Νέα

Νέος mod

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 728
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

θελετε να γινει ο amc_anthony13 μοντ.?

  • ναι, πρεπει να γινει,το αξιζει

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • οχι ειναι ενα απλο μελος του site

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Κάντε τον Chryssargo Mod Ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

flyeron

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
606
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Μία απορία:

Θεωρούμε την "προαγωγή" σε mod ως αναγνώριση ανωτερότητας του "προαγώμενου" έναντι των υπόλοιπων μελών?

Εγώ στο μυαλό μου το είχα σαν ένα ρόλο, ένα function και όχι σαν ένα αξίωμα ή δείγμα ανωτερότητας.

Δλδ...δεν θεωρώ ότι oι mod είναι κλαδάρχες ή κάτι όμοιο. (sorry guys)

Ενδέχεται να κάνω λάθος.

Η ερώτηση είναι ειλικρινής και σε καμία περίπτωση ειρωνική.
Λοιπόν θα ξαναπώ την άποψή μου. Οι mods δεν απολαμβάνουν τίποτα παραπάνω απ΄ότι τα υπόλοιπα μέλη του site. Αντιθέτως κάνουν δουλειές. Προσωπικά δέχθηκα να γίνω mod επειδή ήθελα να συμμετέχω στη διαμόρφωση ενός χώρου στον οποίο περνάω αρκετές ώρες. Είναι αυτονόητο, και το επαναλαμβάνω, πως οι mods έχουν απλώς περισσότερες δυνατότητες στο φόρουμ, δηλαδή μπορούν να τροποποιήσουν, μετακινήσουν, διαγράψουν θέματα. Πέραν αυτού, τίποτα παραπάνω απ΄ ότι έχουν οι απλοί χρήστες. Νομίζω πως αυτό που κάνει τη διαφορά, και φέρει το θέμα προς συζήτηση είναι το διαφορετικό χρώμα.

Τα υπόλοιπα, περί γυναίκας mod, είναι ανάξια σχολιασμού. Η rouli είναι ιδανική moderator καθώς διαβάζει το φόρουμ, δεν εμπλέκεται σε συζητήσεις (όσες φορές το κάνει γίνεται με διάθεση χιούμορ), ούτε έχει προσωπικά με κάποιους.
 

paulshark

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Kαι γω παρακολουθω το φορουμ αλλα δεν θελω να γινω μοντ...προτιμω αντμιν :grin: :grin: :grin:
 

petrospelekanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
772
Like
2
Πόντοι
6
Οπότε -αν κατάλαβα καλά- το να μην εμπλέκεται κανείς σε συζητήσεις εκλαμβάνεται ως προσόν, έτσι;   :)
Όσο για το αν ήταν η δεν ήταν η rouli ιδεώδης επιλογή, ας το αφήσουμε να το κρίνει η ιστορία. Πρός το παρόν δεν έχουμε ακούσει ακόμα τη -γλυκιά, είμαι σίγουρος- φωνούλα της.      :rolleyes:
 

Επισκέπτης
Ρουλι, αντε και σε σενα μπραβο που εγινες mod...Γουσταρεις και εσυ , οπως εμεις, να γραφεις και να διαβαζεις για πουτανες, πιπες, γαμισια, μπουρδελα, χυσιματα στην μαπα κλπ ? Ε τοτε καλως ηρθες...Αλλα γραψε και εσυ τις εμπειριες σου...Μην την βγαζεις στην μουγκα...Εκτος εαν την βρισκεις μονο με το διαβασμα...Πες μας λοιπον τι απο ολα συμβαινει ?
Ετσι για να ξερω και εγω με τι mod εχω να κανω....
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Δεν ξέρω αν η ρούλι αφήσει εποχή ως mod ή αν κάποιος άλλος θα έκανε καλύτερα τη δουλειά..
Δεν ξέρω επίσης γιατί ουκ ολίγοι συναγωνιστές συμπεριφέρονται ως αποτυχόντες σε job interview, λες και η θέση του mod στα bourdela.com θα τους εξασφάλιζε υψηλές αποδοχές, κύρος, ασφάλεια ζωής και εταιρικό αμάξι ή κινητό...
Ξέρω όμως ότι αν το site ήταν ΔΙΚΟ  ΜΟΥ και έφερα την ευθύνη, νομική και οικονομική  για ό,τι γραφόταν, θα ήθελα οι mods να είναι άνθρωποι της εμπιστοσύνης μου, με ίδιο τρόπο σκέψης με εμένα που θα προφύλλασσαν το site από κακοτοπιές...
Το ίδιο ακριβώς έκανε και η διοίκηση του site: Έκρινε ότι η ρούλι θα προστάτευε καλύτερα τα συμφέροντα του site, λόγω (υποθέτω μιας και δεν την ξέρω την κυρία) ωριμότητας, ευφυίας και ευαισθησίας..Μπορεί να κάνουν και λάθος αλλά το δικό τους κεφάλι είναι στον τορβά...

Τώρα, αν κάποιοι πιστεύουν ότι ο αγοραίος ερωτας είναι κάτι σε στρατό όπου υπάρχουν αξιώματα και πρέπει εξ απονομής να ανεβαίνουν τα σκαλιά της ιεραρχίας, ανάλογα με τον αριθμό των ποστ τους δικαιωμά τους..
Όπως δικαιώμά τους είναι να πιστεύουν ότι μπαρουτοκαπνισμένοι πουτανιάρηδες όπως οι admin και mod του site έκαναν mod τη ρούλι λόγω...μουνοειλωτισμού..
 

petrospelekanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
772
Like
2
Πόντοι
6
Και η συζήτηση συνεχίζεται, χωρίς τη συμμετοχή αυτού (αυτής εν προκειμένω) που την προκάλεσε, αντικειμενικά έστω.....
 

paulshark

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Καλα δεν παιζεστε μαγκες...τσακωνεσται για το ποιοι ειναι μπλε και ποιοι οχι :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Ρουλι, αντε και σε σενα μπραβο που εγινες mod...Γουσταρεις και εσυ , οπως εμεις, να γραφεις και να διαβαζεις για πουτανες, πιπες, γαμισια, μπουρδελα, χυσιματα στην μαπα κλπ ? Ε τοτε καλως ηρθες...Αλλα γραψε και εσυ τις εμπειριες σου...Μην την βγαζεις στην μουγκα...Εκτος εαν την βρισκεις μονο με το διαβασμα...Πες μας λοιπον τι απο ολα συμβαινει ?
Ετσι για να ξερω και εγω με τι mod εχω να κανω....
Δεν μπορει, βρε κουτε.  :idiot:  κανει παρατηρησεις ( :cussing:) σε αλλους    >:cheesy: που κανουν "τσιρκο" το site!!!!  :grin:
 

paulshark

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Iσως θα πρεπει να δωθουν και αλλοι βαθμοι στο σαιτ.Πχ καντε με Πρυτανη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Προτείνω να γίνουν mod κ ο gayboy κ ο(η) νένα κ μετά να κάνουμε κ κανέναν ιερέα κ να το κλείσουμε το μαγαζί. :uglystupid:
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Nα εξαγοράσουμε το Site? Λες?

Μόνο εάν δεχτεί ο gayboy να έιναι CEO.
Θα σας στεναχωρησω, Γιωργηδες, μα ο gayboy παει. τον πατησε ο λαλακας, που δεν πατησε το φρενο!!! Υπαρχει ομως μια νεα ανερχομενη μορφη του site που ακουει στο ονοματακι: speter. πιστευω πως του αξιζει ο ρολος του ceo....  :2funny: :2funny: :2funny:
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Nα εξαγοράσουμε το Site? Λες?

Μόνο εάν δεχτεί ο gayboy να έιναι CEO.

καυτηριαζω την ρατσιστικη πολιτικη που ακολουθειται!
μοντ μια γυναικα, το πρωτο βημα αλλα....

γιατι στερειτε απο gayboy και xeilakia το moderation???
Γιατι παρακαλω???? εισαστε ομοφοβικοι κυριοι;;;
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Θα σας στεναχωρησω, Γιωργηδες, μα ο gayboy παει. τον πατησε ο λαλακας, που δεν πατησε το φρενο!!! Υπαρχει ομως μια νεα ανερχομενη μορφη του site που ακουει στο ονοματακι: speter. πιστευω πως του αξιζει ο ρολος του ceo....  :2funny: :2funny: :2funny:

εστω κι αυτος ρε παιδια! οργανωμενος, με τις δημοσκοπησεις του, γουσταρει αντρουκλες και το δηλωνει! speter για CEO- Chief Executive Orgasm!!!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
o stunt έχει δίκιο... Η ειλικρίνεια μετράει.

+1
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom