Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.205
Πόντοι
2.606
Επειδή δεν έχω παρακολουθήσει αυτή την εβδομάδα, οι «οικονομολόγοι» του νήματος που προέβλεπαν διψήφια ποσοστά ύφεσης, πριν μάλιστα γίνει το δεύτερο lockdown, έσκισαν τα πτυχία τους και εξαφανίστηκαν, ή έχουν ακόμα μούτρα και μιλάνε;
καλως τα αρχιδια μας..
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Επειδή δεν έχω παρακολουθήσει αυτή την εβδομάδα, οι «οικονομολόγοι» του νήματος που προέβλεπαν διψήφια ποσοστά ύφεσης, πριν μάλιστα γίνει το δεύτερο lockdown, έσκισαν τα πτυχία τους και εξαφανίστηκαν, ή έχουν ακόμα μούτρα και μιλάνε;
Μας ειπαν οτι ειναι ψεματα σαν τις δημοσκοπησεις
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.205
Πόντοι
2.606
Ρε σεις ,αυτοι οι πουτανας γιοι σηκωσαν στα αληθεια ελικοπτερα πανω απο τη νεα σμυρνη?....πανε καλα ρε?
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.626
Like
27.877
Πόντοι
5.506
τα ΜΜΕ δεν λενε ψεματα...
παμε παρακατω
πολωνια 1939 ....:confused::confused::confused::confused:



 

Συνημμένα

  • Ev5zdNTXIAAOo1Z.jpg
    Ev5zdNTXIAAOo1Z.jpg
    62,3 KB · Εμφανίσεις: 24

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
Επειδή δεν έχω παρακολουθήσει αυτή την εβδομάδα, οι «οικονομολόγοι» του νήματος που προέβλεπαν διψήφια ποσοστά ύφεσης, πριν μάλιστα γίνει το δεύτερο lockdown, έσκισαν τα πτυχία τους και εξαφανίστηκαν, ή έχουν ακόμα μούτρα και μιλάνε;

Έχουμε μούτρα και μιλάμε φυσικά. Τα νούμερα είναι φτιαχτά.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Ρε τυποι στην Κοζάνη που ήταν κατακοκκινη τι γίνεται τώρα,
εχετε ακουσει?
Έκαναν όλοι εμβόλια η μήπως έχουμε ανοσία αγέλης?

Αν συμβαίνει το τελευταίο, κι εκεί είναι η λυση, τότε η Αθήνα με τόσα εκατομμυρια δεν θα ξεμπερδέψει για φέτος :confused:
Γιατι ενδιαφερεσαι ειδικα για την κοζανη?
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.482
Like
20.307
Πόντοι
6.056
τα ΜΜΕ δεν λενε ψεματα...
παμε παρακατω
πολωνια 1939 ....:confused::confused::confused::confused:
Εχω ακουσει απο Ελληνες οτι εμεις φταιμε που προβαλλαμε αντισταση στους Γερμανους(φιλους μας εννοειται) και αναγκαστηκαν να σφαξουν γυναικοπαιδα και να καψουν ολοκληρα χωρια.Ειδες αμα φερνεις αντιρρηση τι παθαινεις ... :confused: :confused: :confused:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.626
Like
27.877
Πόντοι
5.506
τα ΜΜΕ δεν λενε ψεματα...
παμε παρακατω
πολωνια 1939 ....:confused::confused::confused::confused:
Εχω ακουσει απο Ελληνες οτι εμεις φταιμε που προβαλλαμε αντισταση στους Γερμανους(φιλους μας εννοειται) και αναγκαστηκαν να σφαξουν γυναικοπαιδα και να καψουν ολοκληρα χωρια.Ειδες αμα φερνεις αντιρρηση τι παθαινεις ... :confused: :confused: :confused:
δεν ειχε γεννηθη ο ανεμελος τοτε...αλλα και ο μπαμπας δουλιτσα εκανε
να τα λεμε ολα
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.205
Πόντοι
2.606
Ρε σεις ,αυτοι οι πουτανας γιοι σηκωσαν στα αληθεια ελικοπτερα πανω απο τη νεα σμυρνη?....πανε καλα ρε?
νομιζω σημερα ανησυχησε μεχρι και ο κυρ παντελης
με 2 βδομαδες ακομα ξυλο σε αστικες κυριλε γειτονιες ισα που αλλαζω επαγγελμα και ψηφιζω και κουλη....
Σε διπλανο νημα κατι αδερφες γραφουν πως εχει δυνατο αντεργκραουντ κινημα αναρχικων εκει......μαλακα μου λες να χουνε κορωνα?.....ωρα ειναι να μας πουνε και για το αβατο των αναρχικων στη γλυφαδα η το γκετο προπυργιο στη βουλιαγμενη.....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
τα ΜΜΕ δεν λενε ψεματα...
παμε παρακατω
πολωνια 1939 ....:confused::confused::confused::confused:
Εχω ακουσει απο Ελληνες οτι εμεις φταιμε που προβαλλαμε αντισταση στους Γερμανους(φιλους μας εννοειται) και αναγκαστηκαν να σφαξουν γυναικοπαιδα και να καψουν ολοκληρα χωρια.Ειδες αμα φερνεις αντιρρηση τι παθαινεις ... :confused: :confused: :confused:
Δεν ξερω ρε τύπε.
Οι Γερμανοι ελεγαν, οταν σκοτωσετε εναν απο εμας, θα σκοτωνω εικοσι χωρικους.
Και πηγαιναν καποιοι και σκοτωνανε 3-4 γερμανους με ενεδρα, εκει που οδηγουσανε κατι μοτοσικλετες.
Και μετα οι γερμανοι σκοτωνανε 80 ατομα στο γειτονικο χωριο.

Εχω μια αφελη απορια.
Αυτος που εστησε ενεδρα στους γερμανους, ηξερε οτι μετα θα σκοτωθουν 80 χωρικοι?
Το ηξερε.
Εκανε κατι για να τους προστατευσει? Οχι.
Αρα εγω γιατι να μην πιστεψω αυτο που λεγοταν τοτε, οτι οι ανταρτες οταν καποιο χωριο αρνιοταν να τους δωσει τροφιμα ή στρατιωτες, σκοτωνανε δυο-τρεις γερμανους εξω απο το χωριο, ωστε οι γερμανοι να το καψουν και ετσι να "παραδειγματισουν" τα αλλα χωρια?
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.626
Like
27.877
Πόντοι
5.506
Ρε σεις ,αυτοι οι πουτανας γιοι σηκωσαν στα αληθεια ελικοπτερα πανω απο τη νεα σμυρνη?....πανε καλα ρε?
νομιζω σημερα ανησυχησε μεχρι και ο κυρ παντελης
με 2 βδομαδες ακομα ξυλο σε αστικες κυριλε γειτονιες ισα που αλλαζω επαγγελμα και ψηφιζω και κουλη....
Σε διπλανο νημα κατι αδερφες γραφουν πως εχει δυνατο αντεργκραουντ κινημα αναρχικων εκει......μαλακα μου λες να χουνε κορωνα?.....ωρα ειναι να μας πουνε και για το αβατο των αναρχικων στη γλυφαδα η το γκετο προπυργιο στη βουλιαγμενη.....
στην φιλοθεη ειναι η φωλια τυπε :confused::confused::confused:
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.205
Πόντοι
2.606
Πειτε μου τωρα εσεις πως ο χασοδικης δεν εχει μπει για να ακουσει γαμωσταυριδια.....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Σε διπλανο νημα κατι αδερφες γραφουν πως εχει δυνατο αντεργκραουντ κινημα αναρχικων εκει..
Ως αδελφή αποκαλείς τον Νεαρχο Κουκή? Μπα?
Το μονο που βρηκες να σχολιασεις, ειναι την αποψη του Κουκή.
Τον αλλον που βριζει μάνες δεν βλεπω να τον σχολιασες. Γιατι? Επειδη ειναι Συριζα? Ή μπας και δεν το ειδες?
Ενταξει, καταλαβαμε
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.770
Like
28.539
Πόντοι
5.006
Και το καλό την πληρώσανε και η αθώοι οικογένειες παιδάκια της πουτανας δακρυγόνα.ολη η νέα Σμύρνη έγινε της πουτανας πλατεία άλσος :confused::confused::confused:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.626
Like
27.877
Πόντοι
5.506
Σε διπλανο νημα κατι αδερφες γραφουν πως εχει δυνατο αντεργκραουντ κινημα αναρχικων εκει..
Ως αδελφή αποκαλείς τον Νεαρχο Κουκή? Μπα?
Το μονο που βρηκες να σχολιασεις, ειναι την αποψη του Κουκή.
Τον αλλον που βριζει μάνες δεν βλεπω να τον σχολιασες. Γιατι? Επειδη ειναι Συριζα? Ή μπας και δεν το ειδες?
Ενταξει, καταλαβαμε
αλεξ γιατι με μπλεκεις ακυρα?...δεν εχω ιδεα για την κουβεντα
 

rakakis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
616
Κριτικές
3
Like
751
Πόντοι
366
τα ΜΜΕ δεν λενε ψεματα...
παμε παρακατω
πολωνια 1939 ....:confused::confused::confused::confused:
Εχω ακουσει απο Ελληνες οτι εμεις φταιμε που προβαλλαμε αντισταση στους Γερμανους(φιλους μας εννοειται) και αναγκαστηκαν να σφαξουν γυναικοπαιδα και να καψουν ολοκληρα χωρια.Ειδες αμα φερνεις αντιρρηση τι παθαινεις ... :confused: :confused: :confused:
Δεν ξερω ρε τύπε.
Οι Γερμανοι ελεγαν, οταν σκοτωσετε εναν απο εμας, θα σκοτωνω εικοσι χωρικους.
Και πηγαιναν καποιοι και σκοτωνανε 3-4 γερμανους με ενεδρα, εκει που οδηγουσανε κατι μοτοσικλετες.
Και μετα οι γερμανοι σκοτωνανε 80 ατομα στο γειτονικο χωριο.

Εχω μια αφελη απορια.
Αυτος που εστησε ενεδρα στους γερμανους, ηξερε οτι μετα θα σκοτωθουν 80 χωρικοι?
Το ηξερε.
Εκανε κατι για να τους προστατευσει? Οχι.
Αρα εγω γιατι να μην πιστεψω αυτο που λεγοταν τοτε, οτι οι ανταρτες οταν καποιο χωριο αρνιοταν να τους δωσει τροφιμα ή στρατιωτες, σκοτωνανε δυο-τρεις γερμανους εξω απο το χωριο, ωστε οι γερμανοι να το καψουν και ετσι να "παραδειγματισουν" τα αλλα χωρια?

Εσύ βρε μαλακα χασοδικη πες μας πάλι για τον παππού σου που έβαζε τις χρυσές λίρες στο κωλο του και μετά έκλαιγε ότι του τις πήρανε οι ανταρτες

Γελοιε καραγκιοζη
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.626
Like
27.877
Πόντοι
5.506
η νεα ταξη δημοκρατιας του κουλη ειναι ζουμε για να δουλευουμε και μολις παμε σε ενα παγκακι θα τρωμε ξυλο...

Ε ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΑΛΙΟΜΑΛΑΚΑ ΚΛΗΡΟΝΟΜΕ ΑΧΡΗΣΤΕ ΚΟΠΡΙΤΗ
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.482
Like
20.307
Πόντοι
6.056
τα ΜΜΕ δεν λενε ψεματα...
παμε παρακατω
πολωνια 1939 ....:confused::confused::confused::confused:
Εχω ακουσει απο Ελληνες οτι εμεις φταιμε που προβαλλαμε αντισταση στους Γερμανους(φιλους μας εννοειται) και αναγκαστηκαν να σφαξουν γυναικοπαιδα και να καψουν ολοκληρα χωρια.Ειδες αμα φερνεις αντιρρηση τι παθαινεις ... :confused: :confused: :confused:
Δεν ξερω ρε τύπε.
Οι Γερμανοι ελεγαν, οταν σκοτωσετε εναν απο εμας, θα σκοτωνω εικοσι χωρικους.
Και πηγαιναν καποιοι και σκοτωνανε 3-4 γερμανους με ενεδρα, εκει που οδηγουσανε κατι μοτοσικλετες.
Και μετα οι γερμανοι σκοτωνανε 80 ατομα στο γειτονικο χωριο.

Εχω μια αφελη απορια.
Αυτος που εστησε ενεδρα στους γερμανους, ηξερε οτι μετα θα σκοτωθουν 80 χωρικοι?
Το ηξερε.
Εκανε κατι για να τους προστατευσει? Οχι.
Αρα εγω γιατι να μην πιστεψω αυτο που λεγοταν τοτε, οτι οι ανταρτες οταν καποιο χωριο αρνιοταν να τους δωσει τροφιμα ή στρατιωτες, σκοτωνανε δυο-τρεις γερμανους εξω απο το χωριο, ωστε οι γερμανοι να το καψουν και ετσι να "παραδειγματισουν" τα αλλα χωρια?
Στον κατακτητη δεν πρεπει να προβαλλεις αντισταση,λογικο.Γι αυτο υμνουμε Μαραθωνα,Σαλαμινα και Θερμοπυλες,γιατι επρεπε να υποστουμε την μοιρα μας αφου οι αλλοι υπερειχαν σε αριθμο και οπλισμο :confused: :confused: :confused:
Στους Τουρκους κλεφτοπολεμο εφαρμοσαμε,μηπως δεν επρεπε να προβαλλουμε αντισταση κι εκει γιατι θα ειχαμε αντιποινα?Γιατι εχουν και οι Ναζι δικιο.δεν εφαρμοστηκαν τα ανθρωπινα δικαιωματα και καποιοι σκοτωσαν Γερμανουν στρατιωτες ενω τελουσαν θεαρεστο εργο προσπαθωντας να εκπολιτισουν και να απελευθερωσουν τον κοσμο απο πονηρες δυναμεις. :confused: :confused: :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom