Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Μα και να το κάνω θα είναι παρά την θέληση μου, αν εσύ και οι υπόλοιποι ξυπνήσετε και σταματήσετε να πιστεύετε ότι γεννηθήκατε για να υπηρετείται Εβραϊκά συμφέροντα κάτι μπορεί να γίνει, όσο ο κόσμος σκύβει να τον γαμάνε, θα γαμάνε και εμένα όπως όλους, ένας μόνος του δεν μπορεί να κάνει κάτι.
Ωραία εντάξει.

Εσύ όμως θα αντισταθείς όσο μπορείς, το υπόσχεσαι? Δεν πιστευω να γίνεις ΚΑΙ εσυ παίγνιο των Εβραίων, ε? Μέχρι τελευταίας ρανίδος! :wink:
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Ωραία εντάξει.

Εσύ όμως θα αντισταθείς όσο μπορείς, το υπόσχεσαι? Δεν πιστευω να γίνεις ΚΑΙ εσυ παίγνιο των Εβραίων, ε? Μέχρι τελευταίας ρανίδος! :wink:
Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να ξέρω τι μου γίνεται και να μην έχω ψευδαισθήσεις, να μην κοροϊδεύω τον εαυτό μου και να γράφω εδώ τι πραγματικά συμβαίνει μιας και δεν υπάρχει κάπου αλλού να πεις την αλήθεια χωρίς να σε διώξουν ποινικά. Αυτές τις σαχλαμάρες περί αντίστασης τις λες εσύ, θα αντισταθώ όσο αντισταθείς εσύ και οι υπόλοιποι νεοέλληνες. Όσο γίνετε να μην κάνω τα βρωμερά Εβραϊκά εμβόλια δεν θα τα κάνω.
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
hitler.gif
Πραγματικά δεν περίμενα ποτέ ότι θα ανέβαζες μια τόσο ωραία εικόνα, ούτε για πλάκα...
 

nikg

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
846
Κριτικές
4
Like
672
Πόντοι
86
Ο βλαξ λοιπόν ο nikg περίμενε άμεση απάντηση στο p.m. βράδυ Χριστουγέννων, ενώ φαινόταν στο προφίλ μου ό,τι δεν είμαι πλέον συνδεδεμένος. Μάλλον επειδή έχει κρυφό το δικό του προφίλ, δεν ξέρει τι του γίνεται, και γράφει δεν απαντώ. Αφού δεν το διάβασα βρε γκασμά. :idiot: Και συμπωματικά λίγα post πιο πάνω είχα γράψει σε συζήτηση με άλλο μέλος ότι είμαι έτοιμος να βγω.

Είναι φανερό ότι ο τύπος είναι χαμηλής νοημοσύνης. Για αυτό και αρνήθηκε με την μία την συνάντηση, για να μην φανούν τα χάλια του και η αμορφωσιά του. Και νομίζει πως μπορεί να την καλύψει πίσω από ένα πληκτρολόγιο.
Το p.m. που μου έστειλε εν τω μεταξύ είναι στα Greeklish ρε φίλε, ήμαρτον !!!! :uglystupid:
Αμόρφωτο παιδάκι, τρολ, που με περισπούδαστο ύφος μου ανακοίνωνε ότι είναι τεράστιας εμβέλειας επιστήμονας του Μετσόβιου, με άριστα, και δεν μπορεί να συνομιλεί με όποιον να΄ναι. :2funny::2funny:
Οι υπόλοιποι είστε απόφοιτοι λυκείου όπως γράφει… ήρθε αυτός μαζί με τον ακαδημαϊκό kolombourda να δώσουν ποιότητά στο νήμα!!
Πόσα σούργελα μπορεί να σηκώσει αυτή η χώρα; :confused:

Λοιπόν @nikg αριστερό παράσιτο, βρωμοκλ :confused: ώνε, πάρε δρόμο από μπροστά μου σίχαμα της κοινωνίας, ούστ παλιολινάτσα... :vomit:
κατουρα και λιγο ρε που ηθελες να σου γραψω και ελληνικα :confused: και νομιζεις οτι καθομαι βλεπω οτι μαλακια γραφεις για να ξερω τι κανεις :2funny: .
τον μπαρμπαπηδουλα τον γαμησα και ακομα κρυβεται επειδη γλειφει κωλους μεταξι, θες και εσενα? φανταζομαι παρομοιο κατακαθι θα εισαι.
αλλη ορεξη δεν ειχα απο το να γνωριζω καθε ναυαγιο του μπου που μου λεει να βγουμε.
το οτι εχω πιο σοβαρα πραγματα απο το να γνωριζω ηλιθιους το εχεις σκεφτει? τεσπα ερμηνευσε το οπως νομιζεις μην στο χαλασω. :wink:
νομιζα ειχαμε γλυτωσει απο το σαββιδη....
θα ελεγα οτι εσυ που εχεις τοσο ελευθερο χρονο να συναντιέσαι με τυχαιους τυπαδες απο ιντερνετ δειχνει τι καρπαζοεισπρακτορας εισαι. :fuck1::fuck1::fuck1::fuck1:

οπως σου ειπα εγω στελνω πτυχιο σε πμ για να επιβεβαιωσω τα λεγομενα μου. εσυ το εχεις στα ελληνικα ή ειναι στα ρουμανικα? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

το προβλημα αυτης της χωρας ειναι τα αγραμματα κομματοσκυλα, οχι τα σουργελα. επισης τι αριστερος ρε τενεκε, δεξιος ειμαι....
τελος δεν καταλαβαινω γιατι αποπροσανατολιζεις τη συζητηση και δεν απαντας σε αυτα που σου λεω για την κυβερνηση σου.....:confused:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.671
Like
24.496
Πόντοι
6.256

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.671
Like
24.496
Πόντοι
6.256
Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να ξέρω τι μου γίνεται και να μην έχω ψευδαισθήσεις, να μην κοροϊδεύω τον εαυτό μου και να γράφω εδώ τι πραγματικά συμβαίνει μιας και δεν υπάρχει κάπου αλλού να πεις την αλήθεια χωρίς να σε διώξουν ποινικά. Αυτές τις σαχλαμάρες περί αντίστασης τις λες εσύ, θα αντισταθώ όσο αντισταθείς εσύ και οι υπόλοιποι νεοέλληνες. Όσο γίνετε να μην κάνω τα βρωμερά Εβραϊκά εμβόλια δεν θα τα κάνω.
Το μονο που εχεις να κανεις ειναι να γυρισεις πισω στο ψυχιατρειο απο το οποιο το εσκασες και να αρχισεις να παιρνεις τα ψυχοφαρμακα σου....
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.028
Κριτικές
41
Like
535
Πόντοι
2.137
Κολλησα στον εοδυ μου λενε οτι μονο με PCR θα δηλωσουν κρουσμα! :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: το ραπιντ κ το σελφ θετικα.
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Ο Μπουμπουκος μιλώντας για τον Μόσιαλο είπε ότι τον θεωρεί ακατάλληλο να πείσει τον κόσμο να εμβολιαστεί όταν έρχεται σε σύγκρουση με όλους τους χριστιανούς.
Όταν βεβαια, λες, "μη σώσουν και εμβολιαστούν" τρέχει ο κόσμος στα εμβολιαστικά κέντρα, δεν φτάνουν οι βελόνες.

20211215_162859.jpg
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να ξέρω τι μου γίνεται και να μην έχω ψευδαισθήσεις, να μην κοροϊδεύω τον εαυτό μου και να γράφω εδώ τι πραγματικά συμβαίνει μιας και δεν υπάρχει κάπου αλλού να πεις την αλήθεια χωρίς να σε διώξουν ποινικά. Αυτές τις σαχλαμάρες περί αντίστασης τις λες εσύ, θα αντισταθώ όσο αντισταθείς εσύ και οι υπόλοιποι νεοέλληνες. Όσο γίνετε να μην κάνω τα βρωμερά Εβραϊκά εμβόλια δεν θα τα κάνω.
στο 2310521010 τηλεφωνεις στα διαλλειματα μεταξυ μαχων στο Μαραθωνα των φιλοσοφικων ερωτηματων που τιθενται στην Ακαδημια και του διαβασματος του Mein Kaumpf??
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.869
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Κολλησα στον εοδυ μου λενε οτι μονο με PCR θα δηλωσουν κρουσμα! :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: το ραπιντ κ το σελφ θετικα.
Κανονικά και εμείς πρέπει να τους πούμε μόνο με pcr θα μείνουμε καραντίνα , δηλαδή απο την μια δεν θέλουν να δώσουν το νόσησης χωρίς pcr αλλά απο την άλλη καραντίνα πρέπει να μείνεις ;

Άσε που πλέον το νόσησης το έχουν κάνει να κρατάει μόνο 3 μήνες και το παίρνεις στις 20 μέρες , δηλαδή 2 μήνες και κάτι θα ισχύει συνολικά ... δεν αξίζει καν τον κόπο πιστεύω.

ΥΓ. Δεν ξέρω αν ενδιαφέρεσαι για νόσησης , τέλος πάντων :)
 

nikg

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
846
Κριτικές
4
Like
672
Πόντοι
86
Ξεκωλιασμενο υβρίδιο που το γαμάνε πακια.

Καταλαβες ποιος ειναι :tooth:
νομιζω εισαι ο τελευταιος που πρεπει να μιλαει για πακια με τοσο σπερμα τους που εχεις πιει απο κωλους πουτανων και το εχεις παραδεχτει και ο ιδιος. ουτε παραθεση δεν τολμας να μου κανεις πια......... :2funny: δεν ειχες αρχιδια για αυτο σε παρατησε γυναικα σου και τραμπουκιζουν το γιο σου. η ζωη σου ειναι σκατα και ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ που λες και εσυ:headbang2:
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.869
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Νέο ρεκόρ κρουσμάτων λέει .... με λίγα όμως τέστ λόγω κυριακής ή λόγω αργίας όπου ώς συνήθως μεγαλώνει το ποσοστό θετικότητας , απλά χτές επειδή είχαμε και κυριακή και αργία για αυτό εκτινάχτηκε τόσο πολύ το ποσοστό θετικότητας :P
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Νέο ρεκόρ κρουσμάτων λέει .... με λίγα όμως τέστ λόγω κυριακής ή λόγω αργίας όπου ώς συνήθως μεγαλώνει το ποσοστό θετικότητας , απλά χτές επειδή είχαμε και κυριακή και αργία για αυτό εκτινάχτηκε τόσο πολύ το ποσοστό θετικότητας :P
Γίνεται χαμός απο θετικά σήμερα.
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.028
Κριτικές
41
Like
535
Πόντοι
2.137
Κανονικά και εμείς πρέπει να τους πούμε μόνο με pcr θα μείνουμε καραντίνα , δηλαδή απο την μια δεν θέλουν να δώσουν το νόσησης χωρίς pcr αλλά απο την άλλη καραντίνα πρέπει να μείνεις ;

Άσε που πλέον το νόσησης το έχουν κάνει να κρατάει μόνο 3 μήνες και το παίρνεις στις 20 μέρες , δηλαδή 2 μήνες και κάτι θα ισχύει συνολικά ... δεν αξίζει καν τον κόπο πιστεύω.

ΥΓ. Δεν ξέρω αν ενδιαφέρεσαι για νόσησης , τέλος πάντων :)
Εχω κανει 2η δοση προσφατα οπτε ενταξει καλυπτομαι.
Τωρα για την καραντινα θα μεινω μεσα 2 μερες κ μετα εαν ειναι να παω καπου θα ειμαι μονος. Περπατημα ποδηλατο κτλ.
Μην στειλω κ κανεναν στον αλλο κοσμο να ουμε.
:glasses::glasses:
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.869
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Γίνεται χαμός απο θετικά σήμερα.
Το περίεργο είναι οτι κάθε Κυριακή απο εκεί που ηταν το ποσοστό στο 1 - 2 % πήγαινε στο 5-6 % , χωρίς να γίνονται και τόσο λίγα τέστ δηλαδή υπήρχαν κυριακές που γίνονταν σχεδόν 100 χιλιάδες τέστ , και μετά απο Δευτέρα επανερχόταν το ποσοστό.

Τώρα αυτή η αύξηση είναι λόγω της όμικρον όπως λένε , είναι που θέλουν να πάρουν και άλλα μέτρα και πρέπει κάπως να τα δικαιολογήσουν ; Αυτοί ξέρουν.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Εγώ το θετικά το είπα για τα κρούσματα που θα ανακοινώσουν αύριο. Χαμός έγινε σήμερα στα μικροβιολογικά. Χρειάστηκε να πάω για εξετάσεις και άκουσα που μιλούσαν
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.869
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Εγώ το θετικά το είπα για τα κρούσματα που θα ανακοινώσουν αύριο. Χαμός έγινε σήμερα στα μικροβιολογικά. Χρειάστηκε να πάω για εξετάσεις και άκουσα που μιλούσαν
Καλά αύριο μπορεί να έχουμε και εικοσαχίλιαρο άνετα , αμα γίνουν τα συνηθισμένα (για Δευτέρα) 500 - 600 χιλιάδες τέστ σήμερα , με 5% ποσοστό θετικότητας πχ πιάνουμε 25000 - 30000 κρούσματα. :confused:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.671
Like
24.496
Πόντοι
6.256
Εγώ το θετικά το είπα για τα κρούσματα που θα ανακοινώσουν αύριο. Χαμός έγινε σήμερα στα μικροβιολογικά. Χρειάστηκε να πάω για εξετάσεις και άκουσα που μιλούσαν
Απο την επομενη εβδομαδα υπαρχουν προβλεψεις για 15 με 20 χιλιαδες κρουσματα....
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.671
Like
24.496
Πόντοι
6.256
Αυτη εδω η γουρουνοφατσα που εδινε αναθεσεις σε εταιρειες για αγορα μασκων για τις φυλακες σε διπλασια τιμη απο τη λιανικη πηρε πουλο αυτες τις μερες...οτι εφαγε εφαγε.

1640626581508.png
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom