Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
ανοιγει μ τριτη για 30-39

μπαινω να κανωωωωω αιτηση :rockon:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

παιδια με το π κανω το αστρα μετα απο ποσο καιρο αποκτω αντισωματα

αντε γιατι πεθαναμε με την μασκα
Διαθηκη εκανες μαστορα για καλο και για κακο;;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ανοιγει μ τριτη για 30-39

μπαινω να κανωωωωω αιτηση :rockon:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

παιδια με το π κανω το αστρα μετα απο ποσο καιρο αποκτω αντισωματα

αντε γιατι πεθαναμε με την μασκα
και πες και ενα ευχαριστω στον καπιταλισμο, που δεν εισαι κινα, β.κορεα ή κουβα να περιμενεις μηνες ακομα
 

Νενα(2)

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2021
Μηνύματα
369
Like
161
Πόντοι
1
οι νεοι δεν ειναι τοσο φοβιτσιαριδες και καταλαβαινουν καλυτερα τι τους γινεται και τι ειναι πιο επικυνδινο, αν μιλησεις με παππουδια οι
μισοι πιστευουν σε ουφο και σε θρησκειες, οι νεοι περισσοτεροι εχουν διαβασει και εχουν τελειωσει κατι για να ξερουν λιγο χημεια και λιγο απο πιθανοτητες και ποσοστα

1.jpg
Νικοβλακειε,οι πινακες ειναι απο τον ΕΟΔΥ,30.11.2020-6.4.2021-21.4.2021.
Απλα δειχνουν οτι τα βαρια κρουσματα ,διασωληνωσεις και θανατοι στις εμβολιασμενες ομαδες και κυριως πανω απο 70 αυξηθηκαν κατακορυφα μετα τον εμβολιασμο.Αυτο συμβαινει και στο λατρεμενο σου Ισραηλ.Εκθεση πανεπιστημιου Μπεν Γκουριον.Υπαρχουν εκτεταμενες εργασιες απο το 60 για τα εμβολια των RNA και DNA οτι επιβαρυνουν σημαντικα την εκφραση της επαναμολυνσης με τον ιο και ειναι υπευθυνα για το φαινομενο κυτοκινης στορμ.Εαν ξερεις μαθηματικα δημοτικου θα το δεις στους πινακες.Για τον πιθηκο Raupao αμφιβαλλω.

ΥΓ.Επειδη δεν βγηκαν οι ημερομηνιες ειναι απο πανω προς τα κατω 30.11.2020-6.4.2121-21.4.2121
30.11.2020.JPG
06.4.2021.JPG
21.4.2021.JPG
 
Τελευταία τροποποίηση:

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΕΜΒΟΛΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΦΩΤΑ ΤΟΥ.

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΠΟΙΟΣ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΦΩΤΑ ΤΟΥ.

Ανέβασα βιντεάκι κάποιων δευτερολέπτων με τον Antony Hopkins. Η νοσοκόμα που τον εμβολιάζει φαίνεται καθαρά να πετάει αρκετό υγρό (εμβόλιο) εκτός του αυτοκινήτου. Το βίντεο είναι αυθεντικό και παρουσιάστηκε σε δελτίο ειδήσεων.

-Λαμβάνοντας υπόψη την ποσότητα στη σύριγγα τί συμπέρασμα βγαίνει;
-Πόσο υγειονομικά ορθό είναι να πετάς ποσότητα εμβολίου στο δρόμο;;;
- Από όσους εμβολιάστηκαν και είδαν το βιντεάκι,μπορούν να γράψουν αν έτυχαν παρόμοιας αντιμετώπισης;

Αυτά γράψτε τα για να δούνε το φώς τους κάποιοι πνευματικά ανίκανοι σαν τον Raupau. Βοηθείστε το συνάνθρωπό σας μέρες άγιες που έρχονται.
 

Νενα(2)

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2021
Μηνύματα
369
Like
161
Πόντοι
1
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΕΜΒΟΛΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΦΩΤΑ ΤΟΥ.

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΠΟΙΟΣ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΦΩΤΑ ΤΟΥ.

Ανέβασα βιντεάκι κάποιων δευτερολέπτων με τον Antony Hopkins. Η νοσοκόμα που τον εμβολιάζει φαίνεται καθαρά να πετάει αρκετό υγρό (εμβόλιο) εκτός του αυτοκινήτου. Το βίντεο είναι αυθεντικό και παρουσιάστηκε σε δελτίο ειδήσεων.

-Λαμβάνοντας υπόψη την ποσότητα στη σύριγγα τί συμπέρασμα βγαίνει;
-Πόσο υγειονομικά ορθό είναι να πετάς ποσότητα εμβολίου στο δρόμο;;;
- Από όσους εμβολιάστηκαν και είδαν το βιντεάκι,μπορούν να γράψουν αν έτυχαν παρόμοιας αντιμετώπισης;

Αυτά γράψτε τα για να δούνε το φώς τους κάποιοι πνευματικά ανίκανοι σαν τον Raupau. Βοηθείστε το συνάνθρωπό σας μέρες άγιες που έρχονται.
Εσυ τι δεν καταλαβες.Του καρφωσε την βελονα δεν εκανε καμμια κινηση εμβολισμου ,την εβγαλε οπως την εβαλε και την αδεια σε στον αερα.
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
Εσυ τι δεν καταλαβες.Του καρφωσε την βελονα δεν εκανε καμμια κινηση εμβολισμου ,την εβγαλε οπως την εβαλε και την αδεια σε στον αερα.
Εγώ το ξέρω. Για κάποιο λόγο όμως ο πνευματικά ανίκανος Raupau αρνείται να καταλάβει ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ επειδή το έγραψα εγώ.

Ζητάω τη βοήθεια του κοινού μπας και σώσω μια ψυχή.
 

Νενα(2)

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2021
Μηνύματα
369
Like
161
Πόντοι
1
Οι βλακες Νικ1410 και Ραουπαο ψαχνουν την βικιπαιδια να ενημερωθουν για το κυτοκινη στορμ.Και σπανε το κλουβιο τους κεφαλι πως μετα τον εμβολιασμο των ευπαθων ομαδων αυξηθηκε η βαρυτητα και η θνησιμοτητα της νοσου.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

:erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection: :erection:
 

Νενα(2)

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2021
Μηνύματα
369
Like
161
Πόντοι
1
Εγώ το ξέρω. Για κάποιο λόγο όμως ο πνευματικά ανίκανος Raupau αρνείται να καταλάβει ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ επειδή το έγραψα εγώ.

Ζητάω τη βοήθεια του κοινού μπας και σώσω μια ψυχή.
Ασχολεισαι και εσυ με θρησκοληπτο πιθηκανθρωπο
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
Θα επαναλάβω κάτι που έγραψα και παλιότερα.

Όταν βλέπετε ότι κάποιος λογαριασμός υποστηρίζει κάτι (συνήθως κυβερνητικό αφήγημα) χωρίς να υπάρχει επαφή με την πραγματικότητα τότε ο λογαριασμός παρέχει ΠΛΗΡΩΜΕΝΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ.

Συμβαίνει σε παγκόσμιο επίπεδο, απο όλες τις χώρες για να επηρεάσουν απλούς ανθρώπους.
 

Νενα(2)

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2021
Μηνύματα
369
Like
161
Πόντοι
1
Θα επαναλάβω κάτι που έγραψα και παλιότερα.

Όταν βλέπετε ότι κάποιος λογαριασμός υποστηρίζει κάτι (συνήθως κυβερνητικό αφήγημα) χωρίς να υπάρχει επαφή με την πραγματικότητα τότε ο λογαριασμός παρέχει ΠΛΗΡΩΜΕΝΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ.

Συμβαίνει σε παγκόσμιο επίπεδο, απο όλες τις χώρες για να επηρεάσουν απλούς ανθρώπους.
Να λαβεις και κατι αλλο υπ'οψιν σου και οι δυο αυτοι ειναι σε επικινδυνες ομαδες.Ο Νικ ειναι 200 κιλα και ο Ραουπαο με μια σακκουλα φαρμακα.Πιστευουν οτι θα γλυτωσουν απο τον ιο με το εμβολιο.Δεν ενδιαφερονται αν κανει κακο.Ενδιαφερονται αυτοι να γλυτωσουν επειδη ειναι το τελευταιο τους χαρτι.
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
Να λαβεις και κατι αλλο υπ'οψιν σου και οι δυο αυτοι ειναι σε επικινδυνες ομαδες.Ο Νικ ειναι 200 κιλα και ο Ραουπαο με μια σακκουλα φαρμακα.Πιστευουν οτι θα γλυτωσουν απο τον ιο με το εμβολιο.Δεν ενδιαφερονται αν κανει κακο.Ενδιαφερονται αυτοι να γλυτωσουν επειδη ειναι το τελευταιο τους χαρτι.
Δεν το ήξερα. Δεν με ενδιέφερε να μάθω κιόλας. Και οι δύο φαίνεται να έχουν τα θεματά τους. Ο καθένας σηκώνει το δικό του Σταυρό.
 

Νενα(2)

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2021
Μηνύματα
369
Like
161
Πόντοι
1
Δεν το ήξερα. Δεν με ενδιέφερε να μάθω κιόλας. Και οι δύο φαίνεται να έχουν τα θεματά τους. Ο καθένας σηκώνει το δικό του Σταυρό.
Σιγουρα,αλλα μην τον φορτωνεις σε αλλους.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.533
Like
21.910
Πόντοι
5.006
τα αυτιστικα συννενοουνται μια χαρα μεταξυ τους...
ο ενας χαζος,ο αλλος με κουτσουρα στον κωλο...ταιριαξαν....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
και πού ξέρετε ποιο θα κάνετε; :)
αμα απεχουν 3-4 βδομαδες οι δοσεις ειναι φαηζερ ή μοντερνα
αν απεχουν 3 μηνες ειναι αστραζενεκα
αν βγει μονό ραντεβου θα ειναι τζονσον.

επισης ρωτας γνωστους που εμβολιαστηκαν στο ιδιο κεντρο. εγω ξερω πχ στην θεσσαλονικη στην τουμπα κανουν φαηζερ και στην εκθεση μοντερνα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.800
Like
14.544
Πόντοι
3.656
Αρκετοί εδώ έχουν κάνει το εμβόλιο. Ειδαν να πέταγε το υγρό από τη σύριγγα η νοσοκόμα;;;; Για ρώτα.
Και όταν με το καλό πάς, προσεξέ το.

ΟΛΟ ΘΑ ΣΤΟ ΧΩΣΕΙ ΣΤΟ ΜΠΡΑΤΣΟ ΤΟ ΥΓΡΡΡΡΡΡΡΡΟ.
δεν καταλαβαίνω το συντακτικό σου, τι θέλεις να πεις. Αν εννοείς αν έβγαζε λίγο υγρό, και μετά να σου έμπηγε τη βελόνα, όχι. Μου έκανε κατ΄ευθείαν την ένεση
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
δεν καταλαβαίνω το συντακτικό σου, τι θέλεις να πεις. Αν εννοείς αν έβγαζε λίγο υγρό, και μετά να σου έμπηγε τη βελόνα, όχι. Μου έκανε κατ΄ευθείαν την ένεση
Παρακαλώ αν θέλεις να μιλήσουμε για αυτό το θέμα πρέπει να δείς το λίγων δευτερολέπτων βιντεάκι. Μετά να προσπαθήσεις να συγκρίνεις αυτό που είδες με τη δική σου περίπτωση εμβολιασμού. Τέλος θα ήμουν ευγνώμων αν μπορούσες να απαντήσεις και στις ερωτήσεις που έθεσα.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.800
Like
14.544
Πόντοι
3.656
Παρακαλώ αν θέλεις να μιλήσουμε για αυτό το θέμα πρέπει να δείς το λίγων δευτερολέπτων βιντεάκι. Μετά να προσπαθήσεις να συγκρίνεις αυτό που είδες με τη δική σου περίπτωση εμβολιασμού. Τέλος θα ήμουν ευγνώμων αν μπορούσες να απαντήσεις και στις ερωτήσεις που έθεσα.
όχι, δεν υπήρξε αυτή η εικόνα / διαδικασία στο εμβόλιο που έκανα εγώ. Μου απολύμανε το χέρι, μου κάρφωσε τη σύριγγα, και με έβαλαν να καθίσω υποχρεωτικά για ένα τέταρτο, μήπως νιώσω λιποθυμία ή κάτι τέτοιο. Εγώ όμως έκανα την Άστρα Ζένεκα, δεν γνωρίζω ποιο εμβόλιο έκανε ο Χόπκινς
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
όχι, δεν υπήρξε αυτή η εικόνα / διαδικασία στο εμβόλιο που έκανα εγώ. Μου απολύμανε το χέρι, μου κάρφωσε τη σύριγγα, και με έβαλαν να καθίσω υποχρεωτικά για ένα τέταρτο, μήπως νιώσω λιποθυμία ή κάτι τέτοιο. Εγώ όμως έκανα την Άστρα Ζένεκα, δεν γνωρίζω ποιο εμβόλιο έκανε ο Χόπκινς
Δηλαδή :
- δεν άφησε ποσότητα στη σύριγγα τόση που να τινάζεται το υγρό με δύναμη έξω.
- δεν πέταξε το υγρό από τη σύριγγα στο πάτωμα. Μιλάμε για κορονοεμβολιο.

Ευχαριστώ.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.800
Like
14.544
Πόντοι
3.656
Δηλαδή :
- δεν άφησε ποσότητα στη σύριγγα τόση που να τινάζεται το υγρό με δύναμη έξω.
- δεν πέταξε το υγρό από τη σύριγγα στο πάτωμα. Μιλάμε για κορονοεμβολιο.

Ευχαριστώ.
ναι, όπως τα περιέγραψες. Όλη η ποσότητα υγρού που υπήρχε μέσα στη σύριγγα, κατέληξε στο βραχίωνά μου, το Άστρα Ζένεκα έκανα πριν 6 βδομάδες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom