Νέα

Νέος mod

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 728
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

θελετε να γινει ο amc_anthony13 μοντ.?

  • ναι, πρεπει να γινει,το αξιζει

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • οχι ειναι ενα απλο μελος του site

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

spirosbof

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.577
Like
2
Πόντοι
16
δεν αναφερθηκα σε σενα,απλως ρωτησα γιατι οντως δεν ηξερα πως μπορει να γινει μοντ καποιος :)
 

rouli

Τιμημένος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
666
Like
0
Πόντοι
6
'Οσοι είχαν προλάβει καυγάδες deicidious- παραγωγού, Σταύρου- παραγωγού (αυτά που ειδατε πρόσφατα ήταν αψιμαχίες), Αναλ Χάντερ - παραγωγού  και φυσικά την πρώτη μαζική καθαίρεση μοντς, δεν ξέρω αν πρέπει να λέγονται τιμημένοι αλλά ευλογημένοι είναι σίγουρα- τέτοια θεάματα δεν υπάρχουν!

κρύβε λόγια βρε στρ!!! παπαπα.....

ντουρ.. αντε τώρα να σε δω να σε χαρω

(και μη διαβάσεις όλα τα πρακτικά.. ;) )
 

Επισκέπτης
Δηλαδη αν εχω κολλητο-τους αντμιν γινομαι?αξιοκρατια και εδω! ! ! :rockon: :rockon: :rockon:

Σιγουρα πρεπει να εισαι ενεργο μελος του φορουμ, κ μαλλον να εχεις ενα καλο νουμερο στα ποστ  :grin:
Μηπως να γινουμε κολλητοι με τους μουδ?  :think: μπορει να βοηθαει  :grin: :grin:


Συγχαρητηρια Dura  :)
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
16
Προσωπικά κι αν θες το πιστεύεις, ΔΕΝ ήξερα κανέναν! Απλώς ήμουν παλιό, ενεργό μέλος του Forum, ΕΚΤΙΜΗΘΗΚΕ η συμμετοχή μου και οι γνώσεις μου... και μου έκαναν την πρόταση συνεργασίας!

Eγώ έχω απορία αν οι μοντς πληρώνονται ή το κάνουν  γιατί γουστάρουν ως χόμπι?Πάντως σε αυτό το σάιτ σαν να είναι πολλοί. :think:
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Δεν θα πω συγχαρητήρια στον duracell (δεν αντιλαμβάνομαι το λόγο για κάτι τέτοιο), αλλά σίγουρα θα του ευχηθώ να είναι καλοτάξιδος.
Και σίγουρα αναγνωρίζω οτι είναι απο τους ψυχραιμότερους και με θετική συνεισφορά στο σάιτ.
 

acabuddha

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2008
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
Δεν θα πω συγχαρητήρια στον duracell (δεν αντιλαμβάνομαι το λόγο για κάτι τέτοιο), αλλά σίγουρα θα του ευχηθώ να είναι καλοτάξιδος.
Και σίγουρα αναγνωρίζω οτι είναι απο τους ψυχραιμότερους και με θετική συνεισφορά στο σάιτ.

ειχαμε μια φαγουρα στο τι αναγνωριζεις και τι οχι... :jerking:
 

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
Ρε buddha κι'αλλος κλωνος?Θες να το κανεις μοδα?Εγω σκεφτηκα να φτιαξω καμια 100ρα κλωνους και να τους βαλω να ποσταρουν ταυτοχρονα στο forum.Ετσι να γινει λιγο χαβαλο που λενε :P
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
16
Ρε buddha κι'αλλος κλωνος?Θες να το κανεις μοδα?Εγω σκεφτηκα να φτιαξω καμια 100ρα κλωνους και να τους βαλω να ποσταρουν ταυτοχρονα στο forum.Ετσι να γινει λιγο χαβαλο που λενε :P

Δεν είναι κλώνος απλά του αρέσει να αλλάζει νικς για ποικιλία. :grin:
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
16
Ρε Βούδα μια πληροφορία σε παρακαλώ.Τον εθνικό σταρ πότε θα τον επαναφέρεις να του την πέσουν τα τραβέλια να γελάσουμε πάλι? :think:
 

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
δεν ειναι κακό αρκεί να μην μας σπάει τον μπούτσο.

Ενταξει το καταλαβαινω οτι καποιος θελει ποικιλια και κανει αλλα accounts οπως επισης καταλαβαινω οτι δεν ενοχλει αυτο αν δεν σας σπαει τον πουτσο.Αλλα εγω ενα εχω να πω, την κωλοτρυπιδα που εχεις για avatar πολυ θα ψηνομουνα να της ριξω και μια "ματια" απο κοντα :P
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
Ενταξει το καταλαβαινω οτι καποιος θελει ποικιλια και κανει αλλα accounts οπως επισης καταλαβαινω οτι δεν ενοχλει αυτο αν δεν σας σπαει τον πουτσο.Αλλα εγω ενα εχω να πω, την κωλοτρυπιδα που εχεις για avatar πολυ θα ψηνομουνα να της ριξω και μια "ματια" απο κοντα :P
έχεις ερευνητικό πνεύμα εσύ......
 

Επισκέπτης
;)
 

Συνημμένα

  • fakosWEB.jpg
    fakosWEB.jpg
    3,5 KB · Εμφανίσεις: 23

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
Ετσι μπραβο.Και δεν ειναι οτι κι'οτι φακος, ειναι φακος διαδικτυου!! fakosWEB
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Δεν θα πω συγχαρητήρια στον duracell (δεν αντιλαμβάνομαι το λόγο για κάτι τέτοιο), αλλά σίγουρα θα του ευχηθώ να είναι καλοτάξιδος.
Και σίγουρα αναγνωρίζω οτι είναι απο τους ψυχραιμότερους και με θετική συνεισφορά στο σάιτ.

Σιγά μας πήραν τα σιρόπια...
 

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
Αυτον τον fethry ρε παιδια, τελικα τον συμπαθουν ολοι!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom