Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Νενα(2)

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2021
Μηνύματα
369
Like
161
Πόντοι
1
ΠΕΡΙΠΟΥ 4000 ΑΤΟΜΑ ΠΕΘΑΝΑΝ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΦΟΤΟΥ ΕΜΒΟΛΙΑΣΤΗΚΑΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΡΩΝΟΪΟ

Ειναι πολυ περισσοτεροι,γιατι οι αρχες αρνουνται την νεκροψια σε αυτους που πεθαινουν ενα μηνα μετα.Η μεγαλη σφαγη θα αρχισει του χρονου τον χειμωνα οταν
το απλο συναχι (κορονοιος)θα πυροδοτη υπεραντιδραση.
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306

ΤΟ ΕΝΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΡΩΕΙ ΤΑ “ΧΑΣΤΟΥΚΙΑ” Η ASTRAZENECA! ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΑΝΗΣΥΧΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ – ΣΤΟΝ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΤΩΝ ΧΩΡΩΝ ΠΟΥ ΤΟ ΒΑΖΟΥΝ ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ ΚΑΙ ΓΑΛΛΙΑ-ΙΤΑΛΙΑ-ΓΕΡΜΑΝΙΑ. ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΤΟ “ΠΟΤΙΖΟΥΜΕ” ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΤΟΥΣ ΠΟΛΙΤΕΣ​


Καθημερινά μεγαλώνει η λίστα των χωρών που βάζουν σε “λίστα αναμονής” το εμβόλιο της AstraZeneca, λόγω των περιστατικών που έχουν παρατηρηθεί με θρομβώσεις.

Σήμερα, Γερμανία, Γαλλία και Ιταλία ανακοίνωσαν πως προχωρούν στην αναστολή χρήσης του εμβολίου και θα περιμένουν την γνωμοδότηση του Ευρωπαϊκού Οργανισμού Φαρμάκων. Την ανακοίνωση στη Γαλλία έκανε ο ίδιος ο Εμανουέλ Μακρόν

Να θυμίσουμε ότι η χορήγηση του Astrazeneca έχει ήδη ανακληθεί σε: Ιρλανδία, Αυστρία, Εσθονία, Λιθουανία, Λετονία, Λουξεμβούργο, Νορβηγία, Ισλανδία, Δανία, Βουλγαρία και Ταϊλάνδη.

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Ειναι πολυ περισσοτεροι,γιατι οι αρχες αρνουνται την νεκροψια σε αυτους που πεθαινουν ενα μηνα μετα.Η μεγαλη σφαγη θα αρχισει του χρονου τον χειμωνα οταν
το απλο συναχι (κορονοιος)θα πυροδοτη υπεραντιδραση.
Εχω μια ειλικρινη απορία.
Οι Εβραιοι που εμβολιασαν ολον τον πληθυσμο τους σχεδον, δεν γνωριζουν?
Εν γνωσει τους αυτοκτονουν?
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Εχω μια ειλικρινη απορία.
Οι Εβραιοι που εμβολιασαν ολον τον πληθυσμο τους σχεδον, δεν γνωριζουν?
Εν γνωσει τους αυτοκτονουν?
το γεγονος οτι 4 μεγαλες χωρες και νομιζω μπηκε και η δανια νορβηγια απαγορεψαν το εμβολιο της αστρα εμενα με παρεξενεψε

την πεμπτη θα βγαλει αποφαση και ο ευρωπαικος οργανισμος φαρμακων για να δουμε


 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
το γεγονος οτι 4 μεγαλες χωρες και νομιζω μπηκε και η δανια νορβηγια απαγορεψαν το εμβολιο της αστρα εμενα με παρεξενεψε

την πεμπτη θα βγαλει αποφαση και ο ευρωπαικος οργανισμος φαρμακων για να δουμε


Το Ισραηλ χρησιμοποιει για ολους pfizer και οχι astrazeneca. Γι' αυτο τον ρωταω, μηπως υπαρχει διαφοροποιηση στα εμβολια, αναλογως αν ειναι RNA ή οχι
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
οι ανθρωποι που πανε αυριο για εμβολιο δηλαδη και θα κανουν το αστρα με τι ψυχολογια θα πανε οταν ακουν οτι οι μεγαλες χωρες το αναβαλλουν

το πφαιζερ δεν δινεται στους 60+ τωρα στην ελλαδα ?? νομιζω πως μονο το αστρα αυτη τη στιγμη
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
οι ανθρωποι που πανε αυριο για εμβολιο δηλαδη και θα κανουν το αστρα με τι ψυχολογια θα πανε οταν ακουν οτι οι μεγαλες χωρες το αναβαλλουν

το πφαιζερ δεν γινεται στος 60+ τωρα στην ελλαδα ?? νομιζω πως μονο το αστρα αυτη τη στιγμη
Το pfizer γινεται στις ηλικιες 75+ εξ οσων γνωριζω, παρακατω ειναι astrazeneca, το ξερω γιατι pfizer εκαναν οι δικοι μου που ειναι 75+ ενώ astrazeneca εκανε ενας γνωστος μου στα 61
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Το pfizer γινεται στις ηλικιες 75+ εξ οσων γνωριζω, παρακατω ειναι astrazeneca, το ξερω γιατι pfizer εκαναν οι δικοι μου που ειναι 75+ ενώ astrazeneca εκανε ενας γνωστος μου στα 61
και εγω αυτο ξερω οτι συμβαινει αυτη τη στιγμη
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Δεν το συζητω, χεσμένος το εκανε, και μετα που σηκωσε και εναν πυρετο επαθε πανικο οτι πεθαινει
 

Sokol.Ndreu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.640
Like
1.419
Πόντοι
216
Εχω μια ειλικρινη απορία.
Οι Εβραιοι που εμβολιασαν ολον τον πληθυσμο τους σχεδον, δεν γνωριζουν?
Εν γνωσει τους αυτοκτονουν?
Τυπε οι Εβραιοι ειναι πισω απο ολα, αυτοι εχουν αλλο εμβολιο, κλπ κλπ κλπ
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Το pfizer γινεται στις ηλικιες 75+ εξ οσων γνωριζω, παρακατω ειναι astrazeneca, το ξερω γιατι pfizer εκαναν οι δικοι μου που ειναι 75+ ενώ astrazeneca εκανε ενας γνωστος μου στα 61

Εσύ ποιο θα κάνεις;
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.931
Πόντοι
2.356
Μα δεν υπαρχει επιλογη, 49 ετων ειμαι, αναγκαστικα το astrazeneca εκτος αν αλλαξει κατι μεχρι να ερθει η σειρα μου
Μπορει και το johnson & johnson , μεσα Απριλιου νομιζω θα ερθει στην ΕΕ
καλυτερα αυτο να κανουμε ... μονοδοσικο
 

rakakis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
616
Κριτικές
3
Like
751
Πόντοι
366
Στο μπουρδελισταν χουντισταν του Κουλη πλέον δε θα μου κάνει καμία εντύπωση αν μας πουν 15 Μάη ανοίγει ο τουρισμος, οι τουρίστες θα κυκλοφορούν ελεύθερα, αλλά εσείς θα συνεχίσετε να στέλνετε SMS και να φοράτε μάσκες παντού και όποτε γουστάρουμε θα σας γραφουμε κιόλας γιατί το κράτος έχει εξοδα
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.447
Κριτικές
36
Like
38.013
Πόντοι
18.565
Στο μπουρδελισταν χουντισταν του Κουλη πλέον δε θα μου κάνει καμία εντύπωση αν μας πουν 15 Μάη ανοίγει ο τουρισμος, οι τουρίστες θα κυκλοφορούν ελεύθερα, αλλά εσείς θα συνεχίσετε να στέλνετε SMS και να φοράτε μάσκες παντού και όποτε γουστάρουμε θα σας γραφουμε κιόλας γιατί το κράτος έχει εξοδα
Γιατι το λες αυτο; Συμφωνα με την κυβερνηση, μια χαρα τα παμε στην διαχειρηση της πανδημιας, καλυτερα απο πολλες χωρες, οι κυριοι και μοναδικοι υπαιτιοι της μεταδοσης του ιου, μικρομαγαζα και εστιαση, συμφωνα παντα με την κυβερνηση, ειναι σε λοκ νταουν. Αρα αφου τα παμε καλα, γιατι να μην ανοιξει ο τουρισμος;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 199414

Επισκέπτης
Διανυουμε την 4η βιομηχανικη επανασταση κι η κορονα ΗΤΑΝ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΦΟΡΜΗ για την επιτευξη της.

Το δηλωσε κι ο Κουλης αλλωστε σε συνεντευξη του σε ξενο καναλι με θεα την Ακροπολη.Πολλα επαγγελματα θα χαθουν.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2021-02-28 ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΟΥ ΕΧΘΡΟΥ ΕΝΤΟΣ ΠΟΛΕΩΝ .png
    Screenshot_2021-02-28 ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΤΟΥ ΕΧΘΡΟΥ ΕΝΤΟΣ ΠΟΛΕΩΝ .png
    2,4 MB · Εμφανίσεις: 35

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom