Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.691
Κριτικές
184
Like
43.875
Πόντοι
21.896

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
700 δις σε περιμένουν κ εσένα αρκεί να αλλαξοπιστησεις
Και βουδιστής να γίνω, ξερεις πολυ καλα (αν όχι, συνέχισε να μασουλας) οτι δεν εχει ουτε 700 ευρώ. Πιο πιθανόν ειναι να γυρίσουν ανάποδα οι πόλοι της γης, παρά να δεις cent απο τον Σώρρα! :)
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.691
Κριτικές
184
Like
43.875
Πόντοι
21.896
Και βουδιστής να γίνω, ξερεις πολυ καλα (αν όχι, συνέχισε να μασουλας) οτι δεν εχει ουτε 700 ευρώ. Πιο πιθανόν ειναι να γυρίσουν ανάποδα οι πόλοι της γης, παρά να δεις cent απο τον Σώρρα! :)
!!!!! Όπου να ναι απλώνεται το παστέλι των εφτακο
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.086
Κριτικές
123
Like
51.018
Πόντοι
27.261
Το μωρό με ρίχνει κατάρες
Για σένα έχω ένα άλλο το 2000 γεννημένο κ με wrangler jeep
σεξης βολκανος.jpg
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Ο ψυχοπαθής γουρλομάτης με πτυχίο από το Χαρβαρντ και πολλά χρόνια προϋπηρεσίας στο ξύσιμο αχαμνών, θεώρησε προφανώς ότι το 0.003 είναι μεγαλύτερο του 16.5 επομένως η προώθηση του εμβολιασμού έπρεπε να γίνει στους 18-25 και όχι στους 65+.


Έλα έχεις καταντήσει αηδία πραγματικά.

Έχεις συμπυκνώσει όλη την μαλακία των Τζόνυ και Ζαν-Κλοντ και την έχεις περάσει στον δικό σου εγκέφαλο. Σε απεριόριστα GHz βλακείας δουλεύεις πλέον, δεν σε προλαβαίνουμε…
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Μήπως θέλεις να χρεοκοπήσουμε και να ξαναπάμε σε μνημόνια; Ας πληρώσουμε λοιόν αγόγγυστα όλα μαζί τα ζωάδια του Ελλαδιστάν. Γειά σου μπουμπούκο άπαιχτε!
Μπορούν να μειωθούν και τα έσοδα να παραμείνουν τα ίδια.
 

Sfedona

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2021
Μηνύματα
991
Κριτικές
34
Like
3.184
Πόντοι
2.596
Πάντως βλέπω σύντομα ανακοινώσεις
Ξέφυγε η κατάσταση...
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356
λοιπον ο leclerc που ηθελε να βγουμε κιολας ουτε στο πμ δεν τολμαει να απαντησει.
αρα να δουμε μια λιστα καραντινολαγνων
1. χοντρολαγνος δικηγορος που ειναι δεξιος αλλα υποστηριζει κυβερνηση υπερ των λαθροεπενδυτων :2funny:
2. παμπλουτος μπαρμπας που παρολαυτά γλειφει κώλους μεταξουργειο, τον παρατησε η γυναικα του και οταν του πουν κατι παει κλαιγοντας στον αντισθενη.
3. γιατρος απο καποια απο τις γνωστες χωρες που δινουν φθηνα πτυχια ιατρικης που το παιζει οτι θελει να συναντηθουμε αλλα ουτε σε πμ δεν απανταει, ευτυχως βεβαια γιατι δεν θελω να συναντιεμαι με ναυαγια, αλλα εστω πμ πιστευα θα απαντησει.
νομιζω καθε νοημων ανθρωπος βγαζει τα συμπερασματα του για την καθε πλευρα.

Ο βλαξ λοιπόν ο nikg περίμενε άμεση απάντηση στο p.m. βράδυ Χριστουγέννων, ενώ φαινόταν στο προφίλ μου ό,τι δεν είμαι πλέον συνδεδεμένος. Μάλλον επειδή έχει κρυφό το δικό του προφίλ, δεν ξέρει τι του γίνεται, και γράφει δεν απαντώ. Αφού δεν το διάβασα βρε γκασμά. :idiot: Και συμπωματικά λίγα post πιο πάνω είχα γράψει σε συζήτηση με άλλο μέλος ότι είμαι έτοιμος να βγω.

Είναι φανερό ότι ο τύπος είναι χαμηλής νοημοσύνης. Για αυτό και αρνήθηκε με την μία την συνάντηση, για να μην φανούν τα χάλια του και η αμορφωσιά του. Και νομίζει πως μπορεί να την καλύψει πίσω από ένα πληκτρολόγιο.
Το p.m. που μου έστειλε εν τω μεταξύ είναι στα Greeklish ρε φίλε, ήμαρτον !!!! :uglystupid:
Αμόρφωτο παιδάκι, τρολ, που με περισπούδαστο ύφος μου ανακοίνωνε ότι είναι τεράστιας εμβέλειας επιστήμονας του Μετσόβιου, με άριστα, και δεν μπορεί να συνομιλεί με όποιον να΄ναι. :2funny::2funny:
Οι υπόλοιποι είστε απόφοιτοι λυκείου όπως γράφει… ήρθε αυτός μαζί με τον ακαδημαϊκό kolombourda να δώσουν ποιότητά στο νήμα!!
Πόσα σούργελα μπορεί να σηκώσει αυτή η χώρα; :confused:

Λοιπόν @nikg αριστερό παράσιτο, βρωμοκλώνε, πάρε δρόμο από μπροστά μου σίχαμα της κοινωνίας, ούστ παλιολινάτσα... :vomit:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.320
Like
72.598
Πόντοι
12.756
Μητσοτάκης σε Σακελλαροπούλου: Οι ειδικοί θα μας υποδείξουν τα μέτρα και το χρόνο που θα πρέπει να τα λάβουμε


:wanker: :wanker: :wanker:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.608
Κριτικές
31
Like
13.181
Πόντοι
5.097
Μητσοτάκης σε Σακελλαροπούλου: Οι ειδικοί θα μας υποδείξουν τα μέτρα και το χρόνο που θα πρέπει να τα λάβουμε


:wanker: :wanker: :wanker:
αν ερθει λοκ νταουν γαμιεσαι και συ μαζι με τον μητσοτακη. :tickedoff:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Ο βλαξ λοιπόν ο nikg περίμενε άμεση απάντηση στο p.m. βράδυ Χριστουγέννων, ενώ φαινόταν στο προφίλ μου ό,τι δεν είμαι πλέον συνδεδεμένος. Μάλλον επειδή έχει κρυφό το δικό του προφίλ, δεν ξέρει τι του γίνεται, και γράφει δεν απαντώ. Αφού δεν το διάβασα βρε γκασμά. :idiot: Και συμπωματικά λίγα post πιο πάνω είχα γράψει σε συζήτηση με άλλο μέλος ότι είμαι έτοιμος να βγω.

Είναι φανερό ότι ο τύπος είναι χαμηλής νοημοσύνης. Για αυτό και αρνήθηκε με την μία την συνάντηση, για να μην φανούν τα χάλια του και η αμορφωσιά του. Και νομίζει πως μπορεί να την καλύψει πίσω από ένα πληκτρολόγιο.
Το p.m. που μου έστειλε εν τω μεταξύ είναι στα Greeklish ρε φίλε, ήμαρτον !!!! :uglystupid:
Αμόρφωτο παιδάκι, τρολ, που με περισπούδαστο ύφος μου ανακοίνωνε ότι είναι τεράστιας εμβέλειας επιστήμονας του Μετσόβιου, με άριστα, και δεν μπορεί να συνομιλεί με όποιον να΄ναι. :2funny::2funny:
Οι υπόλοιποι είστε απόφοιτοι λυκείου όπως γράφει… ήρθε αυτός μαζί με τον ακαδημαϊκό kolombourda να δώσουν ποιότητά στο νήμα!!
Πόσα σούργελα μπορεί να σηκώσει αυτή η χώρα; :confused:

Λοιπόν @nikg αριστερό παράσιτο, βρωμοκλώνε, πάρε δρόμο από μπροστά μου σίχαμα της κοινωνίας, ούστ παλιολινάτσα... :vomit:
Ξεκωλιασμενο υβρίδιο που το γαμάνε πακια.

Καταλαβες ποιος ειναι :tooth:
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Κορονοϊός: Το Ισραήλ δοκιμάζει την τέταρτη δόση εμβολίου ενώ περιμένει το 'πράσινο φως' από το υπ. Υγείας

Το Ισραήλ και τους Εβραίους τους έχουμε γραμμένους στα @@ μας!!! Τόσο απλά.... και όλες τις Εβραϊκές εταιρίες, να πάρουν τα εμβόλια να τα βάλλουν στον κώλο τους!!
Μην τυχόν μάθω οτι εμβολιάστηκες, ετσι? :)
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.867
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
Ειστε ετοιμοι για τα νεα εξυπνα μέτρα σημερα;
Δηλαδή δεν θα περιμένουν να δούν αν τα προηγούμενα δούλεψαν ; :think: Αλλά πές τόσο έξυπνα μέτρα είναι δυνατόν να μην δουλεύουν ;
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Μην τυχόν μάθω οτι εμβολιάστηκες, ετσι? :)
Μα και να το κάνω θα είναι παρά την θέληση μου, αν εσύ και οι υπόλοιποι ξυπνήσετε και σταματήσετε να πιστεύετε ότι γεννηθήκατε για να υπηρετείται Εβραϊκά συμφέροντα κάτι μπορεί να γίνει, όσο ο κόσμος σκύβει να τον γαμάνε, θα γαμάνε και εμένα όπως όλους, ένας μόνος του δεν μπορεί να κάνει κάτι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom