Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

font012

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2017
Μηνύματα
2.031
Like
1.661
Πόντοι
216
Αυτά δεν θα τα δείτε στα βοθροκάναλα.

Μόνο εδώ η αλήθεια! :grin:

Screenshot_1.jpg






Υ.Γ. Για να βάλω κι εγώ ένα ψεκασμένο πριν προλάβει να το ποστάρει ο Savvas με το περιτύλιγμα: «βρηκα αυτό στο fb δεν ξέρω αν είναι αλήθεια!!». :confused:
Μπορεί να βρυκολάκιασε και παλούκωσαν την καρδιά :O
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.345
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Συζητείται παράταση του lockdown στην Γερμανία.



Σε λίγο.... ο ηφαιστιογενής σεξοκυνηγός θα αναλύσει τον ύποπτο ρόλο της Μάρεβα και πως ασκεί πιέσεις για να χρεωκοπήσουν οι επιχειρήσεις στην Γερμανία και να τις αγοράσουν για ένα κομμάτι ψωμί οι μεγαλοξενοδόχοι φίλοι του Κούλη. :confused:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
183
Like
43.809
Πόντοι
21.896
Συζητείται παράταση του lockdown στην Γερμανία.



Σε λίγο.... ο ηφαιστιογενής σεξοκυνηγός θα αναλύσει τον ύποπτο ρόλο της Μάρεβα και πως ασκεί πιέσεις για να χρεωκοπήσουν οι επιχειρήσεις στην Γερμανία και να τις αγοράσουν για ένα κομμάτι ψωμί οι μεγαλοξενοδόχοι φίλοι του Κούλη. :confused:
Εσύ ζεις στον κόσμο σου
Είσαι μια κατηγορία νεοδημοκρατηη μόνος σου

Ότι μαλάκια σου κατέβει αρκεί να υποστηρίξεις τον Κούλη
Αυτοξεφτυλιιζεσαι

Η καραντίνα καταδικάστηκε κ κρίθηκε ανεπαρκής ή με δόλο

Πάμε σε άλλο θέμα τωρα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.796
Like
14.529
Πόντοι
3.656
Τελικα ο Ιωαννιδης είναι ψεκασμενος;
Μπεεεεεεεεεεεε
Ο Ιωαννίδης είχε προβλέψει 10.000 θανάτους από Κόβιντ στις ΗΠΑ. Ανέβηκαν στους 541.000, αν εσύ τον θεωρείς αξιόπιστο, εγώ τον θεωρώ αποτυχημένο https://www.google.com/search?q=dea...30j0i22i30.22124j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.966
Κριτικές
1
Like
2.667
Πόντοι
606
Συζητείται παράταση του lockdown στην Γερμανία.



Σε λίγο.... ο ηφαιστιογενής σεξοκυνηγός θα αναλύσει τον ύποπτο ρόλο της Μάρεβα και πως ασκεί πιέσεις για να χρεωκοπήσουν οι επιχειρήσεις στην Γερμανία και να τις αγοράσουν για ένα κομμάτι ψωμί οι μεγαλοξενοδόχοι φίλοι του Κούλη. :confused:
Πας κ άλλο μαλακας η έχεις πιάσει τέρμα?
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.966
Κριτικές
1
Like
2.667
Πόντοι
606
Ο Ιωαννίδης είχε προβλέψει 10.000 θανάτους από Κόβιντ στις ΗΠΑ. Ανέβηκαν στους 541.000, αν εσύ τον θεωρείς αξιόπιστο, εγώ τον θεωρώ αποτυχημένο https://www.google.com/search?q=dea...30j0i22i30.22124j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8
Ο Ιωαννιδης είναι αποτυχημένος αφού το λες εσύ ο επιτυχημένος. Δε μου τραβάς τ αρχιδια ρε μποκολε?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.796
Like
14.529
Πόντοι
3.656
Κατ αρχην το IQ μου το καθοριζουν τα δυο Πανεπιστημια που τελειωσα και οι 4 γλωσσες που μιλαω.Οχι εσυ.
Δευτερον πρεπει να αποδειξεις η να κρινεις με αναλυση εαν ποσταρω ανοησιες,αυτη ειναι και η απαντηση καποιου που διαφωνει.
Καταλαβαινω οτι (και ετσι ηταν παντα)την δυσκολη θεση που βρισκεσαι λογω ελλειψης γνωσεων,οπως και πολλοι αλλοι, να καταλαβεις τι γραφει ο αλλος και να απαντησεις οποτε ο χαρακτηρισμος του αλλου με καποιο κατα την γνωμη σου υποτιμητικο τιτλο νομιζεις οτι σου δινει δυναμη και οτι εκανες κατι σπουδαιο.
Εγω παραθετω επισημα στοιχεια κρατων τα οποια εσυ τα θεωρεις ανοησιες.Αυτο και αν ειναι ανοησιες.

Τελευταιο,αυτος που ανακαλυψε το κομπιουτερ με το οποιο παιζετε εδω μεσα
το ανακαλυψε μια βρωμοπουστα κατα τον δευτερο παγκοσμιο πολεμο στην Αγγλια και μειωσε την διαρκεια του κατα δυο χρονια.
Φιλακια αντρακλες.


:happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:
Ναι, αλλά δεν μου απάντησες, κι ας σε έχω ρωτήσει τόσες φορές, τι παθαίνει ο εγκέφαλος ενός άντρα ο οποίος παίρνει γυναικείες ορμόνες. Τι επιπτώσεις έχει ο μακροχρόνιος πόλεμος στην ψυχική του υγεία;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.796
Like
14.529
Πόντοι
3.656
Ο Ιωαννιδης είναι αποτυχημένος αφού το λες εσύ ο επιτυχημένος. Δε μου τραβάς τ αρχιδια ρε μποκολε?
Δεν είναι αποτυχημένος επειδή το λέω εγώ. ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΕ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΟΣ λόγω της διαφοράς 541.000 με 10.000. Η αλήθεια υπάρχει, το ψέμα πρέπει να εφευρεθεί. Η Ερώτηση είναι για ποιό λόγο συνεχίζουν να τον καλούν, αφού η αποτυχία του ήταν τόσο παταγώδης
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Ο Ιωαννίδης είχε προβλέψει 10.000 θανάτους από Κόβιντ στις ΗΠΑ. Ανέβηκαν στους 541.000, αν εσύ τον θεωρείς αξιόπιστο, εγώ τον θεωρώ αποτυχημένο https://www.google.com/search?q=dea...30j0i22i30.22124j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8
Για την Αμερικη ειχε προβλεψει τους δεκα χιλιαδες νεκρους ? χαχαχα
εγω νομιζα για την προσφατη δηλωση που εκανε για την Ελλαδα στο λινκ που εβαλα σε προηγουμενο ποστ

Ε τοτε τι συζηταμε για αυτον ...
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.966
Κριτικές
1
Like
2.667
Πόντοι
606
Δεν είναι αποτυχημένος επειδή το λέω εγώ. ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΕ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΟΣ λόγω της διαφοράς 541.000 με 10.000. Η αλήθεια υπάρχει, το ψέμα πρέπει να εφευρεθεί. Η Ερώτηση είναι για ποιό λόγο συνεχίζουν να τον καλούν, αφού η αποτυχία του ήταν τόσο παταγώδης
Ίσως γιατί έλεγε ότι το λοκνταουν το μόνο που μπορεί να έχει ως αποτέλεσμα ειναι τη καταστροφή της οικονομίας και την ψυχολογική κατάρρευση του πληθυσμού. Καιρός να το καταλάβεις κ εσύ έστω κ αργά.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.796
Like
14.529
Πόντοι
3.656
Για την Αμερικη ειχε προβλεψει τους δεκα χιλιαδες νεκρους ? χαχαχα
εγω νομιζα για την προσφατη δηλωση που εκανε για την Ελλαδα στο λινκ που εβαλα σε προηγουμενο ποστ

Ε τοτε τι συζηταμε για αυτον ...
Κι όμως, αυτόν καλούνε συνεχώς. Ας θυμηθούμε λοιπόν ένα από τα πολλά άρθρα που μιλάνε, γι αυτόν τον Λαμπρό Επιστήμονα
....Εκείνο που πολλοί καταλογίζουν στον Ελληνα καθηγητή είναι ότι επηρέασε τον Τραμπ και άλλους ηγέτες, με συνέπεια να επιβάλουν μέτρα αργοπορημένα και με μισή καρδιά. Αποτέλεσμα, να αποτύχουν να αντιμετωπίσουν την επιδημία. Ο κ. Ιωαννίδης είχε ταχθεί υπέρ των αυστηρών συστάσεων και της λήψης μέτρων σε ειδικές κατηγορίες πληθυσμού, αλλά κατά της καραντίνας. Ωστόσο, του καταλογίζεται ότι τον Μάρτιο είχε προβλέψει ότι από τον κορωνοϊό θα πεθάνουν 10.000 Αμερικανοί, ενώ μέχρι σήμερα τα θύματα ξεπερνούν τις 150.000. .....
πηγή https://www.kathimerini.gr/world/1090413/o-ellinas-epidimiologos-poy-paresyre-ton-tramp/
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
183
Like
43.809
Πόντοι
21.896
Για την Αμερικη ειχε προβλεψει τους δεκα χιλιαδες νεκρους ? χαχαχα
εγω νομιζα για την προσφατη δηλωση που εκανε για την Ελλαδα στο λινκ που εβαλα σε προηγουμενο ποστ

Ε τοτε τι συζηταμε για αυτον ...
Ενώ οι άλλοι οι μεγαλογιατροι του Κούλη που τον συμβούλευαν για καραντίνα από τον Οκτώβρη ;; Τι κατάφεραν παραπάνω;;
Κ μάλιστα αυτούς τους πληρώνουμε ενώ ο Ιωαννίδης δεν πληρώνεται από εμένα κ εσένα
Το 21 αιώνα δεν δύναται καραντίνα παρά σε απολυταρχικά μόνο καθεστώτα
Τσίπουρο θα πάμε;;;;;;; Οι άλλοι μαζεύτηκαν ήδη Σαλονίκη
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.796
Like
14.529
Πόντοι
3.656
Ίσως γιατί έλεγε ότι το λοκνταουν το μόνο που μπορεί να έχει ως αποτέλεσμα ειναι τη καταστροφή της οικονομίας και την ψυχολογική κατάρρευση του πληθυσμού. Καιρός να το καταλάβεις κ εσύ έστω κ αργά.
το ΙΣΩΣ που γράφεις είναι ένα φανταστικό κατασκεύασμα. Αν έλεγε ότι περιμένει μισό εκατομμύριο θανάτους από Κόβιντ, αλλά αυτό είναι καλύτερο από την καταστροφή της οικονομίας λόγω λοκντάουν, ακόμα κι αν διαφωνώ μαζί του, θα δεχόμουν αυτή την θέση σαν Πολιτική. Τώρα, τον θεωρώ ΑΝΑΞΙΟΠΙΣΤΟ, ακριβώς γιατί απέτυχε τελείως
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Ενώ οι άλλοι οι μεγαλογιατροι του Κούλη που τον συμβούλευαν για καραντίνα από τον Οκτώβρη ;; Τι κατάφεραν παραπάνω;;
Κ μάλιστα αυτούς τους πληρώνουμε ενώ ο Ιωαννίδης δεν πληρώνεται από εμένα κ εσένα
Το 21 αιώνα δεν δύναται καραντίνα παρά σε απολυταρχικά μόνο καθεστώτα
Τσίπουρο θα πάμε;;;;;;; Οι άλλοι μαζεύτηκαν ήδη Σαλονίκη
Καλα και οι αλλοι εχουν πει ανακριβειες και πιπες αλλα εδω μιλαμε οτι εγινε ρομπα τελειως αυτος ...

τσιπουρο ελα σε μενα καλυτερα :grin:
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.966
Κριτικές
1
Like
2.667
Πόντοι
606
το ΙΣΩΣ που γράφεις είναι ένα φανταστικό κατασκεύασμα. Αν έλεγε ότι περιμένει μισό εκατομμύριο θανάτους από Κόβιντ, αλλά αυτό είναι καλύτερο από την καταστροφή της οικονομίας λόγω λοκντάουν, ακόμα κι αν διαφωνώ μαζί του, θα δεχόμουν αυτή την θέση σαν Πολιτική. Τώρα, τον θεωρώ ΑΝΑΞΙΟΠΙΣΤΟ, ακριβώς γιατί απέτυχε τελείως
Ότι πεις ρε μποκολε. Άκου τον μαγιορκινη και τον εξαδακτυλο που είναι επιστήμονες κύρους.
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
τα ξεφτιλικια συνεχιζονται αμειωτα

 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
183
Like
43.809
Πόντοι
21.896
Καλα και οι αλλοι εχουν πει ανακριβειες και πιπες αλλα εδω μιλαμε οτι εγινε ρομπα τελειως αυτος ...

τσιπουρο ελα σε μενα καλυτερα :grin:
Ο Ιωαννίδης όμως δεν επιρρεαζει την τσέπη μου διότι δεν πληρώνεται από εμένα όμως οι άλλοι της επιτροπής επιρρεαζουν την τσέπη μου αφού πληρώνονται για να λεν παπάρες από τον Έλληνα φορολογούμενο και κατ"'επεκταση κ την ποσότητα τσιπουρων που θα πιούμε :rockon:
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Ο Ιωαννίδης όμως δεν επιρρεαζει την τσέπη μου διότι δεν πληρώνεται από εμένα όμως οι άλλοι της επιτροπής επιρρεαζουν την τσέπη μου αφού πληρώνονται για να λεν παπάρες από τον Έλληνα φορολογούμενο και κατ"'επεκταση κ την ποσότητα τσιπουρων που θα πιούμε :rockon:
Χαχα σωστο αυτο

παραδεξου ομως οτι το να πεσεις ΜΙΣΟ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟ νεκρους εξω απο την προβλεψη σου ειναι τραγικο.
τι τοθελε και μιλησε ...
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
183
Like
43.809
Πόντοι
21.896
Χαχα σωστο αυτο

παραδεξου ομως οτι το να πεσεις ΜΙΣΟ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟ νεκρους εξω απο την προβλεψη σου ειναι τραγικο.
τι τοθελε και μιλησε ...
Ασφαλώς κ κανείς δε μπορεί να προβλέψει νεκρούς
Μπορεί όμως να προβλέψει οικονομικές ζημιές διότι είναι μαθηματικά
Τελικά ποτέ ανοίγουμε;; Οι λοιμοξιολογοι των επιτροπών δεν θέλουν διότι τα τσεπωνουν χοντρά με τις επιτροπές ο δε Κούλης πλέον θέλει διότι είδε τα ΛΟΚ ντάουν να έχουν αποτύχει κ προσπαθεί να ξεγλυστρησει από τους παλιάτσους επιστημονες
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Ασφαλώς κ κανείς δε μπορεί να προβλέψει νεκρούς
Μπορεί όμως να προβλέψει οικονομικές ζημιές διότι είναι μαθηματικά
Τελικά ποτέ ανοίγουμε;; Οι λοιμοξιολογοι των επιτροπών δεν θέλουν διότι τα τσεπωνουν χοντρά με τις επιτροπές ο δε Κούλης πλέον θέλει διότι είδε τα ΛΟΚ ντάουν να έχουν αποτύχει κ προσπαθεί να ξεγλυστρησει από τους παλιάτσους επιστημονες
Αφου βλεπουμε και κανουμε οτι πει η Γερμανια πανω κατω ,αυτοι δεν θα ανοιξουν την εστιαση τουλαχιστον συντομα οποτε ...
Για τους νεκρους φυσικα δεν μπορεις να κανεις σωστες προβλεψεις ,το να πεσεις λιγο εξω ειναι λογικο αλλα εδω μιλαμε για την ΑΠΟΤΥΧΙΑ :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom