Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
εγω ξερω κανα-δυο καυλωμενους με τον κουλη και ειναι επιφυλακτικοι με τα εμβολια. Ο ενας ειδικα παρολο που ειναι και κολλητος μου -παρεπιπτοντως τυφλα να εχει ο συψας με ολα αυτα που λεει για τον κουλη-ακομα δεν εχει κανει τιποτα και δε σκοπευει λεει (μαλλον) να κανει.
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Κι εγώ επαναλαμβάνω:

Κάθεσαι και γράφεις κάθε μέρα εναντίον της κυβέρνησης. Σε έχει ακουμπήσει κανείς?

Άρα? Έχουμε χούντα?

Ναι ή όχι?
Θειο και η χουντα για ελληνικη δημοκρατια θεωρουσε τον εαυτο της

Ολες οι αυταρχικες κυβερνησεις δημοκρατιες λεγονται

Παντως αν δεν σου αρεσει η λεξη χουντα βαλε δεξια το ιδιο κανει
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Θειο και η χουντα για ελληνικη δημοκρατια θεωρουσε τον εαυτο της

Ολες οι αυταρχικες κυβερνησεις δημοκρατιες λεγονται

Παντως αν δεν σου αρεσει η λεξη χουντα βαλε δεξια το ιδιο κανει
:jerking:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Ανθρωπους που να εχει αμεση σχεση η εφυια τους και γενικως ο τροπος σκεψης-ζωης με τις πολιτικες τους πεποιθησεις μεχρις στιγμης μονο χρυσαυγιτες ξερω.Και απο αυτους ισως ακουσω καμια πατατα του στυλ οτι το εμβολιο εχει μεσα εξωγηινους.
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
Κι εγώ επαναλαμβάνω:

Κάθεσαι και γράφεις κάθε μέρα εναντίον της κυβέρνησης. Σε έχει ακουμπήσει κανείς?

Άρα? Έχουμε χούντα?

Ναι ή όχι?
μας εχουν ακουμπησει ολους με τα μετρα που παιρνουν εις βαρος μας εδω και 2 χρονια

αστο μπαρμπα η κουβεντα βγαινει σε αδιεξοδο

βρειτε ακρη πως δεν θα σας διωξουν οι καραμανλικοι απο το κομμα την επομενη των εκλογων και εδω ειμαστε να τα ξανασυζηταμε
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.341
Κριτικές
1
Like
35.403
Πόντοι
6.256
η ανασχηματισμος θα γινει το καλοκαιρι οπως ακουγεται εντονα τον τελευταιο καιρο η εκλογες απο φθινοπωρο

να περιμενεις διπλες εκλογες

οι πρωτες θα ειναι με το τωρινο συστημα

οι επομενες με το συστημα του κουλη δηλαδη το πρωτο κομμα θα παιρνει bonus με το ετσι θελω 50 εδρες απο το δευτερο κομμα
Θα φαμε δηλαδη εκλογικο σανο το φθινοπωρο?
Ωραια, θα τα ξεχασουμε ολα, ιους οικονομια, θα παρει και αφεση αμαρτιων ο κουλης και θα παρακαλαμε τη συγκυβερνηση με τον συριζα για να σωθουμε.

Ρε τιποτα δεν αλλαζει ρε,
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
μας εχουν ακουμπησει ολους με τα μετρα που παιρνουν εις βαρος μας εδω και 2 χρονια

αστο μπαρμπα η κουβεντα βγαινει σε αδιεξοδο

βρειτε ακρη πως δεν θα σας διωξουν οι καραμανλικοι απο το κομμα την επομενη των εκλογων και εδω ειμαστε να τα ξανασυζηταμε
Γράφεις συνεχώς εναντίον της κυβέρνησης. Έχεις κάποιο πρόβλημα? Σε έχει ενοχλήσει κανείς?

Άρα? Έχουμε χούντα?

Ναι ή όχι?

Ξέρω ότι απάντηση δεν θα πάρω ποτέ, αλλά την απάντηση την ξέρουμε και οι δυο.

Συνέχισε λοιπόν να λαϊκίζεις για να δίνεις στον κούλη ψήφους. Δεν έχεις καταλάβει ότι αυτά τελειώσανε. Δεν πειράζει... από μια μεριά να σου πω την αλήθεια καλύτερα που συνεχίζεις το ίδιο. Βουλιάζεις κι εμένα προσωπικά με συμφέρει αυτό.

Κάτσε λοιπόν να λαϊκίζεις εδώ μέσα, μην φοβάσαι δεν θα σε πειράξει κανείς, είμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ για αυτό διότι δεν έχουμε χούντα κι εγώ πάω για δουλειά. Εσύ εδώ.

Καλή συνέχεια :)
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Γράφεις συνεχώς εναντίον της κυβέρνησης. Έχεις κάποιο πρόβλημα? Σε έχει ενοχλήσει κανείς?

Άρα? Έχουμε χούντα?

Ναι ή όχι?

Ξέρω ότι απάντηση δεν θα πάρω ποτέ, αλλά την απάντηση την ξέρουμε και οι δυο.

Συνέχισε λοιπόν να λαϊκίζεις για να δίνεις στον κούλη ψήφους. Δεν έχεις καταλάβει ότι αυτά τελειώσανε. Δεν πειράζει... από μια μεριά να σου πω την αλήθεια καλύτερα που συνεχίζεις το ίδιο. Βουλιάζεις κι εμένα προσωπικά με συμφέρει αυτό.

Κάτσε λοιπόν να λαϊκίζεις εδώ μέσα, μην φοβάσαι δεν θα σε πειράξει κανείς, είμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ για αυτό διότι δεν έχουμε χούντα κι εγώ πάω για δουλειά. Εσύ εδώ.

Καλή συνέχεια :)
Ρε απαντησε σ αυτο που σε ρωτησε και ασε τις παπαριες...
Οι καραμανλικοι θα στειλουν τον κουλη σπιτι του δεν τον θελουν επανω και μεσα στο κομμα υπαρχει δυσαρεσκεια.
Ο ιουδας ειναι ο μπουμπουκος θα φιλησει τον κουλη και θα γινει καραμανλικος πονταροντας για υπουργειο οπως εκανε και με το σαμαρα με μονη διαφορα οτι δεν εχει τσιπα να παει να κρεμαστει αλλα θα απολαμβανει υπουργειο και θα βγαινει στα καναλια να τσιριζει.

Καταλαβες γιατι σε γαμαμε εδω μεσα και εσυ απολαμβανεις το γαμησι?? Σε ρωτησε κατι και πεταξες τη μπαλα στην εξεδρα.
Θα σου κανω εγω μια ερωτηση αν δεν απαντησεις εισαι ενα γαμιολακι.
Εισαι καραμανλικος σαμαρικος η μητσοτακικος???περιμενω τοποθετηση
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.939
Πόντοι
2.356
10 μερες μετα την δευτερη δοση της φαιζερ ...
δεν βαζω πλεον την μασκα οταν περπαταω , το βρισκω γελοιο απο την στιγμη που καθοματε σε γεματα καφε-μπαρ
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Ο βουλευτης της ΝΔ ανοιξε τα οργανα,βαραγε παλαμακια,χοροι,πουτσα του ολα...Ομως,δηλωσε οταν δημοσιοποιηθηκαν τα παραπανω μεταμελεια...

 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
Γράφεις συνεχώς εναντίον της κυβέρνησης. Έχεις κάποιο πρόβλημα? Σε έχει ενοχλήσει κανείς?

Άρα? Έχουμε χούντα?

Ναι ή όχι?

Ξέρω ότι απάντηση δεν θα πάρω ποτέ, αλλά την απάντηση την ξέρουμε και οι δυο.

Συνέχισε λοιπόν να λαϊκίζεις για να δίνεις στον κούλη ψήφους. Δεν έχεις καταλάβει ότι αυτά τελειώσανε. Δεν πειράζει... από μια μεριά να σου πω την αλήθεια καλύτερα που συνεχίζεις το ίδιο. Βουλιάζεις κι εμένα προσωπικά με συμφέρει αυτό.

Κάτσε λοιπόν να λαϊκίζεις εδώ μέσα, μην φοβάσαι δεν θα σε πειράξει κανείς, είμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ για αυτό διότι δεν έχουμε χούντα κι εγώ πάω για δουλειά. Εσύ εδώ.

Καλή συνέχεια :)
το ακολουθο βιντεο που ανεβασα εδω χτες το βραδυ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΝΕΛΑΔΙΚΟ ΚΑΝΑΛΙ δεν το μετεδωσε μεχρι στιγμης

ΚΑΝΕΝΑ SITE δεν το αναμεταδωσε απο αυτα που κανουν τις δημοσκοπησεις

μεχρι στιγμης η δικαιοσυνη δεν εχει επεμβει μετα την ομολογια που εγινε απο γιατρο για εξυπηρετηση απο "ειδικο " για να σωσει το τομαρι του

σε αλλο κρατος σε ολη την υφηλιο θα ειχε γυρισει η γη αναποδα θα ειχε πεσει η οποιαδηποτε κυβερνηση και θα ειχαν οδηγηθει στον εισαγγελεα οι υπευθυνοι οσο αφορα για το σκανδαλο ρουσφετι σε γιατρο για το φαρμακο καθως επεισης και την μη κατανομη του φαρμακου σε ολο τον "ελληνικο" λαο

ξαναδες το βιντεο

ο αλεξ τα μασησε

εσυ συμφωνεις με τα λεγομενα του γιατρου?

 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
40 ως 60% πρέπει να είναι η υγρασία στους κλειστούς χώρους σύμφωνα με Γερμανούς και Ινδούς επιστήμονες , για να περιοριστεί η μετάδοση του κορώνα , άρα μήπως πρέπει να μπουν μηχανήματα στα σούπερ μάρκετ η και στις σχολικές τάξεις που να ρυθμίζουν την υγρασία ; Αν και θα είναι δύσκολο να βρεθούν τόσα μηχανήματα , αλλά τέλος πάντων ας το αποφασίσουν οι ειδικοί αν μας διαβάζουν :P

Νόμιζα οτι μόνο η υψηλή υγρασία θα έπαιζε ρόλο αλλα τελικά απο οτι φαίνεται παίζει και η χαμηλή.

Τον Οκτώβριο - Νοέμβριο που έγινε η έξαρση της θεσσαλονίκης , πιάναμε 90 - 95% υγρασία , κάποιες μέρες πρέπει να έφτανε και 99%

 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
10 μερες μετα την δευτερη δοση της φαιζερ ...
δεν βαζω πλεον την μασκα οταν περπαταω , το βρισκω γελοιο απο την στιγμη που καθοματε σε γεματα καφε-μπαρ
Και εγω που δεν έχω εμβολιαστεί το ίδιο γελοίο το βρίσκω και δεν φοράω μάσκα στο περπάτημα , αλλά ταυτόχρονα προσπαθώ να αποφεύγω όσο μπορώ τους μπάτσους , βέβαια και αυτοί δεν νομίζω να μου ρίξουν πρόστιμο ενω περπατούσα μόνος ... αλλά ποτέ δεν ξέρεις.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.806
Πόντοι
3.556

:confused::confused::confused:

Παράλληλα εξέφρασε τη διαφωνία της για προνόμια σε πλήρως εμβολιασμένους, τονίζοντας πως αυτή η συζήτηση ενέχει πολύ μεγάλους κοινωνικούς κινδύνους.

Όπως εξήγησε η εμπειρία από χώρες που έχουν επιτύχει τείχος ανοσίας στους ενήλικες, δείχνει ότι υπάρχει αύξηση κρουσμάτων κορωνοϊού στους εφήβους, στα άτομα κάτω των 18 ετών.


Έτσι με το να ελευθερωθούμε οι μεγαλύτεροι θα βάλουμε σε κίνδυνο τους νεότερους, προειδοποίησε και προέτρεψε να μην αξιοποιήσουν οι μεγαλύτεροι τα προνόμια που ενδεχομένως θα ισχύσουν για να μην μπουν σε κίνδυνο οι νεότεροι.

Για το ενδεχόμενο να δούμε πολίτες δύο κατηγοριών, ανάλογα με το αν έχουν εμβολιαστεί ή όχι, η Αθηνά Λινού είπε: «Από την αρχή της πανδημίας είχα τονίσει ότι το σημαντικότερο πράγμα που πρέπει να διαφυλάξουμε τη σύμπνοια. Αν διχαστούμε τώρα θα δημιουργήσει τέτοια αναστάτωση κοινωνική θα είναι μεγαλύτερες οι άλλες συνέπειες. Πρέπει να κρατήσουμε την κοινωνική μας συνοχή. Χρειάζεται προσοχή. Σύνεση και υπομονή».
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Οποτε εαν οι μικροι δεν προσεξουν θα κολησουν τους μεγαλους και εαν οι μεγαλοι δεν προσεξουν θα κολησουν τους μικρους ?
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Ρε απαντησε σ αυτο που σε ρωτησε και ασε τις παπαριες...
Όταν μου απαντήσεις εσύ αλλά και αυτός για το αν έχουμε χούντα.

Περιμένω.


Οι καραμανλικοι θα στειλουν τον κουλη σπιτι του δεν τον θελουν επανω και μεσα στο κομμα υπαρχει δυσαρεσκεια.
Είσαι μαλάκας και σαν φυσικό επακόλουθο λες μαλακιες. Αυτό δεν χρειάζεται να το ρωτήσω. Είσαι ΜΑΛΑΚΑΣ από γέννα :)


Ο ιουδας ειναι ο μπουμπουκος θα φιλησει τον κουλη και θα γινει καραμανλικος πονταροντας για υπουργειο οπως εκανε και με το σαμαρα με μονη διαφορα οτι δεν εχει τσιπα να παει να κρεμαστει αλλα θα απολαμβανει υπουργειο και θα βγαινει στα καναλια να τσιριζει.
Σου έχει σκάψει τόσο την κωλοτρυπιδα όπως και σε όλους τους αριστερους που μόνο γι αυτό τον πάω τεζες! :)
Καταλαβες γιατι σε γαμαμε εδω μεσα και εσυ απολαμβανεις το γαμησι?? Σε ρωτησε κατι και πεταξες τη μπαλα στην εξεδρα.
Το γαμήσι που έχεις φάει εσύ εδώ μέσα από τα μέλη, δεν το έχεις φάει ούτε από τις αφέντρες σου.

Πολύ κωμικό να βγαίνει στραπονιαρης που γαμιεται από αφέντρες να λέει ότι γαμαει! :tooth:


Θα σου κανω εγω μια ερωτηση αν δεν απαντησεις εισαι ενα γαμιολακι.
Εισαι καραμανλικος σαμαρικος η μητσοτακικος???περιμενω τοποθετηση
Εσύ είσαι μπούλης, μαλάκας, αεργος, άχρηστος, χρεωκοπηνενος ή πουτανακι που πάει με αφέντρες?

Άσε μην απαντάς.... ναι είναι σε όλα :)
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
το ακολουθο βιντεο που ανεβασα εδω χτες το βραδυ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΝΕΛΑΔΙΚΟ ΚΑΝΑΛΙ δεν το μετεδωσε μεχρι στιγμης

ΚΑΝΕΝΑ SITE δεν το αναμεταδωσε απο αυτα που κανουν τις δημοσκοπησεις

μεχρι στιγμης η δικαιοσυνη δεν εχει επεμβει μετα την ομολογια που εγινε απο γιατρο για εξυπηρετηση απο "ειδικο " για να σωσει το τομαρι του

σε αλλο κρατος σε ολη την υφηλιο θα ειχε γυρισει η γη αναποδα θα ειχε πεσει η οποιαδηποτε κυβερνηση και θα ειχαν οδηγηθει στον εισαγγελεα οι υπευθυνοι οσο αφορα για το σκανδαλο ρουσφετι σε γιατρο για το φαρμακο καθως επεισης και την μη κατανομη του φαρμακου σε ολο τον "ελληνικο" λαο

ξαναδες το βιντεο

ο αλεξ τα μασησε

εσυ συμφωνεις με τα λεγομενα του γιατρου?

Έχουμε χούντα ή όχι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom