Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (0 μέλη και 45 επισκέπτες)

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.957
Like
11.929
Πόντοι
3.556
διαφωνω και εχουν γινει και στατιστικες πανω στο θεμα.

οπως αθεοι ειναι σε μεγαλυτερο ποσοστο στις αναπτυγμενες κοινωνιες και πιστοι στις φτωχες ετσι παει αντιστοιχα και η πιστη στα ζωδια.

στις 10 κομμωτριες στα ζωδια πιστευουν οι 9
στις 10 μαθηματικινες οι 4.

τωρα αν δεν ειναι 9 και 4, αλλα 8 και 5 το συζηταμε, αλλα γυναικες που ξερουν πχ στοιχειωδη αστρονομια και φυσικη δυσκολα πειθονται απο την ψευδοεπιστημη της αστρολογιας που επικαλειται δυναμεις και ακτινοβολιες που ειτε δεν εχουν παρατηρηθει είτε ειναι πολυ πολυ μικρες.

προσοχη μη βαζετε μεσα στις επιστημονισες και θεολογους και φιλολογους που ουδεμια σχεση εχουν με την λογικη σκεψη και κακως στα ελληνικα τις λεμε και αυτες επιστημονισες.
Και μένα με έχουν πρήξει με το τι ζώδιο είμαι.
Τύπε ξέρεις καμία θεωρητική αστρονόμα να μου μιλάει για γαμήσια στον αστερισμό του Κενταύρου και ταξίδια στο διαστρικό μεσοδιάστημα ?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Και μένα με έχουν πρήξει με το τι ζώδιο είμαι.
Τύπε ξέρεις καμία θεωρητική αστρονόμα να μου μιλάει για γαμήσια στον αστερισμό του Κενταύρου και ταξίδια στο διαστρικό μεσοδιάστημα ?
αυτη σου κανει?
https://www.gazzetta.gr/plus/koinwn...oy-poy-diaprepei-os-epistimonas-tis-nasa-pics
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
διαφωνω και εχουν γινει και στατιστικες πανω στο θεμα.

οπως αθεοι ειναι σε μεγαλυτερο ποσοστο στις αναπτυγμενες κοινωνιες και πιστοι στις φτωχες ετσι παει αντιστοιχα και η πιστη στα ζωδια.

στις 10 κομμωτριες στα ζωδια πιστευουν οι 9
στις 10 μαθηματικινες οι 4.

τωρα αν δεν ειναι 9 και 4, αλλα 8 και 5 το συζηταμε, αλλα γυναικες που ξερουν πχ στοιχειωδη αστρονομια και φυσικη δυσκολα πειθονται απο την ψευδοεπιστημη της αστρολογιας που επικαλειται δυναμεις και ακτινοβολιες που ειτε δεν εχουν παρατηρηθει είτε ειναι πολυ πολυ μικρες.

προσοχη μη βαζετε μεσα στις επιστημονισες και θεολογους και φιλολογους που ουδεμια σχεση εχουν με την λογικη σκεψη και κακως στα ελληνικα τις λεμε και αυτες επιστημονισες.
πιστεύω ότι το θέμα ζώδιο αφορά όλες τις γυναίκες από την πλευρά της φυσικής ανάγκης του θηλυκού να συσχετίσει με γεγονότα την επιλογή του αρσενικού για αναπαραγωγή.

Είναι ένα ακόμα σύγχρονο κουτάκι που προσέθεσε στα κριτήρια επιλογής όπως είναι στη φύση τα εντονα χρώματα του αρσενικού, η ωραία φωλιά ή να πλακώνει στο ξύλο τους αντιπάλους.
Η φυσική ανάγκη να το παίζει δύσκολη είναι να προστίθενται παράμετροι.

Ευτυχώς οι άντρες έχουμε ελάχιστα κριτήρια σαν γεννετήσια ανάγκη, τα μεγάλα βυζιά (εξασφάλιση τροφής για περισσότερα βρέφη), οι καμπύλες (εύκολες γέννες λιγότερες επιπλοκές να πεθάνει στη γέννα). Αλλά το χώνουμε και όπου βρούμε στην ανάγκη γιατί το προστατικό υγρό γεμίζει και χρειάζεται άδειασμα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
πιστεύω ότι το θέμα ζώδιο αφορά όλες τις γυναίκες από την πλευρά της φυσικής ανάγκης του θηλυκού να συσχετίσει με γεγονότα την επιλογή του αρσενικού για αναπαραγωγή.

Είναι ένα ακόμα σύγχρονο κουτάκι που προσέθεσε στα κριτήρια επιλογής όπως είναι στη φύση τα εντονα χρώματα του αρσενικού, η ωραία φωλιά ή να πλακώνει στο ξύλο τους αντιπάλους.
Η φυσική ανάγκη να το παίζει δύσκολη είναι να προστίθενται παράμετροι.

Ευτυχώς οι άντρες έχουμε ελάχιστα κριτήρια σαν γεννετήσια ανάγκη, τα μεγάλα βυζιά (εξασφάλιση τροφής για περισσότερα βρέφη), οι καμπύλες (εύκολες γέννες λιγότερες επιπλοκές να πεθάνει στη γέννα). Αλλά το χώνουμε και όπου βρούμε στην ανάγκη γιατί το προστατικό υγρό γεμίζει και χρειάζεται άδειασμα.
το πας πολυ μακρια το θεμα, αλλα τελικα καπως ετσι ειναι....
γι αυτο ολες οι κομμωτριες βρισκουν αντρα και κανουν παιδια , ενω στις σπουδαγμενες , αυτες που μενουν στο ραφι ειναι πολυ μεγαλυτερο ποσοστο, σκεφτονται σαν αντρες, δηλαδη λογικα, οποτε δεν πειθονται απο την καμπριο BMW του καγκουρα , που καταλαβαινουν οτι μπορει να την πηρε μεταχειρισμενη σε τιμη μοτοσυκλετας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: alex71

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.957
Like
11.929
Πόντοι
3.556
Ελπίζω να μην είναι το φιάσκο από τη Λαμία που χαν γελάσει και οι πέτρες πριν λίγο καιρό.

Μεγάλη φωλιά από μουνέτα η NASA, αλλά που να τρέχεις τώρα Αμερική τέτοια εποχή, εμβόλια, pcr και τι κωδικό να στείλω :think:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ελπίζω να μην είναι το φιάσκο από τη Λαμία που χαν γελάσει και οι πέτρες πριν λίγο καιρό.

Μεγάλη φωλιά από μουνέτα η NASA, αλλά που να τρέχεις τώρα Αμερική τέτοια εποχή, εμβόλια, pcr και τι κωδικό να στείλω :think:
θεσσαλονικια λεει, αυτη που την βραβευανε , ενω μετα καταγγελθηκε οτι δεν εκανε κατι σπουδαιο
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
το πας πολυ μακρια το θεμα, αλλα τελικα καπως ετσι ειναι....
γι αυτο ολες οι κομμωτριες βρισκουν αντρα και κανουν παιδια , ενω στις σπουδαγμενες , αυτες που μενουν στο ραφι ειναι πολυ μεγαλυτερο ποσοστο, σκεφτονται σαν αντρες, δηλαδη λογικα, οποτε δεν πειθονται απο την καμπριο BMW του καγκουρα , που καταλαβαινουν οτι μπορει να την πηρε μεταχειρισμενη σε τιμη μοτοσυκλετας.
ενδεχομένως γιατί οι κομμώτριες βάζουν έξι-εφτά κριτήρια ενώ οι σπουδαγμένες δεκαεφτά.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.149
Πόντοι
6.056
δεν γαμιεται ωραιο κωλο να εχει και ας ειναι και αιγοκερος ταμιας στο μασουτη
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
οι κομμωτρια βρισκει πιο ευκολα αντρα γιατι εχει λιγοτερους εγωισμους σε σχεση με την πανεπιστημιου,γιατι αυτες εχουν πτυχιο και λενε "ξερεις ποια ειμαι εγω? " σιγα μη σου μαγειρεψω,σιγα μη σου βαλω μπουγαδα,σιγα μη σου κανω αυτο εκεινο το αλλο..
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
εντωμεταξύ στην αστρολογία έχουν το άχαστο. Αν δεν βγαίνει στο ζώδιο φταίει ο ωροσκόπος. Αν δεν βγαίνει στον ωροσκόπο φταίει η εβδομάδα γέννησης αν δεν φταίει η εβδομάδα είναι ο ερμής ανάδρομος κλπ.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.533
Like
21.910
Πόντοι
5.006
Προσωπικά θα προσπαθήσω λυσσασμένα με κάθε τρόπο να αποφύγω το τρύπημα.Όχι γιατί φοβάμαι το τι έχει μέσα αλλά γιατί μου τη δίνει πολύ ο εκβιασμός.
Και έχω τεράστια απορία από που θα με πιάσουν. Τα έχω βρεί με τον εαυτό μου πως μπορεί να μην πάω ταξίδια, μπορεί να μην μπω σε χώρους που θα απαιτείται εμβόλιο, μπορεί να μην πάρω επιδόματα αλλά πεισματικά δεν θα τους κάνω τη χάρη. Μόνο αν με κυνηγήσει ο καριόλης ο πρωθυπουργός ή οι μπραβομπάτσοι και με δέσουν σε μια καρέκλα και με φιμώσουν και μου το πατήσουν με τη βία θα το κάνω.
Ότι και να στερηθώ, ακόμα και αν χρειαστεί να ζήσω στο πιθάρι του ...Διογένη θα έχω τέτοια καυλα που ορίζω τη ζωή μου που τίποτα από τα προνόμια του εμβολιασμένου δεν θα μπορεί να την υποκαταστήσει.

αν ξεκινησεις αμεσα σκληρη φαρμακευτικη αγωγη με κοκτειλ ψυχοφαρμακων, ισως να σωθεις...
"εκβιασμος", "δεν θα τους κανω την χαρη", "με κυνηγησει ο πρωθυπουργος", "οι μπραβομπατσοι με δεσουν", "με φιμωσουν", "οτι και να στερηθω", "οριζω την ζωη μου"....

το ποστ αυτο αποτελει την επιτομη του ψεκασμενου..προτεινω να καρφιτσωθει στο νημα και να εμφανιζεται σε καθε σελιδα του νηματος...
γιατι ο ψεκασμενος ειναι ψυχιατρικη περιπτωση...με κρισεις μεγαλειου και ψευδαισθησεις...
ηρεμησε τυπε...κανεις δεν δινει ουτε μισο ευρω για την ζωη σου..εισαι ενας παντελως αδιαφορως ανθρωπακος...σου υποσχομαι οτι δεν θα σε δεσουν στην καρεκλα οπως στο κουρδιστο πορτοκαλι...κανεις δεν νοιαζεται για την ζωουλα σου...
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
αν ξεκινησεις αμεσα σκληρη φαρμακευτικη αγωγη με κοκτειλ ψυχοφαρμακων, ισως να σωθεις...
"εκβιασμος", "δεν θα τους κανω την χαρη", "με κυνηγησει ο πρωθυπουργος", "οι μπραβομπατσοι με δεσουν", "με φιμωσουν", "οτι και να στερηθω", "οριζω την ζωη μου"....

το ποστ αυτο αποτελει την επιτομη του ψεκασμενου..προτεινω να καρφιτσωθει στο νημα και να εμφανιζεται σε καθε σελιδα του νηματος...
γιατι ο ψεκασμενος ειναι ψυχιατρικη περιπτωση...με κρισεις μεγαλειου και ψευδαισθησεις...
ηρεμησε τυπε...κανεις δεν δινει ουτε μισο ευρω για την ζωη σου..εισαι ενας παντελως αδιαφορως ανθρωπακος...σου υποσχομαι οτι δεν θα σε δεσουν στην καρεκλα οπως στο κουρδιστο πορτοκαλι...κανεις δεν νοιαζεται για την ζωουλα σου...
ομολογουμένως το πόστ βρίθει από μανία καταδίωξης με τον κυριάκο κεντρικό πρόσωπο και τους θεσμούς να τον έχουν επικυρήξει. :confused:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.149
Πόντοι
6.056
μπα χαθηκε με την αναβαθμηση

εκεινο το καλο που ειχε πεταξει "26/2/20 ενα κρουσμα χωρις μετρα
25/4/20 500 με λοκνταουν σκατα τα εκανε ο κουλης κλπ κλπ"

κατι τετοιο
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.523
Like
3.830
Πόντοι
456
Υπάρχουν και κάποιοι νέοι που δεν πείθονται εύκολα , παρότι μορφωμένοι όπως πχ ο δικηγόρος Καρατσιώλης όπως βλέπουμε εδω σε ένα απο τα τελευταία του πόστ.

Το σκεπτικό του είναι οτι θεωρεί πως δεν κινδυνεύει απο τον ιό ... θα μου πείς μπορεί να κολλήσει κάποιον δικό του , αλλά μπορεί και όχι μιας και ο ίδιος είπε πχ τις προάλλες οτι έχει να δει την γιαγιά του ένα χρόνο.

Ο χρήστης​

Θάνος Καρατσιώλης

GgPRt1KrdrM.png
αισθάνεται φανταστικά με το χρήστη​

Θάνος Καρατσιώλης

στην τοποθεσία​

Οικία Θάνου

.​

star_filled_24_fds-gray-70.png
Αγαπημένα · 13 ώρ. · Θεσσαλονίκη, Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας ·

Εδώ και ένα χρόνο πανδημίας δεν έχω κάνει ούτε μισό COVID τεστ, πηγαίνω κανονικά γυμναστήριο στην παρανομία, δεν φοράω σωστά τη μάσκα σε εξωτερικούς χώρους, γιατί δεν είμαι ανόητος και ζω σχεδόν κανονικά!
Δεν ζω με το φόβο μην κολλήσω, όπως οι περισσότεροι ψυχασθενείς, δεν έχω αγοράσει ούτε 1 ml αντισηπτικού, γιατί δεν είμαι καθυστερημένος και φοράω την ίδια μάσκα επί εβδομάδες!
Ελέγχω το σωματικό μου βάρος σχεδόν καθημερινά όπως πάντα, τρώω υγιεινά όπως πάντα, κοιμάμαι καλά 8 ώρες τουλάχιστον, πλένω συχνά τα χέρια μου όπως πάντα και δεν πρόκειται να κάνω εμβόλιο αν δεν καταστεί υποχρεωτικό, γιατί είναι σχεδόν απίθανο να πεθάνω στην ηλικία μου και στην κατάσταση υγείας μου...
Πηγαίνω επίσης αβέρτα σε μαζώξεις για ποτά και καφέδες σε εξωτερικούς χώρους, γιατί είμαι ον κοινωνικό και δεν μπορώ να ζω περιορισμένος για τόσους μήνες, καθώς είναι απόλυτα κόντρα στην ανθρώπινη φύση μου, άρα παράλογο...
Είμαι πολιτικά incorrect;; Στα αρχί...δια μου!!!
Ρε τυπε εισαι ερωτευμενος με αυτο τον Καρατσιωλη?
Καθε 2 μερες θα μας πεις τι λεει ,τι σκεφτεται ,πως διαλογιζεται κλπ.
Δεν μας νοιαζει ρε.
 

font012

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2017
Μηνύματα
2.031
Like
1.661
Πόντοι
216
Ρε τυπε εισαι ερωτευμενος με αυτο τον Καρατσιωλη?
Καθε 2 μερες θα μας πεις τι λεει ,τι σκεφτεται ,πως διαλογιζεται κλπ.
Δεν μας νοιαζει ρε.
Μήπως είναι ο Καρατσιώλης; :confused:
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.523
Like
3.830
Πόντοι
456
Ποσους χασοδικες εχει αυτο το μπου πια ? :headbaning1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom