Νέα

Νέος mod

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 728
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

θελετε να γινει ο amc_anthony13 μοντ.?

  • ναι, πρεπει να γινει,το αξιζει

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • οχι ειναι ενα απλο μελος του site

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

spirosbof

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.577
Like
2
Πόντοι
16
και πως ρε παιδια γινεσαι μοντ,αντμιν η οτιδηποτε αλλο?
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Μπράβο Dura

Πολύ καλή επιλογή

Γιατί θυμαμαι κάτι δύσκολες καλοκαιρινές μέρες που λείπατε όλοι διακοπές, στα 8 θέματα τα 6 τα ειχε ανοίξει ο ντούρα.

Να λέμε τα κακα, να λέμε και τα καλά

Μπράβο ντούρα και πάλι.

Και τώρα είμαστα απέναντι
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
:2funny: :2funny: :2funny:ρε παιδια ρωταω γιατι οντως δεν ξερω :huh:

γιατι λειτουργουσε πάντα με την λογικη του καφενειου και οχι του μπουρδελου που θελει οργανωση,σκαουτ,σωστη ψυχολογια,αποτελεσματικοτητα υπηρεσιων...ο θρυλος εχει καταντησει σαν κωλομπαρο σε καθετη πτωση με πουτανες που τσακωνονται για τον αναπτηρα που επεσε κατω....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
13
Πόντοι
866
[move]VOTE ΠΕΡΣΟΝA FOR MODERATOR!!!!!!!!!!!!!!!!!![/move]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

εκεί να δεις μπουρδέλα τελεία κομ που θα σας κάμω......

Υ.Γ.
δεν κάνω για μοντεράτορας...
γράφω πολύ, εκτίθεμαι διαρκώς και στο τέλος από τα νεύρα μου θα μπανάρω και τον εαυτό μου.....
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Μπράβο Dura

Πολύ καλή επιλογή

Και τώρα είμαστε απέναντι

Κατ' αρχήν σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια...
Ομως εγώ δεν νιώθω απέναντι με κανέναν, ούτε έχω καμιά όρεξη για προσωπικές αντιπαραθέσεις κλπ! Απλά μου δίνεται η πρακτική δυνατότητα να συμβάλω στην καλύτερη λειτουργία του site...
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Κατ' αρχήν σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια...
Ομως εγώ δεν νιώθω απέναντι με κανέναν, ούτε έχω καμιά όρεξη για προσωπικές αντιπαραθέσεις κλπ! Απλά μου δίνεται η πρακτική δυνατότητα να συμβάλω στην καλύτερη λειτουργία του site...

Το ξέρω οτι το βλέπεις ετσι οπως το λες. Πλάκα κάνω. Αν ηταν να βρεθούμε απέναντι θα ειχαμε βρεθεί και πιο πριν.

Ευχομαι καλή δυναμη στο (δύσκολο) έργο σου
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Το ξέρω οτι το βλέπεις ετσι οπως το λες. Πλάκα κάνω. Αν ηταν να βρεθούμε απέναντι θα ειχαμε βρεθεί και πιο πριν.

Ευχομαι καλή δυναμη στο (δύσκολο) έργο σου

Ευχαριστώ και πάλι! Μακάρι να βοηθήσουν όλοι γι' αυτό... είναι κρίμα να χαλάει το κλίμα του site με χαζο-αντιπαραθέσεις και η ροή των threads με πολλαπλά off-topic... σε τελική, μια παρέα είμαστε όλοι + δεν έχουμε να χωρίσουμε τίποτα μεταξύ μας !!!
 

Επισκέπτης
θα επρεπε να ντρεπεσαι δεν νοειται παπας σημερα να τρεχει σε μπουρδελα και μασατζιδικα στο απαγορευει η θρησκεια.οι παπαδες κανουν οικογενεια και ασχολουνται με αυτην.αλλα φανταζομαι δεν εχεις ιδεα τη παει να πει παπας.εισαι για λυπηση.πηγαινε μεχρι το αγιο ορος να δεις πως ειναι οι αληθινοι παπαδες και τη σημαινει να εισαι χριστιανος ιερεας.κατσε σκεψου γιατι εγινες παπας και αν το μετανιωσες παραιτησου και ξαναγινε οπως εισουν πριν.

μακραν το καλυτερο ποστ που εχω διαβασει ever στο σαιτ... :2funny:
 

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
Δηλαδη τωρα που εγινες moderator θα σοβαρευτεις?Δεν θα ξαναβαλεις φωτογραφιες απο "γκομενακια" του site γυμνες με εναν κοκκινο γλομπεο που ειναι και σημα κατατεθεν του site?
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Δηλαδη τωρα που εγινες moderator θα σοβαρευτεις?Δεν θα ξαναβαλεις φωτογραφιες απο "γκομενακια" του site γυμνες με εναν κοκκινο γλομπεο που ειναι και σημα κατατεθεν του site?

...και τις ανάλογες μπαταρίες????

(τα γκομενάκια ήξεραν για που πάνε οι φωτό, έτσι? μην ξεχνιόμαστε...)
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Δηλαδη τωρα που εγινες moderator θα σοβαρευτεις? Δεν θα ξαναβαλεις φωτογραφιες απο "γκομενακια" του site γυμνες με εναν κοκκινο γλομπεο που ειναι και σημα κατατεθεν του site?

Σου υπενθυμίζω ότι εγώ ΔΕΝ έχω βάλει ΠΟΤΕ φωτογραφίες... τα "γκομενάκια" τις πόσταραν από μόνες τους! Και με την ευκαιρία, να σας ενημερώσω ότι ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΝΕΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΗ με άλλο πουλέν του site ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom