Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.549
Like
51.807
Πόντοι
12.756
Εννοειται. Η γυναικα ενος αγαπημενου μου εξαδελφου, δηλωσε οτι δεν εμβολιαζεται για να μην...βαλει τον ιο μεσα της.
Και μαλιστα ειπε και στη μανα μου οτι δυσκολευεται να την συναντησει, επειδη εχει εμβολιασθει, αρα εχει τον ιο.
Ε του ειπα του εξαδελφου μου οτι σε αγαπω σε εκτιμω αλλά με την ηλιθια που παντρευτηκες κοβονται οι επαφες. Το ειπα, ειλικρινα. Και δεν ειχε κατι να μου απαντησει.
φανταζομαι οι ψεκες στον κυκλο σου ειναι θλιβερη μειοψηφια ετσι;γιατι ευτυχως σε μενα ειναι λιγοι
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
  • Like
Αντιδράσεις: Termin

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.335
Like
16.903
Πόντοι
3.556
αυτο δεν ειναι τιποτα. τις προαλλες ειδα ενα ψεκ του την κανανε κατω απο το σπιτι του. του ρθε συνεργείο κανονικα φερμα ξάπλα και 3 μηνες αναρρωτική :undecided: :undecided: :undecided:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
αυτο δεν ειναι τιποτα. τις προαλλες ειδα ενα ψεκ του την κανανε κατω απο το σπιτι του. του ρθε συνεργείο κανονικα φερμα ξάπλα και 3 μηνες αναρρωτική :undecided: :undecided: :undecided:
Τύπε χιλια συγνωμη αλλά δεν καταλαβα τιποτα
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.335
Like
16.903
Πόντοι
3.556
Τύπε χιλια συγνωμη αλλά δεν καταλαβα τιποτα
τύπε χιλια συγγνωμη :confused::confused::confused:

στο κανω ψιλά

σεσημασμενοι κακοποιοί του έστησαν ενέδρα. εξερχόμενος της οικείας του υπέστη σφοδρή επίθεση με πολλαπλές σωματικές κακώσεις και αρπαγή προσωπικών του αντικειμένων :undecided: :undecided: :undecided:

νταξει ειμαστε;
 
Εγγρ.
23 Ιουν 2021
Μηνύματα
594
Like
1.383
Πόντοι
206

Κάτι πάλεψε ο Αρβανίτης:









Βασικά ας περιμένουμε λίγο ακόμα, θα δοθεί η απάντηση από μόνη της για το ποιος έχει δίκιο.
Ο τύπος προφανώς έχει(?) κάποιο συμφέρον για να γελοιοποιείται τόσον καιρό με αυτό
τον τρόπο... αλλιώς χρειάζεται άμεσα σεμινάρια στο "how to lie with statistics"

Δε ξέρω γιατί παρέθεσες ένα παλιό, ας πάρουμε αυτά που λέει για το report week-41
που είναι πολύ πιό πρόσφατο και συμπεραίνει (και καλά) το ΑΝΤΙΘΕΤΟ από αυτά που λένε οι ίδιοι
οι πίνακες που παραθέτει
με αστείο τρόπο, ξέροντας ότι ελάχιστοι θα ασχοληθούν/καταλάβουν....

'Οποιος διαβάσει το report, ας δει απλά τα death rates per 100k.
Ο τύπος στο άρθρο του χρησιμοποιει στον πινακα 1 τα rates/100k
επειδή τον βολεύουν και στους πίνακες 2 και 3 των θανάτων τα αγνοεί
και κάνει τις αλχημείες του

Οικτρός
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.935
Like
7.665
Πόντοι
2.356
Δεν μου χρειαζεται. Ούτε μεταπτυχιακο δεν εκανα καν ποτέ.
θα μπορούσες να κάνεις ομως...για σκεψου οτι 133.000 μηνύματα αν βάλουμε ενα 5λεπτο το καθε ενα ειναι 133.000 5λεπτα και αν πουμε οτι μια μέρα εχει 288 5λεπτα τοτε 133.000/288= 461,80 μερες...εχεις χάσει 461 μερες απο τη ζωή σου εδω μεσα για σκέψου ποσα μεταπτυχιακά θα ειχες κανει
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.790
Κριτικές
6
Like
11.265
Πόντοι
3.936
δεν τους τηλεφωνω καν...δεν βγαινω με ανεμβολιαστους δεν θελω παρεα και επαφη μαζι τους και το εχω δειξει και δηλωσει
Αρα τα καταφεραν οι αριστοι να μας διαιρεσουν. Παλια τους τεχνη κοσκινο. Φακελωμα ,διωγμοι κτλπ..
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.790
Κριτικές
6
Like
11.265
Πόντοι
3.936
φανταζομαι οι ψεκες στον κυκλο σου ειναι θλιβερη μειοψηφια ετσι;γιατι ευτυχως σε μενα ειναι λιγοι
Εκτος τους ψεκασμενους υπαρχουν και οι Ψακωμενοι που εχουν μια αυτιστικη αντιμετωπιση των πραγματων
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Οι ψεκασμενοι θα απαντησουν, οτι ο ανθρωπος πνιγηκε απο την διασωληνωση, η οποια δεν ηταν απαραιτητη και οτι τον σκοτωσαν οι γιατροι για να εξυπηρετησουν τα σχεδια της κυβερνησης για την επιβολη περιορισμων στον κοσμο.

Επειδη εχω ρωτησει γιατρους, ο θανατος απο κορωνοιο ειναι μαρτυρικος. Δοκιμασε, μου λενε, να παιρνεις μονο 5 ανασες το λεπτο. Τοσες μπορουν να παιρνουν. Ειναι φρικτο. Γι αυτο ειναι εγκληματιες οσοι δημιουργουν αμφιβολιες στον κοσμο για τους εμβολιασμους, και πρεπει όπου τους βρισκουμε να τους ριχνουμε φαπα και καραμουζα. Το βρισιμο δεν αρκει. Πρεπει να πεσει και καμια σφαλιαρα πλεον.
όσο γι αυτό που έγραψες. Παλιός συμμαθητής μου, από τα χρόνια του Δημοτικού, είναι Μαθηματικός σε ένα Λύκειο στην Πάτρα. Κάποιος Συνάδελφος ασθένησε από τον Ιό, από το πρώτο κύμα, και διασωληνώθηκε. Τελικά επιβίωσε, και όταν συναντήθηκαν του είπε πως θα προτιμούσε να πεθάνει παρά να ξαναζήσει το ίδιο μαρτύριο. Ένιωθε σαν κάποιος γίγαντας να του πατάει το στήθος με το πόδι του και να μην τον αφήνει να ανασάνει. Έλα όμως που τα Κανάλια, αντί να καλούν τέτοιους ανθρώπους, μας έχουν φάτσα κάρτα τον Ιωαννίδη που έχει αποδειχτεί αποτυχημένος στις προβλέψεις του
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
όσο γι αυτό που έγραψες. Παλιός συμμαθητής μου, από τα χρόνια του Δημοτικού, είναι Μαθηματικός σε ένα Λύκειο στην Πάτρα. Κάποιος Συνάδελφος ασθένησε από τον Ιό, από το πρώτο κύμα, και διασωληνώθηκε. Τελικά επιβίωσε, και όταν συναντήθηκαν του είπε πως θα προτιμούσε να πεθάνει παρά να ξαναζήσει το ίδιο μαρτύριο. Ένιωθε σαν κάποιος γίγαντας να του πατάει το στήθος με το πόδι του και να μην τον αφήνει να ανασάνει. Έλα όμως που τα Κανάλια, αντί να καλούν τέτοιους ανθρώπους, μας έχουν φάτσα κάρτα τον Ιωαννίδη που έχει αποδειχτεί αποτυχημένος στις προβλέψεις του
Και λοιπον?
Όταν τους βγαζουν, τα ψέκια λενε οτι λενε ψεματα για να παιρνουν λεφτα ή οτι οι ιδιοι οι γιατροι τους βασανιζαν επιτηδες. Μπορεί τελικα να λενε οι διαφοροι ηλιθιοι οτι τα ΜΜΕ τούς εχουν πρηξει στην προπαγανδα, αλλά τελικά τείνω να καταληξω οτι μαλλον το εχουν παρουσιασει και πολυ ελαφρα. Οπως και πολυ επιεικής ειναι η στάση τοσο της κυβερνησης οσο και της κοινωνιας σε καθε λογης βλαμμενους που σκοτωνουν κοσμο.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Αρα τα καταφεραν οι αριστοι να μας διαιρεσουν. Παλια τους τεχνη κοσκινο. Φακελωμα ,διωγμοι κτλπ..
Η διαίρεση μεταξυ ανοήτων και συνετών ειναι παντα ευθυνη των ανοητων.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Λίγο υπερβολικά τα λέτε τύποι...σιγά μην κόψουμε την καλημέρα στον καλύτερο μας φίλο ή τον αδερφό μας επειδή δε θέλει να εμβολιαστεί.
Εσυ κάνε τους παρεα. Εγω με ανεμβολιαστους δεν συγχρωτιζομαι. Πρωτιστως επειδη δεν θελω παρεα με ηλιθιους.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Termin

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.749
Like
7.731
Πόντοι
2.306
Έχουμε δύο είδη ψεκ.
Οι πονηροί που έχουν όφελος. Γιατροί που ψάχνουν θύματα , καλλιτέχνες σαν αυτός ο βούβαλος των active member που ψάχνουν κοινό, ακροαριστεροί και ακροδεξιοί που ψάχνουν να προσελκύσουν μέλη.
Σωτήρες τύπου Σωρρας, και τέτοια υποκείμενα. Αυτοί κανονικά πρέπει να τιμωρηθούν γιατί εκμεταλλεύονται τους ανόητους.

Τώρα πάμε στο κοινό των παραπάνω επιτηδείων, οι πλειοψηφία των ψεκ είναι άνεργοι , καταθλιπτικοί, καταχρεωμενοι, πικραμένοι από το τι ψηφίσανε και πολλοί άλλοι προβληματικοι χαρακτήρες.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.266
Πόντοι
8.006
Έχουμε δύο είδη ψεκ.
Οι πονηροί που έχουν όφελος. Γιατροί που ψάχνουν θύματα , καλλιτέχνες σαν αυτός ο βούβαλος των active member που ψάχνουν κοινό, ακροαριστεροί και ακροδεξιοί που ψάχνουν να προσελκύσουν μέλη.
Σωτήρες και τέτοια υποκείμενα. Αυτοί κανονικά πρέπει να τιμωρηθούν γιατί εκμεταλλεύονται τους ανόητους.

Τώρα πάμε στο κοινό των παραπάνω επιτηδείων, οι πλειοψηφία των ψεκ είναι άνεργοι , καταθλιπτικοί, καταχρεωμενοι, πικραμένοι από το τι ψηφίσανε και πολλοί άλλοι προβληματικοι χαρακτήρες.
Δεν ειναι τυχαιο οτι δεν βλεπεις λογικο ανθρωπο να ειναι αρνητης.
Ολο κατι προβληματικοι, ψυχασθενείς, θρησκοληπτοι, διανοητικα καθυστερημενοι.
Σοβαρο ανθρωπο δεν βλεπεις να ειναι αρνητης. Δες και εδω μεσα. Αρνητές ειναι μονο κατι γνωστοι σαχλαμαρακηδες.

Εκτός αν καποιος το παιζει αρνητης για να βγαλει λεφτα σε βαρος των κορόιδων.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom