Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.549
Like
20.366
Πόντοι
6.056
Να αγχωθώ τώρα επειδή η δημοσιογραφία στη χώρα όπως γίνεται είναι λειτούργημα ή να το αφήσω για αύριο που θα χω πιει και καφέ ?

Ρε μαλάκα σοβαρά τώρα ... έχω πει και καλύτερα ... αυτό βρήκανε ? :confused:
Αυτα να ακουγονται,μην μας περασουν για τιποτα περιθωριακους:coffee::confused::confused::confused:
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
Μανει τοκς ειπαμε,οπως κανουν μεταγραφες οι βουλευτες-πολιτευτες και μεταπηδανε σε αντιπαλο "ιδεολογικα" κομμα το ιδιο κανουν κι αυτοι συνηθως.Η δικαιολογια ειναι συνηθως "Τι να εκαναν δηλαδη?".Αν τους αρεσει δεν ξερω,ξερω ομως οτι σιγουρα προτιμανε την τσεπη κι ας καταστρεφεται ο γειτονας και ας μην τα βγαζει περα(και σου μιλαω για ατομα χωρις γνωσεις και ικανοτητες πολλες φορες,που απλα τους εχωσαν καπου και δεσανε τον γαϊδαρο τους).Τωρα το "ανθελληνικη","προδοτικη" συμγωνια το λενε για να κερδισουν οι πολιτευτες ψηφαλακια γιατι κατι πρεπει να πουλησουν,σαν τους παπαδες που κανουν κηρυγμα να δινει λεφτα ο κοσμακης σε ερανους και εχουν πολυκατοικιες ορισμενοι.Καποτε ενας βολευτης κυκλοφορουσε με αμανικα στα καναλια και το παιζε αριστερος κατηγορωντας τους καπιταλιστες δεξιους που καταδυναστευουν τον λαο και δουλευουν για τους λιγους μεγαλοεπιχειρηματιες,μαντεψε που πηρε μεταγραφη (ο Γληγορης):confused::confused::confused:
Καλα ο ψαριανος ειναι πολιτικη πουτανα(μαλλον τραβεστι).Λοιπον για να το κλεισουμε.Αφου λοιπον ολοι ψηφιζουν με βαση την τσεπη τους ε τοτε αμα γινει και καμμια μανουρα με τους απεναντι να μην παει κανενας να πολεμησει.Να παμε ολοι προς τα συνορα με αλβανια,βουλγαρια και να την κανουμε για ευρωπη...δεν γαμιεται και η ελλαδιτσα ας ερθουν να την παρουν οι μουλοι απο απεναντι μαζι με τους λαθροπακηδες και τους τζιχαντιστες... :shit: :shit: :shit:
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
Να αγχωθώ τώρα επειδή η δημοσιογραφία στη χώρα όπως γίνεται είναι λειτούργημα ή να το αφήσω για αύριο που θα χω πιει και καφέ ?

Ρε μαλάκα σοβαρά τώρα ... έχω πει και καλύτερα ... αυτό βρήκανε ? :confused:
Εγω τυπε παντως σε ζηλευω.Κριμα που οταν τα εβαζε ο σταθαρας ημουν μπαναρισμενος :tooth: :tooth: :tooth:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
καλα τα λες. αλλα μειωση φπα=λιγοτερα εσοδα για το κρατος και πως θα πληρώνουμε τον σακη και τα επιδοματα λαθρο κλπ :confused:
Τύπε ασε τα ρατσιστικα σχολια περι "λαθρο" γιατι βλεπω και τις δικες σου αναρτησεις να γινονται ρεπορταζ ως παραδειγμα "ρατσιστικου παραληρηματος"
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.969
Like
11.945
Πόντοι
3.556
Εσενα τουλαχιστον κατι σου βρηκανε
Εμενα πούτσα τους
Είσαι πολύ politica correct με τις χοντρές που ασχολείσαι και δεν πουλάει ... σου λέει αυτός δικός μας είναι άστον :confused:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Είσαι πολύ politica correct με τις χοντρές που ασχολείσαι και δεν πουλάει ... σου λέει αυτός δικός μας είναι άστον :confused:
Θα ειδαν και σχολια υπερ του Κουλη, πού το πας αυτο
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.549
Like
20.366
Πόντοι
6.056
Καλα ο ψαριανος ειναι πολιτικη πουτανα(μαλλον τραβεστι).Λοιπον για να το κλεισουμε.Αφου λοιπον ολοι ψηφιζουν με βαση την τσεπη τους ε τοτε αμα γινει και καμμια μανουρα με τους απεναντι να μην παει κανενας να πολεμησει.Να παμε ολοι προς τα συνορα με αλβανια,βουλγαρια και να την κανουμε για ευρωπη...δεν γαμιεται και η ελλαδιτσα ας ερθουν να την παρουν οι μουλοι απο απεναντι μαζι με τους λαθροπακηδες και τους τζιχαντιστες... :shit: :shit: :shit:
Εχεις την εντυπωση οτι ολοι οσοι φωναζουν και διαλαλουν την αγαπη για την πατριδα αν γινει στραβη θα πολεμησουν?Αυτα ειναι για εμας τους αναλωσιμους(καποιοι πρεπει να αναλαβουν την διακυβερνηση της χωρας μετα,το αν ειναι ικανοι λιγο μετραει):confused::confused::confused:
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.969
Like
11.945
Πόντοι
3.556
Εγω τυπε παντως σε ζηλευω.Κριμα που οταν τα εβαζε ο σταθαρας ημουν μπαναρισμενος :tooth: :tooth: :tooth:
Εν τω μεταξύ όταν τα έβαζε ο μπαρμπαΣτάθης αγνωούσα την ύπαρξή του εντελώς ... πως έκατσε διασημότητα έτσι απορώ κι εγώ ... θέλω φάρμα και Ηλιάδη τουλάχιστον
 

nikg

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
846
Κριτικές
4
Like
672
Πόντοι
86
Τύπε ασε τα ρατσιστικα σχολια περι "λαθρο" γιατι βλεπω και τις δικες σου αναρτησεις να γινονται ρεπορταζ ως παραδειγμα "ρατσιστικου παραληρηματος"
μα δεν ειπα τιποτε τυπε, οτι πρεπει να τους ταιζουμε ειπα. κανα βραβειο πρεπει να μου δωσει το κομμα σου.
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
Εχεις την εντυπωση οτι ολοι οσοι φωναζουν και διαλαλουν την αγαπη για την πατριδα αν γινει στραβη θα πολεμησουν?Αυτα ειναι για εμας τους αναλωσιμους(καποιοι πρεπει να αναλαβουν την διακυβερνηση της χωρας μετα,το αν ειναι ικανοι λιγο μετραει):confused::confused::confused:
Ρε τυπε παντα οι αναλωσιμοι και η πλεμπα πολεμουσαν για την Ελλαδα.Δηλαδη ποιος περιμενεις να πολεμησει?Ο γιος του κουλη,ο καρανικας η μηπως ο μπαρμπαπηδουλας :confused: :confused: :confused:
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
Εν τω μεταξύ όταν τα έβαζε ο μπαρμπαΣτάθης αγνωούσα την ύπαρξή του εντελώς ... πως έκατσε διασημότητα έτσι απορώ κι εγώ ... θέλω φάρμα και Ηλιάδη τουλάχιστον
Η αληθεια ειναι οτι ουτε και εγω τον ειχα παρει πρεφα τον καριολη ...:tooth::tooth::tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom