Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Οι εμβολιασμενοι μεταδιδουν τον ιο στα ανεμβολιαστα μελη της οικογενειας τους...

oh my Gosh ?

Αρα ειναι απαραιτητο να εμβολιασθουν οι ανεμβολιαστοι σε καθε περιπτωση, για να μην νοσησουν βαρια και χρειαστουν νοσηλεια. Ευχαριστουμε για την επιβεβαιωση οσων λεμε τοσο καιρο τωρα
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.749
Like
7.731
Πόντοι
2.306
Αποχαιρετήσαμε χτες τον θείο που δεν ήθελε να εμβολιαστεί.
Με διάφανη σακούλα στο φέρετρο μας τον παρέδωσαν.
Ο γιατρός είπε τζάμπα έφυγε και ταλαιπωρήθηκε πάρα πολύ 35 μέρες, ο Χριστός λιγότερη αγωνία πέρασε, εγώ οταν τον είχα δει έδινε αγώνα να πάρει ανάσα, φρικτός θάνατος να πνίγεσαι 35 μέρες.

για ένα καπρίτσιο ήταν αρνητής μέχρι και στο φειςμπουκ ολη μέρα παλιότερα μαλακίες έγραφε.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.335
Like
16.903
Πόντοι
3.556
Αποχαιρετήσαμε χτες τον θείο που δεν ήθελε να εμβολιαστεί.
Με διάφανη σακούλα στο φέρετρο μας τον παρέδωσαν.
Ο γιατρός είπε τζάμπα έφυγε και ταλαιπωρήθηκε πάρα πολύ 35 μέρες, ο Χριστός λιγότερη αγωνία πέρασε, εγώ οταν τον είχα δει έδινε αγώνα να πάρει ανάσα, φρικτός θάνατος να πνίγεσαι 35 μέρες.

για ένα καπρίτσιο ήταν αρνητής μέχρι και στο φειςμπουκ ολη μέρα παλιότερα μαλακίες έγραφε.
μαχαίρια στο στομαχι το ποστ για τους αρνητές του σαη :undecided: :undecided: :undecided:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Termin
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Αποχαιρετήσαμε χτες τον θείο που δεν ήθελε να εμβολιαστεί.
Με διάφανη σακούλα στο φέρετρο μας τον παρέδωσαν.
Ο γιατρός είπε τζάμπα έφυγε και ταλαιπωρήθηκε πάρα πολύ 35 μέρες, ο Χριστός λιγότερη αγωνία πέρασε, εγώ οταν τον είχα δει έδινε αγώνα να πάρει ανάσα, φρικτός θάνατος να πνίγεσαι 35 μέρες.

για ένα καπρίτσιο ήταν αρνητής μέχρι και στο φειςμπουκ ολη μέρα παλιότερα μαλακίες έγραφε.
λυπηρό τύπε. Πλην όμως όπως στρώνουμε κοιμόμαστε, κάποιες φορές κυριολεκτικά. Ακόμα πιο λυπηρό όμως είναι πως όσοι αντιεμβολιαστές διαβάσουν αυτό που έγραψες, θα θεωρήσουν αυτόματα πως είναι Μισθοφόρος και γράφεις ψέματα. Πηγαίνουμε προς Νέο Μεσαίωνα, κι ας έχει κάνει η Επιστήμη απίθανα άλματα μέσα σε ένα αιώνα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μαχαίρια στο στομαχι το ποστ για τους αρνητές του σαη :undecided: :undecided: :undecided:
οι αρνητές δεν επηρεάζονται από στοιχεία ή λογικά επιχειρήματα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
λυπηρό τύπε. Πλην όμως όπως στρώνουμε κοιμόμαστε, κάποιες φορές κυριολεκτικά. Ακόμα πιο λυπηρό όμως είναι πως όσοι αντιεμβολιαστές διαβάσουν αυτό που έγραψες, θα θεωρήσουν αυτόματα πως είναι Μισθοφόρος και γράφεις ψέματα. Πηγαίνουμε προς Νέο Μεσαίωνα, κι ας έχει κάνει η Επιστήμη απίθανα άλματα μέσα σε ένα αιώνα
Οι ψεκασμενοι θα απαντησουν, οτι ο ανθρωπος πνιγηκε απο την διασωληνωση, η οποια δεν ηταν απαραιτητη και οτι τον σκοτωσαν οι γιατροι για να εξυπηρετησουν τα σχεδια της κυβερνησης για την επιβολη περιορισμων στον κοσμο.

Επειδη εχω ρωτησει γιατρους, ο θανατος απο κορωνοιο ειναι μαρτυρικος. Δοκιμασε, μου λενε, να παιρνεις μονο 5 ανασες το λεπτο. Τοσες μπορουν να παιρνουν. Ειναι φρικτο. Γι αυτο ειναι εγκληματιες οσοι δημιουργουν αμφιβολιες στον κοσμο για τους εμβολιασμους, και πρεπει όπου τους βρισκουμε να τους ριχνουμε φαπα και καραμουζα. Το βρισιμο δεν αρκει. Πρεπει να πεσει και καμια σφαλιαρα πλεον.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Αποχαιρετήσαμε χτες τον θείο που δεν ήθελε να εμβολιαστεί.
Με διάφανη σακούλα στο φέρετρο μας τον παρέδωσαν.
Ο γιατρός είπε τζάμπα έφυγε και ταλαιπωρήθηκε πάρα πολύ 35 μέρες, ο Χριστός λιγότερη αγωνία πέρασε, εγώ οταν τον είχα δει έδινε αγώνα να πάρει ανάσα, φρικτός θάνατος να πνίγεσαι 35 μέρες.

για ένα καπρίτσιο ήταν αρνητής μέχρι και στο φειςμπουκ ολη μέρα παλιότερα μαλακίες έγραφε.
Τουλαχιστον οταν νοσηλευθηκε και καταλαβε την μαλακια του, ειπε "τι μαλακας ημουνα που πιστευα τον καθε καραγκιοζη"?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Termin

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.549
Like
51.807
Πόντοι
12.756
Οι ψεκασμενοι θα απαντησουν, οτι ο ανθρωπος πνιγηκε απο την διασωληνωση, η οποια δεν ηταν απαραιτητη και οτι τον σκοτωσαν οι γιατροι για να εξυπηρετησουν τα σχεδια της κυβερνησης για την επιβολη περιορισμων στον κοσμο.

Επειδη εχω ρωτησει γιατρους, ο θανατος απο κορωνοιο ειναι μαρτυρικος. Δοκιμασε, μου λενε, να παιρνεις μονο 5 ανασες το λεπτο. Τοσες μπορουν να παιρνουν. Ειναι φρικτο. Γι αυτο ειναι εγκληματιες οσοι δημιουργουν αμφιβολιες στον κοσμο για τους εμβολιασμους, και πρεπει όπου τους βρισκουμε να τους ριχνουμε φαπα και καραμουζα. Το βρισιμο δεν αρκει. Πρεπει να πεσει και καμια σφαλιαρα πλεον.
εχω προσπαθησει σε 3 ψεκια να μιλησω σοβαρα...τα παρατησα μετα απο 15 λεπτα....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Termin

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
εχω προσπαθησει σε 3 ψεκια να μιλησω σοβαρα...τα παρατησα μετα απο 15 λεπτα....
Οταν περασει ομως η πανδημια, αυτους δεν πρεπει να τους ξεχασουμε. Χαρη στον κορωνοιο ξανασυστηθηκαμε με καποιον κοσμο. Και πρεπει παντα να θυμομαστε ποιοι ειναι οι ηλιθιοι της κοινωνιας και να τους απομονωσουμε για παντα μεχρι να γινουν ανθρωποι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Termin

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.749
Like
7.731
Πόντοι
2.306
λυπηρό τύπε. Πλην όμως όπως στρώνουμε κοιμόμαστε, κάποιες φορές κυριολεκτικά. Ακόμα πιο λυπηρό όμως είναι πως όσοι αντιεμβολιαστές διαβάσουν αυτό που έγραψες, θα θεωρήσουν αυτόματα πως είναι Μισθοφόρος και γράφεις ψέματα. Πηγαίνουμε προς Νέο Μεσαίωνα, κι ας έχει κάνει η Επιστήμη απίθανα άλματα μέσα σε ένα αιώνα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


οι αρνητές δεν επηρεάζονται από στοιχεία ή λογικά επιχειρήματα
Στα αρχίδια μου όλα δεν πα να λέει καθένας ότι θέλει. Έχουν μπερδέψει τα πολιτικα και οικονομικα και προσωπικά τους θέματα με το εμβόλιο.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.549
Like
51.807
Πόντοι
12.756
Οταν περασει ομως η πανδημια, αυτους δεν πρεπει να τους ξεχασουμε. Χαρη στον κορωνοιο ξανασυστηθηκαμε με καποιον κοσμο. Και πρεπει παντα να θυμομαστε ποιοι ειναι οι ηλιθιοι της κοινωνιας και να τους απομονωσουμε για παντα μεχρι να γινουν ανθρωποι.
για μενα εχουν τελειωσει ηδη απο τωρα και το εχω δειξει στα αρχιδια μου τους γραφω
 
  • Like
Αντιδράσεις: Termin
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Αρα ειναι απαραιτητο να εμβολιασθουν οι ανεμβολιαστοι σε καθε περιπτωση, για να μην νοσησουν βαρια και χρειαστουν νοσηλεια. Ευχαριστουμε για την επιβεβαιωση οσων λεμε τοσο καιρο τωρα
Βαση "ειδικων" επρεπε να χαμε εμβολιαστει εδω και μηνες
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.335
Like
16.903
Πόντοι
3.556

Συνημμένα

  • 1F485385-1786-49B0-88D0-E7AC00D2C656.jpeg
    1F485385-1786-49B0-88D0-E7AC00D2C656.jpeg
    88,6 KB · Εμφανίσεις: 24

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
για μενα εχουν τελειωσει ηδη απο τωρα και το εχω δειξει στα αρχιδια μου τους γραφω
Ετσι φιλε. Για μενα ηταν εκπληξη οτι ξαφνικα μού βγηκαν ψεκασμενοι κατι συγγενεις που ουτε το περιμενα καν. Εχουν διαγραφεί ηδη και δεν το ξερουν. Αει στο διαολο πια με τους ηλιθιους.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Στα αρχίδια μου όλα δεν πα να λέει καθένας ότι θέλει. Έχουν μπερδέψει τα πολιτικα και οικονομικα και προσωπικά τους θέματα με το εμβόλιο.
Δεν εχεις και αδικο. Ο αλλος λεει δεν κανει το εμβολιο για να μην κανει την χαρη στον...Κουλη. Και αυτοι οι ανθρωποι εργαζονται, μεγαλωνουν παιδια, ειναι μελη μιας κοινωνιας. Εμετος.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.549
Like
51.807
Πόντοι
12.756
Ετσι φιλε. Για μενα ηταν εκπληξη οτι ξαφνικα μού βγηκαν ψεκασμενοι κατι συγγενεις που ουτε το περιμενα καν. Εχουν διαγραφεί ηδη και δεν το ξερουν. Αει στο διαολο πια με τους ηλιθιους.
δεν τους τηλεφωνω καν...δεν βγαινω με ανεμβολιαστους δεν θελω παρεα και επαφη μαζι τους και το εχω δειξει και δηλωσει
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
δεν τους τηλεφωνω καν...δεν βγαινω με ανεμβολιαστους δεν θελω παρεα και επαφη μαζι τους και το εχω δειξει και δηλωσει
Εννοειται. Η γυναικα ενος αγαπημενου μου εξαδελφου, δηλωσε οτι δεν εμβολιαζεται για να μην...βαλει τον ιο μεσα της.
Και μαλιστα ειπε και στη μανα μου οτι δυσκολευεται να την συναντησει, επειδη εχει εμβολιασθει, αρα εχει τον ιο.
Ε του ειπα του εξαδελφου μου οτι σε αγαπω σε εκτιμω αλλά με την ηλιθια που παντρευτηκες κοβονται οι επαφες. Το ειπα, ειλικρινα. Και δεν ειχε κατι να μου απαντησει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom