Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Κατ αρχην το IQ μου το καθοριζουν τα δυο Πανεπιστημια που τελειωσα και οι 4 γλωσσες που μιλαω.Οχι εσυ.
Δευτερον πρεπει να αποδειξεις η να κρινεις με αναλυση εαν ποσταρω ανοησιες,αυτη ειναι και η απαντηση καποιου που διαφωνει.
Καταλαβαινω οτι (και ετσι ηταν παντα)την δυσκολη θεση που βρισκεσαι λογω ελλειψης γνωσεων,οπως και πολλοι αλλοι, να καταλαβεις τι γραφει ο αλλος και να απαντησεις οποτε ο χαρακτηρισμος του αλλου με καποιο κατα την γνωμη σου υποτιμητικο τιτλο νομιζεις οτι σου δινει δυναμη και οτι εκανες κατι σπουδαιο.
Εγω παραθετω επισημα στοιχεια κρατων τα οποια εσυ τα θεωρεις ανοησιες.Αυτο και αν ειναι ανοησιες.

Τελευταιο,αυτος που ανακαλυψε το κομπιουτερ με το οποιο παιζετε εδω μεσα
το ανακαλυψε μια βρωμοπουστα κατα τον δευτερο παγκοσμιο πολεμο στην Αγγλια και μειωσε την διαρκεια του κατα δυο χρονια.
Φιλακια αντρακλες.


:happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:
Ασχετο,και σε παρένθεση αυτο που θα πω χωρίς να θέλω να διακόψω τη κουβέντα σας,αλλα τα πτυχία δεν σημαινουν απαραίτητα και εξυπνάδα η υψηλό IQ.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.312
Κριτικές
1
Like
35.355
Πόντοι
6.256
με δυο πανεμιστημια και 4 γλωσσες αγοραζεις καλο iq ?
 

Νενα(2)

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2021
Μηνύματα
369
Like
161
Πόντοι
1
Ασχετο,και σε παρένθεση αυτο που θα πω χωρίς να θέλω να διακόψω τη κουβέντα σας,αλλα τα πτυχία δεν σημαινουν απαραίτητα και εξυπνάδα η υψηλό IQ.
Νομιζω οτι εχεις απολυτο δικιο.Οταν εχουμε προβλημα με τις διαφορικες εξισωσεις φωναζουμε τον σκουπιδιαρη να μας δωσει ενα χερι και να τις λυσει.Ιδιως στην αναλυση στον τομογραφο ποζιτρονιων οι μηχανικοι φωναζουν την ταμια του σουπερμαρκετ για Back up.

:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Νομιζω οτι εχεις απολυτο δικιο.Οταν εχουμε προβλημα με τις διαφορικες εξισωσεις φωναζουμε τον σκουπιδιαρη να μας δωσει ενα χερι και να τις λυσει.Ιδιως στην αναλυση στον τομογραφο ποζιτρονιων οι μηχανικοι φωναζουν την ταμια του σουπερμαρκετ για Back up.

:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:
αυτο εχει να κανει με τις γνώσεις και οχι με την εξυπνάδα...αλλα περα απο αυτο ξερω μπαρμαν που ξερει απο διαφορικές εξισώσεις και φιλο που ειναι φυσικος με μεταπτυχιακό αλλα αν τον βαλεις στο κεντρο της αθήνας με το αμαξι θα χαθει.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
ασε που εγω δεν θεωρώ και πολυ εξυπνο κάποιον που κυνηγάει συνέχεια πτυχία στη ζωη του:sunglasses:
 

Νενα(2)

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2021
Μηνύματα
369
Like
161
Πόντοι
1
αυτο εχει να κανει με τις γνώσεις και οχι με την εξυπνάδα...αλλα περα απο αυτο ξερω μπαρμαν που ξερει απο διαφορικές εξισώσεις και φιλο που ειναι φυσικος με μεταπτυχιακό αλλα αν τον βαλεις στο κεντρο της αθήνας με το αμαξι θα χαθει.
Ναι σιγουρα ξερεις.Ειναι αυτο που λενε οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.945
Like
11.178
Πόντοι
2.606
Στο σημειο αυτο ενα ΓΑΜΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥΣ.....Αυτη η γαμημενη οικογενεια πρεπει να εξαφανιστει απο την πωλητικη δια νομου και δια παντος....τουλαχιστον μεχρι 2α παρουσια και μετα μονο μετα συζητησης αν θα της επιτραπει η συμμετοχη ξανα...ΑΠΟΒΡΑΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΙQ μπανανας!
 

toni2

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Like
78
Πόντοι
1
Ασχετο,και σε παρένθεση αυτο που θα πω χωρίς να θέλω να διακόψω τη κουβέντα σας,αλλα τα πτυχία δεν σημαινουν απαραίτητα και εξυπνάδα η υψηλό IQ.
Καλή η μόρφωση και οι γνώσεις αλλά εξυπνάδα σημαίνει πολλά περισσότερα. Έχω δει ηλίθιους πανεπιστημιακούς και πανέξυπνους ανθρώπους του μεροκάματου χωρίς καν απολυτήριο λυκείου.
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.945
Like
11.178
Πόντοι
2.606
Οσο για την χαλαρωση των μετρων γελαει ο κοσμος
Ανοιξαν λεει τα παρκα και οι αρχαιολογικοκ χωροι,αλλα συνεχιζουν να απαγορευουν τις διαδημοτικες μετακινησεις....μιλαμε για τερμα ΞΕΚΩΛΙΑΡΗΔΕΣ!
 

theioulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.182
Κριτικές
43
Like
1.716
Πόντοι
3.425
Ρε μαλακά, καθηγητής του Stanford ψεκασμενος??
Έλεος γαμω τον χλεχλε μου μέσα γαμω..
Παραθέτω παρακάτω πόσες εργασίες και πόσες αναφορές έχει ο Γιάννης Ιωαννίδης από το Stanford.

Ioannidis, John P.A.​

Stanford University School of Medicinedisabled, Stanford, United States

Metrics overview​

1219​

Documents by author

169803​

Citations by 135479 documents

Αν μπορέσετε να μου βρείτε κάποιον άλλον Έλληνα με τέτοια επιτεύγματα και αναφορές στο έργο του (είτε είναι εν ζωή είτε όχι) θα σας παραδεχτώ, αλλά μην παιδεύεστε άδικα. Δεν θα βρείτε.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
183
Like
43.809
Πόντοι
21.896
Παραθέτω παρακάτω πόσες εργασίες και πόσες αναφορές έχει ο Γιάννης Ιωαννίδης από το Stanford.

Ioannidis, John P.A.​

Stanford University School of Medicinedisabled, Stanford, United States

Metrics overview​

1219​

Documents by author

169803​

Citations by 135479 documents

Αν μπορέσετε να μου βρείτε κάποιον άλλον Έλληνα με τέτοια επιτεύγματα και αναφορές στο έργο του (είτε είναι εν ζωή είτε όχι) θα σας παραδεχτώ, αλλά μην παιδεύεστε άδικα. Δεν θα βρείτε.
Ναι αλλά δεν έχει κομματική ιδιότητα οπότε τον Μπουλo από επιτροπές καθώς κ δεν εξυπηρετεί συμφέροντα όπως τα ζώα τους λοιμοξιολογους στην επιτροπη
 
Τελευταία τροποποίηση:

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.345
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Ναι αλλά δεν έχει κομματική ιδιότητα οπότε τον Μπουλo από επιτροπές καθώς κ δεν εξυπηρετεί συμφέροντα όπως τα ζώα τους λοιμοξιολογους στην επιτροπη
Έτσι και αλλιώς δεν είναι κάτοικος Ελλάδας.

Στο L.A. που εδρεύει γιατί δεν ήταν ή είναι στην επιτροπή κι ούτε σε καμμιά από τις υποεπιτροπές πoυ έχει η Καλιφόρνια;
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
183
Like
43.809
Πόντοι
21.896
Έτσι και αλλιώς δεν είναι κάτοικος Ελλάδας.

Στο L.A. που εδρεύει γιατί δεν ήταν ή είναι στην επιτροπή κι ούτε σε καμμιά από τις υποεπιτροπές πoυ έχει η Καλιφόρνια;
Γιατί στο Αμέρικα έχει άπειρους σοβαρούς τέτοιους λοιμοξιολογους τα
Εδώ έχει άπειρα κομματοσκυλο λοιμοξιολογους που αύριο μεθαύριο θα είναι στα ψηφοδελτια
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Ο Ιωαννιδης παντως ελεγε οτι οι χωρες με τα σκληροτερα λοκνταουν εχουν τις μεγαλυτερες απωλειες.
δηλ Κινα - Ταυλανδη - Σιγκαπουρη ας πουμε? :confused:
Ενω ΗΠΑ - Βραζιλια - Ηνωμενο Βασιλειο - Μεξικο που δεν ειχαν τα πηγαν καλα ...
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.345
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Γιατί στο Αμέρικα έχει άπειρους σοβαρούς τέτοιους λοιμοξιολογους τα
Εδώ έχει άπειρα κομματοσκυλο λοιμοξιολογους που αύριο μεθαύριο θα είναι στα ψηφοδελτια
Τρίχες, παραμυθιάζεσαι μόνος σου.
Τα έχω γράψει κι εγώ και άλλοι, έχουν μπει και link που δείχνουν την «εκτίμηση» που τον έχουν και πόσο ρόμπα έχει γίνει με τις βλακείες που έλεγε.
Μην σαχλαμαρίζεις και διάβαζε, έχουμε αναφερθεί αναλυτικά…
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.505
Like
21.867
Πόντοι
5.006
Παραθέτω παρακάτω πόσες εργασίες και πόσες αναφορές έχει ο Γιάννης Ιωαννίδης από το Stanford.

Ioannidis, John P.A.​

Stanford University School of Medicinedisabled, Stanford, United States

Metrics overview​

1219​

Documents by author

169803​

Citations by 135479 documents

Αν μπορέσετε να μου βρείτε κάποιον άλλον Έλληνα με τέτοια επιτεύγματα και αναφορές στο έργο του (είτε είναι εν ζωή είτε όχι) θα σας παραδεχτώ, αλλά μην παιδεύεστε άδικα. Δεν θα βρείτε.
διαβασε εδω μπας και ξεστραβωθεις :
"Το άρθρο του Ιωαννίδη στο PLOS Med, 2005 παίρνει περίπου τρεις φορές πιο πολλές αναφορές κάθε χρόνο από το μυθικό άρθρο των Watson και Crick για τη δομή του DNA (βραβείο Νόμπελ 1962), ενώ η μέθοδος Lowry για ολική πρωτεΐνη παίρνει εξήντα φορές πιο πολλές αναφορές! Θα μπορούσε κανείς να εισηγηθεί με αυτά τα νούμερα ότι το άρθρο του Ιωαννίδη ή το Lowry είναι πιο «πολύτιμα» από το άρθρο των Watson και Crick. Δεν θα τολμούσα την σύγκριση ούτε για ένα λεπτό, γιατί θα γελούσε και το παρδαλό κατσίκι με αυτή την βλασφημία!"
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.345
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Αυτά δεν θα τα δείτε στα βοθροκάναλα.

Μόνο εδώ η αλήθεια! :grin:

Screenshot_1.jpg






Υ.Γ. Για να βάλω κι εγώ ένα ψεκασμένο πριν προλάβει να το ποστάρει ο Savvas με το περιτύλιγμα: «βρηκα αυτό στο fb δεν ξέρω αν είναι αλήθεια!!». :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom