Νέα

Νοίκιασα διαμέρισμα σε στριπτιτζούδες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα epicouros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 37
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

epicouros

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2005
Μηνύματα
56
Like
4
Πόντοι
0
Παιδιά νοίκιασα ένα διαμέρισμα που έχω για να μείνουν 3 γυναίκες , εκ των υστέρων κατάλαβα ότι κατά 90% αυτές θα είναι στριπτιτζουδες! Λέτε να έχω φασαρίες με δαυτες;
Κάθε γνώμη σεβαστή.
 

mad_max

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
1.007
Κριτικές
97
Like
4.785
Πόντοι
22.915
Το πολύ πολύ να πληρώσουν κάποιο νοίκι σε είδος.
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Για να σου δώσουμε υπεύθυνη απάντηση, πρέπει να μελετήσουμε επιτόπου το πρόβλημα. Για δώσε διεύθυνση...
 

Επισκέπτης
βαλε κρυφες καμερες και παιρναι ματι ολη μερα.......


υ.γ προσεχε μην τυφλωθεις απο αυνανισμο
 

Amale

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
342
Like
11
Πόντοι
1
Διεύθυνση και τηλέφωνο τώρα :) Λογικά δεν θα έχεις πρόβλημα μια και τα πολλά τα κάνουν στον χόρο εργασίας.Γενικά οι στριπτιτζούδες όταν είναι σπίτι είναι για να χαλαρώσουν αλλά για τι εθνικότητες μιλάμε;Γιατί παίζει και ΠΟΛΥ σημασία στο πώς συμπεριφέρονται...
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
εγω θα περνα ολα τα νοικια σε ειδος και στο τελος θα τα δηλωνα και στην εφορια :cheesy:

παντος δε πιστευω να χεις προβληματα. καλα λεφτα θα χουν, μονο προσεξε μην αρχισουν να φερνουν κοσμο. γνωμη μου ειναι να εισαι ανοικτος μαζι τους.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.388
Κριτικές
1
Like
893
Πόντοι
96
  Να τσεκαρεις καθε μηνα το καταλογο του σαιτ  :2funny: μηπως δεις καμια γνωστη εισοδο

  Επισης οταν πας για εισπραξη να αναβεις τα φωτα τις εισοδου μηπως εχουν κιτρινισει οι λαμπες  ;)

ΥΓ, Πλακα κάνω δες και ενα επισοδιο απο την 10η εντολή με εναν τυπο που νοικιασε διαμερισμα σε χορευτρια!!!
 
OP
OP
E

epicouros

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2005
Μηνύματα
56
Like
4
Πόντοι
0
Αυτό που φοβάμαι είναι μην αρχίσουν τα.. όργια και όχι τίποτα άλλο αλλά μένω από πάνω, δυστυχώς δεν μπορώ να πάρω νοίκια σε είδος γιατί το σπίτι δεν είναι δικό μου απλώς εγώ έχω αναλάβει να το νοικιάζω, εθνικότητες δεν ξέρω το μόνο που ξέρω είναι ότι κάθε 2-3 μήνες θα αλλάζουν όπως μου είπε αυτός που το νοίκιασε και από τις ενδείξεις που έχω θα δουλεύουν σε μαγαζί της παραλιακής.
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Το είχ
Παιδιά νοίκιασα ένα διαμέρισμα που έχω για να μείνουν 3 γυναίκες , εκ των υστέρων κατάλαβα ότι κατά 90% αυτές θα είναι στριπτιτζουδες! Λέτε να έχω φασαρίες με δαυτες;
Κάθε γνώμη σεβαστή.

Το είχα ξανα-αναφέρει στο παλιό φόρουμ αλλά θα το ξαναπώ.

'Εμενα στην ίδια πολυκατοικία με μια στριπτηζού πριν 4-5 χρόνια. Το είχε πάντα καθαρό, βέβαια έφερνε καναν πελάτη το βράδι μετά το σχόλασμα, γενικά είχε πολλά τηλεφωνήματα, αρκετοί άντρες μπαινοέβγαιναν (όλοι φραγκάτοι με κάτι αμαξάρες) αλλά μπούληδες.

Τα είχα φτιάξει μαζί της κανα μηνα, αλλά μετά αν και τα χαλάσαμε γαμιόμασταν αραιά και που. Μου είχε γνωρίσει μια Ουκρανέζα φίλη της, κι αυτή είχε νοικιάσει λίγο πιο πέρα σπίτι, γενικά μερικές φορές αργούσαν το νοίκι κανα 10ήμερο, αλλά όλα οκ.


ΥΓ. Υπάρχει μεγάλη περίπτωση να γαμας καλά μουνιά καθώς όπως λες θα αλλάζουν οι κοπέλες. Σκέψου όμως πως όπως κατάλαβα είναι οργανωμένο κύκλωμα, και αν γίνει κανα ντου θα τραβάνε και σένα που το εκμεταλεύεσαι αλλά και τον ιδιοκτήτη. Και αντε μετά να αποδείξεις πως δεν είσαι ελέφαντας. :headbang: :headbang: :headbang:
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.434
Like
19
Πόντοι
16
Και αν σου ζητήσουν καμιά σωλήνα (1 1/2 in) ανοξειδωτη, για εξάσκηση,
σαν εταιρία μπορούμε να το αναλάβουμε  ;)

Στείλε ΡΜ .
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Σωστός ο δικός σου.Εγω είχα μια φίλη στριπτιζου(τωρα το ποσο φιλοι είμασταν αφήστετο)Λεγόταν Νικολ απο το athens queens στο χαιδαρι.Μου έλεγε ότι βγάζει 2000-2500 ευρω το μήνα.Είχα πάει σπίτι της πολυ καθαρό φοβερο σπίτι και ήσυχο σπάνια φερνουν αντρες στο σπίτι τους για να μην διμιουργούν προβλήματα γενικα και το νοικι στην ωρα του.Αυτες δεν θέλουν να δημιουργουν προβλήματα και γενικα οποιοδήποτε θέμα.Οπότε μην ανησυχεις άδικα.Χαλάρωσε και δες την συνέχεια.
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Πολύ κακή επιλογή και επικίνδυνη. Δεν ξέρεις τι μπορείς να πάθεις με αυτές που έμπλεξες...
Γι'αυτό κι εγώ προτίθεμαι να πηγαίνω κάθε μήνα και να εισπράτω τα νοίκια για πάρτυ σου.
 

LOSTRE(1)

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2005
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
Βασικά δεν θα έχεις πρόβλημα αλλά να σε ενδιαφέρει να σου δίνουν τα ενοίκια...Δεν ξέρω ποιος τα πληρώνει...αυτές ¨η ο ιδιοκτήτης του στριπτιτζάδικου;Να είσαι χαλαρός με αυτές και διακριτικός...Αν αρχίσουν να φέρνουν κόσμο στο σπίτι μπορεί οι γείτονες να ενοχληθούν και να φωνάξουν καμια αστυνομια γιατι δεν 8α χαρουν να βλεπουν άντρες να μπαινουν σε ενα διαμερισμα στην ησυχη πολυκατοικια τους!!!
 

Επισκέπτης
όταν πας για το ενοίκιο βάλε κάνα τσίγκινο σώβρακο μην έχει σκάσει μύτη ο νταβάς με κανέναν αράπη.
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
καλα εκανες εχεις και τσαμπα ματι πιασε φιλιες δεν ξερεις μπορει να σου βγει σε καλο
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Για έχε το νου σου μην το πηγαίνουν για στουντιάκι, κάτω από τη μύτη σου.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Καλη φαση να εχεις διαμερισμα με ενοικιο σε στριπτιζουδες-Ενας φιλος πριν 4 χρονια ειχε πηδηξει 2 μαζι κατα τη διαρκεια μετακομισης του απο το σπιτι αφηνοντας το σε 2 στριπτιζουδες-Οχι λιγουριες-Οχι σκουπιδια και πλαστικα-Η τυχη μπορει να ερθει αν την προκαλεσεις-
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
Αν το ειχε νοικιασει μια μονη της ή με καμια φιλη της που εργαζονται μονιμα στην Ελλαδα , θα σου ελεγα ολα οκ. Αλλα απο την στιγμη που ειναι κυκλωμα και καθε 3μηνες θα φερνουν καινουριες πιστευω οτι μπλεκεις σε περιεργες καταστασεις...
 

dimitrisathina

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
εγώ θα σου έλεγα να είσαι πολύ διακριτικός και να μην πολυ κολλάς αν δεις ότι δε σε παίρνει....
δεν έχω προσωπική εμπειρία αλλά είχα γνωρίσει στην αγγλία έναν τύπο που "πρόσεχε" κοπέλες από στριπτιζάδικο...
ήταν 120 κιλά όλα μύες....  βασικά ήταν 140 κιλά γιατί κουβάλαγε 2-3 ούζι και 5-6 χειροβομβίδες πάντα μαζί του !!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom