Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.604
Πόντοι
736
Εδω λένε οτι έχουν βρει περιστατικό covid απο τον αύγουστο του 2019 , το ερώτημα είναι πότε ξεκίνησε ο ιός τελικά , και γιατί το 2019 δεν χρειαζόμασταν ούτε μέτρα , ούτε καραντίνες , ούτε και εμβόλια ; Δεν είχε προλάβει να εξαπλωθεί ; Βέβαια τότε δεν ξέραμε για τον ιό οπότε δεν χρειαζόμασταν και μέτρα :confused:

Αναφέρεται στα 2-3 τελευταία λεπτά του βίντεο.

 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Εδω λένε οτι έχουν βρει περιστατικό covid απο τον αύγουστο του 2019 , το ερώτημα είναι πότε ξεκίνησε ο ιός τελικά , και γιατί το 2019 δεν χρειαζόμασταν ούτε μέτρα , ούτε καραντίνες , ούτε και εμβόλια ; Δεν είχε προλάβει να εξαπλωθεί ; Βέβαια τότε δεν ξέραμε για τον ιό οπότε δεν χρειαζόμασταν και μέτρα :confused:

Αναφέρεται στα 2-3 τελευταία λεπτά του βίντεο.

Ας ειναι καλα οι κινεζοι που ειχαν δηθεν μονο 3 χιλιαδες νεκρους.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Προσωπικά θα προσπαθήσω λυσσασμένα με κάθε τρόπο να αποφύγω το τρύπημα.Όχι γιατί φοβάμαι το τι έχει μέσα αλλά γιατί μου τη δίνει πολύ ο εκβιασμός.
Και έχω τεράστια απορία από που θα με πιάσουν. Τα έχω βρεί με τον εαυτό μου πως μπορεί να μην πάω ταξίδια, μπορεί να μην μπω σε χώρους που θα απαιτείται εμβόλιο, μπορεί να μην πάρω επιδόματα αλλά πεισματικά δεν θα τους κάνω τη χάρη. Μόνο αν με κυνηγήσει ο καριόλης ο πρωθυπουργός ή οι μπραβομπάτσοι και με δέσουν σε μια καρέκλα και με φιμώσουν και μου το πατήσουν με τη βία θα το κάνω.
Ότι και να στερηθώ, ακόμα και αν χρειαστεί να ζήσω στο πιθάρι του ...Διογένη θα έχω τέτοια καυλα που ορίζω τη ζωή μου που τίποτα από τα προνόμια του εμβολιασμένου δεν θα μπορεί να την υποκαταστήσει.
Mπα..το πολυ πολυ στα αεροπλανα να ζητησουν τεστ για να μπεις,δε νομιζω να μπουν στη διαδικασια με διαφορα πιστοποιητικα και τετοια,εδω οι μισοι πανω απο 80 δεν εκαναν το εμβολιο θα το κανουν οι νεοι? δε θα γινει τιποτα απο ολα αυτα μην αγχωνεσαι.
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Εδω λένε οτι έχουν βρει περιστατικό covid απο τον αύγουστο του 2019 , το ερώτημα είναι πότε ξεκίνησε ο ιός τελικά , και γιατί το 2019 δεν χρειαζόμασταν ούτε μέτρα , ούτε καραντίνες , ούτε και εμβόλια ; Δεν είχε προλάβει να εξαπλωθεί ; Βέβαια τότε δεν ξέραμε για τον ιό οπότε δεν χρειαζόμασταν και μέτρα :confused:

Αναφέρεται στα 2-3 τελευταία λεπτά του βίντεο.

Σιγα το νεο

Ο μπιλ ειχε "προβλεψει" πριν 5 χρονια τον κοροιδοιο
 

Νενα(2)

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2021
Μηνύματα
369
Like
161
Πόντοι
1
68 νεκροι ηλικιωμενοι σε δομες Χανιων ολοι με την ιδια διαγνωση θανατου (ανακοπη καρδιας),το ξερουμε το παραμυθι πλεον (ολοι νεκροι με κορονοιο).Μηπως πεθαναν απο το εμβολιο?
:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
Χαιρετισματα στους ηλιθιους,τα καλυτερα επονται.
:priest::priest::priest::priest::priest::priest::priest::priest::priest:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.341
Κριτικές
1
Like
35.403
Πόντοι
6.256
ο αλεξ 71 που εξαφανιστηκε το παιδι?
Τον κουράσαμε αφού, αφού δεν καταλαβαιναμε την αξία του κουλη.
Νισάφι,
Έπρεπε να πάρει και την αγάπη του μαζί τον ζαν κλώνο πουαποδεδειγμενα ήταν εξυπνότερο2 ( ο αλεξ )
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
,εδω οι μισοι πανω απο 80 δεν εκαναν το εμβολιο θα το κανουν οι νεοι?
εδω στην ελλαδα οι ανω των 80 που δεν εχουν κανει ακομη το εμβολιο ειναι 39% και υπαρχουν ραντεβου για να γινει 34% σε ενα μηνα.

οι μεγαλοι φοβουνται γιατι δεν ξερουν και ακουν τηλεοραση οτι 1 πριν μια βδομαδα πεθανε απο το εμβολιο και δεν ακουν οτι καθε μερα πεθαινουν 50 και 100 γιατι παλιωσε το νεο και τωρα τα καλα μας τα καναλια θεωρουν νεο το αν πεθανει 1 απο εμβολιο ή αν νοσησει 1 μετα τον εμβολισμο.

οι νεοι... εγω εμβολιαστηκα πριν 2 ωρες αλλα ειμαι βιολογος
ο αδερφος και η νυφη μου επισης εμβολιαστηκαν απο τον φεβρουαριο αλλα ειναι και αυτοι λογικοι ανθρωποι και τελειωσαν πανεπιστημιο.

ε η κομμωτρια και η νοσοκομα που πιστευουν στα ζωδια θα πρεπει να τις πεισουμε, οπως επρεπε και την αναλφαβητη γιαγια μου που φοβοταν γιατι δεν ξερει , δεν καταλαβαινει.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.149
Πόντοι
6.056
ποιο εκανες νικολα?
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
εδω στην ελλαδα οι ανω των 80 που δεν εχουν κανει ακομη το εμβολιο ειναι 39% και υπαρχουν ραντεβου για να γινει 34% σε ενα μηνα.

οι μεγαλοι φοβουνται γιατι δεν ξερουν και ακουν τηλεοραση οτι 1 πριν μια βδομαδα πεθανε απο το εμβολιο και δεν ακουν οτι καθε μερα πεθαινουν 50 και 100 γιατι παλιωσε το νεο και τωρα τα καλα μας τα καναλια θεωρουν νεο το αν πεθανει 1 απο εμβολιο ή αν νοσησει 1 μετα τον εμβολισμο.

οι νεοι... εγω εμβολιαστηκα πριν 2 ωρες αλλα ειμαι βιολογος
ο αδερφος και η νυφη μου επισης εμβολιαστηκαν απο τον φεβρουαριο αλλα ειναι και αυτοι λογικοι ανθρωποι και τελειωσαν πανεπιστημιο.

ε η κομμωτρια και η νοσοκομα που πιστευουν στα ζωδια θα πρεπει να τις πεισουμε, οπως επρεπε και την αναλφαβητη γιαγια μου που φοβοταν γιατι δεν ξερει , δεν καταλαβαινει.
κατσε να δουμε ποοτε θα αρχισει η παρενεργεια
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
κατσε να δουμε ποοτε θα αρχισει η παρενεργεια
να ξαναπουμε οτι εχουν εμβολιαστει ηδη 525.000.000 ανθρωποι και το 99% των παρενεργειων παρατηρειται σε ολα τα εμβολια τις πρωτες μερες
https://ourworldindata.org/covid-vaccinations

οι συνεπειες λοιπον ειναι οτι πεθαινουν ελαχιστοι και γλυτωνουν χιλιαπλασιοι
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.655
Like
11.567
Πόντοι
2.406


καλυνηχτα ελλαδα και δημοκρατια

καλημερα κολομβια και τιμωρια

ο επιθανατιος ρογχος της νδ ειναι το συγκεκριμενο νομοσχεδιο εκτρωμα

ΘΑ ΑΠΟΛΟΓΗΘΟΥΝ ΓΙΑ ΟΛΑ
Τι ώρα θα απολογηθούν και ποιοι?
Άσε Ρε φίλε
Ο ραγιαδισμος μαζί με τον φραπεδι, φρεντοδισμο είναι το ίδιον του λαού
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
τα τσιπς σε αυτο ειναι με ριγανη η σαλτ τα κλασσικα
εγω πηρα με γευση μπαρμπεκιου
ξεχασα να ρωτησω αν μπορω να τα συνδιασω με τζατζικι ή θα κανουν μαζι καμμια υπεραντιδραση
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.655
Like
11.567
Πόντοι
2.406
ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΜΑΓΚΕΣ?????????Στησανε στον τοιχο ολο το εμποριο,δωσανε ψιχουλα οι ξεφτλισμενοι,ενω στα πουστοκαναλα λεγανε για δις...(αληθεια που τα δωσανε τελικα τα δις??) με εντολες ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΙΚΕΣ ΤΟΥΣ ,αλλα επειδη εβαζαν μπροστινη την επιτροπη τωρα την καλυπτουν απο τυχον πιπες που μπορει να σκασουν στο μελλον....
....ΚΑΙ ΡΩΤΑΩ......ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΓΟΡΑ ΜΕ 50-100 -500 ΚΡΟΥΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΝΟΙΧΤΗ ΑΓΟΡΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 2ΒΔΟΜΑΔΕς ΜΕ 4000 ΚΡΟΥΣΜΑΤΑ.....ΜΕ ΠΟΙΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΓΑΜΩ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΤΟΥΣ ,ΜΑΣ ΕΙΧΑΝ ΚΛΕΙΣΤΟΥΣ??????ΜΕ ΠΟΙΟ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΔΕΝ ΕΔΩΣΑΝ ΦΡΑΓΚΟ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΓΙΑ ΠΟΥ ΕΤΡΕΧΑΝ ,ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΖΙΡΟΥΣ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΑΝ ΕΝΑ ΠΟΣΟ ΜΗΝΙΑΙΟ ΣΤΑΝΤΑΡ ΓΙΑ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΕΜΠΟΡΟΙ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΤΟΥΣ??????ΟΙ ΕΜΠΟΡΟΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΘΕΩΡΟΥΝ ΟΙ ΓΑΜΗΜΕΝΟΙ????ΟΙ ΕΜΠΟΡΟΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ?
-ΓΑΜΗΜΕΝΗ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΧΟΥΝΤΙΚΩΝ ΛΑΙΚΙΣΤΩΝ ΜΕ ΨΥΧΑΣΘΕΝΗ ΠΟΖΕΡΑ ΓΙΑ ΑΡΧΗΓΟ !
Σωστός σε όλα
Εκτός των χουντικων
Οι χουντικό πέραν των βασαμιστηριων δεν έκαψαν αντιθέτως οφέλη σαν την χώρα στην πρώτη πενταετία
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.149
Πόντοι
6.056
εγω πηρα με γευση μπαρμπεκιου
ξεχασα να ρωτησω αν μπορω να τα συνδιασω με τζατζικι ή θα κανουν μαζι καμμια υπεραντιδραση
ωραιος

εχουν βγει και μουσταρδα ραφλες καινουρια γαμανε και αυτα μαλλον θα τα προλαβω εγω αυτα :springsmile:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.939
Πόντοι
2.356
Η Ουγγαρια ειναι πλεον πρωτη παγκοσμιως σε θανατους ανα εκατομμυριο (2.700)
και φυσικα η πρωτη χωρα της ΕΕ που ειχε εγκρινει το κινεζικο εμβολιο ,νομιζω μαλιστα οτι τον τελευταιο μηνα κανει και το ινδικο ...
Αυτα ειναι εμβολια με μηδεν παρενεργειες :2funny:
 

stelios1

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2005
Μηνύματα
108
Like
104
Πόντοι
1

Χα
Χα
Χα
Χα

Σας

Δουλεύουν............
Και να ήθελαν δεν τολμούν μετά τη Νέα Σμύρνη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom