Νέα

Νέος mod

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 728
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

θελετε να γινει ο amc_anthony13 μοντ.?

  • ναι, πρεπει να γινει,το αξιζει

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • οχι ειναι ενα απλο μελος του site

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
τι εννοείς Περσονάκο μου;;; :think:
καλά εσύ είσαι μέγας πράκτορας του Φάν Κλάμπ...........
Αλλά εγώ ο πούστης που είμαι ιδρυτικό μέλος γιατί δεν έχω άλλο χρώμα;
Ενα πουά ρε αδερφέ, ένα φούξια, ένα σκατουλί εν πάση περιπτώσει να ξεχωρίζω από την πλέμπα......
Τόσα μου έχουν σούρει να μη φαίνεται;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Είναι αυτοί που συμμετείχαν και στο πρώτο bourdela.com.
Τότε που εσυ πήγαινες στις στριπτιζερί και κρατούσες τις πληροφορίες για πάρτη σου, μοναχοφάη  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

[move] :2funny: :birdman: :2funny: :-* :2funny: :birdman: :2funny: :-* :2funny:[/move]
:zzzzz: :zzzzz: :zzzzz: :zzzzz: :zzzzz: :zzzzz: :zzzzz: :zzzzz: :zzzzz: :zzzzz:
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Είναι αυτοί που συμμετείχαν και στο πρώτο bourdela.com.
Τότε που εσυ πήγαινες στις στριπτιζερί και κρατούσες τις πληροφορίες για πάρτη σου, μοναχοφάη  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

[move] :2funny: :birdman: :2funny: :-* :2funny: :birdman: :2funny: :-* :2funny:[/move]

στριπτιζερί :2funny: :2funny: :2funny: τώρα το πρόσεξα :2funny: :2funny:

στριπτιζερί сomme patisserie...
Ταιριάζει ο παραλληλισμός... βέβαια στο πρώτο ενίοτε τρως και μπριζολίτσα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
στριπτιζερί :2funny: :2funny: :2funny: τώρα το πρόσεξα :2funny: :2funny:

στριπτιζερί сomme patisserie...
Ταιριάζει ο παραλληλισμός... βέβαια στο πρώτο ενίοτε τρως και μπριζολίτσα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ο φραπές είναι ρόφημα ανήκει στο πατισερί........
 

Επισκέπτης
καλά εσύ είσαι μέγας πράκτορας του Φάν Κλάμπ...........
Αλλά εγώ ο πούστης που είμαι ιδρυτικό μέλος γιατί δεν έχω άλλο χρώμα;
Ενα πουά ρε αδερφέ, ένα φούξια, ένα σκατουλί εν πάση περιπτώσει να ξεχωρίζω από την πλέμπα......
Τόσα μου έχουν σούρει να μη φαίνεται;

Νομίζω ότι αξίζεις ένα διαφορετικό χρωματάκι  ;)
 

Επισκέπτης
στριπτιζερί :2funny: :2funny: :2funny: τώρα το πρόσεξα :2funny: :2funny:

στριπτιζερί сomme patisserie...
Ταιριάζει ο παραλληλισμός... βέβαια στο πρώτο ενίοτε τρως και μπριζολίτσα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

καλα δεν το ξερες..
υπαρχει το στριπτιζερι,
το μασαζερι πατισερι,
κ τελος υπαρχει και η πιατσατσερι.. :2funny:
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Δυστυχώς ΔΕΝ ξέρω με ποιά κριτήρια επιλέγησαν... νομίζω ότι ο καταλληλότερος να σου απαντήσει είναι ο Alexxx, αν θέλεις στείλε pm...

Εμένα με επέβαλαν ως τιμημένο το Υπουργείο Δημόσιας Τάξης και η ΕΥΠ για να επιβλέπω και να αποτρέπω αντικαθεστωτικές δραστηριότητες...
Την κάλυψή μου τίναξε στον αέρα ο Ανεπιθύμητος όταν αποκάλυψε ότι είμαι έμμισθος της Ρηγίλης..

μπορείτε παρακαλώ να βγάλετε μια κατηγορία
"Μαλακισμένος";
Θα ΑΠΟΔΏΣΩ τον τίτλο τιμής ένεκεν σε πολλά νικς;
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Πες μας ποιους εννοείς...Μην κάνεις την πάπια!

Είναι αυτοί που συμμετείχαν και στο πρώτο bourdela.com.
Τότε που εσυ πήγαινες στις στριπτιζερί και κρατούσες τις πληροφορίες για πάρτη σου, μοναχοφάη  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

[move] :2funny: :birdman: :2funny: :-* :2funny: :birdman: :2funny: :-* :2funny:[/move]

'Οσοι είχαν προλάβει καυγάδες deicidious- παραγωγού, Σταύρου- παραγωγού (αυτά που ειδατε πρόσφατα ήταν αψιμαχίες), Αναλ Χάντερ - παραγωγού  και φυσικά την πρώτη μαζική καθαίρεση μοντς, δεν ξέρω αν πρέπει να λέγονται τιμημένοι αλλά ευλογημένοι είναι σίγουρα- τέτοια θεάματα δεν υπάρχουν!
 

Επισκέπτης
'Οσοι είχαν προλάβει καυγάδες deicidious- παραγωγού, Σταύρου- παραγωγού (αυτά που ειδατε πρόσφατα ήταν αψιμαχίες), Αναλ Χάντερ - παραγωγού  και φυσικά την πρώτη μαζική καθαίρεση μοντς, δεν ξέρω αν πρέπει να λέγονται τιμημένοι αλλά ευλογημένοι είναι σίγουρα- τέτοια θεάματα δεν υπάρχουν!

Που τα θυμήθηκες βρε str8; θα μου πεις δεν ξεχνιόνται τέτοιοι τσακωμοί  ;)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Εμένα με επέβαλαν ως τιμημένο το Υπουργείο Δημόσιας Τάξης και η ΕΥΠ για να επιβλέπω και να αποτρέπω αντικαθεστωτικές δραστηριότητες...
Την κάλυψή μου τίναξε στον αέρα ο Ανεπιθύμητος όταν αποκάλυψε ότι είμαι έμμισθος της Ρηγίλης..

Πες μας ποιους εννοείς...Μην κάνεις την πάπια!

'Οσοι είχαν προλάβει καυγάδες deicidious- παραγωγού, Σταύρου- παραγωγού (αυτά που ειδατε πρόσφατα ήταν αψιμαχίες), Αναλ Χάντερ - παραγωγού  και φυσικά την πρώτη μαζική καθαίρεση μοντς, δεν ξέρω αν πρέπει να λέγονται τιμημένοι αλλά ευλογημένοι είναι σίγουρα- τέτοια θεάματα δεν υπάρχουν!
χε χε ....
όταν πέφταν τα φλόκια βροχή όταν μπινελικωνόμουνα εκ περιτροπής με πάπια εγώ και ο νεοκλής..... είπες ότι τέτοια παράσταση είχες να δεις από τότες......

Α ρε τιμημένε τι έχουν δει τα μάτια σου....
Ο Μαλακισμένος  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Υ.Γ.

εμφανίστηκε η δωρήτρια στο θρεντ του γαύρου... Οσοι ογυστάρετε μπινελίκωμα περάστε από το γαυροθρεντ....
θα ξεκινήσω νέο γύρο... Το νέο κλαμπ που ιδρύω πάραυτα είναι το BWF
(bineliki wrestling federation)...... Tα μέλη πολλά  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

spirosbof

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.577
Like
2
Πόντοι
16
τελικα κανενας δεν μου απαντησε.ΠΩΣ ΓΙΝΕΣΑΙ ΜΟΝΤ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Δηλαδη αν εχω κολλητο-τους αντμιν γινομαι? αξιοκρατια και εδω! ! ! :rockon: :rockon: :rockon:

Προσωπικά κι αν θες το πιστεύεις, ΔΕΝ ήξερα κανέναν! Απλώς ήμουν παλιό, ενεργό μέλος του Forum, ΕΚΤΙΜΗΘΗΚΕ η συμμετοχή μου και οι γνώσεις μου... και μου έκαναν την πρόταση συνεργασίας!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom