Νέα

Νηστεία και Σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα iuakoya
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 107
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Giannis Ioan

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2017
Μηνύματα
17
Like
23
Πόντοι
0
Στο φαί και στο γαμήσι ο Θεός δεν κάνει κρίση.
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Μεγάλη Εβδομάδα και αρκετοί νηστεύουν. Κάποιοι υποστηρίζουν ότι πρέπει να απέχεις και από κάθε σεξουαλική πράξη. Τι πιστεύετε σχετικά; Θα το κάνετε; Αντέχετε 1 εβδομάδα χωρίς σεξ; Και στην τελική, όπως έλεγε και η Θεοπούλα στο Παρά Πέντε: Κόβεται το σεξ;  :2funny:

Αποχή από πάσα ηδονή! Κι από συνουσία, κι από κάπνισμα κι από οινοποσία ή κάθε κατανάλωση οινοπνεύματος!

Αναφορικά τη κα. Θεοπούλα: Ο μέσος Έλληνας κομμένο το 'χει ούτως ή άλλως... η σύγχρονη κατάντια της φυλής μας...
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.888
Κριτικές
16
Like
14.709
Πόντοι
6.515
σιγα την αυστηρη νηστεια που κανουν οι νεοέλληνες τυπε, περιμενουν να τελειωσει ο επιτάφιος να πανε σε ουζερι για καλαμαράκια, περιμενουν Μ.Σαββατο τη μαγειριτσα, το αρνι τη κυριακη  :S

τωρα για το θεμα μας, εγω κολωνω να  :zfuck: επι χρημασι τη Μ.Παρασκευη  :S
 
OP
OP
iuakoya

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.294
Αποχή από πάσα ηδονή! Κι από συνουσία, κι από κάπνισμα κι από οινοποσία ή κάθε κατανάλωση οινοπνεύματος!

Αναφορικά τη κα. Θεοπούλα: Ο μέσος Έλληνας κομμένο το 'χει ούτως ή άλλως... η σύγχρονη κατάντια της φυλής μας...

Από πάσα ηδονή; Τώρα μας αποτελείωσες... Μήπως να θεωρήσουμε και τους φόρους ηδονή έστω και με τη μαζοχιστική έννοια για να γλιτώσουμε;
 
OP
OP
iuakoya

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.294
σιγα την αυστηρη νηστεια που κανουν οι νεοέλληνες τυπε, περιμενουν να τελειωσει ο επιτάφιος να πανε σε ουζερι για καλαμαράκια, περιμενουν Μ.Σαββατο τη μαγειριτσα, το αρνι τη κυριακη  :S

τωρα για το θεμα μας, εγω κολωνω να  :zfuck: επι χρημασι τη Μ.Παρασκευη  :S

Θα συμφωνήσω σε όλα...
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Από πάσα ηδονή; Τώρα μας αποτελείωσες... Μήπως να θεωρήσουμε και τους φόρους ηδονή έστω και με τη μαζοχιστική έννοια για να γλιτώσουμε;

Μακάρι να τους θεωρούσε η κυβέρνηση θέλετε να πείτε... Τότε θα νήστευαν όλοι μέχρι και τη νηστεία των Χριστουγέννων.
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.791
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
Μεγάλη Εβδομάδα και αρκετοί νηστεύουν. Κάποιοι υποστηρίζουν ότι πρέπει να απέχεις και από κάθε σεξουαλική πράξη. Τι πιστεύετε σχετικά; Θα το κάνετε; Αντέχετε 1 εβδομάδα χωρίς σεξ; Και στην τελική, όπως έλεγε και η Θεοπούλα στο Παρά Πέντε: Κόβεται το σεξ;  :2funny:

μπορείς να κάνεις το άλλο, κάνε ότι ακολασία γουστάρεις μέσα στο πάσχα (και πάει λέγοντας) και μετά πάνε για εξομολόγηση και η αμαρτία φεύγει :)
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
οποιος εχει σατανόπουτσα μπορει να γαμησει? Η θα γινει κανα θαυμα να του γινει φιρουλί φιρουλά?

και κατι αλλο....ενταξει, το να εισαι πισωκοκκαλος το καταλαβαινω....το πιπονι γιατι απαγορευεται?

υπέθετα ότι ήμουν σαφής. Το μόνο σεξ που επιτρέπει η Χριστιανική θρησκεία είναι για τεκνοποίηση, ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΛΟΓΟ. Γι αυτό και η ποινή για την ομοφυλοφιλία και την κτηνοβασία είναι ο Θάνατος. Γι αυτό και ο Θεός σκότωσε τον Αυνάν επειδή δεν έχυνε μέσα στη γυναίκα του αδερφού του για να την γκαστρώσει, αλλά στο πάτωμα. Μαλακία, πίπα, ισπανική με τα βυζιά, οποιαδήποτε άλλη εκσπερμάτιση απαγορεύεται ΡΗΤΑ. Οι αφέντες θέλουν όσο το δυνατόν περισσότερους δούλους, και το Ιερατείο όσο το δυνατόν περισσότερα πρόβατα. Συνεργάστηκαν.
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
υπέθετα ότι ήμουν σαφής. Το μόνο σεξ που επιτρέπει η Χριστιανική θρησκεία είναι για τεκνοποίηση, ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΛΟΓΟ. Γι αυτό και η ποινή για την ομοφυλοφιλία και την κτηνοβασία είναι ο Θάνατος. Γι αυτό και ο Θεός σκότωσε τον Αυνάν επειδή δεν έχυνε μέσα στη γυναίκα του αδερφού του για να την γκαστρώσει, αλλά στο πάτωμα. Μαλακία, πίπα, ισπανική με τα βυζιά, οποιαδήποτε άλλη εκσπερμάτιση απαγορεύεται ΡΗΤΑ. Οι αφέντες θέλουν όσο το δυνατόν περισσότερους δούλους, και το Ιερατείο όσο το δυνατόν περισσότερα πρόβατα. Συνεργάστηκαν.

Νομίζω πως παρόμοια λογική οφείλεται για την υπογεννητικότηατα άρα εν μέρει για τον αποκισμό μας από τριτοκοσμικούς.
 
OP
OP
iuakoya

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.294
μπορείς να κάνεις το άλλο, κάνε ότι ακολασία γουστάρεις μέσα στο πάσχα (και πάει λέγοντας) και μετά πάνε για εξομολόγηση και η αμαρτία φεύγει :)

Σωστό κι αυτό... Αμαρτία συγχωρημένη ουκ εστιν αμαρτία...
 

Mitharadir

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
1
Εδώ οι τζιχαντιστές έχουν φτιάξει ολόκληρο στρατό από σκλάβες του σεξ που τους ακολουθεί παντού...
Λεω να ασπαστω το Ισλάμ να έχω τις γυναικαρες μου και τις παλλακίδες μου και να ενταχθω στους τζιχαντιστες.Ποιός ξέρει; Ισως όταν πάω στον Παράδεισο με περιμένουν οι παρθένες!
 
OP
OP
iuakoya

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.294
Λεω να ασπαστω το Ισλάμ να έχω τις γυναικαρες μου και τις παλλακίδες μου και να ενταχθω στους τζιχαντιστες.Ποιός ξέρει; Ισως όταν πάω στον Παράδεισο με περιμένουν οι παρθένες!

Υπάρχουν παρθένες;
 

Mitharadir

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
132
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
1
Υπάρχουν παρθένες;
Σύμφωνα με το Κοράνι ο άντρας μπορεί να έχει εκτός από 4 γυναίκες και πολλές παλλακίδες. Οταν πεθάνει στο τζιχάντ πάει στον Παραδείσι όπου τον ανταμείβουν 100 παρθένες.
 
OP
OP
iuakoya

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.294
Σύμφωνα με το Κοράνι ο άντρας μπορεί να έχει εκτός από 4 γυναίκες και πολλές παλλακίδες. Οταν πεθάνει στο τζιχάντ πάει στον Παραδείσι όπου τον ανταμείβουν 100 παρθένες.

Ξέρω τι λέει το Κοράνι... Η απορία μου είναι που θα βρουν τις παρθένες :)
 
OP
OP
iuakoya

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.294
Και πάντα είχα την εξής απορία: αν ο παράδεισος του άντρα είναι να έχει 100 παρθένες, η κόλαση για τις παρθένες είναι να έχουν έναν άντρα; Χαχαχα...
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Και πάντα είχα την εξής απορία: αν ο παράδεισος του άντρα είναι να έχει 100 παρθένες, η κόλαση για τις παρθένες είναι να έχουν έναν άντρα; Χαχαχα...

σωστο !
δεν το ειχα σκεφτει ετσι !

 

purgiotis40

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2017
Μηνύματα
278
Like
53
Πόντοι
1
Παιδια ποτε σεξ την Μ.Παρασκευη φιλος που πηγε με πορνη Μ.Παρασκευη ενα χρονο μετα τραυματιστηκε ασχημα στο πεος..αυτο που σας λεω ειναι 100% αληθεια..δειξτε σεβασμο αυτες τις μερες για να μην παθετε κακο!  :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom