Νέα

Νηστεία και Σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα iuakoya
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 107
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
iuakoya

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.294
Παιδια ποτε σεξ την Μ.Παρασκευη φιλος που πηγε με πορνη Μ.Παρασκευη ενα χρονο μετα τραυματιστηκε ασχημα στο πεος..αυτο που σας λεω ειναι 100% αληθεια..δειξτε σεβασμο αυτες τις μερες για να μην παθετε κακο!  :S

Φίλε σίγουρα δεν είναι καθόλου καλό κάτι τέτοιο, αλλά αυτό που λες μου θυμίζει κάτι χαρτάκια που έλεγαν: Αν δεν το αντιγράψεις 100 φορές θα πάθεις κακό, αν το κάνεις, θα πλουτίσεις :p
 

purgiotis40

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
278
Like
53
Πόντοι
1
Φίλε σίγουρα δεν είναι καθόλου καλό κάτι τέτοιο, αλλά αυτό που λες μου θυμίζει κάτι χαρτάκια που έλεγαν: Αν δεν το αντιγράψεις 100 φορές θα πάθεις κακό, αν το κάνεις, θα πλουτίσεις :p
κοιτα μπορει ναταν συμπτωση..εχει συμβει παντως μπεσα σου μιλαω..εγω το απεδωσα εκει παντως...
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
κοιτα μπορει ναταν συμπτωση..εχει συμβει παντως μπεσα σου μιλαω..εγω το απεδωσα εκει παντως...

Τι άλλο από την τρομοκρατία έχει να προσφέρει ο Χριστιανισμός; Εγώ πάνω από τρεις δεκαετίες κάνω σεξ τη Μεγάλη Παρασκευή από πεποίθηση και τρώω κρέας. Έχω εξαιρετική υγεία. Ξέρω, θα το πληρώσω όταν πάω στο Γκόθαμ Σίτυ, συγνώμη στην κόλαση ήθελα να πω
 
OP
OP
iuakoya

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.294
Τι άλλο από την τρομοκρατία έχει να προσφέρει ο Χριστιανισμός; Εγώ πάνω από τρεις δεκαετίες κάνω σεξ τη Μεγάλη Παρασκευή από πεποίθηση και τρώω κρέας. Έχω εξαιρετική υγεία. Ξέρω, θα το πληρώσω όταν πάω στο Γκόθαμ Σίτυ, συγνώμη στην κόλαση ήθελα να πω

Ο Χριστιανισμός φίλε έχει πολλά να προσφέρει αρκεί να έχεις μάτια να τα δεις, αλλά προφανώς εδώ δεν είναι ο κατάλληλος χώρος για τέτοια συζήτηση...
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Ο Χριστιανισμός φίλε έχει πολλά να προσφέρει αρκεί να έχεις μάτια να τα δεις, αλλά προφανώς εδώ δεν είναι ο κατάλληλος χώρος για τέτοια συζήτηση...

άλλο ένα θεοσεβούμενο μέλος του bourdela.com. Τίποτα δεν με εκπλήσσει πια
 

Απίθανος

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2017
Μηνύματα
39
Like
6
Πόντοι
0
Τι άλλο από την τρομοκρατία έχει να προσφέρει ο Χριστιανισμός; Εγώ πάνω από τρεις δεκαετίες κάνω σεξ τη Μεγάλη Παρασκευή από πεποίθηση και τρώω κρέας. Έχω εξαιρετική υγεία. Ξέρω, θα το πληρώσω όταν πάω στο Γκόθαμ Σίτυ, συγνώμη στην κόλαση ήθελα να πω
Φιλε μόνο ο Ελληνικος χριστιανισμός σε άφηνε να κάνει ότι θέλεις. Για ρωτα άθεους στο Οταν, την Σαουδική Αραβία αλλά και τις χριστιανικές Φιλιππίνες και την χριστιανική Κένυα τι τους κάνουν τους άθεους.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Τι άλλο από την τρομοκρατία έχει να προσφέρει ο Χριστιανισμός; Εγώ πάνω από τρεις δεκαετίες κάνω σεξ τη Μεγάλη Παρασκευή από πεποίθηση και τρώω κρέας. Έχω εξαιρετική υγεία. Ξέρω, θα το πληρώσω όταν πάω στο Γκόθαμ Σίτυ, συγνώμη στην κόλαση ήθελα να πω

από τα γραφόμενα σου πάντως, καταλήγω στο συμπέρασμα ότι σεξ κάνεις ΜΟΝΟΝ την Μεγάλη Παρασκευή
 
OP
OP
iuakoya

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.294
εεεε μα μας τα έχει κάνει όχι απλά κουδούνια καμπάνες για κωδωνοστάσι...

Πάντως τις χρονιές που το Πάσχα των καθολικών δεν συμπίπτει με το δικό μας είναι δύο οι ευκαιρίες για σεξ. Χαχαχαχα...
 

Mitharadir

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
1
Στην Αίγυπτο σκοτώθηκαν Αιγύπτιοι Κόπτες χριστιανοί και τις εκκλησίες της Αιγύπτου τις φυλάνε Αιγύπτιοι Κόπτες χριστιανοί Αστυνομικοί για να μην υπάρξει νέο χτύπημα. Την Ενωσή άθεων δεν την είδα να καταδικάζει το γεγονός.
 
OP
OP
iuakoya

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.294
Στην Αίγυπτο σκοτώθηκαν Αιγύπτιοι Κόπτες χριστιανοί και τις εκκλησίες της Αιγύπτου τις φυλάνε Αιγύπτιοι Κόπτες χριστιανοί Αστυνομικοί για να μην υπάρξει νέο χτύπημα. Την Ενωσή άθεων δεν την είδα να καταδικάζει το γεγονός.

Μη σε απογοητεύσω αλλά δεν θα τη δεις...
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Πάντως τις χρονιές που το Πάσχα των καθολικών δεν συμπίπτει με το δικό μας είναι δύο οι ευκαιρίες για σεξ. Χαχαχαχα...

ναι αλλά είμαι σίγουρος ότι δεν μπορεί να βρεί ταίρι για δεύτερη φορά...
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
από τα γραφόμενα σου πάντως, καταλήγω στο συμπέρασμα ότι σεξ κάνεις ΜΟΝΟΝ την Μεγάλη Παρασκευή

Έχεις μεγάλο ταλέντο στην κρίση χαρακτήρων. Θα έπρεπε να γίνεις ψυχολόγος. Μα αμέσως με κατάλαβες!!!!!! RESPECT!!!!!
 

Mitharadir

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
1
Αγαπητε Ιωαννη Μποκολο  :fuck1:μια ερώτηση: είσαι μέλος της ένωσης άθεων;Γιατί αν είσαι έχετε τίποτα ωραία μουνια να τους ρίξουμε ένα γαμησακι κι ένα χυσιμο σε όλο το φιδίσιο κορμί τους να παραμιλανε; :fuck1: :erection: :s&m_1: :pipa1: :2on1: :pipa2:
 

purgiotis40

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
278
Like
53
Πόντοι
1
Αγαπητε Ιωαννη Μποκολο  :fuck1:μια ερώτηση: είσαι μέλος της ένωσης άθεων;Γιατί αν είσαι έχετε τίποτα ωραία μουνια να τους ρίξουμε ένα γαμησακι κι ένα χυσιμο σε όλο το φιδίσιο κορμί τους να παραμιλανε; :fuck1: :erection: :s&m_1: :pipa1: :2on1: :pipa2:
δεν εκπλησσομαι που ζητιανευεις να σου βρουν γυναικα να γαμησεις! τετοιος  :jerking:  πουσαι που να βρεις μονος σου!  :headbang:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Αγαπητε Ιωαννη Μποκολο  :fuck1:μια ερώτηση: είσαι μέλος της ένωσης άθεων;Γιατί αν είσαι έχετε τίποτα ωραία μουνια να τους ρίξουμε ένα γαμησακι κι ένα χυσιμο σε όλο το φιδίσιο κορμί τους να παραμιλανε; :fuck1: :erection: :s&m_1: :pipa1: :2on1: :pipa2:

όχι δεν είμαι μέλος, αλλά είναι σίγουρο μετά τις επιθέσεις των τελευταίων ημερών ότι θα οργανωθώ μαζί τους. Η λύση είναι απλούστατη. Θα προσποιηθείς τον Άθεο, πόσοι και πόσοι προσποιούνται τους θρησκευόμενους, θα έρθεις στη συνάντηση κι όποια σου κάτσει. Αν μπορείς να φλερτάρεις, όλα τα προγνωστικά είναι μαζί σου. Δεν πιστεύω να φοβάσαι, ή να μην έχεις εμπιστοσύνη στον εαυτό σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom