Νέα

Νέος mod

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 728
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

θελετε να γινει ο amc_anthony13 μοντ.?

  • ναι, πρεπει να γινει,το αξιζει

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • οχι ειναι ενα απλο μελος του site

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
Με τις λεξεις θα παιζουμε παλι?Εστω οι αλλες τις βαλανε.Αντε για να δουμε ποια φοβερη και τρομερη γκομενα θα μπει στο site παλι!!!
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Με τις λεξεις θα παιζουμε παλι? Εστω, οι αλλες τις βαλανε. Αντε για να δουμε ποια φοβερη και τρομερη γκομενα θα μπει στο site παλι!!!

Δεν παίζουμε με τις λέξεις... αλλά με τις έννοιες! ΑΠΟΡΩ γιατί διαφωνούμε και δεν μπορείς να καταλάβεις ότι ΑΛΛΟ είναι να σε βγάλω μια φωτογραφία και να την ποστάρω εγώ και τελείως διαφορετικό πράγμα να την ποστάρεις από μόνος σου... επειδή έτσι θέλεις !!!

Οσο για την γκόμενα, θα σας δώσω ένα tip: συμμετέχει ενεργά στα διάφορα thread του Forum !!!
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Δεν παίζουμε με τις λέξεις... αλλά με τις έννοιες! ΑΠΟΡΩ γιατί διαφωνούμε και δεν μπορείς να καταλάβεις ότι ΑΛΛΟ είναι να σε βγάλω μια φωτογραφία και να την ποστάρω εγώ και τελείως διαφορετικό πράγμα να την ποστάρεις από μόνος σου... επειδή έτσι θέλεις !!!

Οσο για την γκόμενα, θα σας δώσω ένα tip: συμμετέχει ενεργά στα διάφορα thread του Forum !!!

Χαιρετίζω τη νέα σου πρωτοβουλία και ελπίζω, ως θεσμικός παράγοντας του site που είσαι πλέον, να μην αφήσεις να την αμαυρώσουν φήμες ότι ζητάς χρήματα για την πλήρη έκδοση, όπως συνέβη με τη φωτογράφιση της καβλίτσας αν δεν με απατά η μνήμη μου...

Τώρα, για το ποια είναι η.. τυχερή, μήπως κάποια που δήλωνε ότι της αρέσουν οι πίπες πρόσφατα;
Ελπίζω να το εννοούσε και να μην προσπαθούσε να φτάξει  κλίμα...

Ο καιρός γαρ εγγύς.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Χαιρετίζω τη νέα σου πρωτοβουλία και ελπίζω, ως θεσμικός παράγοντας του site που είσαι πλέον, να μην αφήσεις να την αμαυρώσουν φήμες ότι ζητάς χρήματα για την πλήρη έκδοση, όπως συνέβη με τη φωτογράφιση της καβλίτσας αν δεν με απατά η μνήμη μου...

Κατ' αρχήν σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια... ΑΛΛΑ κι αυτό είναι λάθος, δεν θυμάσαι καλά! Αν ανατρέξεις στο εν λόγω thread και διαβάσεις ΠΡΟΣΕΧΤΙΚΑ τα διάφορα posts θα δεις ότι μετά τις δημοσιεύσεις της, διάφορα μέλη είχαν ζητήσει επιπλέον φωτογραφίες από την κοπέλα... και η οποία απάντησε πως όποιος ήθελε παραπάνω φώτος (ή/και βίντεο) θα έπρεπε να τα πληρώσει... (κάτι που απ' όσο γνωρίζω, ΔΕΝ έγινε γιατί δεν τα βρήκαν τελικά στα χρήματα) !!!
 

thaleia

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
635
Like
9
Πόντοι
6
Οσο για την γκόμενα, θα σας δώσω ένα tip: συμμετέχει ενεργά στα διάφορα thread του Forum !!!

Μερικοί όλα έτοιμα τα θέλουν....
Αν παρακολουθείς τα διάφορα thread θα το ήξερες ήδη σε ποιά αναφέρεται ο κος μπαταρίας....

;)
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Μερικοί όλα έτοιμα τα θέλουν....

Αν παρακολουθείς τα διάφορα thread θα το ήξερες ήδη σε ποιά αναφέρεται ο κος μπαταρίας....

;)

Ασε που έχει γράψει και σχετικά η ίδια... (ελπίζω βέβαια να μην την πάρουν οι διάφοροι καλοθελητές απ' τα μούτρα κι αυτήν κι αρχίσουν τα διάφορα πικρόχολα σχόλια κλπ και τα πάρει κι εξαφανιστεί όπως και 2-3 άλλες στο παρελθόν)...
 

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
Α μπραβο ναι, kavlitsa την λεγανε αλλο που ουδεμια σχεση το nick με την πραγματικοτητα :P
Αντε να δουμε ποια θα ειναι η επομενη "καβλιτσα".

Οσο για τα πικροχολα σχολια.Και τι δεν ειχαν πει για την καβλιτσα.Μεχρι για τα νυχια τα ξεβαμενα λεγανε.Απο την αλλη βεβαια με το συμπαθειο αλλα δεν την παλευε και πολυ, γουστα ειναι αυτα αλλα αποτι θυμαμαι ενα χαλι και μισο ηταν η καϊμενη :P
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Α μπραβο ναι, kavlitsa την λεγανε αλλο που ουδεμια σχεση το nick με την πραγματικοτητα :P
Αντε να δουμε ποια θα ειναι η επομενη "καβλιτσα".

Οσο για τα πικροχολα σχολια. Και τι δεν ειχαν πει για την καβλιτσα. Μεχρι για τα νυχια τα ξεβαμενα λεγανε. Απο την αλλη βεβαια με το συμπαθειο αλλα δεν την παλευε και πολυ, γουστα ειναι αυτα αλλα αποτι θυμαμαι ενα χαλι και μισο ηταν η καϊμενη :P

ΑΣΧΕΤΑ με την εμφάνιση (άλλωστε τα γούστα είναι υποκειμενικά) η κοπέλα ήταν ΔΥΝΑΜΙΤΗΣ στο κρεββάτι... ΚΑΒΛΙΑΡΑ  :boobies: όχι καβλίτσα!

Για την ιστορία όμως, η κοπέλα ΠΟΤΕ δεν έγραψε ότι είναι έτσι ή αλλίως... θεά κλπ. Ομως ήταν η πρώτη στο site που όταν είχε πρωτοεγγραφεί και την κατηγορούσαν ότι δεν είναι γυναίκα κλπ... ΤΟΛΜΗΣΕ να βγάλει + να ποστάρει τις φωτογραφίες της! Κι' αυτό, νομίζω ότι πρέπει να της αναγνωριστεί... :rockon:
 

acabuddha

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2008
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
επικοινωνιακα τρυκ του σαιτ για να τσιμπανε τα λιγουρια :P
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Για την ιστορία όμως, η κοπέλα ΠΟΤΕ δεν έγραψε ότι είναι έτσι ή αλλίως... θεά κλπ. Ομως ήταν η πρώτη στο site που όταν είχε πρωτοεγγραφεί και την κατηγορούσαν ότι δεν είναι γυναίκα κλπ... ΤΟΛΜΗΣΕ να βγάλει + να ποστάρει τις φωτογραφίες της! Κι' αυτό, νομίζω ότι πρέπει να της αναγνωριστεί... :rockon:

Οχι σαν τώρα... που έχουμε γεμίσει από προφίλ (υποτίθεται) γυναικών, που μόλις τις προκαλέσεις όμως και τις στριμώξεις ν' αποδείξουν αυτά που γράφουν... εξαφανίζονται !!!
 

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
Ναι ενταξει οπως ειπα γουστα ειναι αυτα, και δεν ειπα οτι εγραψε ποτε οτι ειναι θεογκομενα κτλ.Οσο για την αμφιλεγομενη ταυτοτητα ενος μελους αυτο ειναι αλλου παπα ευαγγελιο.Το να σε "καιει" τοσο πολυ να αποδειξεις οτι εισαι γυναικα που να βγαζεις γυμνες και προστυχες, κυριες και κυριοι, φωτογραφιες σε μια διαδικτυακη ιστοσελιδα πρεπει να εχεις προβλημα, Ι.Α.Σ. για την ακριβεια.
 

acabuddha

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2008
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
Επειδή γνωρίζω την ιστορία από μέσα, σε διαβεβαιώ ότι ήταν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ 100% και το site ΔΕΝ είχε καμία σχέση!

επειδη το λες εσυ! ;)
θα προσπαθησω να το πιστεψω!!

ευχομαι να μην αλλοιωθεις και να μην αναλλωθεις .....
και να συνεχισεις ετσι :)
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66

εγω δεν ειμαι. το αποκαλυπτω. *P
προσωπικα την "ειπα" πολλες φορες στο ντουρ στο παρελθον για μερικα πραγματα, οπως κ σ αλλους *P
αλλα αυτο δεν αναιρει το γεγονος οτι προσπαθει αρκετα εδω μεσα να βοηθαει, χωρις να εχει καμια υποχρεωση, οποτε καλως εγινε μοντ
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
η πασα αληθεια ειναι
οτι προσπαθεις να μου φας τη σειρα στη φωτογραφιση! παλιοσταρ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom