Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.795
Like
14.523
Πόντοι
3.656
ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΠΡΟΦΗΤΕΊΑ ΠΗΓΕ ΚΟΥΒΑ

Ξαναβγάζω από το χρονοντούλαπο της Ιστορίας τη δήλωση του Μητροπολίτη της Καρδιάς μας. Ο Μόρφου Νεόφυτος, σε ομιλία του όταν βρισκόταν στον Ιερό Ναό Αγίων Κυπριανού και Ιουστίνης, στο Μένικο Κύπρου (2.12.2020), ανακοίνωσε πως του είπε άνθρωπος του Θεού ότι αυτός ο Κορονοϊός σύντομα και απότομα θα σβήσει. Σύντομα και απότομα, ο Χριστός θα τον σβήσει. Για να το ανακοινώσει Δημόσια ο Μόρφου, σημαίνει πως θεώρησε έγκυρη την εν λόγω πρόβλεψη. Τελικά το διάστημα ενός έτους, το οποίο παρήλθε από τότε, δεν μπορεί να θεωρηθεί ως σύντομο. Και ο Κορονοϊός συνεχίζει να είναι παρών, και να καταλήγουν άνθρωποι εξ αιτίας του. Η προφητεία αναφέρεται μετά το 2ο λεπτό του βίντεο που επισυνάπτω.
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.226
Κριτικές
27
Like
4.026
Πόντοι
4.895
Μεχρι στιγμης εγω με το πιστοποιητικό του φιλου μου μπαινω παντου,ταυτοτητα δεν ζητανε και δεν εχω κανει κανενα ραπιντ,επισης δεν με πιανει ηλικια για υποχρεωτικο εμβολιασμο καλα ειμαι.
ρε ζαν άσχετα αν πολλά απο αυτά που γράφεις τα θεωρώ μαλακίες (όπως την παραπάνω) θέλω να σου κάνω μια ειλικρινή ερώτηση : πως νιώθεις που σε μπαναρουν συνέχεια την ίδια στιγμή που συγκεκριμένο σκουπίδι παρά την πρόσφατη ναζιστική μαλακία που έγραψε εδώ μέσα και τις αναφορές που έφαγε συνεχίζει ανενόχλητος ;

πραγματικά δεν καταλαβαίνω τι ακραίο έχει κάνει για να τρως συνεχόμενα μπαν :think:
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.226
Κριτικές
27
Like
4.026
Πόντοι
4.895
Ρε σκυλε ενα μηνυμα σου και δεν αναφερεις το κεα δεν μπορεις.
Εργαζομαι ρε σκυλε πουλαω αμαξια απο τη βουλγαρια και βγαζω μεροκαματο.
Τώρα γιατι σε καιει τοσο να εργαστώ σε κατι αλλο δεν μπορω να καταλαβω,τι στιγμη που εσυ ο ιδιος δεν μας λες που εργάζεσαι.

φαντάζομαι αν ζούσε σήμερα ο αείμνηστος Τζιμάκος θα έδινε παράσταση "Προσεχώς βουλγάρικα αμάξια" :grin:
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
άντε πάλι η εμφάνιση του Λευκού Ιππότη. Ο οποίος δηλώνει πως καμία γυναίκα δεν έχει ευθύνη για οτιδήποτε, πάντα κάποιος άντρας φταίει. Γι αυτό και τη γλυτώνουν σχεδόν από οτιδήποτε
Όχι, δε λεω αυτό. Λέω οτι προσπαθούσε δέκα χρόνια να αποκτήσει παιδάκι. Κι αυτό σημαίνει κόπο και έξοδα και ψυχολογική και σωματική ταλαιπωρία. Το οποίο πιθανώς να θόλωσε την κρίση της τώρα που επιτέλους τα κατάφερε.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.542
Like
24.309
Πόντοι
6.256
ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΠΡΟΦΗΤΕΊΑ ΠΗΓΕ ΚΟΥΒΑ

Ξαναβγάζω από το χρονοντούλαπο της Ιστορίας τη δήλωση του Μητροπολίτη της Καρδιάς μας. Ο Μόρφου Νεόφυτος, σε ομιλία του όταν βρισκόταν στον Ιερό Ναό Αγίων Κυπριανού και Ιουστίνης, στο Μένικο Κύπρου (2.12.2020), ανακοίνωσε πως του είπε άνθρωπος του Θεού ότι αυτός ο Κορονοϊός σύντομα και απότομα θα σβήσει. Σύντομα και απότομα, ο Χριστός θα τον σβήσει. Για να το ανακοινώσει Δημόσια ο Μόρφου, σημαίνει πως θεώρησε έγκυρη την εν λόγω πρόβλεψη. Τελικά το διάστημα ενός έτους, το οποίο παρήλθε από τότε, δεν μπορεί να θεωρηθεί ως σύντομο. Και ο Κορονοϊός συνεχίζει να είναι παρών, και να καταλήγουν άνθρωποι εξ αιτίας του. Η προφητεία αναφέρεται μετά το 2ο λεπτό του βίντεο που επισυνάπτω.
Ειχε κατι δουλειες τυπε και δεν προλαβε....
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.677
Πόντοι
1.706
Γιατι η δουλεια ειναι αδηλωτη ρε χαζοβιολη δεν φαινεται.
Δηλαδή κλέβεις όταν κάνεις τη δουλειά και δεν πληρώνεις φόρο επιτηδεύματος, ΦΠΑ, φόρο εισοδήματος, ασφαλιστικές εισφορές και ειδική εισφορά.
Και άντε ας πούμε αυτό το κάνουν αρκετοί -όχι όμως σε τέτοια έκταση και όχι για όλο το εισόδημα.
Μετά όμως κάθεσαι σαν τον ζητιάνο και ζητάς και λίγη κρατική ελεημοσύνη με το ΚΕΑ, ε;
Είσαι μεγάλο παιχτούρι!
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.542
Like
24.309
Πόντοι
6.256
Ελα παμε κορωνοπληκτε να κανουμε εξετασεις....

 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.724
Like
1.498
Πόντοι
266
Δηλαδή κλέβεις όταν κάνεις τη δουλειά και δεν πληρώνεις φόρο επιτηδεύματος, ΦΠΑ, φόρο εισοδήματος, ασφαλιστικές εισφορές και ειδική εισφορά.
Και άντε ας πούμε αυτό το κάνουν αρκετοί -όχι όμως σε τέτοια έκταση και όχι για όλο το εισόδημα.
Μετά όμως κάθεσαι σαν τον ζητιάνο και ζητάς και λίγη κρατική ελεημοσύνη με το ΚΕΑ, ε;
Είσαι μεγάλο παιχτούρι!
Η ερώτηση είναι τα κάνει αυτά επειδή η κυβέρνηση είναι Νέα Δημοκρατία και είναι εναντίον να μην πληρώνει φόρους και τέτοια η και επί ΣΥΡΙΖΑ θα έκανε τα ιδια
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.677
Πόντοι
1.706
Ναι αλλα πολλοι πεθαινουν αρα τι ηπιοτερα τα κανει το εμβολιο?
Καποια στιγμη θα κανω αναλυση για το πως δημιουργουνται αντισωματα και πως λειτουργει το εμβολιο και εκει θα καταλαβαιτε καποιοι οτι λετε ασχετα πραγματα
Ρε Ζανούλη όλο υποσχέσεις είσαι.
Τώρα μας λες οτι θα μας κάνεις ανάλυση για το πως δημιουργούνται τα αντισώματα ενώ ήδη μας χρωστάς το business plan της εταιρείας που θα δούλευες λογιστήριο στις ΗΠΑ. :2funny:

θα γινει συστατικη επιστολή από εργαζομενο που δουλευει στην εταιρεια,δεν σου λεω ότι μολις μπω θα φτιαχνω μπιζνες πλαν απλα θα εργαζομαι στο λογιστηριο,τωρα στην αρχη τη δουλεια θα μου αναθεσουν δε ξερω αλλα ότι και να μου αναθεσουν θα την κανω.
εχω το πτυχιο μεταφρασμενο στα αγγλικα.
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.226
Κριτικές
27
Like
4.026
Πόντοι
4.895
άντε πάλι η εμφάνιση του Λευκού Ιππότη. Ο οποίος δηλώνει πως καμία γυναίκα δεν έχει ευθύνη για οτιδήποτε, πάντα κάποιος άντρας φταίει. Γι αυτό και τη γλυτώνουν σχεδόν από οτιδήποτε
με το συμπάθειο αλλά μην τα βλέπεις όλα μέσα από τα δικά σου ερμηνευτικά σχήματα. Στο εξηγεί άλλωστε παρακάτω ο στοκαδούρα τι εννοεί.
και γω έγραψα πως δεν τη θεωρώ άμοιρη ευθυνών αλλά την κατανοώ.
όλοι οι άνθρωποι μπορεί να βρεθούν σε περιόδους που η ψυχολογία τους να τους οδηγήσει σε πράξεις που μάλλον δεν θα έκαναν σε διαφορετικό χρόνο, ή να είναι πιο "ευάλωτοι" στην επιρροή άλλων ανθρώπων
 

billGor

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.226
Κριτικές
27
Like
4.026
Πόντοι
4.895
ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΠΡΟΦΗΤΕΊΑ ΠΗΓΕ ΚΟΥΒΑ

Ξαναβγάζω από το χρονοντούλαπο της Ιστορίας τη δήλωση του Μητροπολίτη της Καρδιάς μας. Ο Μόρφου Νεόφυτος, σε ομιλία του όταν βρισκόταν στον Ιερό Ναό Αγίων Κυπριανού και Ιουστίνης, στο Μένικο Κύπρου (2.12.2020), ανακοίνωσε πως του είπε άνθρωπος του Θεού ότι αυτός ο Κορονοϊός σύντομα και απότομα θα σβήσει. Σύντομα και απότομα, ο Χριστός θα τον σβήσει. Για να το ανακοινώσει Δημόσια ο Μόρφου, σημαίνει πως θεώρησε έγκυρη την εν λόγω πρόβλεψη. Τελικά το διάστημα ενός έτους, το οποίο παρήλθε από τότε, δεν μπορεί να θεωρηθεί ως σύντομο. Και ο Κορονοϊός συνεχίζει να είναι παρών, και να καταλήγουν άνθρωποι εξ αιτίας του. Η προφητεία αναφέρεται μετά το 2ο λεπτό του βίντεο που επισυνάπτω.
αν και είμαι κουμπούρας στη Φυσική μπορεί ο παπάς να κινείται σε άλλο σύστημα αναφοράς οπότε ο χρόνος να τρέχει διαφορετικά στο δικό του "σύμπαν" ; :grin:

έτσι όπως έγραψες το κουβά με κεφαλαία για μια στιγμή νόμιζα πως έγραφες για Κούβα :D:
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.677
Πόντοι
1.706
Η ερώτηση είναι τα κάνει αυτά επειδή η κυβέρνηση είναι Νέα Δημοκρατία και είναι εναντίον να μην πληρώνει φόρους και τέτοια η και επί ΣΥΡΙΖΑ θα έκανε τα ιδια
Ε καλά τώρα, επειδή τρολάρουμε μην τα παίρνεις και τοις μετρητοίς.
Ούτε πριν έκλεβε, ούτε τώρα κλέβει, ούτε τώρα με ΝΔ, ούτε πριν με Σύριζα.
Ανεπρόκοπος είναι και αντί να πει οτι κοιμάται στο παιδικό κρεβατάκι στα 33 του και ζει με το χαρτζιλίκι της μαμάς το διανθίζει με εμπορία αυτοκινήτων.
Τον κόβεις για αλάνι έμπορα;
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.521
Like
3.826
Πόντοι
456
Ναι αλλα πολλοι πεθαινουν αρα τι ηπιοτερα τα κανει το εμβολιο?
Καποια στιγμη θα κανω αναλυση για το πως δημιουργουνται αντισωματα και πως λειτουργει το εμβολιο και εκει θα καταλαβαιτε καποιοι οτι λετε ασχετα πραγματα
Τι ζουμε ρε παιδια?Τι ζουμε.
Πραγματικα το μπου ειναι ΜΑΓΙΚΟ.
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.677
Πόντοι
1.706
ρε ζαν άσχετα αν πολλά απο αυτά που γράφεις τα θεωρώ μαλακίες (όπως την παραπάνω) θέλω να σου κάνω μια ειλικρινή ερώτηση : πως νιώθεις που σε μπαναρουν συνέχεια την ίδια στιγμή που συγκεκριμένο σκουπίδι παρά την πρόσφατη ναζιστική μαλακία που έγραψε εδώ μέσα και τις αναφορές που έφαγε συνεχίζει ανενόχλητος ;

πραγματικά δεν καταλαβαίνω τι ακραίο έχει κάνει για να τρως συνεχόμενα μπαν :think:
Φήμες λένε οτι πούλησε Βουλγάρικο αυτοκίνητο στον Αντισθένη. :confused:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.542
Like
24.309
Πόντοι
6.256
1638455631954.png
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.724
Like
1.498
Πόντοι
266
Λέει ο ένας ταξική επιλογή το πρόστιμο των 100 ευρώ λέει ο άλλος ναι είναι πράγματι ταξική επιλογή διότι εφόσον οι πλούσιοι θα χουνε τα λεφτά να το πληρώσουν και δεν θα κάνουν το εμβόλιο πληρώνοντας στα 100 ευρώ αυτοί θα πεθάνουν οπότε οι φτωχοί θα ζούνε
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.316
Like
16.769
Πόντοι
3.556

:tooth: :tooth: :tooth:




τραγκαρος εχει επιβιωσει απο το αρκουδακι μπομπα να πουμε τι να του κλασει ο κορωνας :takethis::takethis::takethis::undecided::undecided::undecided:
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
ρε ζαν άσχετα αν πολλά απο αυτά που γράφεις τα θεωρώ μαλακίες (όπως την παραπάνω) θέλω να σου κάνω μια ειλικρινή ερώτηση : πως νιώθεις που σε μπαναρουν συνέχεια την ίδια στιγμή που συγκεκριμένο σκουπίδι παρά την πρόσφατη ναζιστική μαλακία που έγραψε εδώ μέσα και τις αναφορές που έφαγε συνεχίζει ανενόχλητος ;

πραγματικά δεν καταλαβαίνω τι ακραίο έχει κάνει για να τρως συνεχόμενα μπαν :think:
Λες να πουλησε κανένα σαπακι από αυτά που φέρνει στον Αντισθένη; :tooth:

edit: τώρα είδα ότι με πρόλαβε ο politis. :2funny:
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Δημοσιογράφος ΣΚΑΙ: "Γνωρίζετε για το πρόστιμο των 100€ ;;"
Παππούς: "Ξέρω, θα τα πάρει από μένα να τα δώσει σε σένα".
 

sigman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2019
Μηνύματα
728
Κριτικές
4
Like
1.056
Πόντοι
366
Μεχρι στιγμης εγω με το πιστοποιητικό του φιλου μου μπαινω παντου,ταυτοτητα δεν ζητανε και δεν εχω κανει κανενα ραπιντ,επισης δεν με πιανει ηλικια για υποχρεωτικο εμβολιασμο καλα ειμαι.
Μπράβο! και βλάκας και το παραδέχεσαι..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom