Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 285 άτομα (0 μέλη και 285 επισκέπτες)

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.539
Like
24.307
Πόντοι
6.256
δε συγκρινονται με του κορωνα που ειναι 7 και δε ξερεις το καθενα τι κουσουρια εχει
Τα μελετησες τυπε ολα και ξερεις οτι δεν συγκρινονται;Ετσι απο περιεργεια ρε τυπε τι εχεις σπουδασει;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Τώρα συγκρίνεις την μόρφωση και την περίθαλψη (που πρέπει να παρέχονται σε όλους δωρεάν) με την θρησκεία που δεν βοηθάει σε τίποτα;
Αυτο ειναι δικη σου αποψη. Πολυς κοσμος θεωρει οτι τον βοηθαει. Η πλειοψηφια μαλλον κιολας. Γιατι δεν τους σεβεσαι?
Αν το παρουμε ετσι κιολας, να φτιαξουμε ενα κρατος για πιστούς και ενα για αθεους, να το ξερουμε ωστε να μην εχετε εσεις αργία Χριστουγεννα και Πασχα
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.617
Κριτικές
1
Like
5.551
Πόντοι
2.356
Θα σου πουν οτι αυτα ειναι δοκιμασμενα ενω τα αλλα ειναι πειραματικα, ο ψεκας εχει παντα δικιο, δεν τον πιανεις πουθενα
γιατι δε λες απλα την αληθεια τυπε?
ειναι η δεν ειναι δοκιμασμενα τα αλλα?
αυτο ειναι ακομη πειραματικο ευρειας κυκλοφοριας η δεν ειναι? αλλιως βαλε υπογραφη οτι ειναι απολυτως ασφαλες! πιο ασφαλες ειναι να υπογραψεις οτι ανηλικο θα πεθανει απο κορωνα μια στις 50.000 οταν οι παρενεργειες του εμβολιου ειναι στατιστικα ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Αυτο ειναι δικη σου αποψη. Πολυς κοσμος θεωρει οτι τον βοηθαει. Η πλειοψηφια μαλλον κιολας. Γιατι δεν τους σεβεσαι?
Αν το παρουμε ετσι κιολας, να φτιαξουμε ενα κρατος για πιστούς και ενα για αθεους, να το ξερουμε ωστε να μην εχετε εσεις αργία Χριστουγεννα και Πασχα
Εσυ μου ανεφερες οτι έχεις ιδιωτικη ασφάλιση, σε υποχρέωσε κανείς να την κανεις ιδιωτική;
Διοτι εγώ είμαι υποχρεωμένος να πληρώνω φόρους για να κονομαει το παπαδαριό.
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.617
Κριτικές
1
Like
5.551
Πόντοι
2.356
Τα μελετησες τυπε ολα και ξερεις οτι δεν συγκρινονται;Ετσι απο περιεργεια ρε τυπε τι εχεις σπουδασει;
οχι τυπε δε μπορω να τα μελετησω. τα αντικειμενα μελετης ειστε εσεις οι ιδιοι. παρατηρω ομως τα νουμερα του ΕΟΔΥ
ξερεις αυτα που χωριζουν τα κρουσματα τους θανατους ανα ηλικια ανα ποσοστο και λοιπα. οποτε τσαμπα πρηζετε τους κατω των 40 τυπε! το προβλημα ειστε εσεις οι μπαρμπαδες

το πιο δραστικο και αποτελεσματικο εμβολιο απο ολα φαινεται οτι ειναι το κινεζικο αλλα και εκει θα φανει μακροχρονια τι θα παθουν και αυτοι (Αν και απο κορωνα απαλλαχθηκαν)
εδω θα μαστε οσοι ειμαστε και θα βλεπουμε τι και πως!
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.617
Κριτικές
1
Like
5.551
Πόντοι
2.356
Αυτο ειναι δικη σου αποψη. Πολυς κοσμος θεωρει οτι τον βοηθαει. Η πλειοψηφια μαλλον κιολας. Γιατι δεν τους σεβεσαι?
Αν το παρουμε ετσι κιολας, να φτιαξουμε ενα κρατος για πιστούς και ενα για αθεους, να το ξερουμε ωστε να μην εχετε εσεις αργία Χριστουγεννα και Πασχα
για αυτο φοροδιαφευγουμε και το περηφανευομαστε κιολας! με κλεβει το κρατος το κλεβω και εγω! δε γουσταρω να πληρωνω παπαδαριο ουτε βουλευτες ουτε τις μιζες τους
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Εσυ μου ανεφερες οτι έχεις ιδωτικη ασφάλιση, σε υποχρέωσε κανείς να την κανεις ιδιωτική;
Διοτι εγώ είμαι υποχρεωμένος να πληρώνω φόρους για να κονομαει το παπαδαριό.
Οχι, αλλα με υποχρεωνει το κρατος να πληρωνω φορους για περιθαλψη ενω δεν μου χρειαζεται. Επισης δεν θελω να παω ποτέ σε θεατρο. Γιατι πληρωνω φορους για επιχορηγησεις καλλιτεχνων? Δεν θελω επισης να παω ποτέ σε γηπεδο. Γιατι πληρωνω φορους για τις επιχορηγησεις των ομαδων? Δεν θελω να δω ποτέ ΕΡΤ. Γιατι πληρωνω τελος ΕΡΤ στη ΔΕΗ?
Μπορω να σου πω δεκαδες παρομοια.
Τα οποια αποδεικνυουν αυτονοητως, οτι το επιχειρημα σου περι αθεΐας και φορων για τους παπαδες ειναι εντελως ακυρο
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.539
Like
24.307
Πόντοι
6.256
οχι τυπε δε μπορω να τα μελετησω. τα αντικειμενα μελετης ειστε εσεις οι ιδιοι. παρατηρω ομως τα νουμερα του ΕΟΔΥ
ξερεις αυτα που χωριζουν τα κρουσματα τους θανατους ανα ηλικια ανα ποσοστο και λοιπα. οποτε τσαμπα πρηζετε τους κατω των 40 τυπε! το προβλημα ειστε εσεις οι μπαρμπαδες

το πιο δραστικο και αποτελεσματικο εμβολιο απο ολα φαινεται οτι ειναι το κινεζικο αλλα και εκει θα φανει μακροχρονια τι θα παθουν και αυτοι (Αν και απο κορωνα απαλλαχθηκαν)
εδω θα μαστε οσοι ειμαστε και θα βλεπουμε τι και πως!
Εγω μια ερωτηση απλη εκανα...ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙ;Καταρχην εχεις σπουδασει οτιδηποτε;Μπαρμπαδες οσοι ειναι ανω των 40;Εσυ ποσο εισαι 15; :tooth:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.518
Πόντοι
3.656
ναι δεν ειναι! δεν εχεις καμια μακροχρονια ενδειξη!!!!!
αν ξερεις τι θα πει ΜΑΚΡΟΧΡΟΝΙΑ
Η ερώτηση ήταν απλή. Ρώτησα αν συμφωνεί με την άποψη ότι τα εμβόλια δεν είναι επαρκώς δοκιμασμένα. Και επειδή στην πραγματικότητα ΚΑΝΕΝΑ εμβόλιο δεν έχει γίνει σε τόσα δισεκατομμύρια ανθρώπους, εδώ και ένα χρόνο που άρχισαν οι εμβολιασμοί, πετάχτηκες και έγραψες για μακροχρόνιες ενδείξεις. Μα αυτή ακριβώς είναι η ανεντιμότητα των αντιεμβολιαστών. Στην αρχή έλεγαν ότι ο Ιός δεν υπάρχει. Κατόπιν ότι είναι μια γρίπη. Όταν άρχισαν να σωρεύονται τα πτώματα πως πεθαίνουν από άλλες αιτίες και οι Γιατροί δωροδοκούν τους Συγγενείς με 3.000 € για να δηλώσουν πως πέθανε από τον Ιό. Στη συνέχεια πως όταν κάνουμε το εμβόλιο θα πεθάνουμε σε λίγο καιρό. Τώρα που όλα αυτά πήγαν κουβά, ότι θα υπάρξουν Μακροχρόνιες συνέπειες. Επειδή θα περάσουν χρόνια και ΝΟΜΙΖΟΥΝ πως δεν θα τα θυμόμαστε. Μην ανησυχείς. Θα σε βάλω κι εσένα στο αρχείο, και κάθε λίγους μήνες θα σου τρίβω αυτό που έγραψες στα μούτρα. Λες και είσαι προφήτης και γνωρίζεις εσύ ειδικά τις μακροχρόνιες συνέπειες
 
  • Like
Αντιδράσεις: kinks

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Η ερώτηση ήταν απλή. Ρώτησα αν συμφωνεί με την άποψη ότι τα εμβόλια δεν είναι επαρκώς δοκιμασμένα. Και επειδή στην πραγματικότητα ΚΑΝΕΝΑ εμβόλιο δεν έχει γίνει σε τόσα δισεκατομμύρια ανθρώπους, εδώ και ένα χρόνο που άρχισαν οι εμβολιασμοί, πετάχτηκες και έγραψες για μακροχρόνιες ενδείξεις. Μα αυτή ακριβώς είναι η ανεντιμότητα των αντιεμβολιαστών. Στην αρχή έλεγαν ότι ο Ιός δεν υπάρχει. Κατόπιν ότι είναι μια γρίπη. Όταν άρχισαν να σωρεύονται τα πτώματα πως πεθαίνουν από άλλες αιτίες και οι Γιατροί δωροδοκούν τους Συγγενείς με 3.000 € για να δηλώσουν πως πέθανε από τον Ιό. Στη συνέχεια πως όταν κάνουμε το εμβόλιο θα πεθάνουμε σε λίγο καιρό. Τώρα που όλα αυτά πήγαν κουβά, ότι θα υπάρξουν Μακροχρόνιες συνέπειες. Επειδή θα περάσουν χρόνια και ΝΟΜΙΖΟΥΝ πως δεν θα τα θυμόμαστε. Μην ανησυχείς. Θα σε βάλω κι εσένα στο αρχείο, και κάθε λίγους μήνες θα σου τρίβω αυτό που έγραψες στα μούτρα. Λες και είσαι προφήτης και γνωρίζεις εσύ ειδικά τις μακροχρόνιες συνέπειες
Ναι αλλά σε 40 χρονια που θα πεθανεις τύπε, θα ερθει πανω απο τον ταφο σου και θα σου φωναζει "στο ειπα οτι θα σε σκοτωσει το εμβολιο"
 

AntonisAnt2

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
2.447
Κριτικές
1
Like
530
Πόντοι
96
Οχι, αλλα με υποχρεωνει το κρατος να πληρωνω φορους για περιθαλψη ενω δεν μου χρειαζεται. Επισης δεν θελω να παω ποτέ σε θεατρο. Γιατι πληρωνω φορους για επιχορηγησεις καλλιτεχνων? Δεν θελω επισης να παω ποτέ σε γηπεδο. Γιατι πληρωνω φορους για τις επιχορηγησεις των ομαδων? Δεν θελω να δω ποτέ ΕΡΤ. Γιατι πληρωνω τελος ΕΡΤ στη ΔΕΗ?
Μπορω να σου πω δεκαδες παρομοια.
Τα οποια αποδεικνυουν αυτονοητως, οτι το επιχειρημα σου περι αθεΐας και φορων για τους παπαδες ειναι εντελως ακυρο
σορρυ αλλα το μονο που αποδεικνυεται αυτονοητα ειναι οτι καθε συντεχνια εχει βρει το κολπο για να βαζει το χερακι της στην τσεπη σου και να ζει απο τους φορους που σου επιβαλει να πληρωσεις υποχρεωτικα
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.617
Κριτικές
1
Like
5.551
Πόντοι
2.356
Η ερώτηση ήταν απλή. Ρώτησα αν συμφωνεί με την άποψη ότι τα εμβόλια δεν είναι επαρκώς δοκιμασμένα. Και επειδή στην πραγματικότητα ΚΑΝΕΝΑ εμβόλιο δεν έχει γίνει σε τόσα δισεκατομμύρια ανθρώπους, εδώ και ένα χρόνο που άρχισαν οι εμβολιασμοί, πετάχτηκες και έγραψες για μακροχρόνιες ενδείξεις. Μα αυτή ακριβώς είναι η ανεντιμότητα των αντιεμβολιαστών. Στην αρχή έλεγαν ότι ο Ιός δεν υπάρχει. Κατόπιν ότι είναι μια γρίπη. Όταν άρχισαν να σωρεύονται τα πτώματα πως πεθαίνουν από άλλες αιτίες και οι Γιατροί δωροδοκούν τους Συγγενείς με 3.000 € για να δηλώσουν πως πέθανε από τον Ιό. Στη συνέχεια πως όταν κάνουμε το εμβόλιο θα πεθάνουμε σε λίγο καιρό. Τώρα που όλα αυτά πήγαν κουβά, ότι θα υπάρξουν Μακροχρόνιες συνέπειες. Επειδή θα περάσουν χρόνια και ΝΟΜΙΖΟΥΝ πως δεν θα τα θυμόμαστε. Μην ανησυχείς. Θα σε βάλω κι εσένα στο αρχείο, και κάθε λίγους μήνες θα σου τρίβω αυτό που έγραψες στα μούτρα. Λες και είσαι προφήτης και γνωρίζεις εσύ ειδικά τις μακροχρόνιες συνέπειες
αν ειμαστε εμεις "Ανεντιμοι" οι ειδικοι τι ειναι που τα μισα απο οσα ειπαν τα πηραν πισω. κοροιδευατε τον πολακη οταν ελεγε για μονοκλωνικα και τελικα ηταν πιο μπροστα απο ολους σας! πανε προσκυνα τωρα τον πολακη που βγηκε προφητης!!! τι εχεις να πεις?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

οχι και δε θελω να μαθω! πειραζει?
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.539
Like
24.307
Πόντοι
6.256
Να προσεχεις μην σε κουβαλανε 4..... :tooth:


dancing-coffin-coffin-dance.gif
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.617
Κριτικές
1
Like
5.551
Πόντοι
2.356
Εγω μια ερωτηση απλη εκανα...ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙ;Καταρχην εχεις σπουδασει οτιδηποτε;Μπαρμπαδες οσοι ειναι ανω των 40;Εσυ ποσο εισαι 15; :tooth:
ναι εχω αν και δε σε αφορα και δε θα σου δωσω λογαριασμο τυπε!
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Οχι, αλλα με υποχρεωνει το κρατος να πληρωνω φορους για περιθαλψη ενω δεν μου χρειαζεται.
Δεν σου χρειάζεται διότι πληρώνεις ιδιωτικη ασφαλιση, ποιος όμως σε υποχρεωσε να πας στην ιδιωτικη ασφαλιση;
Επισης δεν θελω να παω ποτέ σε θεατρο.
Γιατι πληρωνω φορους για επιχορηγησεις καλλιτεχνων?
Ταινίες δεν βλέπεις;
Δεν θελω επισης να παω ποτέ σε γηπεδο. Γιατι πληρωνω φορους για τις επιχορηγησεις των ομαδων?
Άσε ρε χανουμι, όλο για τσου-λου λίγκ συζητάς εδω μεσα
Δεν θελω να δω ποτέ ΕΡΤ. Γιατι πληρωνω τελος ΕΡΤ στη ΔΕΗ?
Μπορω να σου πω δεκαδες παρομοια.
Τα οποια αποδεικνυουν αυτονοητως, οτι το επιχειρημα σου περι αθεΐας και φορων για τους παπαδες ειναι εντελως ακυρο
Νταξει, θα αρχίσω κι εγώ να πιστεύω στον Θεό, αύριο θα βγω με ταμπέλες στο Σύνταγμα "Δεν κάνω το εμβόλιο επειδή ο Χριστός με προσέχει"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom