Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Εγώ δεν ζήτησα τη ψήφο του λαού για να ηγηθώ κ να περιορίσω την ελευθερία του κόσμου για το καλό της δημ υγείας όμως;!! Αυτός πίστεψε με προκάλεσε με την αναρτήσει τον άνεργο κ αφραγκοε Έλληνα...
Εσένα ίσως όχι αφού είσαι δυ κ δεν έχεις χάσει τα κεκτημένα σου αλλά Ρώτα φίλους σου ανέργους πως βλέπουν τη ανάρτηση του Χατζηδάκη για την τούρτα του κ δείτε τι καλά περνάμε
και ανεργος οταν ημουν παλι δεν θα με προκαλουσε μια εικονα με 5 τυπους με μασκες και μια συζυγο να του φερνει τουρτα εν μεσω πανδημιας.
ουτε επαγγελματιες που ξερω και εχουν πεσει οικονομικα αντεδρασαν οπως εσυ.
και δεν ειμαι και νδ για να τον υποστηριξω.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.660
Like
27.928
Πόντοι
5.506
Σοβαρα τωρα ρε σεις,πηγανε σε ζαχαροπλαστειο και ειπαν στον ζαχαροπλαστη θελουμε μια τουρτα σουπερμαν με μουρη χατζιδακη φοντο τη βουλη και μπροστα τα σηματα δεη ολυμπιακη ????χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχα

ΤΙ ΖΟΥΜΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ......???????????ΤΙ ΣΟΥΡΕΑΛΙΣΤΙΚΑ ΣΚΗΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ,ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΙΣΑΞΙΟ ΤΟΥ ΕΞΩΦΥΛΛΟΥ ΤΟΥ ΒΗΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝΕ ΝΤΥΘΕΙ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ ΤΟΥ 21.........Του χρονου ας φτιαξουν μια τουρτα με σωμα μπατμαν και φοντο πυργο αιφελ......ριχτε ιδεες αλανια.....τι τουρτα γουσταρετε για τα επομενα γενεθλια???
εγω θελω τον μπογδανο ντυμενο βαλντεραμα με φανελα κολομβιας...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Σοβαρα τωρα ρε σεις,πηγανε σε ζαχαροπλαστειο και ειπαν στον ζαχαροπλαστη θελουμε μια τουρτα σουπερμαν με μουρη χατζιδακη φοντο τη βουλη και μπροστα τα σηματα δεη ολυμπιακη ????χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχα

ΤΙ ΖΟΥΜΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ......???????????ΤΙ ΣΟΥΡΕΑΛΙΣΤΙΚΑ ΣΚΗΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ,ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΙΣΑΞΙΟ ΤΟΥ ΕΞΩΦΥΛΛΟΥ ΤΟΥ ΒΗΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝΕ ΝΤΥΘΕΙ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ ΤΟΥ 21.........Του χρονου ας φτιαξουν μια τουρτα με σωμα μπατμαν και φοντο πυργο αιφελ......ριχτε ιδεες αλανια.....τι τουρτα γουσταρετε για τα επομενα γενεθλια???
εγω στο σχολειο μου τους πηγα στα γενεθλια τουρτα με την φατσα του ιβαν σαββιδη πανω και τους αρεσε πολυ, ακομη και οι μη παοκσιδες δεν το πηραν στραβα.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.660
Like
27.928
Πόντοι
5.506
ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ.
ΤΗΝ ΤΟΥΡΤΑ ΤΗΝ ΕΙΔΑΤΕ?????????????????????????


αν κανεις παρομοια σε 5χρονο μετα θα το ταραξουν στο μπουλιγκ οι συμμαθητες του
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.210
Πόντοι
2.606
Στο facebook ούτε μία φώτο δεν έχω ανεβάσει από τα ταξίδια μου όμως :dunno:
Από σεβασμό σε κάποιους ασθενείς ,ανέργους ανθρώπους που κλείνει η επιχείρηση τους κλπ
στα παπαρια μας τυπε αν εχουν φταλε αν περνανε καλα αν κανουν παρτυ με κλοουν και μπαλονια.......το θεμα δεν ειναι αυτο.....ρε συ ο τυπος ντυθηκε σουπερμαν και το ποσταρουν φορα παρτιδα ....μοιραζουν γελιο ,ειναι τελειως κοσμαρα ,αυτο ειναι το θεμα.....:2funny::2funny::2funny::2funny: εχω κλασει στα γελια ....ειναι σαν τον καμμενο που εστηνε σοου για να βγαζει φωτο με στολες κομμαντο........τι ζουμε ρε ,δεν εχουμε καμια τυχη....:2funny::2funny::2funny::rockon::rockon:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.717
Κριτικές
183
Like
43.853
Πόντοι
21.896
στα παπαρια μας τυπε αν εχουν φταλε αν περνανε καλα αν κανουν παρτυ με κλοουν και μπαλονια.......το θεμα δεν ειναι αυτο.....ρε συ ο τυπος ντυθηκε σουπερμαν και το ποσταρουν φορα παρτιδα ....μοιραζουν γελιο ,ειναι τελειως κοσμαρα ,αυτο ειναι το θεμα.....:2funny::2funny::2funny::2funny: εχω κλασει στα γελια ....ειναι σαν τον καμμενο που εστηνε σοου για να βγαζει φωτο με στολες κομμαντο........τι ζουμε ρε ,δεν εχουμε καμια τυχη....:2funny::2funny::2funny::rockon::rockon:
Ψεκασμενοι εντελώς κ ζουν στον κόσμο τους


Τελικά αυτοί είναι οι ψεκασμενοι
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.210
Πόντοι
2.606
εγω στο σχολειο μου τους πηγα στα γενεθλια τουρτα με την φατσα του ιβαν σαββιδη πανω και τους αρεσε πολυ, ακομη και οι μη παοκσιδες δεν το πηραν στραβα.
εσυ,αυτο λεμε ειναι το θεμα....
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
στα παπαρια μας τυπε αν εχουν φταλε αν περνανε καλα αν κανουν παρτυ με κλοουν και μπαλονια.......το θεμα δεν ειναι αυτο.....ρε συ ο τυπος ντυθηκε σουπερμαν και το ποσταρουν φορα παρτιδα ....μοιραζουν γελιο ,ειναι τελειως κοσμαρα ,αυτο ειναι το θεμα.....:2funny::2funny::2funny::2funny: εχω κλασει στα γελια ....ειναι σαν τον καμμενο που εστηνε σοου για να βγαζει φωτο με στολες κομμαντο........τι ζουμε ρε ,δεν εχουμε καμια τυχη....:2funny::2funny::2funny::rockon::rockon:
σε πειραζει αν εχει χιουμορ ο πολιτικος?
εμενα καθολου. μου δινει χαρα.
αν κλεβει και με ζημειωνει με πειραζει.
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.210
Πόντοι
2.606
χαμενα τα χει ρε συ το παληκαρακι,ακου που σου λεω..το χει τερματησει,κοσμαρα..ενα βημα πριν λογγαρει εδω και αρχισει να γραφει για τερματοφυλακες ειναι....
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.717
Κριτικές
183
Like
43.853
Πόντοι
21.896
εγω στο σχολειο μου τους πηγα στα γενεθλια τουρτα με την φατσα του ιβαν σαββιδη πανω και τους αρεσε πολυ, ακομη και οι μη παοκσιδες δεν το πηραν στραβα.
Εσύ όμως δεν στερείς δουλειά εργασία μεροκάματο από κανεναν ,κ ούτε καν το μάθημα τους

Αυτός για τη δημ υγεία μας προτείνει να είμαστε συνετοί κ μέσα στα σπίτια χωρίς συναθροίσεις άσκοπες
.
Αυτός στο γραφείο του έκανε ασκοποη συνάθροιση έστω κ με μάσκες έστω κ με απόσταση δύο μέτρων.

Άσκοπη συνάθροιση μπορεί να σου πει καποιος
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
διαφωνουμε.

οταν τα αλλα 15 μετρα δεν πετυχαν

ηρθε το μαγικο ραβδι που λεγεται εμβολιασμος και πετυχε.

για αυτο βγαινουν στους δρομους και πανηγυριζουν σε 10 χωρες σαν το ισραηλ, γιατι ηρθε ο αγιος βασιλης και ανοιξε τα μαγαζια, την εστιαση, εβγαλαν τις μασκες απο εξωτερικους χωρους και οι νεκροι μειωθηκαν 10 φορες.

Εδώ ρε τύπε μου ισχυρίζεσαι ότι με μισό τηλεφωνικό κατάλογο περιορισμούς το Ισραήλ επέστρεψε στην κανονικότητα με τους εμβολιασμούς, εδώ θα κώλωνες?

Για την ιστορία, φρέσκο, από την επιτυχημένη Αγγλία που παραδόξως αντίθετα με εσένα δεν θεωρεί ότι τα εμβόλια αποτελούν κάποιου είδους μαγικό ραβδί βραχυπρόθεσμα :

PM Boris Johnson announces new taskforce to find "promising new medicines" to treat Covid by autumn. https://www.bbc.com/news/live/uk-56812118
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Εσύ όμως δεν στερείς δουλειά εργασία μεροκάματο από κανεναν ,κ ούτε καν το μάθημα τους

Αυτός για τη δημ υγεία μας προτείνει να είμαστε συνετοί κ μέσα στα σπίτια χωρίς συναθροίσεις άσκοπες
.
Αυτός στο γραφείο του έκανε ασκοποη συνάθροιση έστω κ με μάσκες έστω κ με απόσταση δύο μέτρων.

Άσκοπη συνάθροιση μπορεί να σου πει καποιος
θα τον πω υπερβολικο αυτο τον καποιο

κοιτα εδω "εδω καιγεται ο κοσμος" λεει η παγωνη. και εσεις κανατε θεμα την τουρτα με 5 ατομα με μασκες παροντες

https://www.news247.gr/koinonia/pag...tomaste-an-tha-pame-sta-exochika.9207574.html
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Εδώ ρε τύπε μου ισχυρίζεσαι ότι με μισό τηλεφωνικό κατάλογο περιορισμούς το Ισραήλ επέστρεψε στην κανονικότητα με τους εμβολιασμούς, εδώ θα κώλωνες?

Για την ιστορία, φρέσκο, από την επιτυχημένη Αγγλία που παραδόξως αντίθετα με εσένα δεν θεωρεί ότι τα εμβόλια αποτελούν κάποιου είδους μαγικό ραβδί βραχυπρόθεσμα :

PM Boris Johnson announces new taskforce to find "promising new medicines" to treat Covid by autumn. https://www.bbc.com/news/live/uk-56812118
ασε το παραμυθι με τον μισο καταλογο περιορισμους.

οι ουσιαστικοι περιορισμοι ηταν

κλειστη εστιαση -τελος
κλειστα εμπορικα μαγαζια -τελος
μασκες σε ανοικτους χωρους -τελος
μασκες σε κλειστους χωρους -ενδεχομενως σε λιγο καιρο τελος.

τα αλλα γεμιζουν καταλογο που λες αλλα στα αρχιδια μας
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.210
Πόντοι
2.606
εγω θελω τον μπογδανο ντυμενο βαλντεραμα με φανελα κολομβιας...
γιατι αδωνης ντυμενος αχιλλεας με φουλ εξοπλισμο σε σωμα μπραντ πητ απο τροια και μπροστα στην τουρτα να γραφει "τσιλερ ελα να τον παρεις".....σε χαλαει?
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
ασε το παραμυθι με τον μισο καταλογο περιορισμους.

οι ουσιαστικοι περιορισμοι ηταν

κλειστη εστιαση -τελος
κλειστα εμπορικα μαγαζια -τελος
μασκες σε ανοικτους χωρους -τελος
μασκες σε κλειστους χωρους -ενδεχομενως σε λιγο καιρο τελος.

τα αλλα γεμιζουν καταλογο που λες αλλα στα αρχιδια μας

Εδώ η επανάληψη προηγούμενης δημοσίευσης μου, απάντησης στις, και τότε ανυπόστατες, μπουρδολογίες σου τύπε μου.

Βλέπεις αυτά που σου δείχνουν και θες να δείς.

Σου έχω ξαναγράψει ότι οι περιορισμοί στο Ισραήλ είναι οι εξής https://www.gov.il/en/Departments/Guides/ramzor-cites-guidelines

Αυτό σημαίνει ότι έχουν ανοιχτή την εστίαση με μέγιστο αριθμό ανθρώπων ανά μαγαζί τους 100, με ελάχιστη απόσταση τραπεζιών τα 2 μέτρα, ελάχιστη απόσταση καθισμένων στην μπάρα τουλάχιστον ένα κενό κάθισμα μεταξύ αγνώστων και χωρίς όρθιους πελάτες. Στους δε εσωτερικούς χώρους της εστίασης είναι απαραίτητο για να μπείς είτε να έχεις πιστοποιητικό εμβολιασμού είτε πιστοποιητικό ότι έχεις νοσήσει και αναρρώσει - επιπροσθέτως των παραπάνω περιορισμών.

Ξαναγράφω. Δεν υπάρχουν Άγιοι Βασίληδες.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Εγώ δεν ζήτησα τη ψήφο του λαού για να ηγηθώ κ να περιορίσω την ελευθερία του κόσμου για το καλό της δημ υγείας όμως;!! Αυτός πίστεψε με προκάλεσε με την αναρτήσει τον άνεργο κ αφραγκοε Έλληνα...
Εσένα ίσως όχι αφού είσαι δυ κ δεν έχεις χάσει τα κεκτημένα σου αλλά Ρώτα φίλους σου ανέργους πως βλέπουν τη ανάρτηση του Χατζηδάκη για την τούρτα του κ δείτε τι καλά περνάμε
ρε συ βολκάνο, πρόκληση και μπούγκα μπούγκα πάρτυ είναι μια τούρτα στο γραφείο με τη γυναίκα του και δυο υπάλληλους? αυτό δείχνει εμπάθεια και δεν μας έχεις συνηθίσει σε τέτοια.

Από την άλλη εσύ γιατί να αισθάνεσαι ενοχές να βάλεις φωτογραφίες από τα ταξίδια σου στο φβ? Τα δουλεμένα λεφτά σου ξοδεύεις. Αν αισθάνεσαι άσχημα τότε μην κάνεις ταξίδια, αν κάνεις ταξίδια και δεν τα βάζεις για να μην προκαλείς τότε είναι υποκριτικό και δηθενιά τύπου "no pic, didn't happen".

Εξάλλου δεν καταλαβαίνω γιατί η επιλεκτική ευαισθησία αφορά μόνο τους φίλους του φβ και όχι τους φίλους του μπουρδέλα που έχουν χάσει εξίσου δουλειές, τραβάνε ζόρια, έχουν προβλήματα. Και σίγουρα αριθμητικά είναι πολλαπλάσιοι κάτι χιλιάδες σε σχέση με τους φίλους σου στο φβ. Αδυνατώ να κατανοήσω τη στάση σου.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.660
Like
27.928
Πόντοι
5.506
γιατι αδωνης ντυμενος αχιλλεας με φουλ εξοπλισμο σε σωμα μπραντ πητ απο τροια και μπροστα στην τουρτα να γραφει "τσιλερ ελα να τον παρεις".....σε χαλαει?
κλο για τσεκαρε...
EzcIyYzXsAA8wcF.jpg
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Εδώ η επανάληψη προηγούμενης δημοσίευσης μου, απάντησης στις, και τότε ανυπόστατες, μπουρδολογίες σου τύπε μου.
ρε συ επιμενεις να παραθετεις αρθρα οταν η ουσια ειναι 5 πραγματα.

4 μετρα(ηδη καταργηθηκαν τα 3) που αυτα ενδιαφερουν τον κοσμο και οχι τα αλλα 100

και να μην εχουμε νεκρους.

ξεκολλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom