ειναι οτι θα περιμενει μια ζωη.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
παιδια δε ξερω γι αυτον που εγραψε που ηταν 30 χρονων πριν 15 χρονια εγω ειμαι 23.συμφωνω με πολλες αποψεις που γραφονται εδω μεσα η ψυχολογια παιζει τεραστιο ρολο και λογικο να μη μας κοιτανε οι κοπελες εμας τους παρθενους γιατι η ψυχολογια φαινεται.τωρα αν καποιος ειναι 30 και περιμενει ποιοτικο σεξ κλπ η αποψη μου ειναι οτι θα περιμενει μια ζωη.
παιζει ρολο ποτε θα παρεις χαμπαρι ποσο μαλακας ησουν μικρος. Δεν ειναι ντροπη να πας 30 και να μην εχεις ριξει γκομενα στη ζωη σου, ορισμενοι ανθρωποι εχουν χοντρα ψυχολογικα και αγχος απο μικροι, και ορισμενους η φυση εκανε οτι μπορουσε για να τους κανει οσο πιο ασχημους γινεται. Συμβαινει.

Ειναι ντροπη ομως να ανηκεις στην παραπανω κατηγορια, να εχεις φτασει σε ηλικια που ολοι γυρω σου γαμιουνται σαν τα σκυλια (ας πουμε 20), και να μην πεσεις με τα μουτρα στις (εστω και φτηνες) πουτανες. Η πορνεια παντα αποτελουσε κοινωνικο λειτουργημα, για να προσφερει αυτα που καποιοι δεν μπορουν να εχουν φυσιολογικα.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.334
Like
9.419
Πόντοι
2.306
παιζει ρολο ποτε θα παρεις χαμπαρι ποσο μαλακας ησουν μικρος. Δεν ειναι ντροπη να πας 30 και να μην εχεις ριξει γκομενα στη ζωη σου, ορισμενοι ανθρωποι εχουν χοντρα ψυχολογικα και αγχος απο μικροι, και ορισμενους η φυση εκανε οτι μπορουσε για να τους κανει οσο πιο ασχημους γινεται. Συμβαινει.

Ειναι ντροπη ομως να ανηκεις στην παραπανω κατηγορια, να εχεις φτασει σε ηλικια που ολοι γυρω σου γαμιουνται σαν τα σκυλια (ας πουμε 20), και να μην πεσεις με τα μουτρα στις (εστω και φτηνες) πουτανες. Η πορνεια παντα αποτελουσε κοινωνικο λειτουργημα, για να προσφερει αυτα που καποιοι δεν μπορουν να εχουν φυσιολογικα.
Η κοινωνία ,σε αντίθεση με προ 40 χρόνια ,καταδικάζει τους άντρες που πάνε στο πληρωμένο.Έτσι πολλοί νιώθουν ενοχικά.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
Η κοινωνία ,σε αντίθεση με προ 40 χρόνια ,καταδικάζει τους άντρες που πάνε στο πληρωμένο.Έτσι πολλοί νιώθουν ενοχικά.
δεν ειναι αναγκη η κοινωνια να ξερει. Βαλε καπελακι, και πηγαινε τσαρκα :2funny: Τωρα και με τις μασκες, παραδεισος, κυκλοφορεις ινκογκνιτο ολη μερα. Ο μονος γνωστος που θα σε πετυχει στη Φυλης, θα εχει παει εκει για τον ιδιο λογο, οποτε δεν θα σε κρινει :2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: tony1
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
428
Like
772
Πόντοι
81
Παντως εγω προσωπικα ετσι ξεκινησα απο τις πουτανες , και δεν μου εχει βγει σε κακο ισα ισα με βοηθησε κιολας
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Η κοινωνία ,σε αντίθεση με προ 40 χρόνια ,καταδικάζει τους άντρες που πάνε στο πληρωμένο.Έτσι πολλοί νιώθουν ενοχικά.

Ποιος την γαμαει την κοινωνια ρε τυπε?Κανε δουλεια σου και μην ασχολεισαι.Λες και θα σου πει κανενας μπραβο?
 
  • Like
Αντιδράσεις: tony1

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
755
Like
915
Πόντοι
86
παιδια δε ξερω γι αυτον που εγραψε που ηταν 30 χρονων πριν 15 χρονια εγω ειμαι 23.συμφωνω με πολλες αποψεις που γραφονται εδω μεσα η ψυχολογια παιζει τεραστιο ρολο και λογικο να μη μας κοιτανε οι κοπελες εμας τους παρθενους γιατι η ψυχολογια φαινεται.τωρα αν καποιος ειναι 30 και περιμενει ποιοτικο σεξ κλπ η αποψη μου ειναι οτι θα περιμενει μια ζωη.
Και στις πουτανες να πας να φύγει η παρθενία πάλι δεν ανοίγουν τα πόδια
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
755
Like
915
Πόντοι
86
Η κοινωνία ,σε αντίθεση με προ 40 χρόνια ,καταδικάζει τους άντρες που πάνε στο πληρωμένο.Έτσι πολλοί νιώθουν ενοχικά.
Εγώ καταδικάζω το τσάμπα έρωτα που δεν ανοίγουν τα πόδια τσάμπα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ποιος την γαμαει την κοινωνια ρε τυπε?Κανε δουλεια σου και μην ασχολεισαι.Λες και θα σου πει κανενας μπραβο?
Γάμα συνέχεια πάρε εκδίκηση βίασε με τον νόμιμο τρόπο με λίγα μόλις ευρώ
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Χάνετε την ουσία.

Παρθένος τριάντα ετών δεν είναι πρόβλημα. Πάει, γαμαει, τέλος. Το πρόβλημα είναι ότι το παλικάρι είναι 30 ετών παρθένος στις σχέσεις. Και όταν με το καλό του σκάσει η πρώτη, θα φάει γερό στραπάτσο. Εκεί θα δει τις δυσκολίες. Αλλά... ιτ ιζ γουατ ιτ ιζ.

Αγάπη μόνο!
 

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
755
Like
915
Πόντοι
86
Χάνετε την ουσία.

Παρθένος τριάντα ετών δεν είναι πρόβλημα. Πάει, γαμαει, τέλος. Το πρόβλημα είναι ότι το παλικάρι είναι 30 ετών παρθένος στις σχέσεις. Και όταν με το καλό του σκάσει η πρώτη, θα φάει γερό στραπάτσο. Εκεί θα δει τις δυσκολίες. Αλλά... ιτ ιζ γουατ ιτ ιζ.

Αγάπη μόνο!
Δεν θα του σκάσει ποτέ άσε τις φιλοσοφίες και πιάσε κάνα στοίχημα μπας και δούμε άσπρη μερα
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.568
Πόντοι
3.656
εγω παιδια ειμαι 18 και παρθενος και ειμαι μια χαρα παντως, δε το θεωρω καθολου περιεργο ουτως η αλλως τι 16 τι 18?

τυπε μη φοβασαι,και ο ντοπας που ειναι πολυ μεγαλυτερος απο εσενα παρθενος ειναι :confused: :confused: :confused:
απο μπροστα :effemine: :gay: :confused: :confused: :confused:
 

Gianis717

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
114
Like
106
Πόντοι
1
Χάνετε την ουσία.

Παρθένος τριάντα ετών δεν είναι πρόβλημα. Πάει, γαμαει, τέλος. Το πρόβλημα είναι ότι το παλικάρι είναι 30 ετών παρθένος στις σχέσεις. Και όταν με το καλό του σκάσει η πρώτη, θα φάει γερό στραπάτσο. Εκεί θα δει τις δυσκολίες. Αλλά... ιτ ιζ γουατ ιτ ιζ.

Αγάπη μόνο!
ιδιος εγω ο φιλος σου :cry:
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.487
Πόντοι
456
δεν εχετε καμια φιλη να του κατσει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom