Νέα

Nicole Scherzinger

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 223
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • 2007-Vodafone-McLaren-Mercedes-MP4-22-Formula-1-Car.jpg
    2007-Vodafone-McLaren-Mercedes-MP4-22-Formula-1-Car.jpg
    40,6 KB · Εμφανίσεις: 26

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
και 2ον,γιατι γαμαει αυτο

 

Συνημμένα

  • nicole-scherzinger-xf0618.jpg
    nicole-scherzinger-xf0618.jpg
    25 KB · Εμφανίσεις: 21

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
Μπορεί να ασχολείται με άλλα πράγματα! Ίσως ξέρει τις Kimberly Wyatt, Melody Thornton, Ashley Roberts! :grin:

URL]]
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
Μπορεί να ασχολείται με άλλα πράγματα! Ίσως ξέρει τις Kimberly Wyatt, Melody Thornton, Ashley Roberts! :grin:

http://[URL unfurl="true"]www2.pictures.zimbio.com/bg/Nicole+Scherzinger+Kimberly+Wyatt+Pussycat+x1HHt-3Xymgl.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

ολες τους ειναι κινουμενες ονειρωξεις,αλλα η νικολ ειναι πρωτη μεταξυ ισων.και εξαλλου αυτηνης το κωλαρακι φαινεται στο βιντεο του doncha!!!
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
τελικα κανενας δεν μπηκε στο κοπο να μου πει ποσο παει το CIF !!! :2on1:
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
Ποσο πλαστικη παιζει να ειναι αυτη ρε μαγκες?
Για να προλαβω τους εξυπνακηδες που θα με πουνε γκει και οτι δε μου αρεσει να τονισω οτι ειναι ΓΑΜΩ τα διαστημικα μουνια και μπορω να παιζω μαλακια για παρτι της για δεκαετιες!!!
Αλλα ποσο πλαστικη παιζει να ειναι? Αυτη και η ατζελινα τζολι ειναι σαν παραφουσκωμενα στρατιωτακια ρε πουστη!
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
Ποσο πλαστικη παιζει να ειναι αυτη ρε μαγκες?
Για να προλαβω τους εξυπνακηδες που θα με πουνε γκει και οτι δε μου αρεσει να τονισω οτι ειναι ΓΑΜΩ τα διαστημικα μουνια και μπορω να παιζω μαλακια για παρτι της για δεκαετιες!!!
Αλλα ποσο πλαστικη παιζει να ειναι? Αυτη και η ατζελινα τζολι ειναι σαν παραφουσκωμενα στρατιωτακια ρε πουστη!
οχι μην λες :jerking: ειναι απο τις λιγες που δεν ειναι πλαστικη !!!! 
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
Ποσο πλαστικη παιζει να ειναι αυτη ρε μαγκες?
Για να προλαβω τους εξυπνακηδες που θα με πουνε γκει και οτι δε μου αρεσει να τονισω οτι ειναι ΓΑΜΩ τα διαστημικα μουνια και μπορω να παιζω μαλακια για παρτι της για δεκαετιες!!!
Αλλα ποσο πλαστικη παιζει να ειναι? Αυτη και η ατζελινα τζολι ειναι σαν παραφουσκωμενα στρατιωτακια ρε πουστη!

Ότι να ναι ... καμία απ τις 2 δεν είναι πλαστική  :idiot:
 

kounoupis

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2011
Μηνύματα
319
Like
10
Πόντοι
1
συμμαθητρια μου στο σχολειο απο αλλο τμημα ηταν στο ιδιο στυλ με αυτη με :tits: αλλα αδυνατη
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
ωραια αλλα οχι και η σουπερ γκομενα.φαινετια αν εχει ριζες απο ινδια η κατι τετοιο.
 

Gamidis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.134
Like
6
Πόντοι
16
Ποσο πλαστικη παιζει να ειναι αυτη ρε μαγκες?
Για να προλαβω τους εξυπνακηδες που θα με πουνε γκει και οτι δε μου αρεσει να τονισω οτι ειναι ΓΑΜΩ τα διαστημικα μουνια και μπορω να παιζω μαλακια για παρτι της για δεκαετιες!!!
Αλλα ποσο πλαστικη παιζει να ειναι? Αυτη και η ατζελινα τζολι ειναι σαν παραφουσκωμενα στρατιωτακια ρε πουστη!

καβλιαρη δεν υπαρχει κανενα προβλημα με τις γκομενες που ειναι τιγκα στην πλαστικη.even better than the real thing!

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom