Νέα

Νοίκιασα διαμέρισμα σε στριπτιτζούδες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα epicouros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 37
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

igand2

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2006
Μηνύματα
393
Κριτικές
7
Like
121
Πόντοι
1
Αν πουλιέται το αγοράζο νοικιασμένο...
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Παιδιά νοίκιασα ένα διαμέρισμα που έχω για να μείνουν 3 γυναίκες , εκ των υστέρων κατάλαβα ότι κατά 90% αυτές θα είναι στριπτιτζουδες! Λέτε να έχω φασαρίες με δαυτες;
Κάθε γνώμη σεβαστή.
Εγω στανταρ θα τιε εβαζα να με πληρωνουν σε ειδος...τυχερε μπαγασα...!
 

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2007
Μηνύματα
523
Κριτικές
3
Like
50
Πόντοι
6
Ακου φιλε αν το νοικιασε το αφεντικο το σπιτι δεν προκειτε να φαιρνουν κοσμο ,
Το αφεντικο δεν ειναι βλακας να χανει πελατες, εκτος αν δινει ποδηλατο ,εκει προσεξε
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
την καλητερη επιλογη εκανεσ τωρα θα περνεισ το νοικι στην ωρα του.........
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
φιλε ανοιξε παρτηδες με τον τυπο που φερνει της κοπελες και δεν θα χασεις.......ειμαι μια απο τα ειδια με εσενα και εγω εχω νοικιασει 2 σπιτια σε εναν τυπο που φερνει κατι Ρωσιδουλες και ρουμανες και περναω SUPER αλλα κουλαριστα και οχι καθημερινα ας πουμε 2 φορες τον μηνα....
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
Το αφεντικο δεν ειναι βλακας να χανει πελατες, εκτος αν δινει ποδηλατο ,εκει προσεξε

:think: Δεν την ξερω αυτη την εκφραση!!! (αν δινει ποδήλατο)

και μια μαλακια της στιγμης Αν καποιος μιλαει πολυ γρηγορα αλλα σε αργκο μιλαει κανονικα????
 

Inga

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
τι λετε ρε παιδια ,οι κοπελες κοιμουνται στην ημερα κ το βραδι παλι για δουλεια ...κ τους γομενους δεν φερνουν στο σπιτι,αμα θελει ας πληρωνει το ξενοδοχειο :birdman:
 

Επισκέπτης
Παιδιά νοίκιασα ένα διαμέρισμα που έχω για να μείνουν 3 γυναίκες , εκ των υστέρων κατάλαβα ότι κατά 90% αυτές θα είναι στριπτιτζουδες! Λέτε να έχω φασαρίες με δαυτες;
Κάθε γνώμη σεβαστή.
πο πο χιστι μου!θα πιτσιλας αβερτα τορα!!!!τι τιχι και αυτι πουτσαρα μου!χιστα τα ατακτα πορνιδια!μι δειξεις ελεος τιτανοκαυλε μου!!!
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Παιδιά νοίκιασα ένα διαμέρισμα που έχω για να μείνουν 3 γυναίκες , εκ των υστέρων κατάλαβα ότι κατά 90% αυτές θα είναι στριπτιτζουδες! Λέτε να έχω φασαρίες με δαυτες;
Κάθε γνώμη σεβαστή.

Φίλε EPICOURE
Θεμιτό να ζητάς συμβουλή αν το ξανασκεφτηκες αλλα καλλύτερα ασε τα "εκ των υστέρων" κ.λ.π.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Παιδιά νοίκιασα ένα διαμέρισμα που έχω για να μείνουν 3 γυναίκες , εκ των υστέρων κατάλαβα ότι κατά 90% αυτές θα είναι στριπτιτζουδες! Λέτε να έχω φασαρίες με δαυτες;
Κάθε γνώμη σεβαστή.
1000% θα έχεις προβλήματα...διώξε τις γκόμενες όσο είναι καιρός....στείλτες σε εμένα να τους νοικιάσω το δικό μου..... :dancing: :rockon: :dancing: :rockon:
 

Επισκέπτης
τι λετε ρε παιδια ,οι κοπελες κοιμουνται στην ημερα κ το βραδι παλι για δουλεια ...κ τους γομενους δεν φερνουν στο σπιτι,αμα θελει ας πληρωνει το ξενοδοχειο :birdman:
εσυ τι εισαι ? ιεροδουλη ή στριπερ ή μηπως κατι αλλο ?

στο θεμα μας...οι κοπελες κοιμουνται την ημερα...το βραδυ πανε για δουλεια...το απογευμα μπορουν ομως να πηδιουνται,δλδ στο ενδιαμεσο...τελος,υπαρχουν τα 2 ρεπο μεσα στη βδομαδα...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Το πρόγραμμα που μας δίνανε με τετράδια στο σχολείο μου θύμισες :2funny:
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6
Οι κοπέλες ξυπνάνε στις 2-3 η ώρα το μεσημέρι. Μοναδικός κενός χρόνος βαριά βαριά μέχρι τις 8. Μετά δουλειά. Αν θέλουν να πηδηχτούν ΣΑΦΩΣ και δεν γαμιούνται στο σπίτι τους
1.) Γιατί δεν είναι δηλωμένες πουτάνες
2.) Γιατί δεν είναι μόνες τους.
3.) Γιατί δεν θέλουν να δημιουργήσουν πρβλ στη γειτονιά κλπ, μιας και αν πάει καρφωτή την γαμήσανε. Πάει η δουλειά στο stip, απέλαση και άντε γεια.

Είχα πάρε δώσε με τέτοια γκόμενα και πίστεψε με δεν της αρέσει καθόλου μα καθόλου να ξέρουν οι πελάτες που μένουν (εγώ ήξερα βέβαια γιατί δεν με θεωρούσε απλά πελάτη αλλά σχέση της ποτέ όμως μα ποτέ δεν πήγα σπίτι της μιας και μου έλεγε ότι δεν ζει μόνη της και δεν θέλει να δίνει δικαιώματα)

Η δική μου γνώμη είναι προχώρησε το. Δεν θα έχεις προβλήματα τέτοιου τύπου εφόσον πρόκειται για επαγγελματίες strip και όχι ανώριμα τσουλάκια της ξεπέτας
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
6
Like
1.132
Πόντοι
376
Τί εγινε ρε φιλαράκι;  Κατάφερες τίποτα με τις στριπτιτζούδες;
 
OP
OP
E

epicouros

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2005
Μηνύματα
56
Like
4
Πόντοι
0
Λοιπόν ήρθαν οι κοπέλες αλλά δεν τις έκοψα για στριπτιτζούδες , το καλό είναι ότι μέχρι τώρα δεν ενοχλούν από εκεί και πέρα ας κάνουν ότι δουλειά θέλουν δεν με ενδιαφέρει.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Στα φυσιολογικά τους οι στριπτιτζούδες μπορεί να μοιάζουν με καθαρίστριες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom