Νέα

νικολ απο κασσανδρας και τριγετο αλυσιδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tas33
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 62
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tas33

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2007
Μηνύματα
133
Κριτικές
15
Like
5
Πόντοι
11
γεια σας παιδια ξερει κανεις αν το κοριτσι κανει private meeting και ποσο ειναι το κοστος
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Με 200 φίλε σου φέρνει μαζί και μια φίλη της της αρεσκείας σου! :grin:

200 ρε αυτή τα βγάζει στο ντέλο με 10 ραντεβού! Μην γίνεστε τόσο κουβαρνάδες! ;)

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

όποιος θέλει ας τσεκάρει το προφίλ της στο φεις κάθε Σ/Κ και σε άλλο κότερο είναι όπου βγάζει φώτο ;)
 
OP
OP
T

tas33

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2007
Μηνύματα
133
Κριτικές
15
Like
5
Πόντοι
11
ποιο ειναι το profile στο fb
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
αν γράψεις Nicol θα σου εμφανίσει το προφίλ της ;)
 

Επισκέπτης
ρε παιδια η συγκεκριμενη γκομενα εχει ξεφυγει!
ειναι φουλ εντυπωσιακη και πραγματικα πλεων το λεβελ της ειναι πανω απο τα στουντιο!
με τις πλαστικες αλλα και την φυσικη ομορφια που εχει η κοπελα εχει γινει ΜΟΥΝΑΡΑ για συνοδος κτλ.
πιστευω οτι το οτι γαμιεται με 50 ευρω της κανει κακο στην εικονα της. ξερω μουνια που ειναι 5 κλασεις χειροτερα και βγαζουν το ψωμακι του (ξανθοπουλος) απο ματσωμενους πιρφορους και με πολυ λιγο σεξ.
πιστευω οτι αμα κοψει τα στουντιο και τις μαλακιες και αρχισει τα κονε για δουλεια σε κλαμπ και ανοιξει τα ματια της να βρει τον ματσο γαμπρο μπορει για πλακα να ζει απο αυτο.
δε μπορει να ζουν ετσι κατι μπαζα (για αυτο το λεβελ) και η νικολ να γαμιεται στα στουντιο.
ανεβαζω και 2 φωτο μια απο το φεισ και μια απο το στουντιο (δυστυχως ενω ειμαι φιλος της φιλης της της ιζαμπελας απο το στουντιο βαριεμαι να κανω ολη τη διαδικασια για να δειτε τις κλειδωμενες φωτο οποτε ανεβαζω μια που ειναι ανοιχτη για ολους).

http://[URL unfurl="true"]www.siggrou144.com/images/pictures/nicole/01.jpg[/img[/URL]]
[img]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/551988_421779734536094_676334873_n.jpg


υ.γ. δεν παιζει να ειμαι ο μονος που δεν κανει φιλο της  :( στο φεισ.
στα @@ μου βεβαια αλλα ετσι για το γαμωτο
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
καλά τύπε στο σεξ δεν είναι κορυφαία.......μέτρια πράγματα πιο πολύ αναλώνεται στο να κάνει τούμπες στο κρεββάτι παρά να κοιτάξει πως να σε ικανοποιήσει :headbang:

όλα τα άλλα που λες αδιάφορο με αφήνουν γιατί όλες τους ξέρουν πιο είναι το συμφέρον τους(που υπάρχει μεγαλύτερη κονόμα ;))και η εν-λόγω απ'ότι φαίνεται το έχει πιάσει το νόημα :sunglasses:

Υ.Γ εγώ την έχω φίλη στο φεις και σιγά το κατόρθωμα δλδ :cheesy:
 

Επισκέπτης
μήπως τα παραλές λίγο;υπάρχουν πολύ ωραιότερα μουνιά σε στούντιο αυτή την εποχή.ας πούμε η μαντόνα ειναι σκάλες πιο πάνω και σε προσόντα αλλα και σε ομορφιά.  ;)
 

Επισκέπτης
Υ.Γ εγώ την έχω φίλη στο φεις και σιγά το κατόρθωμα δλδ :cheesy:
μα ολοι της εχουν εκτος απο εμενα!

μα δεν μιλαω για γαμησι εκει ειναι πολυ μετρια απο την φυλης ακομα.
αλλα πιστευω οτι πολυ ματσομενοι πιρφς θα εδιναν τα παντα για να σκασουν σε κλαμπ με αυτο το μουνι μαζι τους..

για εμας τους αγνους μπουρδελιαρηδες εννοειτε οτι δεν λεει και πολλα..

αλλα πραγματικα πιστευω οτι δεν ξερει το καλο της..
 

Επισκέπτης
μήπως τα παραλές λίγο;υπάρχουν πολύ ωραιότερα μουνιά σε στούντιο αυτή την εποχή.ας πούμε η μαντόνα ειναι σκάλες πιο πάνω και σε προσόντα αλλα και σε ομορφιά.  ;)
δεν την ξερω, εγω μιλαω για αυτη που την ειδα τυχαια προσφατα με ρουχα στο δρομο και γυρισαν μεχρι και οι γκομενες!!

και απο οτι βλεπω ολο σε κλαμπ με γκομενους και σε κοτερα την βλεπω
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
μα ολοι της εχουν εκτος απο εμενα!

μα δεν μιλαω για γαμησι εκει ειναι πολυ μετρια απο την φυλης ακομα.
αλλα πιστευω οτι πολυ ματσομενοι πιρφς θα εδιναν τα παντα για να σκασουν σε κλαμπ με αυτο το μουνι μαζι τους..

για εμας τους αγνους μπουρδελιαρηδες εννοειτε οτι δεν λεει και πολλα..

αλλα πραγματικα πιστευω οτι δεν ξερει το καλο της..

μύστη υπάρχουν πολλές σαν και αυτή(μερικές είναι καλύτερες ;)) οπότε ο ανταγωνισμός είναι υψηλός :grin:
 

Επισκέπτης
δεν την ξερω, εγω μιλαω για αυτη που την ειδα τυχαια προσφατα με ρουχα στο δρομο και γυρισαν μεχρι και οι γκομενες!!

και απο οτι βλεπω ολο σε κλαμπ με γκομενους και σε κοτερα την βλεπω
πίστεψε ειναι πολύ μέτρια ακόμα και τότε που γαμιόταν στη φυλής για ένα 20ρικο  ;)όσο για φωτογραφίες δεν ειναι και δύσκολο εδώ υπάρχουν άλλες που βγάζουν κάθε μέρα και καινούργια φώτο με άλλο γκόμενο. ειναι πολύ μέτρια για μένα σε όλα.
 

Επισκέπτης
μύστη υπάρχουν πολλές σαν και αυτή(μερικές είναι καλύτερες ;)) οπότε ο ανταγωνισμός είναι υψηλός :grin:
πίστεψε ειναι πολύ μέτρια ακόμα και τότε που γαμιόταν στη φυλής για ένα 20ρικο  ;)όσο για φωτογραφίες δεν ειναι και δύσκολο εδώ υπάρχουν άλλες που βγάζουν κάθε μέρα και καινούργια φώτο με άλλο γκόμενο. ειναι πολύ μέτρια για μένα σε όλα.
τεσπα εγω πιστευω οτι αυτη εχει το πακετο που ψαχνει ο νεοελληνας πιρφ.
ο οποιος δεν θελει ομορφια αλλα εντυπωσιασμο. π.χ. η δουκισα νομικου ειναι πανεμορφη αλλα ο κλαμπατος νεοελληνας πιρφ θελει την ολγα φαρμακη γιατι ειναι εντυπωσιακο μουνι. αν καταλαβαινετε τι εννοω..

γιατι οπως και να το κανουμε η λατερνα πουλαει!

οσο για τον ολιβερκαν εννοειτε οτι η γκομενα δεν ειναι καλη για πουτανα ουτε στη φυλης αλλα πολυ περισσοτερο για 50ευρω.
 

Επισκέπτης
παντα μιλαμε για τον φραγκατο νεοελληνα πιρφορο που χαλαει φραγκα για να μπει στο ματι των αλλων!
 
OP
OP
T

tas33

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2007
Μηνύματα
133
Κριτικές
15
Like
5
Πόντοι
11
παιδια πολυ καλη συζητηση αναψε αλλα τελικα εγω δεν πηρα καμμια απαντηση
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
τυπε με ενα 100ρικο σου κανει τα παντα!!!
 
OP
OP
T

tas33

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2007
Μηνύματα
133
Κριτικές
15
Like
5
Πόντοι
11
εκτιμηση η ιδια εμπειρια
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
καλά τύπε στο σεξ δεν είναι κορυφαία.......μέτρια πράγματα πιο πολύ αναλώνεται στο να κάνει τούμπες στο κρεββάτι παρά να κοιτάξει πως να σε ικανοποιήσει :headbang:

όλα τα άλλα που λες αδιάφορο με αφήνουν γιατί όλες τους ξέρουν πιο είναι το συμφέρον τους(που υπάρχει μεγαλύτερη κονόμα ;))και η εν-λόγω απ'ότι φαίνεται το έχει πιάσει το νόημα :sunglasses:

Υ.Γ εγώ την έχω φίλη στο φεις και σιγά το κατόρθωμα δλδ :cheesy:
όπως τα λέει ο Μάκης είναι, όντως είναι μούναρος αλλά τι να το κάνεις άμα είναι να σου κάνει ακροβατικά, και από υπηρεσίες να είναι υπό του 0, γιαυτό πήγε και στη τριγγετοαλυσίδα όπου είναι όλες ξεπετοκομοδίνα. Την είχα πάρει στο Κ6 αλλά μια φορά, δεν λέει για 2η, κλαις τα λεφτά σου. Αν θέλω ακροβατικά πάω και με τον Τζάκυ Τσαν  :zombie:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom