Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης

Συνημμένα

  • ασθενειες.jpg
    ασθενειες.jpg
    212,7 KB · Εμφανίσεις: 20

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.049
Πόντοι
216
οχι δεν ισχυει.

και στο παρελθον ειχαμε ελλειψη απο νοσοκομεια σε επιδημιες

και στο παρελθον κλεισανε σχολεια και εκκλησιες.

απλα το 1918 που ειχαμε ελλειψη απο θεραπεια και κλεισανε τα σχολεια δεν κλαιγαμε για 50.000 νεκρους οταν στον πολεμο που προηγηθηκε και στις σφαγες των τουρκων και τα ταγματα εργασιας ειχαμε χασει 600.000.

φωτογραφια προγιαγιας μου δασκαλας απο αδριανουπολη μπροστα στο σχολειο εν μεσω επιδημιας ισπανικης γριπης να πανυγηριζουν χαμογελαστοι που ενωθηκαν επιτελους με την ελλαδα.

τωρα ενω εχουμε περισσοτερους νεκρους απο αλλα μας παιζουν στα καναλια συνεχεια για τον φονικο κορονοιο και αμς τα πρηζουν. και λεει ο αλλος να μην του πρηζω και εγω απο αντιδραση. μας τα πρηξατε και σας τα πρηζουμε.

Α καλαααα  :headbang:

Δηλαδη σου φαινεται οκ να μαζευουμε πτωματα απο σρομους επειδή θα εχει καταρρεύσει το συστημα, επειδη το ιδιο γινοταν το 1918.

Εμ στο τελος δε θα βρίζουν εσενα. Εμενα θα βριζουν που πιανω κουβέντα μαζι σου. Και θα χουν και δικιο  :uglystupid:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Α καλαααα  :headbang:

Δηλαδη σου φαινεται οκ να μαζευουμε πτωματα απο σρομους επειδή θα εχει καταρρεύσει το συστημα, επειδη το ιδιο γινοταν το 1918.

Εμ στο τελος δε θα βρίζουν εσενα. Εμενα θα βριζουν που πιανω κουβέντα μαζι σου. Και θα χουν και δικιο  :uglystupid:
γιατι ρε τους 500.000 που πεθαναν απο την ΦΕΤΙΝΗ ΓΡΙΠΗ απο το δρομο τους μαζεψαν?
και μη δω ξανα φωτογραφια απο ιταλια και ισπανια.

γιατι θα σας βαλω και εγω φωτογραφιες απο αδεια κρεβατια απο την κινα
 

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.049
Πόντοι
216
γιατι ρε τους 500.000 που πεθαναν απο την ΦΕΤΙΝΗ ΓΡΙΠΗ απο το δρομο τους μαζεψαν?
και μη δω ξανα φωτογραφια απο ιταλια και ισπανια.

γιατι θα σας βαλω και εγω φωτογραφιες απο αδεια κρεβατια απο την κινα

Γιατι ρε πανυβλακα δεν εισάγονται ολοι μαζι στα νοσοκομεία και υπαρχει εμβολιο.
Γιατι ο κοβιντ εχει τρελη ΜΕΤΑΔΟΤΙΚΟΤΗΤΑ λεμε ζώον όρθιο!
Γιατι ως τώρα έχουμε στην Ελλαδα 16 ανα μηνα υπο ΝΟΡΜΑΛ ΣΥΝΘΗΚΕΣ νεκρούς και σε μολις 14 μέρες 26 απο κοβιντ υπο ΚΑΡΑΝΤΙΝΑ.



 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Γιατι ρε πανυβλακα δεν εισάγονται ολοι μαζι στα νοσοκομεία και υπαρχει εμβολιο.
Γιατι ο κοβιντ εχει τρελη ΜΕΤΑΔΟΤΙΚΟΤΗΤΑ λεμε ζώον όρθιο!
Γιατι ως τώρα έχουμε στην Ελλαδα 16 ανα μηνα υπο ΝΟΡΜΑΛ ΣΥΝΘΗΚΕΣ νεκρούς και σε μολις 14 μέρες 26 απο κοβιντ υπο ΚΑΡΑΝΤΙΝΑ.
παλι τα ιδια θα λεμε???

προτιμας να σκοτωνουν οι τουρκοι καθε χρονο 1000 κυπριους ή να σκοτωσουν μια φορα, εφαπαξ, 3.000?

το προβλημα σου ειναι να μην πεθανουν μαζικα, αποτομα,  σε λιγες μερες Ή ΣΥΝΟΛΙΚΑ???

εγω προτιμω ΛΙΓΟΤΕΡΟΥΣ ΝΕΚΡΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΡΟΝΟΙΟ ΚΑΙ Ας ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΕΜΕΝΟΙ ΣΕ ΜΙΑ ΧΡΟΝΙΑ.

παρα δεκαπλασιους συνολικα, πχ απο γριπη, διεσπαρμενους που δεν δημιουρηγησαν προβλημα στα νοσοκομειο και το κρατος.

ο αριθμος των νεκρων δειχνει το προβλημα οχι τα φορτηγα στο δρομο και οι γεματες μεθ.
 

Μεγάλος Λευκός

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.052
Like
1.049
Πόντοι
216
παλι τα ιδια θα λεμε???

προτιμας να σκοτωνουν οι τουρκοι καθε χρονο 1000 κυπριους ή να σκοτωσουν μια φορα, εφαπαξ, 3.000?

το προβλημα σου ειναι να μην πεθανουν μαζικα, αποτομα,  σε λιγες μερες Ή ΣΥΝΟΛΙΚΑ???

εγω προτιμω ΛΙΓΟΤΕΡΟΥΣ ΝΕΚΡΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΡΟΝΟΙΟ ΚΑΙ Ας ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΕΜΕΝΟΙ ΣΕ ΜΙΑ ΧΡΟΝΙΑ.

παρα δεκαπλασιους συνολικα, πχ απο γριπη, διεσπαρμενους που δεν δημιουρηγησαν προβλημα στα νοσοκομειο και το κρατος.

ο αριθμος των νεκρων δειχνει το προβλημα οχι τα φορτηγα στο δρομο και οι γεματες μεθ.

Διοτι βρε μπουμπουνα αν καταρρευσει το συστημα θα πεθανουν και αλλοι από άλλες αιτίες.
Και δευτερον ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟΙ ΡΕ ΗΛΙΘΙΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΛΟΓΩ ΚΑΡΑΝΤΙΝΑΣ. ΧΩΡΙΣ ΚΑΡΑΝΤΙΝΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΠΟΛΛΑΠΛΑΣΙΟΙ.

:headbang:

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Διοτι βρε μπουμπουνα αν καταρρευσει το συστημα θα πεθανουν και αλλοι από άλλες αιτίες.
ναι?
συνολικα ποσοι?
στην ιταλια που εχουν 9.000 νεκρους αλλους ποσους εχουν απο το μπουκωμα του συστηματος?
αλλους 5.000???
συνολο 14.000????

ακομη δεν την εφτασαν την ζημια την προπερσινη με τους 24.000 νεκρους της γριπης (που δεν παιχτηκε σε κανενα καναλι γιατι δεν κατερευσαν τα νοσοκομεια και δεν βγηκαν φορτηγα στο δρομο)

το προβλημα σου ειναι η εικονα (οι μασκες, τα φορτηγα, τα γεματα νοσοκομεια) ή η ουσια(ο αριθμος των νεκρων)?????
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.245
Κριτικές
27
Like
4.056
Πόντοι
4.895
Α καλαααα  :headbang:

Δηλαδη σου φαινεται οκ να μαζευουμε πτωματα απο σρομους επειδή θα εχει καταρρεύσει το συστημα, επειδη το ιδιο γινοταν το 1918.

Εμ στο τελος δε θα βρίζουν εσενα. Εμενα θα βριζουν που πιανω κουβέντα μαζι σου. Και θα χουν και δικιο  :uglystupid:

εγώ στο είπα και χθες

έχω την εντύπωση ότι κακώς ασχολούμαστε με αυτόν τον ανόητο.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
και μιλαμε για την ιταλια που εχει το μεγαλυτερο προβλημα για τις αλλες 200 χωρες μεσα και την κινα που κοπασε, ουτε λογος, τσιμουδια για την συνολικη ζημια σε ανθρωπινες ζωες που σκοτωσε λιγοτερους απο γριπη ή αλλες πνευμονιες.
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.245
Κριτικές
27
Like
4.056
Πόντοι
4.895
παλι τα ιδια θα λεμε???

προτιμας να σκοτωνουν οι τουρκοι καθε χρονο 1000 κυπριους ή να σκοτωσουν μια φορα, εφαπαξ, 3.000?

το προβλημα σου ειναι να μην πεθανουν μαζικα, αποτομα,  σε λιγες μερες Ή ΣΥΝΟΛΙΚΑ???

εγω προτιμω ΛΙΓΟΤΕΡΟΥΣ ΝΕΚΡΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΡΟΝΟΙΟ ΚΑΙ Ας ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΕΜΕΝΟΙ ΣΕ ΜΙΑ ΧΡΟΝΙΑ.

παρα δεκαπλασιους συνολικα, πχ απο γριπη, διεσπαρμενους που δεν δημιουρηγησαν προβλημα στα νοσοκομειο και το κρατος.

ο αριθμος των νεκρων δειχνει το προβλημα οχι τα φορτηγα στο δρομο και οι γεματες μεθ.

έλα ρε πόσο δίκιο έχεις τώρα το κατάλαβα. Μα καλά είναι δυνατόν να ασχολούμαστε με τέτοιες ασήμαντες μικρολεπτομέρειες ;
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.524
Κριτικές
8
Like
3.314
Πόντοι
786
πιστεύω, αν δίδασκε στο δημοτικό, θα έλεγε ακόμη μεγαλύτερες ανοησίες...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
έλα ρε πόσο δίκιο έχεις τώρα το κατάλαβα. Μα καλά είναι δυνατόν να ασχολούμαστε με τέτοιες ασήμαντες μικρολεπτομέρειες ;
οταν εχουμε 475.000 παραπανω νεκρους απο αλλη αρρωστια

θεωρεις σημαντικα τα φορτηγα και τα γεματα νοσοκομεια????

για πες εσυ προτιμας να πεθανουν ολοι οι συγχωριανοι σου ή να ξεχειλισει το νοσοκομειο του νομου σου?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom