Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

ARAVOTOURKOS(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2020
Μηνύματα
919
Like
1.336
Πόντοι
206
Μιλάς εκ πείρας ως πακογαμημενος έγκλειστος σωφρονιστικού ιδρύματος... :wanker: :wanker: :wanker: :alivedick: :alivedick: :alivedick:
Έλα ρε, σου σφύριξε ο μπάρμπας την πιάτσα έξω απο τον κορυδαλό που πας για να ψαρέψεις τους σκληρούς βαρυποινίτες? Έτσι κατάντησες καημένε :effemine:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.043
Κριτικές
4
Like
16.706
Πόντοι
3.936
Έλα ρε, σου σφύριξε ο μπάρμπας την πιάτσα έξω απο τον κορυδαλό που πας για να ψαρέψεις τους σκληρούς βαρυποινίτες? Έτσι κατάντησες καημένε :effemine:
Βάλε την άλλη κασέτα να παίξει, αυτή που κάνεις τον Ηλία που ντύθηκε χανουμισα κι αρμεγει όλες τις λάθρο πουτσες της Μενάνδρου... :wanker: :wanker: :wanker:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.279
Like
51.227
Πόντοι
12.756
Βάλε την άλλη κασέτα να παίξει, αυτή που κανείς τον Ηλία που ντύθηκε χανουμισα κι αρμεγει όλες τις λάθρο πουτσες της Μενάνδρου... :wanker: :wanker: :wanker:
Τροβα τι έπαθε ο Γιαλελελης;να του δώσουμε ένα τελοπον αν είναι...
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.043
Κριτικές
4
Like
16.706
Πόντοι
3.936
Τροβα τι έπαθε ο Γιαλελελης;να του δώσουμε ένα τελοπον αν είναι...
Δε θέλει να εμβολιαστεί ο μαλακας, εντολή του Ηλία λέει, μόνο φρέσκο κρέας Πακιστάν στον πάτο του να βάζει μπορεί... :alivedick: :alivedick: :alivedick:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.798
Κριτικές
62
Like
45.626
Πόντοι
9.297

ARAVOTOURKOS(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2020
Μηνύματα
919
Like
1.336
Πόντοι
206
Βάλε την άλλη κασέτα να παίξει, αυτή που κάνεις τον Ηλία που ντύθηκε χανουμισα κι αρμεγει όλες τις λάθρο πουτσες της Μενάνδρου... :wanker: :wanker: :wanker:
Σε έβαλε ο Μπάρμπας να τσακωθείς μαζί μου για να μου στέλνεις μετά πμ να μου ζητάς να σου στείλω στο εξοχικό στη βούλα νταγλαράδες αραβότουρκους να σας βολέψουν και τους δυο :fuck1:
 

ARAVOTOURKOS(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2020
Μηνύματα
919
Like
1.336
Πόντοι
206
Τίναξε τα εσείς και εμείς θα σας αγαπάμε....στο κάτω κάτω...σαν άνθρωποι είστε :happy:
Για να αφήσω τον Μπαρμπαδούρο και να μείνω στο θέμα habibi μου, αν περιμένεις απο τον κορόνα να τα τινάξουμε, τότε θα απογοητευτείς. Ο ιός αφορά μόνο εσάς. Το λένε οι ειδικοί σας και η πραγματικότητα. Αν δεν την βλέπεις τότε μείνε στο περίμενε:smitten::smitten::smitten:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.043
Κριτικές
4
Like
16.706
Πόντοι
3.936
Σε έβαλε ο Μπάρμπας να τσακωθείς μαζί μου για να μου στέλνεις μετά πμ να μου ζητάς να σου στείλω στο εξοχικό στη βούλα νταγλαράδες αραβότουρκους να σας βολέψουν και τους δυο :fuck1:
Μάντεψε μαλακά...στη Βούλα δεν έχει εξοχικά,αν και για σένα μπορεί να είναι και εξωτερικό.

Αλλά που να το ξέρεις εσύ αυτό που ο κωλος σου έχει μαγνήτη λάθρο πουτσας και σου είναι αδύνατο να απομακρυνθεί από Μενάνδρου.... :alivedick: :alivedick: :alivedick:
 

ARAVOTOURKOS(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2020
Μηνύματα
919
Like
1.336
Πόντοι
206
Μάντεψε μαλακά...στη Βούλα δεν έχει εξοχικά,αν και για σένα μπορεί να είναι και εξωτερικό.

Αλλά που να το ξέρεις εσύ αυτό που ο κωλος σου έχει μαγνήτη λάθρο πουτσας και σου είναι αδύνατο να απομακρυνθεί από Μενάνδρου.... :alivedick: :alivedick: :alivedick:
Μάλιστα , στο εξοχικό έπεσα έξω :coffee:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.798
Κριτικές
62
Like
45.626
Πόντοι
9.297
Για να αφήσω τον Μπαρμπαδούρο και να μείνω στο θέμα habibi μου, αν περιμένεις απο τον κορόνα να τα τινάξουμε, τότε θα απογοητευτείς. Ο ιός αφορά μόνο εσάς. Το λένε οι ειδικοί σας και η πραγματικότητα. Αν δεν την βλέπεις τότε μείνε στο περίμενε:smitten::smitten::smitten:
Στατιστικά σαν να μην έχεις άδικο.....
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.043
Κριτικές
4
Like
16.706
Πόντοι
3.936
Ε ναι τρίφτικες όλο το μεσημέρι στη γλίτσα του Αραβότουρκου μέχρι που έπεσες μέσα σε όλη :alivedick: :alivedick: :alivedick:
Το ότι θα δούλευε τόσο καλά το σωφρονιστικό σύστημα της χώρας και από λαθροκυνηγους θα σας έκανε λαθρολαγνους πέους ...αξία ανεκτίμητη... :wanker: :wanker: :wanker:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.043
Κριτικές
4
Like
16.706
Πόντοι
3.936
Σαν να λέμε Δημητράκης δηλαδή :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:
Μητσαρας έχει λεφτά, δεν πούλησε σαν και σένα το υποβαθμισμένο διαμέρισμα στη Μενάνδρου για 10κ.

Και μάντεψε ποιος το αγόρασε και το νοικιάζει τώρα στους γαμιαδες σου.... :alivedick: :alivedick: :alivedick:
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
7335 κρούσματα...
Μέσα σε αυτα ειναι και ο μπαρμπαγυφτουλας που αναγκάστηκε να βγει μια φορά από το σπίτι του επειδή τον μπλοκάρανε στο bou..

20211108_180058.jpg
 

ARAVOTOURKOS(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2020
Μηνύματα
919
Like
1.336
Πόντοι
206
7335 κρούσματα...
Μέσα σε αυτα ειναι και ο μπαρμπαγυφτουλας που αναγκάστηκε να βγει μια φορά από το σπίτι του επειδή τον μπλοκάρανε στο bou..

20211108_180058.jpg
Του μπάρμπα του έκατσε κελεπούρι στη Βούλα. Τόσοι μήνες στο Μπου δεν πήγαν άδικα. Βρήκε το ταίρι του :gay:
Μέχρι και κωδικούς έδωσε ο ένας χοντρός στον άλλο να λογκάρει με τον λογαριασμό του :headbaning1::headbaning1::headbaning1:
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.867
Κριτικές
6
Like
3.602
Πόντοι
736
Αν έπαιζα στοίχημα θα πήγαινα κουβά , υπολόγιζα οτι τα 7κ θα τα πιάναμε το Σάββατο η την Κυριακή (δηλαδή κρούσματα Παρασκευής και Σαββάτου αφου πάντα ανακοινώνονται της προηγούμενης μέρας) με τα πολλά τέστ που υπολόγιζα πως θα γινόντουσαν λόγω νέων μέτρων.

Τελικά τα πιάσαμε σήμερα με τα κρουσματα της Κυριακής παρά τα λίγα σχετικά τέστ :confused: , λίγα σε σχέση με τις καθημερινές δηλαδή γιατί σε σχέση με παλιότερα 114 χιλιάδες τέστ δεν κάναμε ούτε τις καθημερινές...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom