Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

sigman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2019
Μηνύματα
728
Κριτικές
4
Like
1.056
Πόντοι
366
μονη η 2 ΥΠΕ τα ανακοινωνει απο οτι βλεπω.... οι αλλες δεν μας δινουν θανατους....

kachaplias έγραψε:
εμ! αν ηταν ελαχιστοι θα το ανακοινωναν για να μας "πεισουν"

30.11.21.jpg



ΓΙΑ ΔΕΙΤΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΗΜΕΡΕΣ… Δεν πειράζει μόνο η 2η ΥΠΕ φτάνει….. βρήκε ο άλλος μια φωτογραφία που τον βολεύει από μια μέρα και έβγαλε συμπέρασμα….

 

sigman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2019
Μηνύματα
728
Κριτικές
4
Like
1.056
Πόντοι
366
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Ο Μπένι υπέρ της συνταγματικότητος του υποχρεωτικού εμβολιασμού. Δεν έχουν σωτηρία τα ψέκια.

Επικαλούμενος την ακαδημαϊκή του ιδιότητα, «εάν υπάρχει κάποιο πρόβλημα συνταγματικότητας και να σας πω κατηγορηματικά ότι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα συνταγματικότητας, διότι όταν έχεις τέτοια οξύτατα προβλήματα, παγκόσμια προβλήματα δημόσιας υγείας, τότε υπάρχει επιτακτικό δημόσιο συμφέρον το οποίο εξειδικεύεται και από το Σύνταγμά μας και από την Ευρωπαϊκή Σύμβαση Δικαιωμάτων του Ανθρώπου και από το Διεθνές Σύμφωνο Ατομικών και Πολιτικών Δικαιωμάτων και από όλο το σύστημα ρυθμίσεων του Διεθνούς Δικαίου» περιέγραψε ο κ. Βενιζέλος, προσθέτοντας ότι το υπάρχον διεθνές και εθνικό νομικό πλαίσιο «δικαιολογεί και από ένα σημείο και μετά επιβάλλει τη λήψη παρόμοιων μέτρων, τα οποία σέβονται την Αρχή της αναλογικότητας».
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.147
Κριτικές
166
Like
26.986
Πόντοι
34.538
1500 εγραψε το κοντερ στο τεστ αντισωματων που εκανα...

Καλα ειμαστε πιστευω...

:headbaning1: :headbaning1:
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
Τι πιστοποιητικο λες ρε τυπε?δεν εχω ουτε μαντρα,παω φερνω ενα δυο αμαξια και τα πουλαω τοσο απλο
αααααα δηλαδη χομπιστας εισαι οχι επαγγελματιας.....φερνεις με λιγα λογια τιποτα αυτοκινητα απο βουλγαριαἄλβανια βρισκεις απο φβ και αγγελιες πελατακια αρα δεν εισια του χορου βγαζεις κανα φραγκο δω και κει....Αν ησουν ενεργος στην αγορα θα ξερες οτι πουθενα δεν μπαινεις εκτος αν εισαι σταθερος πελατης πχ σε οπαπ,κανα χρωματοπωλειο κανα μικρο μαγαζακι που δεν ειναι καφε/μπαρ/εστιατοριο
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
Πρώτο κρούσμα της "Ομικρον" στην μοναδική Αφρικανική χώρα με λευκούς κατοίκους

262108601_2986560441606123_3073430814225226788_n.jpg
 

Alanio

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2021
Μηνύματα
432
Like
319
Πόντοι
21
Ρε Ζανούλη όλο υποσχέσεις είσαι.
Τώρα μας λες οτι θα μας κάνεις ανάλυση για το πως δημιουργούνται τα αντισώματα ενώ ήδη μας χρωστάς το business plan της εταιρείας που θα δούλευες λογιστήριο στις ΗΠΑ. :2funny:
Αφου δεν μπορω να παρω ευκολα βιζα εργασιας για ηπα ρε σκυλε τι θες να κανω??
Η εταιρεια που ειναι ο γνωστος μου θα μπορουσε να με προσλάβει απλα υπαρχει θεμα στη νομιμοποιηση μου στην ηπα.
 

Alanio

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2021
Μηνύματα
432
Like
319
Πόντοι
21
Δηλαδή κλέβεις όταν κάνεις τη δουλειά και δεν πληρώνεις φόρο επιτηδεύματος, ΦΠΑ, φόρο εισοδήματος, ασφαλιστικές εισφορές και ειδική εισφορά.
Και άντε ας πούμε αυτό το κάνουν αρκετοί -όχι όμως σε τέτοια έκταση και όχι για όλο το εισόδημα.
Μετά όμως κάθεσαι σαν τον ζητιάνο και ζητάς και λίγη κρατική ελεημοσύνη με το ΚΕΑ, ε;
Είσαι μεγάλο παιχτούρι!
Ενας ιδιώτης οταν πουλαει το αμαξι του σε αλλον κλεβει το κρατος?
Υπαρχει απαγορευση στο να πουλαμε σε ιδιωτη το αμαξι η να απαγορευει την πωληση απο ιδιωτη σε ιδιώτη?
Ας βγαλει νομοθεσια οτι απαγορευονται οι πωλησεις αυτοκινήτων απο ιδιωτη σε ιδιωτη και τοτε ναι πες με παρανομο.
Εδω πολλοι μαντραδες δινουν ετσι αμαξια σε γνωστους για να μην φαινονται οι πωλησεις που κανουν.
Δεν εισαι της αγορας σκυλε η της πιατσας καθολου,εσυ θες να μας το παιξεις νομοταγης αλλα κατα βαθος θες να κλεψεις.
 

Alanio

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2021
Μηνύματα
432
Like
319
Πόντοι
21
ρε ζαν άσχετα αν πολλά απο αυτά που γράφεις τα θεωρώ μαλακίες (όπως την παραπάνω) θέλω να σου κάνω μια ειλικρινή ερώτηση : πως νιώθεις που σε μπαναρουν συνέχεια την ίδια στιγμή που συγκεκριμένο σκουπίδι παρά την πρόσφατη ναζιστική μαλακία που έγραψε εδώ μέσα και τις αναφορές που έφαγε συνεχίζει ανενόχλητος ;

πραγματικά δεν καταλαβαίνω τι ακραίο έχει κάνει για να τρως συνεχόμενα μπαν :think:
Ποιος ειναι το ναζιστικο σκουπιδι και τη μαλακια ειπε?και πως ξερεις εσυ οτι του εκαναν πολλοι αναφορα?
 

Alanio

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2021
Μηνύματα
432
Like
319
Πόντοι
21
τα συμπτώματα είναι ηπιότερα. Κάποιοι θα πεθάνουν, αυτό είναι σίγουρο. Μάθε πρώτα να γράφεις σωστά τη λέξη ...καταλαβαιτε..... και μετά να ισχυριστείς πως έχεις κατανοήσει με ποιο τρόπο λειτουργεί το εμβόλιο
Μποκολε δεν ειμαι της θεωρητικης και ουτε με ενδιαφέρει η σωστη ορθογραφια.
Οταν θα αναλυσω πως λειτουργει το εμβολιο κανε μου Ignore να μην διαβασεις και ζησε στο ονειρο οτι το εμβολιο μας προστατευει πληρως και πηραμε τη ζωη μας πισω
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Κοιτούσα λίγο τα στατιστικά της ΥΠΕ αυτής που δίνει στοιχεία. Με μια πρόχειρη ματιά στο σύνολο του Νοεμβρίου έχουν χαθεί 233 συνάνθρωποί μας και από αυτούς 170 ήταν ανεμβολίαστοι. Ένα ποσοστό περίπου 73% των θανόντων.
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.620
Κριτικές
1
Like
5.553
Πόντοι
2.356
Για άλλη μια φορά, αποδεικνύεις πόσο ανέντιμος είσαι. Οι ψέκες ισχυρίζονταν πως θα πεθαίνουν οι εμβολιασμένοι εξ αιτίας του εμβολίου, κι εσύ προσπαθείς να μας πεις ότι υπάρχουν θάνατοι εμβολιασμένων. Ναι, υπάρχουν, όπως θα υπάρχουν σίγουρα και παρενέργειες των εμβολίων. Δεν σε κάνουν άτρωτο, κάνουν ηπιότερα τα συμπτώματα της ασθένειας
ανεντιμος εγω γιατι τυπε?
ειμαι ενας τιμιος αρνητης
στο δικο σας κωλο οτι θελετε βαλετε....
 

Alanio

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2021
Μηνύματα
432
Like
319
Πόντοι
21
Ακόμη δεν ψόφησες μωρή ξεφτίλα του Ελμπασάν;
Κάτσε να ενημερώσω το ΣΔΟΕ για τα κατορθώματα σου να σου κλείσουν δωμάτιο λουξ στο Hotel Korydallos.
Πρόσεχε μη σκισεις το διχτυωτο σου καλσόν
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Πρόσεχε μη σκισεις το διχτυωτο σου καλσόν
Ρε μλκ αυτόν τον px τον έχω και σε φιγούρα δρασης..ποσο να τον πουλησω το πουστη ??? Πρέπει να κάνει γυρω στα 50ευρω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom