Νέα

νικολ απο κασσανδρας και τριγετο αλυσιδα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tas33
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 62
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
You fight it?
σσ Την παλεύεις?
αμα μια μερα σταματησει τα στουντιο και την δειτε σε καμια τηλεωραση με κανα πιρφορο περιφανο διπλα της να δω τι θα πειτε?

μην ξεχνατε οτι το εχει κανει η πεπη πριν 15 χρονια οταν απο την φυλης βρεθηκε στην tv.. τωρα θα μου πειτε σιγα την καριερα που εκανε η πεπη. μαλλον καλυτερα να εισαι γλαστρα και τραγουδιστρια (γελαω) και πουτανα πολυτελειας παρα πουτανα του 50αρικου...

Τύπε εντυπωσιάστηκε από τα ταχύπλοα και το πορσικό!
Και νά 'τανε δικά της πάει στο διάολο...
δεν νομιζω οτι η καθε πατσαβουρα μπορει να βρισκει τον ενα ματσομενο πιρφορο μετα τον αλλο.
αυτο που λεω ειναι οτι μπορει απλα να ζησει απο αυτο. χωρις να ανεχετε να την γαμαει ο καθε μαλακας.



και για να μην νομιζεται τιποτα σε αλλο θρετ για αυτην την ειχα κραξει σαν πουτανα γιατι απλα δεν αξιζει στο γαμησι..
αλλα εσεις δεν καταλαβαινεται οτι αλλο η αξια της σαν πουτανα και αλλο σαν κλαμπο-γλαστρα.

για πειτε μου πιστευεται οτι υπαρχει μαγαζι που δεν θα την επαιρνε πρ ή ειδικα μπαργουμαν??
και αμα χωθει εκει παει πεταξε μετα θα ξεκινησει τις "δημοσιες σχεσεις" και η βιζιτα απο 50 θα παει στο θεο..
απλα δεν ξερει την δυναμη της.
γιατι πιο παλια ηταν μετρια και δεν εχει προσαρμοστει ακομα στην νεα εμφανιση της...
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
αμα μια μερα σταματησει τα στουντιο και την δειτε σε καμια τηλεωραση με κανα πιρφορο περιφανο διπλα της να δω τι θα πειτε?

μην ξεχνατε οτι το εχει κανει η πεπη πριν 15 χρονια οταν απο την φυλης βρεθηκε στην tv.. τωρα θα μου πειτε σιγα την καριερα που εκανε η πεπη. μαλλον καλυτερα να εισαι γλαστρα και τραγουδιστρια (γελαω) και πουτανα πολυτελειας παρα πουτανα του 50αρικου...
δεν νομιζω οτι η καθε πατσαβουρα μπορει να βρισκει τον ενα ματσομενο πιρφορο μετα τον αλλο.
αυτο που λεω ειναι οτι μπορει απλα να ζησει απο αυτο. χωρις να ανεχετε να την γαμαει ο καθε μαλακας.



και για να μην νομιζεται τιποτα σε αλλο θρετ για αυτην την ειχα κραξει σαν πουτανα γιατι απλα δεν αξιζει στο γαμησι..
αλλα εσεις δεν καταλαβαινεται οτι αλλο η αξια της σαν πουτανα και αλλο σαν κλαμπο-γλαστρα.

για πειτε μου πιστευεται οτι υπαρχει μαγαζι που δεν θα την επαιρνε πρ ή ειδικα μπαργουμαν??
και αμα χωθει εκει παει πεταξε μετα θα ξεκινησει τις "δημοσιες σχεσεις" και η βιζιτα απο 50 θα παει στο θεο..
απλα δεν ξερει την δυναμη της.
γιατι πιο παλια ηταν μετρια και δεν εχει προσαρμοστει ακομα στην νεα εμφανιση της...

τύπε στην πούτσα μας τι θα κάνει η κάθε μια πουτάνα στην ζωή της εμείς αυτό που θέλουμε από αυτές είναι το :knockinb: και η συγκεκριμένη δεν το κατέχει :headbang: :headbang:

Επομένως αν βρεί πιρφόρο όπως λες(που είναι πολύ πιθανό..............)καλύτερα για τους συναγωνιστές θα πάψουν να κλαίνε τα 50€ που πέταξαν μαζί της :'(
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.240
Κριτικές
46
Like
3.753
Πόντοι
4.365
Τετοιες μαλακιες λετε... και κανετε θεα την καθε πουτανα.... :idiot:
και μετα νομιζουν οτι μας κανουν χαρη κιολας που τις γαμαμε... και εχουν ενα τουπε.. γαματα...!!!

ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ....ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΟ...!!!
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.159
Κριτικές
14
Like
4.405
Πόντοι
3.715
στον τόπο μου αυτή έχει ένα όνομα μοναδικό, τη λέμε...Τσόκαρο!
 

Επισκέπτης
και μην ξεχναμε οτι η κοπελα ξεκινησε απο φυλης!!!!
εκει που ξεκινανε ολα τα καλα κομματια, ασχετο που τωρα την γαμανε οι ματσο-στουντιακιδες (και καλα κανουν)...
παντως η κοπελα στην φυλης δεν ηταν και τιποτα το τρομερο, βεβαια απο οτι εμαθα στο στουντιο προσπαθει πολυ περισσοτερο.. ασε που εβαλε και βυζια και γενικα ωριμασε σαν σωμα και προσωπο.....
για εμενα η νικολ ειναι για εκεινους τους τυπους που πανε σε στουντιο μια φορα τον μηνα και ειναι πραγματικα ασχετοι απο τις παρεχόμενες υπηρεσειες και ψαχνουν απλα ενα εντυπωσιακο μουνι να γαμησουν για να το πουν στους κολλητους τους...
φιλε αν αναφερεσαι σε εμενα εγω δεν εξεφρασα αποψη για τις υπηρεσιες της αλλα για την φαση με τα ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ του 50αρικου....

οσο για τις υπηρεσιες της πιστεψε με εχω την εμπιρια να ξερω τι ειδους γαμησι κανει χωρις να την εχω παρει σε "μπουρδελο του 50αρικου"...
παραθετω τις αποψεις που εγραψα για αυτη πριν λιγους μηνες σε αλλο θρετ για να δειτε οτι ΣΥΜΦΩΝΩ μαζι σας οτι σαν πουτανα δεν κανει για τιποτα...
τύπε στην πούτσα μας τι θα κάνει η κάθε μια πουτάνα στην ζωή της εμείς αυτό που θέλουμε από αυτές είναι το :knockinb: και η συγκεκριμένη δεν το κατέχει :headbang: :headbang:

Επομένως αν βρεί πιρφόρο όπως λες(που είναι πολύ πιθανό..............)καλύτερα για τους συναγωνιστές θα πάψουν να κλαίνε τα 50€ που πέταξαν μαζί της :'(
αυτο θελω να πω οτι κανει μαλακια που δεν το κανει γιατι εχει το πακετο που ψαχνει ο ματσο-ποζερας νεοελληνας πιρφορος.
στα αρχιδια μου τι θα κανει αλλωστε δεν ειμαι καν πελατης της και νομιζω οτι την εχω παρει μια φορα φυλης (δεν ειμαι σιγουρος)..
 

Επισκέπτης
εδω βρηκε η αμαντα και το εκοψε.
που σαν μουνι ηταν πολυ χειροτερη!
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
κατάλαβα, να πάω προετοιμασμένος για κρεβατομουρμούρα  :grin:

την Δευτέρα που θα περάσω από τα μέρη της θα της πω πόσο πιστός της είσαι ;)

Υ.Γ έχω πεθυμήσει τον αέρα του Γκαζοχωριού ;) :cheesy:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
δεν σταμάταγε καλύτερα η Νικόλ...  :think: και να ερχότανε το Αμαντάκι πίσω
μακάρι να ναι ευτυχισμένη,αλλά μου ζει λείψει...το πήδημα μαζί της δε θα τι ξεχάσω ποτέ... :fuck1:
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
μακάρι να ναι ευτυχισμένη,αλλά μου ζει λείψει...το πήδημα μαζί της δε θα τι ξεχάσω ποτέ... :fuck1:
πάντως να ξέρετε ότι το Αμαντάκι μπαίνει στο σάιτ και κοιτάει, την έχω πετύχει online  :think:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
πολλα τα 50
 

drizzt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
8
Like
758
Πόντοι
306
Τελικά υπάρχει από κάποιον εμπειρία σε private meetings με την Νικόλ ???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom