Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Ρε ο πιερρακακης ηταν μια πρασινη γλυτσα που τη ξερασε το πασοκ και την πηρατε εσεις.
Αυτό είναι η δική σου άποψη. Για ρώτα λίγο την κοινωνία που "βράζει" να σου πει για τον Πιερακάκη. Μαλακάκο μπούλη, που ούτε στην αρχιδότριχα του Πιερακάκη δεν φτάνεις... χαζομαλάκα!


Χαιρεσαι με την αμοιβαδα που πηρατε???
Φυσικά. Το άτομο έχει κάνει σε 1μιση χρόνο όσα θα γίνονταν σε 5. Αλλά εντάξει, λογικό είναι να λες τέτοια για αυτόν γιατί από computing και σύγχρονη μηχανογράφηση φτάνεις μέχρι τον χειρισμό του bourdela.com στον υπολογιστή σου και το κινητό σου. Από εκεί και πέρα.... μαύρα μεσάνυχτα! Κάτι σαν να προσπαθήσεις να εξηγήσεις την αγγειοχειρουρική σε τορναδόρο.


Ας τολμουσε να ερχοταν στο συριζα θα τον πεταγαμε εξω με τις κλωτσιές.
Εννοείται! Αφού η αριστεία είναι ρετσινιά! Μην ξεχάσεις να το πεις αυτό εκεί στην Αμερική που λες ότι θα πας! Μην το ξεχάσεις όμως ε? Δώσε λόγο! :wink:


Να παει πασοκος στο συριζα ειναι εφικτο αλλα να παει πασοκος στη νδ η συριζαιος στη νδ ειναι εγκληματικο.
Mπα, σοβαρά? Τόσο εγκληματικό δηλαδή όσο η αλλαγή του Π.Κ. που υποβίβασε εγκλήματα όπως ο βιασμός, η κατασκευή εκρητικών υλών και η τρομοκρατία? Αυτά δεν ήταν τόσο εγκληματικά ενώ το να πάει ο Πιερακάκης στην ΝΔ είναι για ισόβια!!!!! :tooth:


Πασοκος στη νδ ισον γαμιολακι του κερατα.
... ενώ πασόκος στον τσίριζα? Και ξεκίνα από το επιτελείο του τσόχα! :)


Που κολλαει το θεμα με τα γλυκα νερα ρε χτικιαρη??
Να στο εξηγήσω πάλι γιατί μάλλον εσύ είσαι η αμοιβάδα :)
Το θέμα με τα Γλυκά Νερά κολλάει ως συνέχεια των χαρακτηρισμών "φασίστα" που μου απέδωσες. Έτσι, ήθελα να δω κι εγώ πόσο φασίστας είσαι, κάνοντάς σου μια απλή ερώτηση πάνω σε ένα περιστατικό.
Η μπάλα στην εξέδρα! Μαθαίνεις από τον φίλο σου, μπράβο! :tooth:


Σαλατα τα εκανες μεσα στο ξεροκεφαλο σου
Nαι, ότι είμαι ξεροκέφαλος έχεις δίκιο. Μου το έλεγε συνέχεια η γιαγιά μου! :tooth:
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846
Και απο το φθινοπωρο τα κεφαλια παλι μεσα.. για χειμερια covid ναρκη. Το μαθαμε το μαθημα. Μεχρι τις επομενες εκλογες ετσι θα το παει.. Οι τουριστες θα ερχονται χυμα στο κυμα.. Και οι κακοι ελληνες θα περνανε απο τα 40 κυμματα για να πανε μεχρι την αιγινα :confused:
Άντε να δούμε τι μας περιμένει πάλι ...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Τι λες ρε δικηγοράκο? Πολύ γελαδερός προέκυψες. Γι' αυτό στην Γαλλία το 50% δεν θέλει να εμβολιαστεί?
Έχεις ρε αστείε επιχειρήματα να αντιπαραθέσεις? Η γράφεις σαχλαμάρες?
Θα σου κανω την τιμη να σου αφιερωσω 20 δευτερολεπτα για να σου πω απλως να μην κανεις τον κοπο να μου απευθυνεσαι, δεν προκειται να σου απαντησω ξανα ποτέ.
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
Εγω δουλευω Αθηνα κεντρο απο την προηφουμενη βδομαδα 6 συναδελφοι απο αλλα μαγαζια κολησανε οι 2 ειναι ζευγαρι ηληκιας 34 38 και ειναι στο νοσοκομειο σοβαρα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Ρε ξερεις τι σημαινει αριστερα?
Ξερεις τι σημαινει σοσιαλισμος και προοδευτικο κομμα?
Πως ταιριαξατε ρε εσεις με τα δεξια της νδ?τι κοινο εχετε ρε??
Καλα να παθετε οχι 7% 3% να παρετε να κανω παρτι γιατι εχετε καταντησει αηδια
Πού καταντησαμε, κανει μαθηματα περι σοσιαλισμου ο Συριζα στο ΠΑΣΟΚ
Εκανε η μυγα κωλο και εχεσε τον κοσμο ολο
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006

Η πολλή δουλειά σκοτώνει: Πάνω από 55 ώρες εργασίας την εβδομάδα αυξάνουν τον κίνδυνο θανάτου​

ΠΟΥ: Ο αριθμός των ωρών εργασίας αυξήθηκε κατά περίπου 10% στη διάρκεια των lockdown​



Γιαυτο και ο κουλης καταργησε το οκταωρο και δουλεια μεχρι τα 74
Τι αλλο παλαβο θα ακουσουμε, αυξηθηκαν λεει οι ωρες εργασιας με το λοκνταουν που ηταν ολα κλειστα.
Μεχρι τωρα μας λεγανε οτι ο κοσμος δεν μπορει να δουλεψει και παθαινει καταθλιψη, τωρα μας λενε οτι πεθαινουν επειδη δουλεψανε περισσοτερο.
Ρε δεν πατε καλα, καθολου
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.800
Like
14.544
Πόντοι
3.656
ισως ,
θα προτιμουσα ομως επισημη θεση απ τον υπουργο υγειας.
Το υπουργείο έχει μιλήσει τύπε. Σήμερα, έχουν εμβολιαστεί ΠΛΗΡΩΣ ΜΟΝΟ 1.624.604 ΆΤΟΜΑ, κι εμβολιαζόμαστε εδώ και 4,5 μήνες. Καταλαβαίνεις πως με αυτό το ρυθμό, δεν θα έχουμε τελειώσει μέχρι το τέλος του Καλοκαιριού, σίγουρα. Το αρχικό σχέδιο ήταν για 2.117.400 εμβολιασμούς το μήνα, κι όπως βλέπεις δεν πραγματοποιείται, άσχετα με τις προβλέψεις. Έχουν πραγματοποιηθεί 4.405.618 εμβολιασμοί, και σύμφωνα με το σχέδιο θα είχαν γίνει μέχρι τις πρώτες μέρες του Μάρτη, ποιές μάσκες να βγάλουμε;
πηγή https://emvolio.gov.gr/vaccinationtracker
 

mimmo

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2010
Μηνύματα
123
Like
107
Πόντοι
1
Θα σου κανω την τιμη να σου αφιερωσω 20 δευτερολεπτα για να σου πω απλως να μην κανεις τον κοπο να μου απευθυνεσαι, δεν προκειται να σου απαντησω ξανα ποτέ.
Το έχω καταλάβει. .Είσαι υποκείμενο τόσο κουληκό που δεν ντρέπεται και έχεις το θράσος να προσπαθεί γελοιποιήσει έναν νομπελίστα .Τι να σου πω ?σε φτύνουν και λες πως βρέχει.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.160
Κριτικές
2
Like
9.049
Πόντοι
2.456
Εννοειται οτι ακουει γιατι παιρνει κατι δεκαδες ψηφους απο το σοι μου, δεν παιζουν με αυτα.
Αλλά δεν εξαρταται μονο απο αυτον
Αλέκο μας μπερδεύεις..
Σε ακούει επειδή είσαι σπιουνος μυστικοσύμβουλος του ή επειδή εισαι κομματαρχης του χωριού;
:confused: :confused:
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
Εννοειται οτι ακουει γιατι παιρνει κατι δεκαδες ψηφους απο το σοι μου, δεν παιζουν με αυτα.
Αλλά δεν εξαρταται μονο απο αυτον
αμμα θελει να σωσει το πολιτικο τομαρι του μονοδρομος ειναι μια θεση στο επικρατειας και μαλιστα σε καλη θεση
εαν δεν τον χωσουν εκει τοτε κλαφτα χαραλαμπε
οι συμπατριωτες σου στο νησι τον εχουν κυρηξει ανεπιθυμητο εδω και καμποσο καιρο
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.717
Κριτικές
183
Like
43.852
Πόντοι
21.896
Οι μητσοτακικοι είναι οι ντροπής της δεξιάς πατριωτικής παράταξης της ΝΔ που χτίστηκε από τον Εθνάρχη Καραμανλή
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
αμμα θελει να σωσει το πολιτικο τομαρι του μονοδρομος ειναι μια θεση στο επικρατειας και μαλιστα σε καλη θεση
εαν δεν τον χωσουν εκει τοτε κλαφτα χαραλαμπε
οι συμπατριωτες σου στο νησι τον εχουν κυρηξει ανεπιθυμητο εδω και καμποσο καιρο
Καλα, κοιμισου αγγελουδι μου.
Ο Νοτης ειναι κεφαλαιο στη Χιο.
Ειναι εντελως αδιαφορο αν δεν τον χωνευει μια μειοψηφια βλαμμενων που φυσικα δεν τον εχει ψηφισει ποτέ.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Οι μητσοτακικοι είναι οι ντροπής της δεξιάς πατριωτικής παράταξης της ΝΔ που χτίστηκε από τον Εθνάρχη Καραμανλή
Οι μητσοτακικοι ειναι η αιτια που η ΝΔ δεν εχει ακομη το 28% που επαιρνε επι Σαμαρα.
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
Καλα, κοιμισου αγγελουδι μου.
Ο Νοτης ειναι κεφαλαιο στη Χιο.
Ειναι εντελως αδιαφορο αν δεν τον χωνευει μια μειοψηφια βλαμμενων που φυσικα δεν τον εχει ψηφισει ποτέ.
:cheesy:
α ρε αλεξ χαλασες
τι καθεσε και υποστηριζεις τον ζηκο ενα σωρο νεοδημοκρατες εχει το νησι σου στα κεντρικα αστον αυτον
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
:cheesy:
α ρε αλεξ χαλασες
τι καθεσε και υποστηριζεις τον ζηκο ενα σωρο νεοδημοκρατες εχει το νησι σου στα κεντρικα αστον αυτον
Τι θα γινει ρε τύπε, θα μου μαθεις και το νησι μου τωρα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom