Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.346
Κριτικές
1
Like
35.412
Πόντοι
6.256
Ζούμε το Έπος Κούλη που σημαίνει ο θεός να βάλει το χέρι του
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Ναι, επειδή όμως είσαι ο μπούρδας του site (αλήθεια ρε μεγάλε... πως διάλεξες το nickname? έτσι ήταν το παρατσούκλι σου μικρός???), να σε ενημερώσω σχετικά:

- Ναι, ο Κούλης είχε πει για πατέντες εμβολίων.
- Ο Αλεξέγιεφ συμφώνησε και μάλιστα είπε τρελή μπούρδα (όπως είσαι εσύ δηλαδή!) ότι θα έπρεπε να μπούνε και οι ελληνικές φαρμακοβιομηχανίες... παρόλο που δεν υπάρχουν τα εργοστάσια!!!! Γι' αυτό κι ο άλλος τον δούλευε μετά ψιλό γαζί! :tooth:
- Tελικά την πρόταση αρχίζουν να την μελετάνε όλοι.

Αλήθεια, εσύ τελικά θα μας πεις τι να ψηφίσουμε? :)
Που μίλησε ο Τσίπρας για ελληνικές φαρμακοβιομηχανιες;

Η κρατικοποίηση και η εγχώρια παραγωγή που είπε ο γουρλοματης πιθηκομουρης ήταν σάλτσα δικιά του ώστε να ειρωνευτεί τον Τσίπρα.

Βρες τώρα βίντεο που να λέει ο Τσίπρας για ελληνικές φαρμακοβιομηχανιες.

Α, και την άρση της πατέντας την καταψήφισαν οι ευρωβουλευτες της νουδουλας σου πριν 10 μέρες!
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Επιτέλους, μετά από ένα χρόνο μάχες εδώ ως κυβερνητικός, αναγνωρίστηκε η συμβολή μου και ανέλαβα έμμισθη θέση να κάνω αυτοψία σε μαγαζιά εστίασης. Ευχαριστώ τον Άδωνι Γεωργιάδη που εκτίμησε το «ξύλο» που έριξα στον kolobourda και στα αριστερά παράσιτα.

Μου ανατέθηκε και γραμματέας για να έχουν φωνή τα βιντεάκια της αυτοψίας:




 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.636
Like
3.003
Πόντοι
1.706
Επιτέλους, μετά από ένα χρόνο μάχες εδώ ως κυβερνητικός, αναγνωρίστηκε η συμβολή μου και ανέλαβα έμμισθη θέση να κάνω αυτοψία σε μαγαζιά εστίασης. Ευχαριστώ τον Άδωνι Γεωργιάδη που εκτίμησε το «ξύλο» που έριξα στον kolobourda και στα αριστερά παράσιτα.

Μου ανατέθηκε και γραμματέας για να έχουν φωνή τα βιντεάκια της αυτοψίας:




Τύπε μου για εσένα τα έχουμε πει. Ακόμα και σύμβαση εργασίας με τη pfizer να σου δείξω πάλι θα μου λες ότι είμαι άσχετος και έχω εμπάθεια με το γουρλομάτη.
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Και ο γιατρός επειδή είναι έξυπνος απέφυγε να απαντήσει.


Περίμενα να απαντήσει ξεκάθαρα ότι το εμβόλιο δεν έχει καμία σχέση.


Ο γιατρός απάντησε δις ότι τα εμβόλια δεν έχουν καμμιά σχέση αλλά ο Thanos03 δεν το αντιλήφθηκε για τους γνωστούς λόγους.


Τους γιατρούς τους επικαλείστε όταν σας βολεύει, (όταν δεν σας βολεύει είναι εκπρόσωποι της κυβέρνησης), αλλά και πάλι απομονώνετε το κομμάτι που θέλετε και το «μεταφράζετε» κατά το δοκούν ώστε να εξυπηρετεί το αφήγημά σας.

Είναι αυτό που είχα διαγνώσει (πριν ένα χρόνο που άρχισα να γράφω εδώ), ως «σύνδρομο Λαδάκη». Αποφασίζετε σύμφωνα με μια αρχική κρίση θεωρώντας ότι είναι σωστή και απλώς ψάχνετε να βρείτε πράγματα που την υποστηρίζουν, αγνοώντας όλα τα υπόλοιπα δεδομένα.

Ακόμα και οι δικές μου απαντήσεις στην ερώτηση που ήταν ξεκάθαρες, «όχι» και «σύμπτωση» «μεταφράστηκαν» ότι απέφυγα να απαντήσω.
Προσπαθώντας να δείχνετέ ψαγμένοι έχετε καταντήσει τελείως γραφικοί, γελάνε πλέον και τα τσιμέντα.

Αυτό που λέει ο Βασιλακόπουλος ισχύει π.χ. ακόμα και για το εμβόλιο της γρίπης, αλλά δεν είναι θέσφατο, απλά συστήνεται η προσοχή στους νέο-εμβολιασμένους να συνεχίσουν να τηρούν τα μέτρα μέχρι να ολοκληρωθεί η ανοσία.

Για να ίσχυε η αυξημένη μεταδοτικότητα λόγω εμβολιασμών, θα έπρεπε η πλειοψηφία των κρουσμάτων και των νοσηλευμένων να είναι εμβολιασμένοι και κάτι τέτοιο δεν ισχύει.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.346
Κριτικές
1
Like
35.412
Πόντοι
6.256
Πάντως λευκή απεργία αστυνομίας δεν έχουμε ξαναδεί στην ελλάδα,
Μετα τη νεα σμύρνη ευνουχίστηκε,
Τι κατάντια ειναι αυτή
 

Συνημμένα

  • image.png
    image.png
    582,4 KB · Εμφανίσεις: 31

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Τύπε μου για εσένα τα έχουμε πει. Ακόμα και σύμβαση εργασίας με τη pfizer να σου δείξω πάλι θα μου λες ότι είμαι άσχετος και έχω εμπάθεια με το γουρλομάτη.

Μπούρδα, τράβα αγόρι μου να γράψεις για το Survivor και μην χώνεσαι σε συζητήσεις που δεν αντιλαμβάνεσαι…
 

Thanos03

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
597
Like
489
Πόντοι
26
Τελικά ούτε οι γιατροί δεν συμφωνούν μεταξύ τους……


?‍♂️
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Ενταξει ενταξει,
Μονο ο κόσμος φταίει στην κέρκυρα,
Και στο Μάτι μόνο ο κόσμος έφταιξε που πήγε και κάηκε μόνος του.
Happy?
Το να ανακατευεις ενα ασχετο θεμα για να θεμελιωσεις επιχειρημα, ειναι ενδειξη πνευματικά ανηλίκου ανθρωπου. Προσπαθησε ξανα, ειναι κριμα.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Που μίλησε ο Τσίπρας για ελληνικές φαρμακοβιομηχανιες;

Η κρατικοποίηση και η εγχώρια παραγωγή που είπε ο γουρλοματης πιθηκομουρης ήταν σάλτσα δικιά του ώστε να ειρωνευτεί τον Τσίπρα.

Βρες τώρα βίντεο που να λέει ο Τσίπρας για ελληνικές φαρμακοβιομηχανιες.

Α, και την άρση της πατέντας την καταψήφισαν οι ευρωβουλευτες της νουδουλας σου πριν 10 μέρες!
Ο κατηγορίας χαζού μίλησε.

Ο αλεξέγιεφ μίλησε για ελληνικές εταιρείες. Κάτι που ΔΕΝ γίνεται. Το καταλαβαίνεις αυτό ΠΑΝχαζε? Πάμε παρακάτω.

Ο Κούλης δεν μίλησε για άρση πατέντας, έκανε πρότση τον Μάρτιο του 2020 να αγοραστεί η πατέντα σε λογική τιμή. Όχι να καταργηθεί με ένα νόμο κι ένα άρθρο, κατηγορία πανηλίθιου!!! Το κατάλαβες? Πάμε παρακάτω.

Ούτε που ξέρεις για τι πράγμα μιλάς, πανίβλακα! :tooth:

Άκου και κάτι άλλο να μου απαντήσεις για να έχω να γελάω με την βραδύστροφη ύπαρξή σου!

Το ομόλογο το άκουσες? Το 5ετές? Που βγήκαμε για 3 δις και πήραμε 20 με επιτόκιο 0,17%?

Χμμμμ... θα μου πεις τώρα "ομόλογο? τι είναι αυτό, τρώγεται? έχει φύλλο ανοιγμένο και ντομάτα?"
Κάτσε να στο εξηγήσω λίγο πανηλίθιε φούρναρη! Θυμάσαι που έλεγε το μπαστάρδι ο καταληψίας χασίκλας ότι οι αγορές θα μας παρακαλούσαν να μας δανείσουν? Ε, έγινε ΑΚΡΙΒΩΣ αυτό! Όχι βέβαια με κάτι επαναστάσεις της πούτσας, νταούλια, να αλλάξουμε την Ευρώπη, ρήξη με όλους και κάτι τέτοιες αρχιδιές που λέτε εσύ και η φάρα σου! Έγινε με άλλο τρόπο που.... τι να κάθομαι να εξηγώ τώρα σε ένα αμόρφωτο χαζούλιακα σαν εσένα! :)

Άντε στην τρύπα σου ρε ελαφρόμυαλε μαλάκα που έμαθες και για τις πατέντες παπάρα!!! Αν καταργηθούν οι πατέντες βρε αρχιμαλάκα ζώον, θα υπάρχει μετά εταιρεία που να κάτσει να ρίξει ένα σωρό λεφτά και να πάρει ρίσκο για να βρει εμβόλιο και να έρθουν να του πάρουν την πατέντα? Είσαι μαλάκας εντελώς? Τι ρωτάω...!!!! :tooth:

Τυρόπιτα μαλακιστήρι και γρήγορα. Άστα αυτά για άλλους που είναι η δουλειά τους!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.473
Πόντοι
8.006
Πάντως λευκή απεργία αστυνομίας δεν έχουμε ξαναδεί στην ελλάδα,
Μετα τη νεα σμύρνη ευνουχίστηκε,
Τι κατάντια ειναι αυτή
Καλά κανουνε.
Αφου οι Ελληνες δεν γουσταρουν αστυνομια στα ποδια τους και θελουν ελευθερια, να τα λουστούνε κιολας.
Στην Ισπανια, οταν μπουζουριασανε μια τυπισσα που αγνοουσε τα μετρα περιορισμου, απο τα μπαλκονια ο κοσμος χειροκροτουσε.
Στη Νεα Σμυρνη λεγανε "αφηστε τα παιδια ησυχα".
Ναι, πραγματι υπαρχει καταντια. Σε ενα ποσοστο του κοσμου, δυστυχως αρκετα σημαντικο.
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.344
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Νέες αποκαλύψεις από τους παγκόσμιους ψεκασμένους.
Ο Bill προχώρησε στο διαζύγιο γιατί τώρα μπορεί να ανιχνεύει γκομενάκια εύκολα.

9_n.jpg



(Δυστυχώς η ψεκαστική ομάδα του bou εδώ και καιρό πνέει τα λοίσθια, ασχολείται με ψεύδη όπως την τάχα αποδοχή ευθύνης από τον εμβολιαζόμενο).
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96

Άντε εμείς δεν ξέρουμε και πετάμε μαλακίες. Ο απο πάνω που "ξέρει" και πετάει μαλακίες πώς λέγεται;;;

Απάντηση : Ακαταδίωκτος.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.346
Κριτικές
1
Like
35.412
Πόντοι
6.256
Σοβαρεψου μαστορα
αστον αυτον, εχει θεμα, τον πειραζει ο απειθαρχος αναγωγος χωρις ατομικη ευθυνη ελληνικος λαος,
γι αυτο ο πολυαγαπημενος του κουλης αργα αλλα σταθερα αντικαθιστα τους ελληνες με αφγοπακια, και σομαλες εγγυμονουσες,

οι σουδανοι θα εχουν καλυτερη ατομικη ευθυνη και δε θα πηγαινουν το πασχα να βλεπουν σταμνες.
αμ πως
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.346
Κριτικές
1
Like
35.412
Πόντοι
6.256
Κλάσε μου τα αρχιδια απόγονος χαφιέδων καραβανάδων είσαι αναφορά θα έκανες τι άλλο!!
Έλα ξυσε μου και τα αρχιδια τώρα από τη φαγούρα επειδή είσαι Ρουφ
πω πω ρε φιλε ,τι επαθες, σου κανε αναφορα το κλωνουπανθρωπάκι?
και τωρα? θα πας αυριο στον αντισθενη με τους γονεις σου?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom