Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

sigman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2019
Μηνύματα
728
Κριτικές
4
Like
1.056
Πόντοι
366
το ότι, εκτός από το Τζόνσον, όλα τα άλλα εμβόλια θέλουν διπλή δόση, δεν σου πέρασε από το μυαλό;
Για τη χώρα μας με πληθυσμό γύρω στα 11.000.000

14.313.976​

εμβολιασμοί έχουν πραγματοποιηθεί​

+85.150 την 30/11/2021

πηγή https://emvolio.gov.gr/vaccinationtracker
Σε αυτά που έγραψα λαμβάνεται υπόψη και η πιθανή διπλή δόση από World on data
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Ρε Ζανούλη, α΄σε τη φιγούρα με το ΤΕΙ Μεσολογγίου που έκανες 6 χρόνια να το τελειώσεις.
Πες οτι στα 33 σου χρόνια κάθεσαι σαν κουράδα στο πατρικό και ροκανίζεις το ΚΕΑ στα μπουρδελάκια.

Chezan έγραψε:
"Γιατι να φυγω απο το πατρικο μου ρε Θειτσο??
Μια χαρα ειμαι,δεν ειναι μονο οικονομικο το θεμα αλλα κοινωνικο,εχω το ζεστο το φαγητακι μου πλυμένα τα ρουχαλακια μου και καθαρο το δωματιο μου.
Με τα λεφτα που θα εδινα σε νοικια ρευματα κλπ τα χαλαω στα μπουρδελακια οποτε και σεξουαλικα ειμαι κομπλε.
Να παντρευτω κλπ δεν παιζει γιατι απαξιω τις εξωτερικες γκομενες και δεν ασχολούμαι καν...ισως αν βρω καμια ιεροδουλη στο μελλον και με αμοιβη να τεκνοποιησει θα ειμαι κομπλε θα εχω και τεκνο στο μελλον."
σωστοοοός :grin: :grin: :wanker:
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.636
Like
3.003
Πόντοι
1.706

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.551
Like
24.323
Πόντοι
6.256

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.114
Like
72.206
Πόντοι
12.756
Προφανως θα ειναι οι ιδιες μελετες που λενε οτι οι μπατσοι δεν διασπειρουν τον ιο....γαμω το σπιτακι σας πολιτικαντηδες.
γιατι δεν πεθαινει κανας μουνης απο εδω μέσα τυπε ?
που το στηρίζεις αυτό ? μηπως στην μπλε φαντα ή στην συχνή επαφη με παγκόσμια μικρόβια και ως εκ τούτου σε μια ανοσία που εχει καλλιεργηθεί στον οργανισμο τους ?
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.551
Like
24.323
Πόντοι
6.256
γιατι δεν πεθαινει κανας μουνης απο εδω μέσα τυπε ?
που το στηρίζεις αυτό ? μηπως στην μπλε φαντα ή στην συχνή επαφη με παγκόσμια μικρόβια και ως εκ τούτου σε μια ανοσία που εχει καλλιεργηθεί στον οργανισμο τους ?
Αφου ολη μερα ψωλαρμενιζουν μεσα στο σαι ρε τυπε!!!Ασε που πρεπει να εχουν βαρεσει ολα τα διαθεσιμα εμβολια απο 10 φορες και μετα μπαινουν εδω μεσα και το παιζουν κοκορακια.... :confused: :confused: :confused:
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
γιατι δεν πεθαινει κανας μουνης απο εδω μέσα τυπε ?
που το στηρίζεις αυτό ? μηπως στην μπλε φαντα ή στην συχνή επαφη με παγκόσμια μικρόβια και ως εκ τούτου σε μια ανοσία που εχει καλλιεργηθεί στον οργανισμο τους ?
ο Αθηναιος πάντως εχει να εμφανιστή 3 ήμερες :confused:
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Η εγκεφαλική ανεπάρκεια που επικρατεί είναι άνευ προηγουμένου, οι εχθροί έχουν κάνει πάρα πολύ καλή δουλειά έτσι ώστε η κατάσταση να είναι μη αναστρέψιμη σε κατάσταση ειρήνης. Ένας τρομερός πόλεμος, η ο αΐδιος θεός μόνο μπορούν να αλλάξουν αυτή την αθλιότητα.

Εγώ γράφω, κανείς δεν καταλαβαίνει, ούτε και πρόκειται. Για να μπορέσει να καταλάβει, θα πρέπει πρώτα να λυθεί απ τα δεσμά, για να μπορέσει να λυθεί απ τα δεσμά, θα πρέπει πρώτα να καταλάβει ότι ζει δέσμιος, για να μπορέσει να καταλάβει ότι ζει δέσμιος, θα πρέπει να προσπαθήσει να αποκτήσει γνώση, για να μπορέσει να αποκτήσει γνώση, θα πρέπει να καταλάβει ότι δεν έχει γνώση, για να μπορέσει να καταλάβει ότι δεν έχει γνώση, θα πρέπει να ξεχάσει ότι του έμαθαν.

Αυτό που μπορώ να πω πλέων με απόλυτη βεβαιότητα, είναι ότι με κάνετε ιδιαίτερα ευτυχισμένο που μου επιβεβαιώνετε ότι έχω επιλέξει τον σωστό δρόμο :hi:
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.636
Like
3.003
Πόντοι
1.706
Ο κωλομπούρδας τα λέει, οι γνωστοί χαζούληδες του σαη γελάνε και ειρωνεύονται, το μέλλον τον επιβεβαιώνει.
Τι είπε λοιπόν ο κωλομπούρδας; Ότι η επιστήμη εδώ και χρόνια έχει αποδείξει πως εξελικτικά μια μετάλλαξη είναι πάντα λιγότερο επικίνδυνη από τον προκάτοχό της. Ε αφού γελάτε με εμένα γελάστε και με τον ΠΟΥ τώρα. Βλάκες.

db5FUgP.jpg


bewKz5w.jpg
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.441
Κριτικές
36
Like
38.004
Πόντοι
18.565
Προφανως θα ειναι οι ιδιες μελετες που λενε οτι οι μπατσοι δεν διασπειρουν τον ιο....γαμω το σπιτακι σας πολιτικαντηδες.
Ούτε με την μαλακια υπάρχει μελέτη ότι διασπείρεται ο ιός. Άρα, κανείς μας δεν χρειάζεται να εμβολιαστεί.
 
Εγγρ.
29 Οκτ 2021
Μηνύματα
364
Like
430
Πόντοι
21
Ο πρωθυπουργός πως προτείνει αναμνηστικές δόσεις στο 4μηνο χωρίς εισήγηση της επιτροπης εμβολιασμών;;
Τι δεν καταλαβαίνω;
Βασίζεται κάπου ή λ΄΄ει το κάνει η Βρετανία να το κάνω κι εγώ;
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.551
Like
24.323
Πόντοι
6.256
Ο κωλομπούρδας τα λέει, οι γνωστοί χαζούληδες του σαη γελάνε και ειρωνεύονται, το μέλλον τον επιβεβαιώνει.
Τι είπε λοιπόν ο κωλομπούρδας; Ότι η επιστήμη εδώ και χρόνια έχει αποδείξει πως εξελικτικά μια μετάλλαξη είναι πάντα λιγότερο επικίνδυνη από τον προκάτοχό της. Ε αφού γελάτε με εμένα γελάστε και με τον ΠΟΥ τώρα. Βλάκες.

db5FUgP.jpg


bewKz5w.jpg
Για να μην λες μαλακιες και εσυ....η Δελτα προκαλουσε χειροτερα συμπτωματα απο το αρχικο στελεχος.Επισης ειναι πολυ νωρις για να ξερουμε για το καινουριο στελεχος...οπως εγραψα και τις προαλλες ο αριθμος των ασθενων ειναι πολυ μικρος και στη συντριπτικη πλειοψηφια νεαρης ηλικιας που ετσι και αλλιως δεν νοσουν βαρια.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.551
Like
24.323
Πόντοι
6.256
Ούτε με την μαλακια υπάρχει μελέτη ότι διασπείρεται ο ιός. Άρα, κανείς μας δεν χρειάζεται να εμβολιαστεί.

Και μελετη δεν υπαρχει οτι ο υπερβολικος αυνανισμος καταστρεφει τα εγκεφαλικα κυτταρα....γιαυτο εχουμε αυτους τους πρωθυπουργους.
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
« Ένας βιαστής μια φορά έπιασε δυο κοπέλες και τις κλείδωσε στο υπόγειο.
Τους είπε αν θέλετε την ζωή σας πίσω, θα πρέπει να μου κάτσετε από μια φορά και θα είστε ελεύθερες τότε να πάτε πίσω στην ζωή σας.
Στην αρχή είπαν όχι και οι δύο.
Αργότερα έριξε την άμυνα της η μια και είπε ας πάει στα κομμάτια και τον κάλεσε να κατέβει.
Τότε ο βιαστής κατέβηκε και έγινε αυτό που έγινε.
Όταν τελείωσε η πράξη, της είπε "πολύ καλα τα πήγες".
Αλλά συγγνώμη πρέπει να το κάνουμε και άλλη μία φορα για να φύγεις.
Τότε αυτή είπε "Ε αφού το έκανα μια, ας το κάνω άλλη μια να πάρω πίσω στην ζωή μου"
Το κάνανε ακόμα μια φορά και βγήκε εξω αυτός και ξανακλείδωσε την πόρτα.
Τότε αυτή που είχε βιαστεί άρχισε να τον ρωτάει πίσω απ' την κλειστή πόρτα για ποιον λόγο δεν την αφήνει να φύγει όπως υποσχέθηκε.
Της είπε πως "Η φίλη σου φταίει, αν μου είχε κάτσει και αυτή τώρα θα ήσουν ελεύθερη να πας πίσω στην ζωή σου.
Επειδή λοιπόν η φίλη σου είναι αρνήτρια του βιασμού, θα σε βιάσω ακόμα μια φορά εσένα αύριο και θα είσαι τότε ελεύθερη."
Τότε η βιασμένη κοπέλα στάθηκε για λίγο και άρχισε να κράζει την κοπέλα που είπε όχι.
Την κατηγορούσε γιατί έχασε την ελευθερία της και την ρώταγε αν είναι εξυπνάδα αυτό που κάνει και πως εξαιτίας της υψηλής ηθικής της θα παραμείνουν εγκλωβισμένες στο υπόγειο.
Τότε η αβίαστη κοπέλα είπε πως είτε του κάτσουμε και οι δύο είτε όχι, αυτός θα μας κρατάει εδώ να μας βιάζει συνεχόμενα, οπότε πρέπει την επόμενη φορά που θα έρθει να του στήσουμε ενέδρα να τον χτυπήσουμε και να φύγουμε.
Τοτε η βιασμένη άρχισε να της λέει πως πρέπει να κάτσει και εκείνη στον βιαστή διότι αυτή το είχε ήδη κάνει και δεν θεωρούσε δίκαιο να φύγει από εκεί μέσα η άλλη χωρίς να βιαστεί και αυτή.
Και έτσι απλά ποτέ δεν απελευθερώθηκαν αυτές οι δυο κοπέλες.
Όπου κοπέλες βάλε την λέξη πολίτες
Όπου βιαστής βάλε την λέξη κράτος
Όπου υπόγειο βάλε την λέξη πανδημία
Όπου ενέδρα βάλε την λέξη επανάσταση
Ποτέ δεν κάνεις συμφωνία με τον βιαστή σου κατηγορώντας τον άλλον που δεν βιάστηκε γιατί είναι μονόδρομος προς το να βιαστείς ακόμα περισσότερο.
Διότι ο εχθρός σου είναι αυτός που σε βίασε και όχι αυτός που δεν κάθησε να βιαστεί όπως εσύ.
Αν κατάλαβες, κατάλαβες - αν όχι, καλή σου τύχη.......... »
 

Alanio

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2021
Μηνύματα
432
Like
319
Πόντοι
21
Άντε καλά… έχεις ιδέα από μονοκλωνικά? ξέρεις πόσους περιορισμούς έχουν? Επίσης χρήζουν ενδονοσοκομειακής νοσηλείας και παρακολούθησης. Δεν είναι depon…. για κάθε 1 μονοκλωνικό που χρησιμοποιείται μπορούν να εμβολιαστούν πάνω απο 700 άτομα.
Επίσης πόσοι πιστεύεις πως θα έπρεπε να πάρουν μονοκλωνικά αν δεν ήταν τα εμβόλια….

Κστσε διάβασε πρώτα και μετά πέτα παπαριές. Αν διαβάσεις τις ανεπιθύμητες και τους περιορισμούς των μονοκλωνικών θα κάνεις δέκα δόσεις εμβολίου σε μια μέρα.
Ελα ηρεμησε δεν σου ειπα σε ολους να κανουν να κανουν μονοκλωνικα απλα επρεπε το πρωτόκολλο να ειναι πιο ευελικτο.
Εδω ομως το πρωτοκολλο ελεγε μονο σε αρχιεπισκοπους και βουλευταδες να δινονται τα μονοκλωνικα οι υπολοιποι στη μεθ με αναπνευστηρα και αν ζησουν.
Πιστευω το 22 θα γινει ευρεια χρηση μονοκλωνικων και θα γλιτωνουμε πολλους θανατους απο κοβιντ.
Εχουν παρενεργειες οπως ολα τα φαρμακα,ναι γινεται η χορηγηση ενδονοσοκομειακα αλλα πολλοι μετα πηγαινουν σπιτι και ειναι σε στενη παρακολουθηση.
Τα εμβολια καλύπτουν μερικως και για μικρο χρονικο διαστημα οποτε μια η αλλη.
Οταν εγω ελεγα πως πρέπει η τριτη δοση να γινεται στο 4μηνο πολλοι με ελεγαν υπερβολικο μιας και το ελεγα οτι μετα τους 4 μηνες τα εμβολια δεν καλυπτουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom