Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.758
Κριτικές
1
Like
5.737
Πόντοι
2.356
Το δωρεάν δεν μετράει ούτε για καφέ μιας που δεν παίρνεις κανένα qr.

Μετράει μόνο εάν σε βρούν θετικό... εκεί καυλώνει το σύστημα και τα δίνει όλα...
τυπε ουτως η αλλως δεν δινουν καν ολα τα φαρμακεια qr "λογω αδυναμιας συστηματος" ;)
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
??????

Ρε τύπε τι μας έβαλες;

Άρθρο του πρώτου θέματος
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.798
Κριτικές
62
Like
45.626
Πόντοι
9.297
Ωρες ωρες με τρομαζει το γεγονος οτι εξαιτιας της πανδημιας αποκαλυφθηκε ποσο μεγαλο ποσοστο συνανθρωπων μας ειναι απλως ηλιθιοι
Το ακόμα χειρότερο είναι ότι αυτοί ΨΗΦΙΖΟΥΝ.... :new_shocked:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.279
Like
51.227
Πόντοι
12.756
ο Βελοπουλος με τις κηραλοιφες για την φαλακρα που και ο ιδιος ειναι σαν γλομπος της οσραμ και τις επιστολες του Ιησου δεν εχει κανα μαντζουνι για το κορωνοβιρουσι;απογοητευομαι :confused:
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.487
Like
4.187
Πόντοι
456
Screenshot_2021-11-08-12-18-54-454_com.facebook.orca.jpg
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.043
Κριτικές
4
Like
16.706
Πόντοι
3.936

ARAVOTOURKOS(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2020
Μηνύματα
919
Like
1.336
Πόντοι
206
Ψέκια ψαρώσατε......:alivedick::alivedick::alivedick:

Δηλώνω αλύγιστος ανεμβολίαστος Γιαλελέλι μου :smitten: :smitten: :smitten:

Ούτε με απειλή όπλου δεν κάνουμε το Γιουνανοεμβόλιο ούτε εγώ ούτε τα πιστά αδέρφια μου:headbaning1::headbaning1::headbaning1:

Εξάλου το Κούλι μόνο για εσάς τους σάπιους το υποχρεώνει, ενώ εμάς (τους μπολιαστές και φορείς πολυπολιτισμικότιτας για την κοινωνία σας που αλλάζει) που αγαπάει πραγματικά μας έχει κρατήσει μακριά απο αυτή την ιστορία :wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker:
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.867
Κριτικές
6
Like
3.602
Πόντοι
736
ο Βελοπουλος με τις κηραλοιφες για την φαλακρα που και ο ιδιος ειναι σαν γλομπος της οσραμ και τις επιστολες του Ιησου δεν εχει κανα μαντζουνι για το κορωνοβιρουσι;απογοητευομαι :confused:
Για τον κορώνα δεν ξέρω αν έβγαλε τίποτα , υπάρχει πάντως το τελοπόν που θεραπεύει κατάθλιψη άνοια και αλτσχάιμερ :P

 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356


Οι ΗΠΑ άρουν τους περιορισμούς εισόδου σε περισσότερες από 30 χώρες για ταξιδιώτες που είναι πλήρως εμβολιασμένοι.

Έξαλλος ο mounoxalastis με τον Τζο Μπάιντεν που ακολουθεί τα χνάρια του Κούλη.

Συνεδριάζουν εκτάκτως οι ψεκ για να συντονίσουν τις κινήσεις τους.

Θα παραστεί και το απολιτίκ ψέκι kοlombourdas για ηθική συμπαράσταση.

Τελεσίγραφο στέλνει στον Μπάιντεν ο jean-Claud. Αν δεν αρθούν οι περιορισμοί και για τα παράσιτα, μια βδομάδα δεν θα βγει από την υπόγα του για να πάει στην αφέντρα του.

Δραματικές εξελίξεις… :confused:
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636


Οι ΗΠΑ άρουν τους περιορισμούς εισόδου σε περισσότερες από 30 χώρες για ταξιδιώτες που είναι πλήρως εμβολιασμένοι.

Έξαλλος ο mounoxalastis με τον Τζο Μπάιντεν που ακολουθεί τα χνάρια του Κούλη.

Συνεδριάζουν εκτάκτως οι ψεκ για να συντονίσουν τις κινήσεις τους.

Θα παραστεί και το απολιτίκ ψέκι kοlombourdas για ηθική συμπαράσταση.

Τελεσίγραφο στέλνει στον Μπάιντεν ο jean-Claud. Αν δεν αρθούν οι περιορισμοί και για τα παράσιτα, μια βδομάδα δεν θα βγει από την υπόγα του για να πάει στην αφέντρα του.

Δραματικές εξελίξεις… :confused:
Τύπε;Για να μην σε πιάνουν βλάκα, Ευρώπη το καλοκαίρι ούτε ραπιδ δεν μου ζηταγανε
 

ARAVOTOURKOS(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2020
Μηνύματα
919
Like
1.336
Πόντοι
206


Οι ΗΠΑ άρουν τους περιορισμούς εισόδου σε περισσότερες από 30 χώρες για ταξιδιώτες που είναι πλήρως εμβολιασμένοι.

Έξαλλος ο mounoxalastis με τον Τζο Μπάιντεν που ακολουθεί τα χνάρια του Κούλη.

Συνεδριάζουν εκτάκτως οι ψεκ για να συντονίσουν τις κινήσεις τους.

Θα παραστεί και το απολιτίκ ψέκι kοlombourdas για ηθική συμπαράσταση.

Τελεσίγραφο στέλνει στον Μπάιντεν ο jean-Claud. Αν δεν αρθούν οι περιορισμοί και για τα παράσιτα, μια βδομάδα δεν θα βγει από την υπόγα του για να πάει στην αφέντρα του.

Δραματικές εξελίξεις… :confused:
Ασχολήσου με το αν το Μπου θα άρει το μπαν στον Μπαρμπαλούγκρα όταν θα έχει γίνει γατάκι διότι

ο πιμποδηκηγόρος ήδη έχει χάσει ένα δεκανίκι

ο ισλαμαμπανταίος την κάλυψη πυρός στις κακίες του

και οι υπόλοιποι εμβολιάκιδες το alter ego σας

Ασχολήσου με το κυβικά σου :takethis: :takethis: :takethis:
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.049
Like
11.280
Πόντοι
2.606
o λεκλες και ο 75 στην καραπουτσακλαρα τους χαλαροι και γιατι να μην ειναι ,ειδικα με τον κορωνα οι δουλιτσες τους εχουν απογειωθει.....ελα ομως που ο κοσμος ΔΕΝ περιστρεφεται γυρω απο τον πιξι και τον λεκλε και το αν ο μπαιντεν αφηνει εμβολιασμενους να ταξιδευουν-ειδικα στο εσωτερικο των ηπα χεσμενη την εχουν τη φαση-ΑΛΛΑ ειναι πολυ μεγαλυτερος και αγκαλιαζει ενα τεραστιο φασμα επαγγελματιων ,ΠΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΟΥ ΕΠΙΤΕΛΙΚΟΥ ΒΑΘΕΩΣ ΚΡΑΤΟΥΣ ΤΩΝ ΑΧΡΗΣΤΩΝ ΒΟΥΛΙΑΖΕΙ.....φανταζομαι εχετε ολοι ενημερωθει πως περασε το πρωτο σουκου των αλλοπροσαλλων μετρων.....μια περιληψη να μη σας πρηζω πολυ ....
-Πολλοι πελατες -ειδικα ανεμβολιαστοι -δεν μας τιμησαν με την παρουσια τους και τα ανεμβολιαστα χρηματα τους....
-Αρκετοι εμβολιασμενοι επισης γιατι δεν γουσταρουν ελεγχους ειδικα απο τριτους στους οποιους πανε να αφησουν τα λεφτα τους...
-ΑΡΚΕΤΟΙ ,επειδη ηταν οι πρωτες μερες των μετρων,μας εγραψαν στα αρχιδια γιατι πολυ απλα δεν ειχαν καμια διαθεση να δειχνουν πιστοποιητικα σε μπατσους και κλιμακια την ωρα που πινουν τα ποτακια τους ,τον καφε τους η κανουν τα ψωνια τους.....
-Λιγοι ανεμβολιαστοι μανουριασαν με τα μετρα και ελαχιστοι μας εσουραν μπινελικια λες και μεις τα εχουμε βαλει...ενας μιλησε τοσο ασχημα σε υπαλληλο μπροστα μου και γλυτωσε τα μπουνιδια τελευταια στιγμη (βασικα δεν τον προλαβα γιατι περασε το δρομο γρηγορα)..

μητσοτακη ξερεις εσυ,μη γραφουμε τα ιδια συνεχεια.....
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.741
Κριτικές
6
Like
11.199
Πόντοι
3.936

Συνημμένα

  • 11799132.jpg
    11799132.jpg
    15,1 KB · Εμφανίσεις: 22
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Ψέκια ψαρώσατε......:alivedick::alivedick::alivedick:

Εάν ήτανε καλό το εμβόλιο, γιατί να χρειάζονται μέτρα πειθούς;

Δεν θα χετε αναρρωτηθει ποτέ κανείς,ε;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.798
Κριτικές
62
Like
45.626
Πόντοι
9.297
Για τον κορώνα δεν ξέρω αν έβγαλε τίποτα , υπάρχει πάντως το τελοπόν που θεραπεύει κατάθλιψη άνοια και αλτσχάιμερ :P

Λίγη βοήθεια είναι αυτό;Μπράβο στον Βελόπουλο....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.798
Κριτικές
62
Like
45.626
Πόντοι
9.297
Εδω ψηφιζουν αυτοι που οι περισσοτεροι πασχουν απο ανοια :embarrased:
Αυτοί μέχρι ΠΑ.ΣΟ.Κ Ορθόδοξο , το πολύ να θυμούνται ...δεν θα πάνε στον σύντροφό Τσιπρεσκου αυτοί.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.043
Κριτικές
4
Like
16.706
Πόντοι
3.936
Δηλώνω αλύγιστος ανεμβολίαστος Γιαλελέλι μου :smitten: :smitten: :smitten:

Ούτε με απειλή όπλου δεν κάνουμε το Γιουνανοεμβόλιο ούτε εγώ ούτε τα πιστά αδέρφια μου:headbaning1::headbaning1::headbaning1:

Εξάλου το Κούλι μόνο για εσάς τους σάπιους το υποχρεώνει, ενώ εμάς (τους μπολιαστές και φορείς πολυπολιτισμικότιτας για την κοινωνία σας που αλλάζει) που αγαπάει πραγματικά μας έχει κρατήσει μακριά απο αυτή την ιστορία :wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker:
Στης Μενάνδρου την υπογα όλα αυτά; :confused:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.694
Πόντοι
2.356
Δηλώνω αλύγιστος ανεμβολίαστος Γιαλελέλι μου :smitten: :smitten: :smitten:

Ούτε με απειλή όπλου δεν κάνουμε το Γιουνανοεμβόλιο ούτε εγώ ούτε τα πιστά αδέρφια μου:headbaning1::headbaning1::headbaning1:

Εξάλου το Κούλι μόνο για εσάς τους σάπιους το υποχρεώνει, ενώ εμάς (τους μπολιαστές και φορείς πολυπολιτισμικότιτας για την κοινωνία σας που αλλάζει) που αγαπάει πραγματικά μας έχει κρατήσει μακριά απο αυτή την ιστορία :wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker:
οπότε ψοφήστε ομαδικώς απο τον ιο μπας και ξεβρωμήσει λιγο η αθηνα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom