Νέα

Νέος mod

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 728
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

θελετε να γινει ο amc_anthony13 μοντ.?

  • ναι, πρεπει να γινει,το αξιζει

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • οχι ειναι ενα απλο μελος του site

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
Θεωρείς ότι ανήκεις σε κάποια ομάδα; Αν ναι τότε το ποστ μου σε αφορά. Αν όχι δεν σε αφορά.

Δεν θα έλεγα ότι ανήκω σε κάποια ομάδα, μάλλον ένας χρήστης internet είμαι που χαίρει της φιλοξενίας του site.Αλλά δεν το έπιασα το post σου, εκτός της ερώτησεις που ήδη απάντησα.

Φαντάζομαι ότι έχετε καταλάβει όλοι ότι γίνεται νταβαντούρι για το τίποτα ε?Το site αυτό, καλώς/κακώς, ανήκει σε κάποια άτομα τα οποία προφανώς πληρώνουν κιόλας για να στεγάζεται και να μπαίνει ο καθένας τσάμπα και να βρίσκει ένα κάρο και δυο γαϊδουρια πληροφορίες για τα μπουρδέλα.Προσπαθείτε τώρα εσείς, που μπαίνετε τσάμπα στο site, να πείτε σε αυτούς που έχουν το site, και το πληρώνουν κιόλας, ότι κάνανε λάθος που κάνανε moderator μια γυναίκα, που οι περισσότεροι δεν ξέρουν καν(ένας από αυτούς είμαι και γω).Και αρχήσανε τα σενάρια, σίγουρα γαμιέται με κάποιον γι' αυτό την κάνανε moderator ή μήπως γαμιέται με πολλούς admin?Όχι, όχι την έχουν πάρει όλοι στο site ακόμα και τα members κτλ.

Αυτοί πληρώνουν αυτοί αποφασίζουν.Δεν ξέρω αν το καταλάβατε αλλά δεν σας ρωτήσανε για το αν θέλετε να γίνει moderator γυναίκα απλώς σας το ανακοινώσανε.Οι λόγοι που το έκαναν?Ναι μπορεί να είναι γκόμενα κάποιου ή απλά να την γουστάρει κάποιος ή να είναι συγγενής κάποιου ή την διάλεξαν τυχαία μετά από κλήρωση.Απλά δεν σας αφορούν καθώς έχει σχέση με το "τέχνικό" μέρος του site και προφανώς δεν σας πέφτει λόγος.Αυτοί την διαλέξανε και πιστεύουν ότι θα κάνει την δουλειά της, αν δεν την κάνει τότε δικιά τους η μαλακία αλλά και πάλι δεν μπορείτε να πείτε μετά "τα έλεγα εγω" "να με ακούτε!" κτλ, γιατί πολύ απλά πάλι δεν σας αφορά, δικό τους το site δικές τους οι επιλογές.Το site που μπαίνετε δεν είναι αέρα πατέρα, κάποιος πληρώνει και κάποιοι το φροντίζουν, εμείς απλά φιλοξενούμενοι είμαστε και σε όποιον δεν αρέσει η πόρτα ανοιχτή και τα σκυλιά δεμένα.

 

Butman

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
Καλά κοίταξε ρε συ, μαλάκες υπήρχαν , υπάρχουν και θα υπάρχουν, άμα είνα να κάτσουμε να αναλύσουμε αυτό το θέμα θα γεράσουμε στις καρέκλες μας.

Το θέμα είναι απλό : ο ρόλος του μοντ σε μια γυναίκα ταιριάζει μια χαρά. Ο ρόλος του μοντ στο μπουρδέλα σε μια γυναίκα είναι απλά υποκρισία... κωμική νότα αν το θες έτσι.

Γιατί μπορεί ο ραβενμ να είναι εριστικός, αλλά έχει ένα δίκιο.. Πώς θα μας κρίνει μια γυναίκα αυτά που λέμε για πουτάνες ?? (και μην μου πείτε πάλι για φωτό κτλ. οκ, είπαμε ότι αυτά γίνονται από τον καθέναν)

Μην ξεχνάς ότι η ρούλι συγκεκριμένα κάποτε είχε πάρει ένα θρεντ που μιλάγαμε για την Ταϋλάνδη και το εγάμησε ειρωνευόμενη και ορυόμενη υπέρ ανθρωπίνων δικαιωμάτων κτλ... προτού δηλαδή την μάθετε όλοι από το τσατ..

+1

Εκει που μας χρωστουσανε, και λεγαμε να φυγουνε απο εδω, και να ειναι ενα αμιγως ανδρικο site, μας πηραν και το βοδι ....

Δεν χρειαζεται  να ειμαστε.. τοοοσο μοντερνοι
 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
Να ρωτήσω κάποιον που γνωρίζει: η rouli έχει ακόμα λογαριασμό ή σηκώθηκε και έφυγε;
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Αυτες που ειναι γυναικες μελη κανουν βιζιτες?Αν ναι,καλως,
εχουν να προσφερουν!Αν οχι,να διαγραφουν..Τι δουλεια εχουν εδω?Πανε σε μπουρδελα?Σε στριπ?Τι ρολο βαρανε?Καραγκιοζιλικια!Οποτε μιλανε η'  περι gay θα πουν η' οτι το ενα η' το αλλο δεν ειναι σωστο.Να επιβληθει απο τους Mods υποχρετικη εκπορνευση τους,αλλιως διαγραφη παραυτα!
Σνιφ! :tickedoff:
 

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
Ωραίο link KARALIAKOURAS έκανα κλι και σώσον κύριε τον λαόν σου και εβλόγησον την κληρονομίαν σου.....
 

petrospelekanos

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
772
Like
2
Πόντοι
6
Αυτες που ειναι γυναικες μελη κανουν βιζιτες?Αν ναι,καλως,
εχουν να προσφερουν!Αν οχι,να διαγραφουν..Τι δουλεια εχουν εδω?Πανε σε μπουρδελα?Σε στριπ?Τι ρολο βαρανε?Καραγκιοζιλικια!Οποτε μιλανε η'  περι gay θα πουν η' οτι το ενα η' το αλλο δεν ειναι σωστο.Να επιβληθει απο τους Mods υποχρετικη εκπορνευση τους,αλλιως διαγραφη παραυτα!
Σνιφ! :tickedoff:

Εντάξει, δεν είπαμε να διαγραφεί η rouli η όποιος άλλος δεν μπουρδελιάζεται. Ούτε βάλαμε "βιζιτόμετρο", αν δεν κάνω λάθος. Εδώ μέσα μπαίνει όποιος θέλει (και καλώς), οπότε και κρίνεται για την ποιότητα της συνεισφοράς του. Αυτή, η συγκεκριμένη συνεισφορά της rouli δηλαδή, είναι που αμφισβητήθηκε και όχι η ιδιότητά της ως γυναίκα.
Καλό θα ήταν να μην είμαστε υπερβολικοί στα επιχειρήματά μας.
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Δεν θα έλεγα ότι ανήκω σε κάποια ομάδα, μάλλον ένας χρήστης internet είμαι που χαίρει της φιλοξενίας του site.Αλλά δεν το έπιασα το post σου, εκτός της ερώτησεις που ήδη απάντησα.

Φαντάζομαι ότι έχετε καταλάβει όλοι ότι γίνεται νταβαντούρι για το τίποτα ε?Το site αυτό, καλώς/κακώς, ανήκει σε κάποια άτομα τα οποία προφανώς πληρώνουν κιόλας για να στεγάζεται και να μπαίνει ο καθένας τσάμπα και να βρίσκει ένα κάρο και δυο γαϊδουρια πληροφορίες για τα μπουρδέλα.Προσπαθείτε τώρα εσείς, που μπαίνετε τσάμπα στο site, να πείτε σε αυτούς που έχουν το site, και το πληρώνουν κιόλας, ότι κάνανε λάθος που κάνανε moderator μια γυναίκα, που οι περισσότεροι δεν ξέρουν καν(ένας από αυτούς είμαι και γω).Και αρχήσανε τα σενάρια, σίγουρα γαμιέται με κάποιον γι' αυτό την κάνανε moderator ή μήπως γαμιέται με πολλούς admin?Όχι, όχι την έχουν πάρει όλοι στο site ακόμα και τα members κτλ.

Αυτοί πληρώνουν αυτοί αποφασίζουν.Δεν ξέρω αν το καταλάβατε αλλά δεν σας ρωτήσανε για το αν θέλετε να γίνει moderator γυναίκα απλώς σας το ανακοινώσανε.Οι λόγοι που το έκαναν?Ναι μπορεί να είναι γκόμενα κάποιου ή απλά να την γουστάρει κάποιος ή να είναι συγγενής κάποιου ή την διάλεξαν τυχαία μετά από κλήρωση.Απλά δεν σας αφορούν καθώς έχει σχέση με το "τέχνικό" μέρος του site και προφανώς δεν σας πέφτει λόγος.Αυτοί την διαλέξανε και πιστεύουν ότι θα κάνει την δουλειά της, αν δεν την κάνει τότε δικιά τους η μαλακία αλλά και πάλι δεν μπορείτε να πείτε μετά "τα έλεγα εγω" "να με ακούτε!" κτλ, γιατί πολύ απλά πάλι δεν σας αφορά, δικό τους το site δικές τους οι επιλογές.Το site που μπαίνετε δεν είναι αέρα πατέρα, κάποιος πληρώνει και κάποιοι το φροντίζουν, εμείς απλά φιλοξενούμενοι είμαστε και σε όποιον δεν αρέσει η πόρτα ανοιχτή και τα σκυλιά δεμένα.

Τώρα συμφωνούμε. Προφανώς δεν κατάλαβες το ποστ μου.
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Υπάρχει κάτι που δεν έχει αναλογιστεί κανείς από σάς. Από τη στιγμή που η rouli έχει "συλληφθεί" ν' απαξιώνει το θέμα του site ("μπουρδέλα" - "πουτάνες"), αλλά και όλους όσους εστιάζουν ακριβώς εκεί το ενδιαφέρον τους ("γαμήσια", και "μπουρδελότσαρκες"), γιατί να μην απαξιώνει και τα σχόλια όλων εσάς; Πολλώ δε μάλλον τα σχόλια εκείνων που διαφωνούν με το ότι την έκαναν mod.

Για να σας το δώσω πιο απλά να το καταλάβετε. Είναι προφανές ότι μία γυναίκα, που μπαίνει σε ένα καθαρά αντρικό site που πραγματεύεται ως επί τω πλείστον αντρικές υποθέσεις και αντρικές απόψεις και μάλιστα έχει συμβεί να προκαλέσει κιόλας, υπάγετσαι σε μία, ή σε περισσότερες από τις παρακάτω περιπτώσεις:
α.- είναι αργοσχολάκι που θέλει να προκαλέσει.
β.-  είναι κομπλεξάκι που θέλει να προκαλέσει.
γ.- είναι αρρωστάκι που θέλει να προκαλέσει.
Είτε ισχύει το α.-, είτε το β.-, είτε γ.- η κοπέλα καλύφτηκε πλήρως και επαρκώς με την mod-οποίησή της και εσείς να πά' να κουρεύεστε.
 

Επισκέπτης
πολυ καλη επιλογη ο σαβαλας!!!παντα αξιος!!!!αν και θα εχεις λιγοτερη δουλεια τωρα που αποφασισα να κανω λιγακι στην ακρη!!!σιδεροκεφαλος!!!!!!!!!!
 

photographer79

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2007
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
ρε μουνια ολοκληρος παραγωγος με φωτο παρειντ και δεν τον κανατε τιποτα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Ενα μεγαλο μπραβο και απο εμενα στο νεο μας mod!
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166

Επισκέπτης
thanks Παιδια,
μακαρι να τα παω καλα, γιατι περα οτι αυτο μου ηρθε και λιγο ξαφνικο, το όλο moderating δεν ειναι κατι που το γνωρίζω
οπως ας πουμε τις σκαλες τα σαλόνια και τα κρεββάτια του πληρωμένου ερωτα που αυτα τουλάχιστον τα ξερω καλα :grin:
Τι να πω? Μεγαλη τιμη μου κανει το σαιτ και ευχομαι και ελπίζω να φανω αντάξιος της.
Εγω παντως περα απ τη θεση του mod θελω να παραμείνω στις καρδιες σας σαν ενας απλος μπουρδελοστρατιώτης του σαιτ ;)

kali tyxi!...........στο δυσκολο και θεαρεστο εργο!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
αυτος θα εισαι για μας σαβαλα...ακομα και πρωθυπουργοςνα γινεις.Ασε που αμα γινεις πρωθυπουργος θα βγαλω στη φορα τις φωτος απο τα μπουρδελακια που σε διχνει να πηδας :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
εδω και μηνες εχω μια απορια και αν μπορει καποιος ας μου τη λυσει...

ο  global moderator  ειναι θεση επι αμοιβή ;
ή τιμητική διακρηση αργοσχολου ;
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
παναξιε ειναι για να βαζει στη θεση του κατι νουμερα σαν και εσενα....


ελα ρε φιλε που ξερεις οτι ειμαι νουμερο.....;
μια απλη απορια εκφραζω....
αν προκαλεσα  ζητω συγνωμη ,,
και αν ειναι δυνατο αποσυρω την ερωτηση  ...
 

Επισκέπτης
μια χαρα ειναι η ερωτηση σου εκτος απο την εκφραση αργοσχολος...γι αυτο απαντησα ετσι!!!
 

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
109
Πόντοι
6
το αργοσχολος περιλαμβανει και εμενα μεσα σε λιγοτερο η μεγαλυτερο βαθμο......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom