Νέα

Nightstories ...... Ιστορίες και φωτογραφίες (σε μαγαζιά) της νύχτας!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα unknowndark
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 665K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
unknowndark

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.600
Like
5.233
Πόντοι
1.056
Ποια είναι αυτή ρε μάγκες;;

Ειναι ενα σούργελο ολικής (παρτολακι του DirtyBlond) που τα πετάει όλα έξω μπας και ανεβάσει την κατανάλωση στο μαγαζί....Στο εντωμεταξύ ειναι κάτω του μετρίου η τύπισσα!

gggggggg.jpg
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.666
Like
8.013
Πόντοι
1.056
,Ειναι ενα σούργελο ολικής (παρτολακι του DirtyBlond) που τα πετάει όλα έξω μπας και ανεβάσει την κατανάλωση στο μαγαζί....Στο εντωμεταξύ ειναι κάτω του μετρίου η τύπισσα!

gggggggg.jpg
Εμένα μου κάνει, μόνο το χρώμα στο μαλλί με χαλάει λίγο.....
 
OP
OP
unknowndark

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.600
Like
5.233
Πόντοι
1.056
Εμένα μου κάνει, μόνο το χρώμα στο μαλλί με χαλάει λίγο.....

Καλα για ενα φόρτωμα στα γρήγορα και έμενα μου κάνει, αλλά μέχρι εκεί..... δεν ειναι και τίποτα σπουδαίο! Πολύ μέτριο πράμα!
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.666
Like
8.013
Πόντοι
1.056
Καλα για ενα φόρτωμα στα γρήγορα και έμενα μου κάνει, αλλά μέχρι εκεί..... δεν ειναι και τίποτα σπουδαίο! Πολύ μέτριο πράμα!
Αυτά τα "μέτρια" μ' αρέσουν για πολύ περισσότερα από μια αρπαχτή!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Reuzel

Manosssss35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2012
Μηνύματα
140
Κριτικές
5
Like
356
Πόντοι
281
Ειναι ενα σούργελο ολικής (παρτολακι του DirtyBlond) που τα πετάει όλα έξω μπας και ανεβάσει την κατανάλωση στο μαγαζί....Στο εντωμεταξύ ειναι κάτω του μετρίου η τύπισσα!

gggggggg.jpg
Ωραία και αυτή τώρα δεν είναι βίζιτα ξέρω γώ;αλλά ανεβάζει στορυ να φαίνεται το βρακι της.
 
Εγγρ.
16 Ιαν 2022
Μηνύματα
205
Like
5.220
Πόντοι
1.041

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.539
Κριτικές
57
Like
7.503
Πόντοι
11.836
Ειναι ενα σούργελο ολικής (παρτολακι του DirtyBlond) που τα πετάει όλα έξω μπας και ανεβάσει την κατανάλωση στο μαγαζί....Στο εντωμεταξύ ειναι κάτω του μετρίου η τύπισσα!

gggggggg.jpg
Και με αρκετά συμπλέγματα θα προσθέσω.
Κλασικά έτρωγε κράξιμο απο παιδιά της ηλικίας της, όταν ηταν γεματούλα και είχε σπυράκια και τώρα έχει ένα στυλ και καλά " έχω λύσει τα ψυχολογικά μου ,ξέρω ποία είμαι κπλ κλπ ". Αλλά η όλη συμπεριφορά ντύσιμο κλπ φωνάζει "βοήθεια" και προσπάθεια για αποδοχή.
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
Η πλάκα είναι ότι ντύνονται σαν βυζιτες και καβλες και μόλις της ζορισεις με κάνα βαθύ λαρύγγι σου λένε τι με πέρασες και μου κάνεις τέτοια. Κλασσική περίπτωση Ελλεινιδας ..... Αν είναι να τα χωσετε να ανοίξετε μπουκαλάκι για καμία σταθερή σχέση έχει καλώς ... Αν είναι για γαμισι μόνο τότε φάτε τα στα call . Αλλιώς θα υδρωσετε και θα ξοδεύτητε και μπορεί να μείνετε με το πουλί στο χέρι. Η ελλεηνιδα το έχει πολύ φυσιολογικό να έχεις κεράσει τα κέρατα σου και μετά να σε αφήσει αχυστο έτσι γιατί κάτι δεν της άρεσε κατι πάνω σου στο τέλος.
 

Manosssss35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2012
Μηνύματα
140
Κριτικές
5
Like
356
Πόντοι
281
Η πλάκα είναι ότι ντύνονται σαν βυζιτες και καβλες και μόλις της ζορισεις με κάνα βαθύ λαρύγγι σου λένε τι με πέρασες και μου κάνεις τέτοια. Κλασσική περίπτωση Ελλεινιδας ..... Αν είναι να τα χωσετε να ανοίξετε μπουκαλάκι για καμία σταθερή σχέση έχει καλώς ... Αν είναι για γαμισι μόνο τότε φάτε τα στα call . Αλλιώς θα υδρωσετε και θα ξοδεύτητε και μπορεί να μείνετε με το πουλί στο χέρι. Η ελλεηνιδα το έχει πολύ φυσιολογικό να έχεις κεράσει τα κέρατα σου και μετά να σε αφήσει αχυστο έτσι γιατί κάτι δεν της άρεσε κατι πάνω σου στο τέλος.
Δυστυχώς έτσι είναι,αλλά όταν την βλέπεις κάπου σταθερά και σε κατακαυλωνει επαννειλημενα τότε τρως τα φράγκα και ότι γίνει..
 

pepermint

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2009
Μηνύματα
450
Κριτικές
3
Like
101
Πόντοι
1
Εκτός από το lockdown που επιβάλλεται από το κράτος υπάρχει επίσης και το lockdown που επιβάλλεται από τον καθένα ξεχωριστά....
 

kuzia

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2010
Μηνύματα
850
Like
396
Πόντοι
26
Ειναι ενα σούργελο ολικής (παρτολακι του DirtyBlond) που τα πετάει όλα έξω μπας και ανεβάσει την κατανάλωση στο μαγαζί....Στο εντωμεταξύ ειναι κάτω του μετρίου η τύπισσα!

gggggggg.jpg
Μπαζολα ολκης. Long live photoshop. Eδω λιωμα στο hayatospito
 

kuzia

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2010
Μηνύματα
850
Like
396
Πόντοι
26

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom