Νέα

νικολ απο κασσανδρας και τριγετο αλυσιδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tas33
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 62
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
όπως τα λέει ο Μάκης είναι, όντως είναι μούναρος αλλά τι να το κάνεις άμα είναι να σου κάνει ακροβατικά, και από υπηρεσίες να είναι υπό του 0, γιαυτό πήγε και στη τριγγετοαλυσίδα όπου είναι όλες ξεπετοκομοδίνα. Την είχα πάρει στο Κ6 αλλά μια φορά, δεν λέει για 2η, κλαις τα λεφτά σου. Αν θέλω ακροβατικά πάω και με τον Τζάκυ Τσαν  :zombie:

δεν ειναι μονο αυτο... Που να δεις και τι κανει στο φεισ...

Κατι προκλυτικες φωτο, μοσταρει την χλιδη στην οποια ζει, κατι σκαφη, κατι σπιταρονες...

Και αυτα τα λεφτα τα εχει αποκτησει χωρις να προσπαθησει... Να πω οτι τα αξιζε , ειναι καλη στην δουλεια της, παει στο διαολο..
Αλλα ειναι μεγαλη ξεπετα...
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
δεν ειναι μονο αυτο... Που να δεις και τι κανει στο φεισ...

Κατι προκλυτικες φωτο, μοσταρει την χλιδη στην οποια ζει, κατι σκαφη, κατι σπιταρονες...

Και αυτα τα λεφτα τα εχει αποκτησει χωρις να προσπαθησει... Να πω οτι τα αξιζε , ειναι καλη στην δουλεια της, παει στο διαολο..
Αλλα ειναι μεγαλη ξεπετα...

α την καριολα!
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
δεν ειναι μονο αυτο... Που να δεις και τι κανει στο φεισ...

Κατι προκλυτικες φωτο, μοσταρει την χλιδη στην οποια ζει, κατι σκαφη, κατι σπιταρονες...

Και αυτα τα λεφτα τα εχει αποκτησει χωρις να προσπαθησει... Να πω οτι τα αξιζε , ειναι καλη στην δουλεια της, παει στο διαολο..
Αλλα ειναι μεγαλη ξεπετα...
+1000. Νομίζω πως είναι και σε κάτι βίντεο από Μύκονο με την Βίκυ και την Χαρά πάνω σε μπάρα που χορεύουνε.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
+1000. Νομίζω πως είναι και σε κάτι βίντεο από Μύκονο με την Βίκυ και την Χαρά πάνω σε μπάρα που χορεύουνε.

Στην υγεια του κοροιδου ηταν μια ζωη αυτη η χωρα μαν... ;)

Αυτα να τα βλεπουν μερικοι που σκανε 70-150 ευρα σε τετοιες...

 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Στην υγεια του κοροιδου ηταν μια ζωη αυτη η χωρα μαν... ;)

Αυτα να τα βλεπουν μερικοι που σκανε 70-150 ευρα σε τετοιες...

κ σκεφτομουν να παρω βιζιτα σημερα με 150


με κομπλαρες
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
για ένα μουνί είμαστε ικανοί να σπαταλήσουμε μια περιουσία... :headbang:
 

giorgos_eltoro

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
58
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Καποτε μου ειπε οτι θα ηθελε να βρει εναν (αγαπουλη) να την ερωτευτει και να την παντρευτει και να της δωσει τα παντα.

Αλλα οπως ειπατε πολυ κωλοτουμπα στα του αγωνα, πιο πολυ κουραση παρα καυλα. Κριμα γιατι ο πλαστικος εχει κανει πολλα γουστα
 

kazabuburas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2012
Μηνύματα
7.064
Κριτικές
27
Like
645
Πόντοι
376
Να ταν η Λαουρα απο κασσανδρας να πω οκ, πασο.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Καποτε μου ειπε οτι θα ηθελε να βρει εναν (αγαπουλη) να την ερωτευτει και να την παντρευτει και να της δωσει τα παντα.

Αλλα οπως ειπατε πολυ κωλοτουμπα στα του αγωνα, πιο πολυ κουραση παρα καυλα. Κριμα γιατι ο πλαστικος εχει κανει πολλα γουστα
αγαπουλη πιρφορο πελατη η γενικα εκτος δουλειας?  :rolleyes:

να της παμε τον μεμα
 

giorgos_eltoro

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
58
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Μαλλον οτι να ναι. Σιγα μην εχει και προτιμησεις... ο καλος ο μυλος..

Και η Λαουρα αδερφε πιο καβαλημενη αν και πιο ασχημη. (καποτε η τσατσα στη βριλησσου ηθελε να με πεισει οτι το στηθος της ειναι φυσικο)
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
ρε παιδια η συγκεκριμενη γκομενα εχει ξεφυγει!
ειναι φουλ εντυπωσιακη και πραγματικα πλεων το λεβελ της ειναι πανω απο τα στουντιο!
με τις πλαστικες αλλα και την φυσικη ομορφια που εχει η κοπελα εχει γινει ΜΟΥΝΑΡΑ για συνοδος κτλ.
πιστευω οτι το οτι γαμιεται με 50 ευρω της κανει κακο στην εικονα της. ξερω μουνια που ειναι 5 κλασεις χειροτερα και βγαζουν το ψωμακι του (ξανθοπουλος) απο ματσωμενους πιρφορους και με πολυ λιγο σεξ.
πιστευω οτι αμα κοψει τα στουντιο και τις μαλακιες και αρχισει τα κονε για δουλεια σε κλαμπ και ανοιξει τα ματια της να βρει τον ματσο γαμπρο μπορει για πλακα να ζει απο αυτο.
δε μπορει να ζουν ετσι κατι μπαζα (για αυτο το λεβελ) και η νικολ να γαμιεται στα στουντιο.
ανεβαζω και 2 φωτο μια απο το φεισ και μια απο το στουντιο (δυστυχως ενω ειμαι φιλος της φιλης της της ιζαμπελας απο το στουντιο βαριεμαι να κανω ολη τη διαδικασια για να δειτε τις κλειδωμενες φωτο οποτε ανεβαζω μια που ειναι ανοιχτη για ολους).

http://[URL unfurl="true"]www.siggrou144.com/images/pictures/nicole/01.jpg[/img[/URL]]
[img]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/551988_421779734536094_676334873_n.jpg


υ.γ. δεν παιζει να ειμαι ο μονος που δεν κανει φιλο της  :( στο φεισ.
στα @@ μου βεβαια αλλα ετσι για το γαμωτο


You fight it?
σσ Την παλεύεις?
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Μαλλον οτι να ναι. Σιγα μην εχει και προτιμησεις... ο καλος ο μυλος..

Και η Λαουρα αδερφε πιο καβαλημενη αν και πιο ασχημη. (καποτε η τσατσα στη βριλησσου ηθελε να με πεισει οτι το στηθος της ειναι φυσικο)
Της Λαουρα ή της Νικολ ????
 

giorgos_eltoro

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
58
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Της Λαουρα. Μου ειπε οτι φαινεται και με το ματι γιατι το ενα ειναι πιο μικρο απο το αλλο.  :think:
Δεν συμφωνησα με τιποτα
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Της Λαουρα. Μου ειπε οτι φαινεται και με το ματι γιατι το ενα ειναι πιο μικρο απο το αλλο.  :think:
Δεν συμφωνησα με τιποτα

Και ομως ειναι φυσικα.
Προκειται για θαυμα της φυσης.

Της Νικολ ναι, ειναι σιλικονατα.
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
παιδια πολυ καλη συζητηση αναψε αλλα τελικα εγω δεν πηρα καμμια απαντηση

τύπε είναι απλά τα πράγματα αν αντέχει το πορτοφόλι σου κανόνισε μαζί της......αλλά από γαμήσι μην περιμένεις πολλά πράγματα στα είπαν και υπόλοιποι ;)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
τύπε είναι απλά τα πράγματα αν αντέχει το πορτοφόλι σου κανόνισε μαζί της......αλλά από γαμήσι μην περιμένεις πολλά πράγματα στα είπαν και υπόλοιποι ;)
Θα συμφωνησω
Με 2 καταθεσεις στο ενεργητικο μου μαζι της, οι αναμνησεις μου δεν ειναι οι καλυτερες δυνατες......

:dunno: :dunno: :dunno: :dunno:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom